Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x17 The Princess Dowry

+37
lolka3005
kam1105
s
gaspar
Ania
Karolina
Kayra
xxl
netka
Diana
dzastulaa_
Blake
tajemnicza
karolla
DairDreamer
turtle
lily333
joanna1205
Numb3r_Fourt33n
Ella
Layla
Żuri
Justyna
depmod
pelcia22
shiva89
Joanna
antiba
Ginna
Gigi
Karo
Kasia
CallMeLady
brulion
frejabeha
Serena
Magda
41 posters

Strona 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_lcap9%5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_lcap26%5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_rcap 26% 
[ 11 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_lcap28%5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_lcap23%5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_lcap14%5x17 The Princess Dowry - Page 8 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 43
 
 

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Serena Czw Mar 01, 2012 4:13 pm

To widocznie mamy inny pogląd na ten temat, bo mi osobiście by było przykro i pewnie dużo czasu by musiało minąć, aż bym się z tym oswoiła.

Co do Chucka, to ja muszę przyznać, że w oparciu na te ostatnie odcinki, nie mogę powiedzieć nic dobrego o Chucku. Podobał mi się jeszcze w 4 sezonie, teraz już niestety nie, ale liczę, że jakoś "odnowią" tą postać. Chodzi mi o to, że fani Dair ( nie mówię, że wszyscy ) nie szukają żadnych usprawiedliwień, dlaczego tak się zachowuje jak na przykładzie Dana. Ja usprawiedliwiam Chucka tym, że Blair mu namieszała w głowie i on nie umie sobie z tym poradzić, bo nadal liczy na to, że z nią będzie. Dla wielu z nich Dan jest wspaniały, wszystko robi dobrze, a Chuck jest skończony. Dla mnie zawsze jest jakaś szansa na to, że postać znowu będzie interesująca i każdy powinien szukać dla niej usprawiedliwienia, bo rzadko jest tak, że ktoś 'ot tak" dostaje świra i robi wszystko co najgorsze.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Layla Czw Mar 01, 2012 4:15 pm

GossipBoy^^ napisał:Tak samo jak fani Chair nie lubią Dana.

Tu się nie zgodzę Smile Jestem wielką fanką Chair, a Dan jest jedną z moich ulubionych postaci serialowych Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by karolla Czw Mar 01, 2012 4:15 pm

rozumiem że forum służy głównie do tego żeby dyskutować ale ta dyskusja jest jałowa... mało tu obiektywizmu w tym wszystkim a nawet tym którzy piszą że są obiektywni, do obiektywizmu daleko... u większości wątki interpretowane są przez sympatie do danych postaci czy par i tak potem wrobienie kogoś nie jest wrobieniem a złe zachowanie Chucka jest po prostu walką o miłość i jeden drugiemu nie przegada bo nawet jak jedna strona podaje konkretne argumenty, to drugi i tak ma swoje racje i dalej swoje... wydaje mi się że wielu osobom brak tu dystansu o obiektywizmie już nie wspominając przez co często czytając niektóre tematy forum nawet jak mam swoje konkretnego stanowisko to nawet nie chce mi się go wygłaszać...

poza tym stwierdzenie że fani Chair nie lubią Dana - nie generalizujmy, ja jestem za Chair a bardzo lubię Dana, razem z Blair i Chuckiem należy do moich ulubionych postaci, uważam że obok Blair "tworzy" ten serial od samego początku, a to że obecnie nie podoba mi się jak prowadzony jest wątek Dair nie ma nic do rzeczy w kwestii sympatii do Dana!
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Serena Czw Mar 01, 2012 4:28 pm

nie wiem czy to była jakaś aluzja do mnie, ale się wypowiem. nie generalizuje, dlatego napisałam w poprzednim poście "fani Dair( ale nie wszyscy )" . sama powiem, że lubię Dana ( mimo tego, że jestem za Chair ) i też nie lubię jak się mówi o nim źle. ja uważam, że jestem obiektywna, bo staram się widzieć zarówno pozytywy jak i negatywy u obu postaci, wiem kiedy Chuck robi coś źle i chwalę Dana kiedy zrobił coś dobrze np. wtedy kiedy pomógł Blair uciec.

ktoś tu napisał o interpretacjach: jak dla mnie bardzo trafnie, bo rzeczywiście tak jest, że jedni bronią jednej racji, drudzy drugiej i pewnie każdy w pewien sposób ma rację.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by joanna1205 Czw Mar 01, 2012 4:34 pm

karolla napisał:rozumiem że forum służy głównie do tego żeby dyskutować ale ta dyskusja jest jałowa... mało tu obiektywizmu w tym wszystkim a nawet tym którzy piszą że są obiektywni, do obiektywizmu daleko... u większości wątki interpretowane są przez sympatie do danych postaci czy par i tak potem wrobienie kogoś nie jest wrobieniem a złe zachowanie Chucka jest po prostu walką o miłość i jeden drugiemu nie przegada bo nawet jak jedna strona podaje konkretne argumenty, to drugi i tak ma swoje racje i dalej swoje... wydaje mi się że wielu osobom brak tu dystansu o obiektywizmie już nie wspominając przez często czytając niektóre tematy forum nawet jak mam swoje konkretnego stanowisko to nawet nie chce mi się go wygłaszać...

poza tym stwierdzenie że fani Chair nie lubią Dana - nie generalizujmy, ja jestem za Chair a bardzo lubię Dana, razem z Blair i Chuckiem należy do moich ulubionych postaci, uważam że obok Blair "tworzy" ten serial od samego początku, a to że obecnie nie podoba mi się jak prowadzony jest wątek Dair nie ma nic do rzeczy w kwestii sympatii do Dana!

Chyba każdy rejestrujący się na forum poświęconym jakiemuś serialowi ma sympatie i antypatie wśród bohaterów, więc całe gadanie o obiektywizmie można między bajki włożyć. Definicyjnie obiektywizm to między innymi brak stosunku emocjonalnego, więc wszelkie "lubię" "nie lubię" go wykluczają, więc posługiwanie się takim sformułowaniem mnie po prostu drażni. To tak a'propos obiektywizmu na forum Smile

A co do sympatii, to ja przyznaję, że też uwielbiałam Dana outsidera, bo miał odpowiedni dystans do UES, co pozwalało mu trafnie osądzać wydarzenia jakie toczyły się w tym świadku i robił to z ogromnym poczuciem humoru. Tak samo uwielbiałam knującego Chucka, kiedy robił to z skutecznie i z klasą. W tym sezonie nie zobaczyłam tego ani u Dana, ani u Chucka. I nie ma tu nic do rzeczy kibicowanie Chair czy Dair. Obie te postacie po prostu się popsuły.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Serena Czw Mar 01, 2012 4:44 pm

joanna1205 napisał:
karolla napisał:rozumiem że forum służy głównie do tego żeby dyskutować ale ta dyskusja jest jałowa... mało tu obiektywizmu w tym wszystkim a nawet tym którzy piszą że są obiektywni, do obiektywizmu daleko... u większości wątki interpretowane są przez sympatie do danych postaci czy par i tak potem wrobienie kogoś nie jest wrobieniem a złe zachowanie Chucka jest po prostu walką o miłość i jeden drugiemu nie przegada bo nawet jak jedna strona podaje konkretne argumenty, to drugi i tak ma swoje racje i dalej swoje... wydaje mi się że wielu osobom brak tu dystansu o obiektywizmie już nie wspominając przez często czytając niektóre tematy forum nawet jak mam swoje konkretnego stanowisko to nawet nie chce mi się go wygłaszać...

poza tym stwierdzenie że fani Chair nie lubią Dana - nie generalizujmy, ja jestem za Chair a bardzo lubię Dana, razem z Blair i Chuckiem należy do moich ulubionych postaci, uważam że obok Blair "tworzy" ten serial od samego początku, a to że obecnie nie podoba mi się jak prowadzony jest wątek Dair nie ma nic do rzeczy w kwestii sympatii do Dana!



Chyba każdy rejestrujący się na forum poświęconym jakiemuś serialowi ma sympatie i antypatie wśród bohaterów, więc całe gadanie o obiektywizmie można między bajki włożyć. Definicyjnie obiektywizm to między innymi brak stosunku emocjonalnego, więc wszelkie "lubię" "nie lubię" go wykluczają, więc posługiwanie się takim sformułowaniem mnie po prostu drażni. To tak a'propos obiektywizmu na forum Smile

A co do sympatii, to ja przyznaję, że też uwielbiałam Dana outsidera, bo miał odpowiedni dystans do UES, co pozwalało mu trafnie osądzać wydarzenia jakie toczyły się w tym świadku i robił to z ogromnym poczuciem humoru. Tak samo uwielbiałam knującego Chucka, kiedy robił to z skutecznie i z klasą. W tym sezonie nie zobaczyłam tego ani u Dana, ani u Chucka. I nie ma tu nic do rzeczy kibicowanie Chair czy Dair. Obie te postacie po prostu się popsuły.


w połowie się z tobą zgodzę, w połowie nie ; ] obiektywizm to jest dla mnie wyrażanie swojej opinii, bez względu na swoje przekonania/sympatie. jeżeli ktoś umie widzieć pozytywy i negatywy bez względu na to czy kogoś lubi czy nie- to dla mnie jest obiektywnny ; ]

co do drugiego akapitu zgadzam się z każdym słowem Smile
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Kasia Czw Mar 01, 2012 4:52 pm

No to najwyraźniej jestem nieobiektywna bo widzę złe i dobre cechy Dana, a u Chucka niestety tylko złe, a żadnych dobrych ani nawet o zgrozo interesujących Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lily333 Czw Mar 01, 2012 4:56 pm

joanna1205 napisał:
A co do sympatii, to ja przyznaję, że też uwielbiałam Dana outsidera, bo miał odpowiedni dystans do UES, co pozwalało mu trafnie osądzać wydarzenia jakie toczyły się w tym świadku i robił to z ogromnym poczuciem humoru. Tak samo uwielbiałam knującego Chucka, kiedy robił to z skutecznie i z klasą. W tym sezonie nie zobaczyłam tego ani u Dana, ani u Chucka. I nie ma tu nic do rzeczy kibicowanie Chair czy Dair. Obie te postacie po prostu się popsuły.

Zgadzam się. Obie postaci straciły ostatnio swój urok. Właściwie zaczęły tracić go już w czwartym sezonie. Teraz jest to po prostu bardziej widoczne. Chciałabym, aby scenarzyści się ogarnęli , bo nie tylko D i C wypadają ostatnio gorzej. Jedynie zachowanie Sereny nieco się poprawia oraz Nate jest tak samo bezpłciowy jak był przez kilka ostatnich sezonów.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Joanna Czw Mar 01, 2012 5:00 pm

LillyRose napisał:
GossipBoy^^ napisał:Tak samo jak fani Chair nie lubią Dana.

Tu się nie zgodzę Smile Jestem wielką fanką Chair, a Dan jest jedną z moich ulubionych postaci serialowych Smile


raczej fani Chair nie lubia Dair:P ja jestem wyjatkiem Razz
i chociaz i jeddna i druga pare lubie, jakos bardziej przychylam sie ku Dair Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by joanna1205 Czw Mar 01, 2012 5:05 pm

Kasia napisał:No to najwyraźniej jestem nieobiektywna bo widzę złe i dobre cechy Dana, a u Chucka niestety tylko złe, a żadnych dobrych ani nawet o zgrozo interesujących Razz

Może przynajmniej podobają Ci się jego garnitury Wink?
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by joanna1205 Czw Mar 01, 2012 5:09 pm

serenavdw napisał:
joanna1205 napisał:
karolla napisał:rozumiem że forum służy głównie do tego żeby dyskutować ale ta dyskusja jest jałowa... mało tu obiektywizmu w tym wszystkim a nawet tym którzy piszą że są obiektywni, do obiektywizmu daleko... u większości wątki interpretowane są przez sympatie do danych postaci czy par i tak potem wrobienie kogoś nie jest wrobieniem a złe zachowanie Chucka jest po prostu walką o miłość i jeden drugiemu nie przegada bo nawet jak jedna strona podaje konkretne argumenty, to drugi i tak ma swoje racje i dalej swoje... wydaje mi się że wielu osobom brak tu dystansu o obiektywizmie już nie wspominając przez często czytając niektóre tematy forum nawet jak mam swoje konkretnego stanowisko to nawet nie chce mi się go wygłaszać...

poza tym stwierdzenie że fani Chair nie lubią Dana - nie generalizujmy, ja jestem za Chair a bardzo lubię Dana, razem z Blair i Chuckiem należy do moich ulubionych postaci, uważam że obok Blair "tworzy" ten serial od samego początku, a to że obecnie nie podoba mi się jak prowadzony jest wątek Dair nie ma nic do rzeczy w kwestii sympatii do Dana!



Chyba każdy rejestrujący się na forum poświęconym jakiemuś serialowi ma sympatie i antypatie wśród bohaterów, więc całe gadanie o obiektywizmie można między bajki włożyć. Definicyjnie obiektywizm to między innymi brak stosunku emocjonalnego, więc wszelkie "lubię" "nie lubię" go wykluczają, więc posługiwanie się takim sformułowaniem mnie po prostu drażni. To tak a'propos obiektywizmu na forum Smile

A co do sympatii, to ja przyznaję, że też uwielbiałam Dana outsidera, bo miał odpowiedni dystans do UES, co pozwalało mu trafnie osądzać wydarzenia jakie toczyły się w tym świadku i robił to z ogromnym poczuciem humoru. Tak samo uwielbiałam knującego Chucka, kiedy robił to z skutecznie i z klasą. W tym sezonie nie zobaczyłam tego ani u Dana, ani u Chucka. I nie ma tu nic do rzeczy kibicowanie Chair czy Dair. Obie te postacie po prostu się popsuły.


w połowie się z tobą zgodzę, w połowie nie ; ] obiektywizm to jest dla mnie wyrażanie swojej opinii, bez względu na swoje przekonania/sympatie. jeżeli ktoś umie widzieć pozytywy i negatywy bez względu na to czy kogoś lubi czy nie- to dla mnie jest obiektywnny ; ]

co do drugiego akapitu zgadzam się z każdym słowem Smile

Ok, może się źle wyraziłam. Doprecyzuję: Obiektywne opinie nie powinny zawierać stosunku emocjonalnego, a wszelkie: jacy oni słodcy, jak można ich nie kochać itd., co przewija się w co drugim poście fanów Dair czy Chair, po czym długi wywód na temat wyższości jednej miłości nad drugą mnie nie przekonuje.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Kasia Czw Mar 01, 2012 5:10 pm

joanna1205 napisał:
Kasia napisał:No to najwyraźniej jestem nieobiektywna bo widzę złe i dobre cechy Dana, a u Chucka niestety tylko złe, a żadnych dobrych ani nawet o zgrozo interesujących Razz

Może przynajmniej podobają Ci się jego garnitury Wink?


Jakby miał z 10 lat więcej to tak Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Serena Czw Mar 01, 2012 5:37 pm

joanna1205 napisał:
serenavdw napisał:
joanna1205 napisał:
karolla napisał:rozumiem że forum służy głównie do tego żeby dyskutować ale ta dyskusja jest jałowa... mało tu obiektywizmu w tym wszystkim a nawet tym którzy piszą że są obiektywni, do obiektywizmu daleko... u większości wątki interpretowane są przez sympatie do danych postaci czy par i tak potem wrobienie kogoś nie jest wrobieniem a złe zachowanie Chucka jest po prostu walką o miłość i jeden drugiemu nie przegada bo nawet jak jedna strona podaje konkretne argumenty, to drugi i tak ma swoje racje i dalej swoje... wydaje mi się że wielu osobom brak tu dystansu o obiektywizmie już nie wspominając przez często czytając niektóre tematy forum nawet jak mam swoje konkretnego stanowisko to nawet nie chce mi się go wygłaszać...

poza tym stwierdzenie że fani Chair nie lubią Dana - nie generalizujmy, ja jestem za Chair a bardzo lubię Dana, razem z Blair i Chuckiem należy do moich ulubionych postaci, uważam że obok Blair "tworzy" ten serial od samego początku, a to że obecnie nie podoba mi się jak prowadzony jest wątek Dair nie ma nic do rzeczy w kwestii sympatii do Dana!



Chyba każdy rejestrujący się na forum poświęconym jakiemuś serialowi ma sympatie i antypatie wśród bohaterów, więc całe gadanie o obiektywizmie można między bajki włożyć. Definicyjnie obiektywizm to między innymi brak stosunku emocjonalnego, więc wszelkie "lubię" "nie lubię" go wykluczają, więc posługiwanie się takim sformułowaniem mnie po prostu drażni. To tak a'propos obiektywizmu na forum Smile

A co do sympatii, to ja przyznaję, że też uwielbiałam Dana outsidera, bo miał odpowiedni dystans do UES, co pozwalało mu trafnie osądzać wydarzenia jakie toczyły się w tym świadku i robił to z ogromnym poczuciem humoru. Tak samo uwielbiałam knującego Chucka, kiedy robił to z skutecznie i z klasą. W tym sezonie nie zobaczyłam tego ani u Dana, ani u Chucka. I nie ma tu nic do rzeczy kibicowanie Chair czy Dair. Obie te postacie po prostu się popsuły.


w połowie się z tobą zgodzę, w połowie nie ; ] obiektywizm to jest dla mnie wyrażanie swojej opinii, bez względu na swoje przekonania/sympatie. jeżeli ktoś umie widzieć pozytywy i negatywy bez względu na to czy kogoś lubi czy nie- to dla mnie jest obiektywnny ; ]

co do drugiego akapitu zgadzam się z każdym słowem Smile

Ok, może się źle wyraziłam. Doprecyzuję: Obiektywne opinie nie powinny zawierać stosunku emocjonalnego, a wszelkie: jacy oni słodcy, jak można ich nie kochać itd., co przewija się w co drugim poście fanów Dair czy Chair, po czym długi wywód na temat wyższości jednej miłości nad drugą mnie nie przekonuje.

z tym się zgadzam ; ] to akurat ostatnio zauważyłam u fanów Dair ;D pewnie dlatego, że ostatnio Chair nie mają scen, które można było u znać za dobre. z tymi 'miłościami' też się zgodzę, większość z nas chce na siłę udowodnić, która 'miłość' jest lepsza. ja nie raz mówię co fajnego jest/było w Chair, ale podobają mi się również sprawy związane z Dair ( ale jak już mówiłam z przyjaźnią, nie związkiem ). moim zdaniem każda miłość, każdy związek to co innego, każdy ma dobre i złe strony i nie ma sensu porównywać co jest lepsze, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia i też to jest bez sensu, bo nie ma na to właściwej odpowiedzi i nikt nie może powiedzieć, że ma rację.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Czw Mar 01, 2012 6:19 pm

Ale miło jest się powymieniać spostrzeżeniami (póki nie przeradzają się w kłótnie), nawet jeżeli są one krańcowo różne. Nigdy nie ma tak żeby wszystkim podobało się to samo i to jest fajne.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by turtle Czw Mar 01, 2012 6:48 pm

Byłam jedną z osób, która nie chciała uwierzyć w to, że Dan wysłał film.... To po prostu kłóciło się ze wszystkim co do tej pory robił... Nie podobało mi się całe jego zachowanie w tej sytuacji, był bardzo nieodpowiedzialny. Jednak rozumiem motyw... Dan pomagał Louisowi i Blair, pomagał też Chuckowi i Blair, robił wszystko, żeby Blair była szczęśliwa. Dlatego, kiedy Dan mówi, że nie chciał skrzywdzić Blair i chciał tylko jej szczęścia, to mu wierzę... chociaż potępiam całe zachowanie.

Z kolei Chuckowi nie wierzę już w nic i kompletnie nie rozumiem jego postępowania, tym bardziej motywu... Ostatnio został pokazany, jako osoba, która zmienia się... Blair powiedziała mu, że jej uczucia mogły zmienić się i żeby nie ranił jej i Dana... Nie rozumiem czego spodziewał się w takiej sytuacji... może rzeczywiście jest coś w tej teorii, że Chuck lubi poczuć przynależność Blair do jego osoby... Kompletnie nie rozumiem, jak mógł tak chodzić podczas stypy i wbijać gwóźdź za gwoździem do trumny Blair... o ironio... Jeżeli myśli, że w taki sposób zdobywa się miłość... to chyba ma naprawdę wypaczone pojęcie miłości...

Obejrzałam dzisiaj drugi raz odcinek i był już trochę mniej chaotyczny... :ppp Jednak wiecie co... zauważyłam przez ostatnie odcinki, że bohaterowie naprawdę dorastają... przynajmniej niektórzy :ppp Serena z Blair kiedyś kłociły się często... walka podczas meczu, rzucanie butami... teraz w podobnej sytuacji, kiedy Blair przyznaje, że czuje coś do Dana rozmawiają na spokojnie... wyjaśniają wszystko.
Co jeszcze... Blair, która zawsze użalała się nad sobą po tym, jak wiele razy Chuck ją zranił... płakała nocami... wstydziła się... wracała do niego, jak potulny baranek... Teraz odważyła się i powiedziała "dosyć". Powiedziała szczerze wszystko i odeszła... wielki wzrost tej postaci.
Myślę, że również Dan zmienił się pod wpływem UES... porzucił kompletnie osądzającą część swojego charakteru... to jest też wzrost, chociaż nawalił z filmem, ale był przez długi czas oparciem Blair.
Ciężko mi ocenić Nate'a... ostatnio wydaję się, że trochę przystopował... to dobrze. Ma też stałą pracę, więc myślę, że też wzrost.
I Chuck. Myslałam, że też wzrost, ale ciężko mi zrozumieć jego ostatnie wybryki i sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... chyba cały czas jest najdalej ze wszystkich. W każdym bądź razie... słowa Plotkary o tym, że wcześniej wszystko było prologiem potwierdzają się Smile)) Smile)
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Czw Mar 01, 2012 8:11 pm

jak zwykle mogę powiedzieć amen siostro Very Happy Very Happy

i serio widać u niektórych zmiany na lepsze Smile
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lily333 Czw Mar 01, 2012 8:14 pm

turtle napisał:Byłam jedną z osób, która nie chciała uwierzyć w to, że Dan wysłał film.... To po prostu kłóciło się ze wszystkim co do tej pory robił... Nie podobało mi się całe jego zachowanie w tej sytuacji, był bardzo nieodpowiedzialny. Jednak rozumiem motyw... Dan pomagał Louisowi i Blair, pomagał też Chuckowi i Blair, robił wszystko, żeby Blair była szczęśliwa. Dlatego, kiedy Dan mówi, że nie chciał skrzywdzić Blair i chciał tylko jej szczęścia, to mu wierzę... chociaż potępiam całe zachowanie.


A jak się ma do tego wystawienie Blair Plotkarze? Czy to też było w trosce o szczęście Blair?

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Czw Mar 01, 2012 8:19 pm

eee to właśnie było tak tłumaczone. wysłał żeby przerwać ślub :> :> marny ruch ale wszyscy przeżyli Very Happy Very Happy
chociaż wydaję mi się że ten temat jest co chwilę poruszany jest mnóstwo odpowiedzi i znowu to samo i tak w kółko xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by netka Czw Mar 01, 2012 10:44 pm

Żuri napisał:
GossipBoy^^ napisał:Tak samo jak fani Chair nie lubią Dana. Poza tym jakie mam widzieć pozytywy Chucka w tym odcinku?

Nie przesadzajmy. Ja w pierwszych sezonach bardzo lubiłam Dana, był jedną z moich ulubionych postaci. Nie lubię go od piątego sezonu, kiedy to zaczął się zachowywać jak część tej śmietanki, stracił swój ironiczny dystans do tego świata, sam zaczął knuć i na dodatek wygląda jak muppet, a jego życie zaczęło ograniczać się do Blair, która nim pomiatała, a on się w niej zakochał... Nie kupuję takiego Dana, dla mnie to jest najbardziej zepsuta postać w serialu i przeraża mnie to, że z Blair też robią psycholkę.

Żuri plusik dla Ciebie!!! po prostu wyjełaś mi to z ust!!! Kiedyś bardzo lubiłam Dana i mu zawsze kibicowałam, a od 5 sezonu wręcz nie mogę oglądać scen w których się pokazuje, to całkiem inny Dan!

podsumowanie odcinka: chaos chaos chaos, multum info, zaczęte milion wątków i ok jakoś bym przebolała pocałunek Dair i ( bo wiem że czas Chair jeszcze nastanie ;p to niech się fani Dair nacieszą ;p) gdyby nie nawiązanie do Chucka i Blair z 2 sezonu say it again ajajajaj to mnie zdenerwowało

mina Filipa jak wysyła podpisany donosik BEZCENNA!

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Justyna Pią Mar 02, 2012 12:33 pm

Byłam jedną z osób, która nie chciała uwierzyć w to, że Dan wysłał film.... To po prostu kłóciło się ze wszystkim co do tej pory robił... Nie podobało mi się całe jego zachowanie w tej sytuacji, był bardzo nieodpowiedzialny. Jednak rozumiem motyw... Dan pomagał Louisowi i Blair, pomagał też Chuckowi i Blair, robił wszystko, żeby Blair była szczęśliwa. Dlatego, kiedy Dan mówi, że nie chciał skrzywdzić Blair i chciał tylko jej szczęścia, to mu wierzę... chociaż potępiam całe zachowanie.

Od jakiegoś czasu ewidentnie w każdym wątku przewijają się jakieś małe "awantury" na temat popularnego ostatnio trójkącika CBD i nie chciało mi się już wtrącać, wolałam sobie poczytać Very Happy ale jak widzę, że ktoś pisze, że Dan wysłał filmik bo chciał pomóc Chuckowi i Blair to aż mi ręce opadają. Czy naprawdę niektórzy mają klapki na oczach oglądając ten serial? Bo ja nie wiem jak można wysłanie filmiku przez Dana podciągnąć pod pomoc Chuckowi i Blair skoro było jasno przedstawione, że Dan sugerował B, że to C wysłał filmik. Uwielbiam Chucka, kocham całą jego postać, przerysowaną, przejaskrawioną, popadającą ze skrajności w skrajność ale zdaję sobie sprawę z tego, że wiele razy zachował się jak dupek a w ostatnim odcinku przebił samego siebie. Też nie wierzyłam, że to Dan wysłał filmik i zawiodłam się na nim ale nie mam zamiaru go oczerniać bo rozumiem, że chciał pomóc B i może sobie. Każdy ma swoich ulubieńców ale ludzie nie naciągajmy przez to faktów, wystarczy, że scenarzyści robią z nas idiotów wykorzystując jakieś nieistniejące wydarzenia żeby było bardziej wiarygodnie. Przynajmniej my zachowajmy trochę realizmu i nie przekręcajmy faktów.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Pią Mar 02, 2012 12:44 pm

Georgina429 eee myślę że nie zrozumiałaś. wydaję mi się że turtle chodziło o to że pomógł Chuckowi i Blair wrócić do siebie wcześniej :> :> a jeszcze wcześniej Louisowi i Blair pomógł a teraz nie chciał Blair skrzywdzić celowo. tak myślę xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Justyna Pią Mar 02, 2012 1:07 pm

Aaaa widzisz, tego nie wzięłam pod uwagę Razz Jeśli tak to zwracam honor i przepraszam, że się uniosłam. Teraz jak to czytam to rzeczywiście ma sens Smile No ale tak to jest jak się najpierw mówi a potem myśli Razz
Przepraszam turtle Embarassed
Gigi dzięki za wyjaśnienie Very Happy
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by xxl Pią Mar 02, 2012 2:04 pm

OLABOGA ! OLABOGA ! OLABOGA ! OLABOGA ! OLABOGA !

dopiero teraz obejrzalem odcinek, nawet nie bede udawal przez przeczytalem te 10 stron, które naskrobane są. ale po prostu ostatnia scena, mina i w ogole Blair AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!

jestem w szoku i..... BLAIR <333333333333333333
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Pią Mar 02, 2012 2:18 pm

ahaha xD obejrzyj jeszcze promo następnego odcinka to twoje serce na bank eksploduje xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by xxl Pią Mar 02, 2012 7:31 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 8 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach