Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 8:48 pm

Jen napisał:
Beauty napisał:Co ta Haley robi Nathanowi w 2 sezonie, umieram Crying or Very sad
Te odcinki i ogólnie ten sezon łamią mi serce Crying or Very sad Crying or Very sad

Wyżalę się w spojlerze, ale zostały mi 2 odcinki do końca sezonu.

Spoiler:

I tak kocham Haley i zawsze będę, ale chcę ją teraz zabić Evil or Very Mad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Cze 08, 2012 9:01 pm

Spoiler:
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Pią Cze 08, 2012 9:08 pm

Przez to głosowanie i większość par z OTH chyba się skuszę na ten serial w lipcu Very Happy Dużo sezonów więc spokojnie będę mogła zarywać nocki na oglądanie Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:24 pm

Jen napisał:
Spoiler:

Spoiler:

Gosia, OGLĄDAJ!!! To jest jeden z najwspanialszych seriali jakie widziałam I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Pią Cze 08, 2012 9:27 pm

Beauty napisał:Gosia, OGLĄDAJ!!! To jest jeden z najwspanialszych seriali jakie widziałam I love you

No to oficjalnie stwierdzam iż jest on na mojej liście seriali do obejrzenia w wakacje I love you Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Cze 08, 2012 9:28 pm

Gosiek napisał:Przez to głosowanie i większość par z OTH chyba się skuszę na ten serial w lipcu Very Happy Dużo sezonów więc spokojnie będę mogła zarywać nocki na oglądanie Very Happy
Oglądaj, oglądaj. Jak dla mnie 100 razy lepszy od GG. I od wszystkich seriali młodzieżowych, tylko Dawson's Creek się równa z OTH w moim rankingu.
I ma najlepszą ścieżkę dzwiękową ever!
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Layla Pią Cze 08, 2012 9:34 pm

Mnie też już coraz bardziej przekonujecie, żeby zacząć oglądać w wakacje Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Cze 08, 2012 9:44 pm

Jen napisał:
Gosiek napisał:Przez to głosowanie i większość par z OTH chyba się skuszę na ten serial w lipcu Very Happy Dużo sezonów więc spokojnie będę mogła zarywać nocki na oglądanie Very Happy
Oglądaj, oglądaj. Jak dla mnie 100 razy lepszy od GG. I od wszystkich seriali młodzieżowych, tylko Dawson's Creek się równa z OTH w moim rankingu.
I ma najlepszą ścieżkę dzwiękową ever!

O tak! Zgadzam się z Tobą całkowicie Smile Jeśli chodzi o muzykę to (jak dla mnie) żaden serial nie może się równać z OTH Smile

A tak dla zainteresowanych fajna strona [You must be registered and logged in to see this link.] (znajdziecie tam piosenki z każdego odcinka ) I love you
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:57 pm



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Cze 08, 2012 10:27 pm

Beauty napisał:

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Uwielbiam ten odcinek, Portret klauna na miejscu Haley, scena P/B/K/D w Tricku, Mouth i Brooke, Cooper, scena Brooke/Lucas po wypadku...

"Czas wszystko zabiera, czy tego chcesz czy nie. Czas wszystko zabiera, czas wszystko znosi, a na końcu jest tylko ciemność. Czasami znajdujemy innych w tej ciemności, a czasami znów ich tam gubimy."

Boże jak ja kocham OTH ...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Cze 08, 2012 10:32 pm

A ja bardziej lubię sen Nathana w następnym odcinku. Jeden z moich ulubionych odcinków.

Aaa, właśnie. Cytaty. To jest właśnie kolejna rzecz, która tak wyróżnia OTH. Niektóre są naprawdę świetne.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sob Cze 09, 2012 12:35 am

Je, widzę, że wprowadziłam modę. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by CallMeLady Sob Cze 09, 2012 10:24 am

boszzz, zabieram sie za ponowne ogladanie poczatkowych odcinkow i zobacze czy znowu mnie wciagna. to jest duze osiagniecie, bo ja w zasadzie nie odladam seriali dwa razy. ale OTH ogladalam tak dawno temu, ze juz nic nie pamietam z tego co piszecie Sad
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Cze 09, 2012 10:57 am

Żuri napisał:Je, widzę, że wprowadziłam modę. Very Happy

Niezupełnie xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karolina Sob Cze 09, 2012 12:52 pm

Mam pytanie, z czystej ciekawości, bo i tak nie mam zamiaru wracać do tego serialu:
czy Nathan i Haley wzięli ślub jeszcze będąc w liceum? Bo widziałam kiedyś jakieś gify z nimi (wyglądało to na bal szkolny) jak on nazywał ją swoją żoną;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sob Cze 09, 2012 12:55 pm

Karolina napisał:Mam pytanie, z czystej ciekawości, bo i tak nie mam zamiaru wracać do tego serialu:
czy Nathan i Haley wzięli ślub jeszcze będąc w liceum? Bo widziałam kiedyś jakieś gify z nimi (wyglądało to na bal szkolny) jak on nazywał ją swoją żoną;D
Dokładnie tak. Pod koniec pierwszego sezonu wzięli ślub Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Cze 09, 2012 12:58 pm

Karolina napisał:Mam pytanie, z czystej ciekawości, bo i tak nie mam zamiaru wracać do tego serialu:
czy Nathan i Haley wzięli ślub jeszcze będąc w liceum? Bo widziałam kiedyś jakieś gify z nimi (wyglądało to na bal szkolny) jak on nazywał ją swoją żoną;D

Tak, pobrali się w liceum.

Ja mam pytanie, czy to prawda czy mi się wydawało, że Nathan będzie miał jezusową fryzurę? No
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karolina Sob Cze 09, 2012 1:04 pm

To kiepsko. Z tego co widziałam na tumblrze to świetna z nich para, ale ślub w liceum... Rolling Eyes
W dodatku ona była w ciąży, nie? Porażka troszkę.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Cze 09, 2012 1:32 pm

Nie była. Pobrali się z miłości I love you Żadna porażka.

Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Kasia Sob Cze 09, 2012 1:48 pm

O BOŻE, a ja chciałam to oglądać xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Cze 09, 2012 2:16 pm

Kasia, dlaczego?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Kasia Sob Cze 09, 2012 2:18 pm

Nienawidzę ślubów i ciąż w serialach dla młodzieży. I to jeszcze tak szybko, pod koniec 1 sezonu O.o
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Cze 09, 2012 2:34 pm

Ale ona nie była w ciąży Razz Ja ogólnie nie przepadam za ślubami, ale to jest wyjątek. Jak dla mnie najlepsza para ever I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Sob Cze 09, 2012 2:37 pm

Ten ślub niektórych odstrasza od oglądania, ale dla mnie to oni właśnie dzięki temu są wyjątkowi. Ceremonia na plaża była świetna i przede wszystkim inna od ślubów z reszty seriali. Bez kościoła, płaczących przyjaciółek itp. Ale jak ktoś nie oglądał, to może się wydać dziwne... Po seansie choćby 1 sezonu pewnie zmienisz zdanie. To jest para z największą liczbą zwolenników, bardzo rzadko zdarza się, żeby ktoś ich nie lubił.
Ciąża będzie dopiero w 4 sezonie.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karolina Sob Cze 09, 2012 8:41 pm

Jeżeli chodzi o ciążę: widziałam na tumblrze jakiś zestaw gifów z Nathanem, który popycha jakiegoś chłopaka i krzyczy do niego 'Moja żona jest w ciąży!'. To były te same gify, o których mówiłam wcześniej - wyglądało to jak bal licealny. Stąd wywnioskowałam, że 1) pobrali się w liceum a 2) Haley była w ciąży. Ale nie wiem, być może coś poplątałam, albo to wcale nie był bal licealny, albo to był jakiś fanfic i ktoś dopisał do scen z serialu własne dialogi:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 3 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach