Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LIO 2012

+15
Ola
shiva89
fusiatko44
brulion
Lewandowska
Karo
Karolina
Edda
Ewa
MotherChucker
Vivien
Kasia
Ania M.
Żuri
Gigi
19 posters

Strona 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 5:24 pm

GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:Nie zgodzę się co do stwierdzenia że jedna porażka nic nie znaczy.Każda porażka ma znaczenie nie ważne czy wpływa czy nie na pozostałe wyniki meczów.

Powiedziałam, że nic nie znacyz w kontekście całego turnieju. Niew miałam na myśli sfery psychologicznej, a jedynie czysto matematyczne kalkulacje dotyczące wyhścia z grupy.



Nie chodzi o kwestie psychologiczne nawet.W różnych mistrzostwach,olimpiadach itp ludzie kalkulują do wyjścia z grupy.Ale to nie ma sensu bo sport rządzi się swoimi prawami.Polacy też kalkulowali na EURO jak mają potoczyć się meczę i że pierwszy remis nic nie znaczy a drugi remis zamiast przegranej to też nie jest tragedia.Prawda byłą taka że to wpływa.Pierwsza wygrana,druga przegrana ale nikt nie wie jak będzie dalej.To jest sport,taki urok.

widzialas grupe, w ktorej gramy na IO?
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:25 pm

Ja chłopakom wybaczyłam ten mecz Smile Będzie ok.

Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 5:28 pm

MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:Nie zgodzę się co do stwierdzenia że jedna porażka nic nie znaczy.Każda porażka ma znaczenie nie ważne czy wpływa czy nie na pozostałe wyniki meczów.

Powiedziałam, że nic nie znacyz w kontekście całego turnieju. Niew miałam na myśli sfery psychologicznej, a jedynie czysto matematyczne kalkulacje dotyczące wyhścia z grupy.



Nie chodzi o kwestie psychologiczne nawet.W różnych mistrzostwach,olimpiadach itp ludzie kalkulują do wyjścia z grupy.Ale to nie ma sensu bo sport rządzi się swoimi prawami.Polacy też kalkulowali na EURO jak mają potoczyć się meczę i że pierwszy remis nic nie znaczy a drugi remis zamiast przegranej to też nie jest tragedia.Prawda byłą taka że to wpływa.Pierwsza wygrana,druga przegrana ale nikt nie wie jak będzie dalej.To jest sport,taki urok.

widzialas grupe, w ktorej gramy na IO?


Tak widziałam.Ale jaki to ma związek z tym że sport rządzi się własnymi prawami i kalkulacje to nie jest wiarygodne źródło ?
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 5:29 pm

GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:Nie zgodzę się co do stwierdzenia że jedna porażka nic nie znaczy.Każda porażka ma znaczenie nie ważne czy wpływa czy nie na pozostałe wyniki meczów.

Powiedziałam, że nic nie znacyz w kontekście całego turnieju. Niew miałam na myśli sfery psychologicznej, a jedynie czysto matematyczne kalkulacje dotyczące wyhścia z grupy.



Nie chodzi o kwestie psychologiczne nawet.W różnych mistrzostwach,olimpiadach itp ludzie kalkulują do wyjścia z grupy.Ale to nie ma sensu bo sport rządzi się swoimi prawami.Polacy też kalkulowali na EURO jak mają potoczyć się meczę i że pierwszy remis nic nie znaczy a drugi remis zamiast przegranej to też nie jest tragedia.Prawda byłą taka że to wpływa.Pierwsza wygrana,druga przegrana ale nikt nie wie jak będzie dalej.To jest sport,taki urok.

widzialas grupe, w ktorej gramy na IO?


Tak widziałam.Ale jaki to ma związek z tym że sport rządzi się własnymi prawami i kalkulacje to nie jest wiarygodne źródło ?

jak dla mnie ma to związek. proszę Cię, jakiego wyniku oczekujesz po meczu z Wielką Brytanią czy Australią?
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 5:29 pm

Anne_Charlotte napisał:
Żuri napisał:
MotherChucker napisał:skończmy temat dzisiejszego meczu. nie ma sensu teraz roztrząsać jednej porażki, która NIC NIE ZNACZY w kontekście całego turnieju. jeśli kibicujecie tej druzynie od dawna jak ja to powinnyście wiedzieć, że na każdym wielkim turnieju (czy to Mistrzostwa Świata, Europy czy Liga Światowa) zdarzają się chwile słabości, wpadki. Grunt to wyciągnąć wnioski z porażki. A oni to robią doskonale, jak nikt inny potrafią oczyścić głowy i do następnego meczu przystąpić z podniesionym czołem.

Proszę Cię, nie licytujmy się, kto od kiedy kibicuje, bo to śmieszne. Smile Sama trenuję siatkówkę, oglądam każdy turniej i zdarzają się chwile słabości, owszem. Ale umiem rozpoznać, kiedy jest mecz na miarę możliwości, a kiedy nie. Znaczy, czy nie znaczy. Jeżeli mierzą na medal, to nie powinni odnosić porażki z drużyną, która wcale nie grała rewelacyjnie.

A czemu Bułgaria grała lepiej? Bo grała poprawnie. A my graliśmy fatalnie.


Hiszpanie liczyli na wygraną na EURO. Powinni lecieć od zwycięstwa do zwycięstwa tak? Doskonale wiemy jak było.

Mieli dwa remisy. Wink Zresztą piłka nożna to inny sport. Tam jest często loteria. W siatkówce przypadkowymi punktami nie wygra się całego meczu.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:33 pm

Tak nie, ale mogą dwie drużyny grać przeciętnie. Wystarczy że ta druga popełni mniej błędów.

Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 5:35 pm

MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:Nie zgodzę się co do stwierdzenia że jedna porażka nic nie znaczy.Każda porażka ma znaczenie nie ważne czy wpływa czy nie na pozostałe wyniki meczów.

Powiedziałam, że nic nie znacyz w kontekście całego turnieju. Niew miałam na myśli sfery psychologicznej, a jedynie czysto matematyczne kalkulacje dotyczące wyhścia z grupy.



Nie chodzi o kwestie psychologiczne nawet.W różnych mistrzostwach,olimpiadach itp ludzie kalkulują do wyjścia z grupy.Ale to nie ma sensu bo sport rządzi się swoimi prawami.Polacy też kalkulowali na EURO jak mają potoczyć się meczę i że pierwszy remis nic nie znaczy a drugi remis zamiast przegranej to też nie jest tragedia.Prawda byłą taka że to wpływa.Pierwsza wygrana,druga przegrana ale nikt nie wie jak będzie dalej.To jest sport,taki urok.

widzialas grupe, w ktorej gramy na IO?


Tak widziałam.Ale jaki to ma związek z tym że sport rządzi się własnymi prawami i kalkulacje to nie jest wiarygodne źródło ?

jak dla mnie ma to związek. proszę Cię, jakiego wyniku oczekujesz po meczu z Wielką Brytanią czy Australią?

Nie oczekuje żadnego wyniki tylko czekam na konkretne pokazanie tego że są dobrzy.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:37 pm

GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:
MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:Nie zgodzę się co do stwierdzenia że jedna porażka nic nie znaczy.Każda porażka ma znaczenie nie ważne czy wpływa czy nie na pozostałe wyniki meczów.

Powiedziałam, że nic nie znacyz w kontekście całego turnieju. Niew miałam na myśli sfery psychologicznej, a jedynie czysto matematyczne kalkulacje dotyczące wyhścia z grupy.



Nie chodzi o kwestie psychologiczne nawet.W różnych mistrzostwach,olimpiadach itp ludzie kalkulują do wyjścia z grupy.Ale to nie ma sensu bo sport rządzi się swoimi prawami.Polacy też kalkulowali na EURO jak mają potoczyć się meczę i że pierwszy remis nic nie znaczy a drugi remis zamiast przegranej to też nie jest tragedia.Prawda byłą taka że to wpływa.Pierwsza wygrana,druga przegrana ale nikt nie wie jak będzie dalej.To jest sport,taki urok.

widzialas grupe, w ktorej gramy na IO?


Tak widziałam.Ale jaki to ma związek z tym że sport rządzi się własnymi prawami i kalkulacje to nie jest wiarygodne źródło ?

jak dla mnie ma to związek. proszę Cię, jakiego wyniku oczekujesz po meczu z Wielką Brytanią czy Australią?

Nie oczekuje żadnego wyniki tylko czekam na konkretne pokazanie tego że są dobrzy.


Przykład- cały zeszły rok
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 5:39 pm

Ja nie chce przykładu z zeszłego roku.Ja chce fakty aktualne.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 5:41 pm

GossipGirl napisał:Ja nie chce przykładu z zeszłego roku.Ja chce fakty aktualne.

Dostaniesz już pojutrze o godzinie 17:45
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 5:45 pm

MotherChucker napisał:
GossipGirl napisał:Ja nie chce przykładu z zeszłego roku.Ja chce fakty aktualne.

Dostaniesz już pojutrze o godzinie 17:45

Już nie mogę się doczekać.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:48 pm

Katują tym że mecze są co dwa dni Very Happy

Nikola pamiętasz wspólną podróż Argentyny i naszych? Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 5:51 pm

Anne_Charlotte napisał:Katują tym że mecze są co dwa dni Very Happy

Nikola pamiętasz wspólną podróż Argentyny i naszych? Very Happy


bydło???? Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:51 pm

To chyba był tekst Zbyszka, nie? Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 5:53 pm

Anne_Charlotte napisał:To chyba był tekst Zbyszka, nie? Very Happy

of course Wink
w sumie nie chcialabym byc na miejscu takiego Conte w tamtym momencie. patrzeć na rywali, lecących pierwszą klasą.... Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 5:55 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Edda Wto Lip 31, 2012 5:56 pm

Też pamiętam:) To było świetne, jak większość tekstów z Igły.
Według mnie Polacy i mieli słabszy dzień i może potraktowali ten mecz jako ten lżejszy. Nasza grupa nie jest trudna, wyjście z niej jest oczywiste, teraz chodzi tylko o miejsce w niej.
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 5:57 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy


Brawo Very Happy Dobra wiadomość dla fanów tej konkurencji Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:58 pm

Co nie jest zależne też tylko od nas.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 5:59 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy

Żałosna wiedza dużej części Amerykanów z geografii Razz
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 5:59 pm

Edda napisał:Też pamiętam:) To było świetne, jak większość tekstów z Igły.
Według mnie Polacy i mieli słabszy dzień i może potraktowali ten mecz jako ten lżejszy. Nasza grupa nie jest trudna, wyjście z niej jest oczywiste, teraz chodzi tylko o miejsce w niej.

Igła to pozytywny człowiek i naprawdę fajnie z jego strony, że kręci wszystko kamerą, próbując przekazać nam, kibicom atmosferę panującą w drużynie Smile
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 6:01 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy

padłam ze śmiechu teraz. tym bardziej jestem teraz dumna z wczorajszego ogrania kandydatow do olimpijskiego zlota
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 6:03 pm

Fajnie, że odrobili to, co w głupi sposób stracili z Łotyszami. Smile Mogli wtedy naprawdę wygrać i powinni. Jak będą tak dalej to będzie super. Tak samo stawiam na nasz mikst w badmintonie, myślę, że dadzą radę. Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 6:04 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


Jak myślicie są szanse na medal ? Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 6:09 pm

Żeglarstwo to ciężki sport. Jeśli się nie mylę, to jest tu 11 wyścigów, więc niestety wszystko może się zmienić. Chociaż akurat ona ma w tym roku chyba zwycięstwo w PŚ.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 3 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach