Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x17 The Princess Dowry

+37
lolka3005
kam1105
s
gaspar
Ania
Karolina
Kayra
xxl
netka
Diana
dzastulaa_
Blake
tajemnicza
karolla
DairDreamer
turtle
lily333
joanna1205
Numb3r_Fourt33n
Ella
Layla
Żuri
Justyna
depmod
pelcia22
shiva89
Joanna
antiba
Ginna
Gigi
Karo
Kasia
CallMeLady
brulion
frejabeha
Serena
Magda
41 posters

Strona 5 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_lcap9%5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_lcap26%5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_rcap 26% 
[ 11 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_lcap28%5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_lcap23%5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_lcap14%5x17 The Princess Dowry - Page 5 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 43
 
 

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Sro Lut 29, 2012 6:38 pm

lily333 napisał:"I love you. I always will. But that doesn’t mean I’m in love with you." WTF? Czy scenarzyści czytają te swoje wypociny, zanim je puszczą w obieg?
Szczerze powiedziawszy, ja nie wierze w bezinteresowność Dana. Niby po co w takim wypadku od razu oskarżał o wysłanie filmiku Chucka? Poza tym wystawienie Blair na pastwę Gossip Girl także było z troski o nią? Nie kupuję tego kitu.

To nie pierwsza taka nieścisłość w plotkarze, chcieli żeby było zaskakująco i to wszytko. Mam nadzieje, że nie będą już ciągnąć tego wątku, powprowadzali tyle nowych, że ten jest już zbędny.

Kasia napisał:"No coś w tym jest bo ja jedyne co widziałam w tej scenie to Chucka na tle ognia piekielnego xDD

Chyba muszę tę scenę zobaczyć jeszcze raz, może rzeczywiście jest coś na rzeczy Razz
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 6:50 pm

Kasia napisał:Matko, przecież to był żart... :\

chill, dlatego po pierwsze sie zasmialam, a po drugie na koncu swojej wypowiedzie umiescilam: Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty odcn517

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 8:00 pm

Someonelikeyou napisał:
S

Dan nie wrabiał Chucka i nie trzymał z dala od siebie Chucka i Blair, jak to powiedział Chuck.


i jak to potwierdzil Dan. po czym zrobil slodkie oczka i wyszedl Question

najwiecej wnioskow to mozna wyciagnac jedynie ze spekulacji widzow, bo scenarzysci sami sie gubia w tym co pisza Smile
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by frejabeha Sro Lut 29, 2012 8:07 pm

CallMeLady napisał:
Someonelikeyou napisał:
S

Dan nie wrabiał Chucka i nie trzymał z dala od siebie Chucka i Blair, jak to powiedział Chuck.


i jak to potwierdzil Dan. po czym zrobil slodkie oczka i wyszedl Question

najwiecej wnioskow to mozna wyciagnac jedynie ze spekulacji widzow, bo scenarzysci sami sie gubia w tym co pisza Smile

Potwierdził, bo robiąc to usunął się z drogi Chuckowi, który jak było widać nie przejął się zbytnio tym, że spowodował bankructwo Blair, miłości swojego życia, tylko od razu wolał obwinić Dana o swoją głupotę. Humphrey po prostu potrafił się przyznać do błędu, co nie każda postać w tym serialu potrafi zrobić Wink.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Magda Sro Lut 29, 2012 8:10 pm

CallMeLady napisał:
Someonelikeyou napisał:
S

Dan nie wrabiał Chucka i nie trzymał z dala od siebie Chucka i Blair, jak to powiedział Chuck.


i jak to potwierdzil Dan. po czym zrobil slodkie oczka i wyszedl Question

najwiecej wnioskow to mozna wyciagnac jedynie ze spekulacji widzow, bo scenarzysci sami sie gubia w tym co pisza Smile

Wydaję mi się, że scenarzyści odbierają to, jak spora część widzów. Dan na początku zaprzeczył, tym oskarżeniom, gdy Blair podeszła do nich postanowił nie wdawać się w dyskusję, a pozwolić wybrać Blair i to z dużą sugestią odnośnie Chucka. Na pewno nie można mówić o tym, że Dan trzymał umyślnie z dala od siebie Chucka i Blair, to bezpodstawne oskarżenie. Wrobienie Chucka, to też za duże słowa moim zdaniem, zrzucenie winy jak najbardziej tak. Poza tym Blair wiedziała, że to, co mówi Chuck jest nieprawdą, powiedziała, że to "wcale nie jest tak" i "nie chodzi o Humphreya".
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 8:16 pm

bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by frejabeha Sro Lut 29, 2012 8:18 pm

CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol

Jeżeli mówisz tu o zachowaniu Chucka to masz całkowitą rację Smile
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 8:27 pm

frejabeha napisał:
CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol

Jeżeli mówisz tu o zachowaniu Chucka to masz całkowitą rację Smile

nope, moze ciebie zaskocze, ale to dziala w obie strony Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by frejabeha Sro Lut 29, 2012 8:31 pm

Wydaje mi się, że inaczej niż ja zrozumiałaś post Magdy, co wnioskuję po twojej odpowiedzi. Chyba, że po prostu nie rozumiem twojego komentarza. Mam problem z tym drugim zdaniem.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Magda Sro Lut 29, 2012 8:37 pm

CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol

Myślę, że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi Wink Bezpodstawnym oskarżeniem jest to, że Dan trzymał Chucka i Blair z dala od siebie. To chyba jasne.
Dan nie wrabiał Chucka, moim zdaniem to za duże słowa. Co jest nawet chyba paradoksem, on nigdy nie użył słów "to zrobił Chuck" i nie spiskował za jego plecami. Myślę, że Dan poszedł z tzw. "flow" he. Podchwycił to, że Chuck stał się kozłem ofiarnym tej sytuacji; Dan w żadnym stopniu nie przyczynił się do tego, w jaki sposób potraktowała Chucka Serena albo Blair.

Nie pochwalam takiego zachowania i moim zdaniem to duży minus, ale na szczęście scenarzyści jeszcze w miarę logicznie z tego wybrnęli, a obawiałam się rezultatu, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 29, 2012 8:39 pm

Przyganiał kocioł garnkowi. Dan wysłał filmik, skopał ślub i małżeństwo Blair oraz sugerował, że to Chuck. Chuck wysłał zdjęcie całujących się Blair i Dana, podpisał że to Dan co grozi bankructwem Waldorfów. Jak dla mnie remis.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 8:41 pm

haha, zle go przeczytalam. Myslalam, ze Magda napisala, ze Dan najwyzej wysuwal bezpodstwane oskarzenia. Tak to jest jak sie czyta na szybko, zeby chlopak nie widzial. Mam juz od niego przezwisko 'Serialowa', a jak doszlo to forum to juz nie mam spokoju i musze sie ukrywac haha takie wady mieszkania z chlopakiem.

Nie zmienia to faktu, ze Dan zrzucal wine i urabial Blair od jakiegos czasu. Pewnie nawet nie robil tego swiadomie, bo zly czlowiek nie jest, ale nie zmienia to tego, ze wrabial Chucka. Dla mnie wrabianie i zrzucanie winy na kogos kto akurat w tym przypadku nie jest winny jest wrabianiem.

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 8:46 pm

Someonelikeyou napisał:
Nie pochwalam takiego zachowania i moim zdaniem to duży minus, ale na szczęście scenarzyści jeszcze w miarę logicznie z tego wybrnęli, a obawiałam się rezultatu, he.

i tutaj tez sie nie zgodze, bo wydaje mi sie, ze scenarzysci nawet nie probowali z tego wyjsc poprostu pozwolili Danowi uciec. O czym swiadcza wszytkie watpliwosci widzow na twitterze. Nawet ktos z nowhitenoise.com o to sie pytal, a oni zazwyczaj omawiaja dokladnie kazdy odcinek.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 8:47 pm

joanna1205 napisał:Przyganiał kocioł garnkowi. Dan wysłał filmik, skopał ślub i małżeństwo Blair oraz sugerował, że to Chuck. Chuck wysłał zdjęcie całujących się Blair i Dana, podpisał że to Dan co grozi bankructwem Waldorfów. Jak dla mnie remis.

lol
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 29, 2012 8:58 pm

Someonelikeyou napisał:
CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol

Myślę, że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi Wink Bezpodstawnym oskarżeniem jest to, że Dan trzymał Chucka i Blair z dala od siebie. To chyba jasne.
Dan nie wrabiał Chucka, moim zdaniem to za duże słowa. Co jest nawet chyba paradoksem, on nigdy nie użył słów "to zrobił Chuck" i nie spiskował za jego plecami. Myślę, że Dan poszedł z tzw. "flow" he. Podchwycił to, że Chuck stał się kozłem ofiarnym tej sytuacji; Dan w żadnym stopniu nie przyczynił się do tego, w jaki sposób potraktowała Chucka Serena albo Blair.

Nie pochwalam takiego zachowania i moim zdaniem to duży minus, ale na szczęście scenarzyści jeszcze w miarę logicznie z tego wybrnęli, a obawiałam się rezultatu, he.

Jak z tego niby wybrnęli? Że Danowi na sercu leżało szczęście Blair, a nie własne libido? Zrobił to co zrobił, skopał ślub i schował głowę w piasek. Tłumaczenie się dobrymi intencjami nie spowoduje, że złe postępowanie zamieni się w szlachetny czyn. Nie wierzę w dobre intencje, ale w to, że Dan jest od Chucka lepszy jedynie PR-owo.


Ostatnio zmieniony przez joanna1205 dnia Sro Lut 29, 2012 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Magda Sro Lut 29, 2012 8:59 pm

CallMeLady napisał:
Someonelikeyou napisał:
Nie pochwalam takiego zachowania i moim zdaniem to duży minus, ale na szczęście scenarzyści jeszcze w miarę logicznie z tego wybrnęli, a obawiałam się rezultatu, he.

i tutaj tez sie nie zgodze, bo wydaje mi sie, ze scenarzysci nawet nie probowali z tego wyjsc poprostu pozwolili Danowi uciec. O czym swiadcza wszytkie watpliwosci widzow na twitterze. Nawet ktos z nowhitenoise.com o to sie pytal, a oni zazwyczaj omawiaja dokladnie kazdy odcinek.

Nie, Dan przyjął na siebie całą winę, nie uciekł. W dużej mierze przyjął na siebie też coś, czego nie zrobił. Zauważ, kiedy Blair przychodzi do Dana, to pierwsze, co mówi Dan, to "nie musiałaś przychodzić, żeby powiedzieć, że jestem straszny", drugie "wróciłaś do Chucka?".

I nie zgadzam się z tym, że Dan i Chuck wyszli na remis. W ostatnim odcinku Chuck robił to z premedytacją i z wyraźnym podkreśleniem interesu swojego, a Blair potraktował, jak przedmiot.

Blair: Are you so worried that I'll find happiness without you that you feel the need to spread baseless lies at the wake of my best friend's grandmother?
Chuck: While you may be correct about my motives, the blast was anything but a lie.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 29, 2012 9:17 pm

Someonelikeyou napisał:
Nie, Dan przyjął na siebie całą winę, nie uciekł. W dużej mierze przyjął na siebie też coś, czego nie zrobił. Zauważ, kiedy Blair przychodzi do Dana, to pierwsze, co mówi Dan, to "nie musiałaś przychodzić, żeby powiedzieć, że jestem straszny", drugie "wróciłaś do Chucka?".

I nie zgadzam się z tym, że Dan i Chuck wyszli na remis. W ostatnim odcinku Chuck robił to z premedytacją i z wyraźnym podkreśleniem interesu swojego, a Blair potraktował, jak przedmiot.

Och, a Dan pakt z Georginą w 5x15 zawarł też wyłącznie dla dobra Blair, żeby biedna nie musiała przeżywać zawodu na przyjacielu, a nie po to, żeby chronić własną skórę. W ogóle nie miał wtedy na myśli interesu własnego. I faktycznie, Dan przyznał się do wysłania filmiku z własnej i nieprzymuszonej woli, a nie dlatego, że sprawa się rypła.

Nie bronię Chucka, ześwirował zdecydowanie za bardzo, ale nie rozumiem jak można nie widzieć, że Dan też ma sporo za paznokciami.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Magda Sro Lut 29, 2012 9:39 pm

joanna1205 napisał:
Someonelikeyou napisał:
Nie, Dan przyjął na siebie całą winę, nie uciekł. W dużej mierze przyjął na siebie też coś, czego nie zrobił. Zauważ, kiedy Blair przychodzi do Dana, to pierwsze, co mówi Dan, to "nie musiałaś przychodzić, żeby powiedzieć, że jestem straszny", drugie "wróciłaś do Chucka?".

I nie zgadzam się z tym, że Dan i Chuck wyszli na remis. W ostatnim odcinku Chuck robił to z premedytacją i z wyraźnym podkreśleniem interesu swojego, a Blair potraktował, jak przedmiot.

Och, a Dan pakt z Georginą w 5x15 zawarł też wyłącznie dla dobra Blair, żeby biedna nie musiała przeżywać zawodu na przyjacielu, a nie po to, żeby chronić własną skórę. W ogóle nie miał wtedy na myśli interesu własnego. I faktycznie, Dan przyznał się do wysłania filmiku z własnej i nieprzymuszonej woli, a nie dlatego, że sprawa się rypła.

Nie bronię Chucka, ześwirował zdecydowanie za bardzo, ale nie rozumiem jak można nie widzieć, że Dan też ma sporo za paznokciami.

Rozmawialiśmy o ostatnim odcinku i o rozmowie, w której Dan wziął całą winę na siebie, nawet więcej niż trzeba było; za sprawę z Georginą już go oceniłam i to na duży minus.
Ależ ja nigdzie nie powiedziałam, że Dan nie ma sporo za paznokciami, he. Powiedziałam, że jego zachowanie było na duży minus, ale zdecydowanie nie stawiałbym go na tej samej półce z Chuckiem Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Blake Sro Lut 29, 2012 9:52 pm

Najlepsza była wymówka Chucka "nie zostawiłeś mi wyboru" Lol
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by turtle Sro Lut 29, 2012 9:53 pm

Blair: Are you so worried that I'll find happiness without you that you feel the need to spread baseless lies at the wake of my best friend's grandmother?
Chuck: While you may be correct about my motives, the blast was anything but a lie.

....

Najgorsze jest to, że Chuck nie okazał żadnej skruchy... zero reakcji... tak jakby ten człowiek nie miał uczuć.... Nie wiem o co chodzi....
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Magda Sro Lut 29, 2012 10:06 pm

turtle napisał:
Blair: Are you so worried that I'll find happiness without you that you feel the need to spread baseless lies at the wake of my best friend's grandmother?
Chuck: While you may be correct about my motives, the blast was anything but a lie.

....

Najgorsze jest to, że Chuck nie okazał żadnej skruchy... zero reakcji... tak jakby ten człowiek nie miał uczuć.... Nie wiem o co chodzi....

No niestety.

Ja to widzę coraz bardziej w perspektywie teorii, która mówi, że Chuck to narcyz; naprawdę pokazał po raz kolejny, że można zakwalifikować go do tej kategorii Wink

Ogólnie rzecz biorąc, mam wrażenie, że Chuck widzi Blair, jako wartościową partnerkę tylko wtedy, kiedy ma nad nią pełną władzę. Tak zachował się w tym odcinku. Kiedy pozwolił odejść jej z Louisem też miał ostatnie słowo. Widoku Blair z Marcusem i innymi mężczyznami też nie mógł znieść. To cały czas nie jest zdrowa relacja. Dobrze, że tym razem Blair miała ostatnie słowo, co wyraźnie zaskoczyło Chucka.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lily333 Sro Lut 29, 2012 10:09 pm

CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol
Zgadzam się, Dan wrabiał Chucka.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lily333 Sro Lut 29, 2012 10:11 pm

Someonelikeyou napisał:
CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol

Myślę, że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi Wink Bezpodstawnym oskarżeniem jest to, że Dan trzymał Chucka i Blair z dala od siebie. To chyba jasne.
Dan nie wrabiał Chucka, moim zdaniem to za duże słowa. Co jest nawet chyba paradoksem, on nigdy nie użył słów "to zrobił Chuck" i nie spiskował za jego plecami. Myślę, że Dan poszedł z tzw. "flow" he. Podchwycił to, że Chuck stał się kozłem ofiarnym tej sytuacji; Dan w żadnym stopniu nie przyczynił się do tego, w jaki sposób potraktowała Chucka Serena albo Blair.

Nie pochwalam takiego zachowania i moim zdaniem to duży minus, ale na szczęście scenarzyści jeszcze w miarę logicznie z tego wybrnęli, a obawiałam się rezultatu, he.
Powiedział, że nie może uwierzyć, że Chuck wysłał ten film. Jeśli to nie jest wrabianie, to co nim jest?

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Sro Lut 29, 2012 10:13 pm

turtle napisał:
Blair: Are you so worried that I'll find happiness without you that you feel the need to spread baseless lies at the wake of my best friend's grandmother?
Chuck: While you may be correct about my motives, the blast was anything but a lie.

....

Najgorsze jest to, że Chuck nie okazał żadnej skruchy... zero reakcji... tak jakby ten człowiek nie miał uczuć.... Nie wiem o co chodzi....

Zazdrość go zaślepiła. Blair go trochę wykiwała, obiecywała, że do niego wróci a tu Chuck widzi zdjęcie jak całuje się z innym, no i się wkurzył a jak dowiedział się, że to przez Dana stracił możliwość bycia z Blair to go zamroczyło. Nawet to rozumiem. Dan też w pewien sposób odpokutował, wziął winę na siebie, odszedł będąc przekonanym, że Blair wybierze Chucka, i to, że obydwojgu przebaczyła mogło być spowodowane właśnie tym, że wiedziała, że to jej niezdecydowanie spowodowało całą tą sytuację.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Magda Sro Lut 29, 2012 10:15 pm

lily333 napisał:
Someonelikeyou napisał:
CallMeLady napisał:bezpodstawne oskarzenia to mogla rzucac Serena lub Nate. Ktos kto jest winny, a probuje przedstawic inna osobe jako winna, wrabia, a nie bezpodstawnie oskarza lol

Myślę, że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi Wink Bezpodstawnym oskarżeniem jest to, że Dan trzymał Chucka i Blair z dala od siebie. To chyba jasne.
Dan nie wrabiał Chucka, moim zdaniem to za duże słowa. Co jest nawet chyba paradoksem, on nigdy nie użył słów "to zrobił Chuck" i nie spiskował za jego plecami. Myślę, że Dan poszedł z tzw. "flow" he. Podchwycił to, że Chuck stał się kozłem ofiarnym tej sytuacji; Dan w żadnym stopniu nie przyczynił się do tego, w jaki sposób potraktowała Chucka Serena albo Blair.

Nie pochwalam takiego zachowania i moim zdaniem to duży minus, ale na szczęście scenarzyści jeszcze w miarę logicznie z tego wybrnęli, a obawiałam się rezultatu, he.
Powiedział, że nie może uwierzyć, że Chuck wysłał ten film. Jeśli to nie jest wrabianie, to co nim jest?

Pozwól, że powtórzę swoją wypowiedź Wink

Dan nie wrabiał Chucka, moim zdaniem to za duże słowa. Co jest nawet chyba paradoksem, on nigdy nie użył bezpośrednich słów "to zrobił Chuck" i nie spiskował za jego plecami. Myślę, że Dan poszedł z tzw. "flow", he. Podchwycił to, że Chuck stał się kozłem ofiarnym tej sytuacji; Dan w żadnym stopniu nie przyczynił się do tego, w jaki sposób potraktowała Chucka Serena albo Blair.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 5 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach