Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Maj 31, 2012 9:14 pm

Żuri napisał:Mówię o sobie, że mam na studiach, gorący sezon, hahah Very Happy

ha ha ha Smile nawdychałam się dzisiaj oparów z farby do włosów i jestem trochę nie kumata Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Maj 31, 2012 9:57 pm

Very Happy

nie no nie mogę, oglądam 10 odcinek i nie mogę z tego, że Lucas jest z Brooke, to jakaś żenada. ;F Pey mnie denerwuje, ale nie jest taka natrętna. ;c
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Cze 01, 2012 11:44 am

Jeśli chodzi o dziewczyny to Lucas to dupek...jest jeszcze gorszy niż wszystkie niezdecydowane babki razem Very Happy

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Cze 01, 2012 5:13 pm

Zgadza się, jeśli chodzi o dziewczyny to Lucas był zawsze tam największym dupkiem. Jednak trzeba mu przyznać, że był naprawdę dobrym przyjacielem dla Haley, to zdecydowanie jego najlepsza relacja i więź, jaką stworzył.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 01, 2012 5:33 pm

Ten temat jakoś ożył, więc od dzisiaj zacznę, mimo, że nie jest to zgodne z moją kolejką xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Cze 01, 2012 11:21 pm

O tak, Haley jest świetna, uwielbiam ich jako przyjaciół. Smile
Zastanawiałam się nad odznaką, ale jak ich się nazywa? Luley? Hacas? Very Happy


Swoją drogą, spoko gość ten Chad, ale ta jego mina... srającego kota na puszczy (przepraszam za wyrażenie)... nie mogę z niej : D
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Sob Cze 02, 2012 10:19 am

Dla Haley i Lucasa fani mają nazwę Laley Very Happy

I muszę niestety napisać, że z Chadem im dalej, tym gorzej. Jego gra składa się przede wszystkim z mrużenie oczu. Czasami zastanawiam się czy on czasem nie śpi Very Happy
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Sob Cze 02, 2012 2:19 pm

O tak! Laley to naprawdę piękna przyjaźń Smile I co ciekawe obala tezę o tym, że pomiędzy kobietą i mężczyzną przyjaźń nie jest możliwa:)

Kurcze chyba tak sobie zacznę razem z Wami oglądać od początku Smile Już nie wiem, który raz ale OTH nigdy dość (a w szczególności pierwszych sezonów)

Jeśli chodzi o Chada to w pierwszych 3 sezonach na prawdę było na co popatrzeć, ale później tak jak pisze Jen- im dalej tym gorzej...i tylko dziękować Bogu, że w 9 sezonie pokazał się tylko w jednym odcinku, bo jakby miał tak wyglądać przez cały sezon jak ten jeden raz to...w końcu naprawdę zwymiotowałabym na monitor Razz

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Vivien Sob Cze 02, 2012 2:33 pm

Z ciekawości zobaczyłam jak wyglądał w 9. sezonie affraid Co to jest? Ahahaha. Przebiło to jego włosy z 4. sezonu [You must be registered and logged in to see this image.]

Właśnie mi się przypominało jak świetną postacią była postać trenera <3
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Cze 02, 2012 5:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

UMARŁAM Very Happy Nie chcę na to patrzeć, na szczęście mam czas się na to przygotować xD

Postać trenera jest super, uwielbiam go I love you

Żuri, wygrałam - 10 odcinków w dwa dni, a dzień się jeszcze nie skończył Very Happy Nie ma to jak w sobotę cały dzień siedzieć i gapić się w monitor ;p
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sob Cze 02, 2012 5:33 pm

Jezu, to jakiś żart, ten jego wygląd? Very Happy Wpływy Peyton? Very Happy

Bjuti, nie liczy się, ja mam internet na limity. :< W nocy mogę bez limitów oglądać i jestem już po 20. Very Happy


O tak, uwielbiam trenera Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Sob Cze 02, 2012 6:13 pm

Haha, te włosy to już legenda. Tak samo jak jajecznica z 4 sezonu Very Happy
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sob Cze 02, 2012 7:33 pm

Temat ożył widzę Smile Ja po tym jak Lucas i Peyton wyjechali jakoś mniej miałam ochotę na oglądanie ale z sentymentu obejrzałam do końca, 7 i 8 sezon średnie ale 9 bardzo mi się podobał, szczególnie dlatego, że wrócił mój ulubieniec Chris Keller, który mnie po prostu rozbraja Razz Teraz obecnie, czekając na powrót PLL po raz tysięczny chyba oglądam 4 sezon.
Polecam wszystkim, pierwsze sezony są rewelacyjne, klimat, muzyka, świetne cytaty, dużo humoru i ciekawi bohaterowie, naprawdę warto się skusić. Faktycznie ostatnie sezony to praktycznie same motywujące gadki ale myślę, że nie jest aż tak źle i da się przetrwać chociażby dla ostatniego odcinka podczas, którego ryczałam jak bóbr.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Cze 03, 2012 12:55 am

Ech, lubiłam Karen, ale to jak zachowuje się z Keithem. :c
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 03, 2012 6:35 pm

Jaką nazwę mają Nathan/Lucas? Lathan? Nucas? Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Wto Cze 05, 2012 8:14 am

Nie spotkałam się jeszcze z nazwą dla nich ale chyba Nucas bardziej pasuje, przynajmniej mi się bardziej podoba Smile

Oglądając (przez Was Razz) od początku nie mogę uwierzyć, że Nathan był takim dupkiem kiedyś. Już o tym zapomniałam po tych 9 sezonach.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 07, 2012 10:30 am

Kocham relację Nathana i Lucasa, ale jednak najważniejsi są dla mnie Nathan i Haley. Najlepsza para always & forever ♥ A Nathan jest wspaniały.

Jestem już w połowie 2 sezonu i już cierpię, że jestem coraz bliżej końca. Powiedzcie mi, kto kiedy odchodzi z serialu na stałe?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Czw Cze 07, 2012 11:25 am

Spoiler:

Dałam w spoiler, bo może ktoś ogląda i nie chce wiedzieć Smile
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 07, 2012 11:48 am

Dzięki. Nie jest tak źle, myślałam, że
Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Cze 07, 2012 11:56 am

Jeszcze (spory spoiler)

Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Czw Cze 07, 2012 12:01 pm

Ano tak, o nich też zapomniałam
Spoiler:
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 07, 2012 12:03 pm

Ania_ napisał:Jeszcze (spory spoiler)

Spoiler:

O BOŻE, przeczytałam Sad Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 12:36 am

Co ta Haley robi Nathanowi w 2 sezonie, umieram Crying or Very sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Cze 08, 2012 1:25 am

Dobrze, że jestem na początku 2. sezonu Very Happy
Ale nie mogę, że wzięli ślub. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Cze 08, 2012 8:42 am

Beauty napisał:Co ta Haley robi Nathanowi w 2 sezonie, umieram Crying or Very sad
Te odcinki i ogólnie ten sezon łamią mi serce Crying or Very sad Crying or Very sad
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 2 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach