Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LIO 2012

+15
Ola
shiva89
fusiatko44
brulion
Lewandowska
Karo
Karolina
Edda
Ewa
MotherChucker
Vivien
Kasia
Ania M.
Żuri
Gigi
19 posters

Strona 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 10:41 pm

Ania M. napisał:Uli akurat daleko do dziecka, napisała co jej na wątrobie leży. Każdy z nas to robi.


Miło mi,że mi blisko do dziecka Smile Bardzo się cieszę aż tryska mną radość z tego powodu ale chyba popełniłaś błąd.Napisałam o zachowaniu,w którym jest atak osobisty a to robią dzieci.Obrażają się nawzajem.



MotherChucker cieszę się,że cieszysz się moim szczęściem ;*
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Vivien Sro Sie 08, 2012 10:43 pm

Boże, normalnie nie ma tematu bez spin. Wrzućcie wszyscy na luz.
Magoria, mogłaś odpuścić ten atak na GG. Jest modem i ma prawo zwracać uwagę i robi to już któryś raz z kolei. Każdy by się wkurzył. Z kolei GG, trzeba było podarować sobie ten bluzg na początku posta, ale rozumiem emocje.

Polacy są takim narodem, że chwalą po zwycięstwie, jadą po przegranej. Ale trzeba odróżnić czarnowidztwo, zwykłych sezonowców od konstruktywnej krytyki. I nie ma czegoś takiego, że nie ma się prawa krytykować po gorszym meczu. Jasne, że jest - o ile ta krytyka jest dobrze uargumentowana, a nie po prostu "pusta".
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Magoria Sro Sie 08, 2012 10:43 pm

GossipGirl napisał:
Ania M. napisał:Uli akurat daleko do dziecka, napisała co jej na wątrobie leży. Każdy z nas to robi.


Miło mi,że mi blisko do dziecka Smile Bardzo się cieszę aż tryska mną radość z tego powodu ale chyba popełniłaś błąd.Napisałam o zachowaniu,w którym jest atak osobisty a to robią dzieci.Obrażają się nawzajem.



MotherChucker cieszę się,że cieszysz się moim szczęściem ;*

Teraz to mnie rozwaliłaś! Po pierwsze Ania napisała tylko, że MI daleko do dziecka, a nie że TOBIE blisko. A po drugie nie zaatakowałam was! Tylko wyraziłam swoje zdanie. Atak to obecnie twoja działka.
Magoria
Magoria
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 222

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 10:45 pm

Nie wyszło im i wszyscy to wiemy.
Ale co dadzą tony elaboratów na temat co było źle jak to nic nie zmieni.


Ostatnio zmieniony przez Ania M. dnia Sro Sie 08, 2012 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Sro Sie 08, 2012 10:46 pm

Magoria napisał:
Żuri napisał:
Magoria napisał:Rzadko się tu wypowiadam, ale często was czytam. Wyjątkowo się wypowiem.

To jest POLSKA DRUŻYNA pełna niesamowitych talentów. Po porażce czy zwycięstwie będę z nimi! Każdy ma gorsze dni, gorszy okres w swoim życiu! Każdy DO CHOLERY popełnia błędy! Więc nie macie prawa ich krytykować po gorszym meczu. Bo to są tylko LUDZIE! Ciekawe czy wy takie idealne i wspaniałe jesteście każdego dnia.

GG ile w tobie jadu! Co Ci szkodzi, że ktoś dodaje dwa posty pod sobą?! Dzieje się wtedy coś złego? Jesteś jakąś nadworną służbą porządkową czy co?

Heh, piszesz o jadzie, a sama wyskakujesz niezbyt miło. Każdy popełnia błędy, ale czy przez to mam zakaz krytykowania innych? Wymieniłam parę błędów, jakie nasi siatkarze porobili, jak to oceniam. Nie mam do tego prawa, bo to gorszy okres, bo każdy popełnia błędy? Tak samo jestem z nimi po zwycięstwie i po porażce, ale uważam, że nie powinno się pomijać błędów i mówić, "co z tego, że przegrali i tak ich kocham" trzeba umieć też dostrzegać wady w innych, a nie idealizować.

Swoją drogą tak samo mogę powiedzieć, że Ty nie masz prawa krytykować teraz nas, bo przecież jesteśmy tylko ludźmi, zdarzył nam się gorszy dzień. Wink


Jeśli chodzi o jad to ja się tylko dopasowałam do waszej przemiłej atmosfery na forum. Rzadko się wypowiadam, bo nie mam ochoty się kłócić. I tym razem również tak jest.

Fajnie, że po porażce wytykacie co najgorsze, ale dlaczego po zwycięstwie nie mówicie o tym co najlepsze?

Gorszy dzień macie, bo...? Przecież wy nie popełniłyście żadnych błędów!

Wybacz GG, ale moim skromnym zdaniem moje zachowanie nie jest dziecinne. Ale co ja tam wiem...

Nieraz chwalę po wygranej. To, że nie napisałam tego na forum, nie znaczy, że tego nie robię. Ale powiedz mi, dlaczego nie mogę skrytykować, że zagrywka się nie kleiła, że Anastasi według mnie robił błędy. Nie wolno mi wygłaszać opinii? Mogę to robić tylko wtedy, gdy grają dobrze? Nikt nic na nich nie powiedział złego, ani razu nie powiedziałam, że są beznadziejni i że nic dobrego nie robią. Po prostu, wytknęłam to, co moim zdaniem spowodowało, że przegraliśmy. I tyle.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Sro Sie 08, 2012 10:46 pm

porażka co tu dużo mówić. nie można też mówić, że nic się nie stało, bo stało. balonik forma za wcześnie brak głowy. boli najbardziej to, że jest to stosunkowo doświadczony zespół a kilka ostatnich meczów to jest amatorka. żeby Winiar tak beznadziejnie grał no nie rozumiem. podpalili się a to nie powinno mieć miejsca. wielka porażka polskiej siatkówki. boli, ale trzeba iść dalej co począć. i tak jak obawiałam się krucho jest z medalami. tylko znając życie nikomu nie da to do myślenia Sad

i dziewczyny wyluzujcie. odpuścicie sobie no błagam
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 10:49 pm

Vivien może bluzg to było dużo ale już mam dosyć proszenia po 100 razy i napisałam.Zaznaczam,że od razu przeprosiłam za niego.


Magoria jak umiesz tak dobrze czytać to czytaj dalej i dokładniej. Ojj przepraszam teraz cię obraziłam o głupia ja. -.-


Atak to moja działka?Super.Sorry ale nie pozwolę,że ktoś kto mnie nawet nie zna mieszał mnie z błotem bo ma taki humor.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Sro Sie 08, 2012 10:52 pm

Ania M. napisał:Nie wyszło im i wszyscy to wiemy.
Ale co dadzą tony elaboratów na temat co było źle jak to nic nie zmieni.

Ja uważam, że forum jest od tego, by wymieniać się opiniami. Napisałam, co moim zdaniem się nie kleiło i chciałam z innymi to przedyskutować na poziomie, skoro tyle osób tutaj się interesuje siatkówką.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Sro Sie 08, 2012 10:53 pm

GossipGirl, pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, ale taka ironia losu...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jak widać nie tylko ja cyz Ania mamy z tym problem. Prosimy o wyrozumiałość Wink
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Vivien Sro Sie 08, 2012 10:56 pm

Żuri napisał:
Ania M. napisał:Nie wyszło im i wszyscy to wiemy.
Ale co dadzą tony elaboratów na temat co było źle jak to nic nie zmieni.

Ja uważam, że forum jest od tego, by wymieniać się opiniami. Napisałam, co moim zdaniem się nie kleiło i chciałam z innymi to przedyskutować na poziomie, skoro tyle osób tutaj się interesuje siatkówką.
Haha. Na poziomie - nie ten adres... Crying or Very sad

Tak generalnie - to bardzo słabo z medalami stoimy. Mamy jeszcze w czymś realne szanse? Szkoda, że 5/8 medali jest brązowych. Ale jak się nie ma co się chce, to się lubi, to co ma. Laughing
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 10:56 pm

MotherChucker napisał:GossipGirl, pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, ale taka ironia losu...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jak widać nie tylko ja cyz Ania mamy z tym problem. Prosimy o wyrozumiałość Wink


Jak to się ma do dyskusji ?
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 10:57 pm

Vivien napisał:
Żuri napisał:
Ania M. napisał:Nie wyszło im i wszyscy to wiemy.
Ale co dadzą tony elaboratów na temat co było źle jak to nic nie zmieni.

Ja uważam, że forum jest od tego, by wymieniać się opiniami. Napisałam, co moim zdaniem się nie kleiło i chciałam z innymi to przedyskutować na poziomie, skoro tyle osób tutaj się interesuje siatkówką.
Haha. Na poziomie - nie ten adres... Crying or Very sad

Tak generalnie - to bardzo słabo z medalami stoimy. Mamy jeszcze w czymś realne szanse? Szkoda, że 5/8 medali jest brązowych. Ale jak się nie ma co się chce, to się lubi, to co ma. Laughing

Anita w rzucie młotem
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Sro Sie 08, 2012 10:58 pm

GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:GossipGirl, pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, ale taka ironia losu...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jak widać nie tylko ja cyz Ania mamy z tym problem. Prosimy o wyrozumiałość Wink


Jak to się ma do dyskusji ?

jest chyba związek między tym, że wypominasz nam pisanie posta pod postem, podczas gdy sama robisz to samo.
ale mogę się mylić.
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Magoria Sro Sie 08, 2012 10:59 pm

GossipGirl napisał:Vivien może bluzg to było dużo ale już mam dosyć proszenia po 100 razy i napisałam.Zaznaczam,że od razu przeprosiłam za niego.


Magoria jak umiesz tak dobrze czytać to czytaj dalej i dokładniej. Ojj przepraszam teraz cię obraziłam o głupia ja. -.-


Atak to moja działka?Super.Sorry ale nie pozwolę,że ktoś kto mnie nawet nie zna mieszał mnie z błotem bo ma taki humor.

A dziękuję. W wieku 6 lat posiadłam tak wspaniałą umiejętność czytania i korzystam z niej!
Ależ ja się nie czuję obrażona.

Gdzie zmieszałam cię z błotem? Mogłabym, ale nie zrobię tego.
Mała uwaga: korzystaj ze spacji :*

Kończę swoją posiadówę tutaj na dziś, bo widzę, że do porozumienia nie dojdziemy. Chcę tylko zaznaczyć, że wspaniałych mamy siatkarzy, którzy niejednokrotnie podarowali nam łzy szczęścia. A że czasem zdarzą się lepsi, no trudno. Takie życie. Na 5 występów siatkarzy z Anastazim, z 4 dostarczyli nam medale! Więc szacunek również dla tego pana. : )

Magoria
Magoria
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 222

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Sro Sie 08, 2012 11:00 pm

Vivien napisał:

Tak generalnie - to bardzo słabo z medalami stoimy. Mamy jeszcze w czymś realne szanse? Szkoda, że 5/8 medali jest brązowych. Ale jak się nie ma co się chce, to się lubi, to co ma. Laughing


Spoiler:

Rysiek jak nic wykrakał Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Sro Sie 08, 2012 11:00 pm

Vivien napisał:
Żuri napisał:
Ania M. napisał:Nie wyszło im i wszyscy to wiemy.
Ale co dadzą tony elaboratów na temat co było źle jak to nic nie zmieni.

Ja uważam, że forum jest od tego, by wymieniać się opiniami. Napisałam, co moim zdaniem się nie kleiło i chciałam z innymi to przedyskutować na poziomie, skoro tyle osób tutaj się interesuje siatkówką.
Haha. Na poziomie - nie ten adres... Crying or Very sad

Tak generalnie - to bardzo słabo z medalami stoimy. Mamy jeszcze w czymś realne szanse? Szkoda, że 5/8 medali jest brązowych. Ale jak się nie ma co się chce, to się lubi, to co ma. Laughing

Rzut młot, Włodarczyk - największa faworytka. Może nam się poszczęścić w kajakach - dwójka mężczyzn. W biegach niestety nie mamy żadnych szans, jedyne nasze nadzieje w biegach - Lewandowski i Kszczot nie awansowali do finału, z czego Kszczot w swoim biegu był trzeci, ale Lewemu zabrakło 1 dziesiątej.
Liczę na tyczkę, że Łukasz Michalski sprawi nam niespodziankę. Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 11:00 pm

MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:GossipGirl, pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, ale taka ironia losu...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jak widać nie tylko ja cyz Ania mamy z tym problem. Prosimy o wyrozumiałość Wink


Jak to się ma do dyskusji ?

jest chyba związek między tym, że wypominasz nam pisanie posta pod postem, podczas gdy sama robisz to samo.
ale mogę się mylić.

Zauważyłaś chociaż raz,że ja mówię o pisaniu posta pod postem po upływie kilku minut lub minuty. A nie 2 godzin ?


Ostatnio zmieniony przez GossipGirl dnia Sro Sie 08, 2012 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 11:03 pm

Ja myślę, że lepiej czekać na wyniki po prostu Smile
Nie róbmy z nikogo faworytów to akurat zrobią nam niespodziankę Razz
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Vivien Sro Sie 08, 2012 11:04 pm

Żuri napisał:
Vivien napisał:
Żuri napisał:
Ania M. napisał:Nie wyszło im i wszyscy to wiemy.
Ale co dadzą tony elaboratów na temat co było źle jak to nic nie zmieni.

Ja uważam, że forum jest od tego, by wymieniać się opiniami. Napisałam, co moim zdaniem się nie kleiło i chciałam z innymi to przedyskutować na poziomie, skoro tyle osób tutaj się interesuje siatkówką.
Haha. Na poziomie - nie ten adres... Crying or Very sad

Tak generalnie - to bardzo słabo z medalami stoimy. Mamy jeszcze w czymś realne szanse? Szkoda, że 5/8 medali jest brązowych. Ale jak się nie ma co się chce, to się lubi, to co ma. Laughing

Rzut młot, Włodarczyk - największa faworytka. Może nam się poszczęścić w kajakach - dwójka mężczyzn. W biegach niestety nie mamy żadnych szans, jedyne nasze nadzieje w biegach - Lewandowski i Kszczot nie awansowali do finału, z czego Kszczot w swoim biegu był trzeci, ale Lewemu zabrakło 1 dziesiątej.
Liczę na tyczkę, że Łukasz Michalski sprawi nam niespodziankę. Smile
Biegi Lewandowskiego i Kszczota akurat oglądałam, więc przeżywałam na żywo Wink
Czyli jutro wieczorem trzymam kciuki za Anitę i Łukasza. Mam nadzieję, że zdobędą metal... tzn. medal Laughing
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Sro Sie 08, 2012 11:07 pm

GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:GossipGirl, pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, ale taka ironia losu...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jak widać nie tylko ja cyz Ania mamy z tym problem. Prosimy o wyrozumiałość Wink


Jak to się ma do dyskusji ?

jest chyba związek między tym, że wypominasz nam pisanie posta pod postem, podczas gdy sama robisz to samo.
ale mogę się mylić.

Zauważyłaś chociaż raz,że ja mówię o pisaniu posta pod postem po upływie kilku minut lub minut. A nie 2 godzin ?

Przepraszam za swój błąd. Najwyraźniej w przeciwieństwie do Ciebie nie posiadłam jeszcze umiejętności czytania ze zrozumieniem Sad Wybacz, to się więcej nie powtórzy, jestem Twym uniżonym sługą Wink
A teraz idę w ślady Uli i opuszczam ten temat :*
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 11:08 pm

A ja mam po prostu straszną sklerozę Razz
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 11:12 pm

MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:GossipGirl, pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, ale taka ironia losu...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jak widać nie tylko ja cyz Ania mamy z tym problem. Prosimy o wyrozumiałość Wink


Jak to się ma do dyskusji ?

jest chyba związek między tym, że wypominasz nam pisanie posta pod postem, podczas gdy sama robisz to samo.
ale mogę się mylić.

Zauważyłaś chociaż raz,że ja mówię o pisaniu posta pod postem po upływie kilku minut lub minut. A nie 2 godzin ?

Przepraszam za swój błąd. Najwyraźniej w przeciwieństwie do Ciebie nie posiadłam jeszcze umiejętności czytania ze zrozumieniem Sad Wybacz, to się więcej nie powtórzy, jestem Twym uniżonym sługą Wink
A teraz idę w ślady Uli i opuszczam ten temat :*


Oh biedna niewiasto jakże Ci współczuję z powodu nie posiadania jakże wspaniałej umiejętności.Sługo mój nie jestem godna tych słów padających z twoich zacnych ust !



ps.Co jak co ale kocham to forum tak jak anorektyczka kalorie.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 11:19 pm

Przepyszne kalorie Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Sro Sie 08, 2012 11:26 pm

Rozpętałam burzę, swoim jednym komentarzem, który miał tej kłótni, przynajmniej z mojej strony uniknąć. Za co przepraszam.
Każdego poniosły emocję. Z niektórymi opiniami się nie zgadzam, ale nie chcę już do tego wracać, lepiej odpuszczę i zapomnę o tym, bo już za dużo nerwów jak na jeden dzień.
A co do postów pod postem, proszę o zrozumienie, sama mam z tym niemały problem niestety, bo przyzwyczaiłyśmy się na innym forum do tego, że nie trzeba na to uważać, więc nie sądzę, żeby dziewczyny robiły to specjalnie. A niestety nie można usuwać, i tak wychodzi.


Komu teraz będziecie kibicować skoro Polacy odpadli?


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Sro Sie 08, 2012 11:28 pm

Zdecydowanie Włochom, ale to raczej przez obecność naszego ostatniego siatkarza, Michała Łaski Wink
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 10 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach