Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Odcinki sezon 6 - pobierz/online

+12
Wikusia
Layla
Limka
mmoneya
Vivien
fanka2112
Klaudia
Ewa
Żuri
Magda
brulion
Ania
16 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by jeanne Pon Gru 17, 2012 8:59 pm

Trzeba jutro iść do pracy, ale i tak mam ogromną ochotę, żeby obejrzeć na żywo Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Vogue. Pon Gru 17, 2012 9:34 pm

Bardzo chętnie bym oglądnęła, ale jutro muszę wcześnie wstać na zajęcia. Nadrobię jednak z samego rana Very Happy. Szkoda, że finał nie jest w innym dniu.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Limka Pon Gru 17, 2012 10:19 pm

Ja oglądam mimo szkoły. Very Happy Czego się nie robi dla ukochanego serialu. Very Happy Byle tylko te linki działały, bo w przeciwnym razie naprawdę się wkurzę.

A moje oczekiwanie zostało właśnie oficjalnie rozpoczęte.^^
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by neomi19901 Pon Gru 17, 2012 10:54 pm

Ja wlasnie nie moge obejrzec finału do jutra wieczora badz do srody..:/ bede tylko powstrzymywała sie od wejscia na forum przeczytaniu waszych komentarzu co do finału:/ nie moge sobie zepsuc zabawy zobaczymy czy mi sie uda:P
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Ania Pon Gru 17, 2012 10:58 pm

a ja dzisiaj oglądam dzielnie Smile a co tam, za to jak mnie wciągnęła Plotkara swego czasu, za Chair i jakoś tak może ciut z nutką żalu, że serial się kończy, mimo, że oczywiście jaki jest poziom to wszyscy wiemy, ale jednak koniec całego serialu, czyli też tego fajnego etapu, tego dzięki któremu wciągnęłyśmy się w oglądanie Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Limka Pon Gru 17, 2012 11:02 pm

Nastawiłam budzik na 1.30, w razie jakbym zasnęła.^^ Bo już przysypiam tu pomału, ale dam radę, muszę. Very Happy

I oglądam z tych samych powodów, co Ania + umieram z ciekawości, kto jest Plotkarą. Wink
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Limka Pon Gru 17, 2012 11:53 pm

Działają te linki u was czy na razie nic?
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Wikusia Wto Gru 18, 2012 12:00 am

1 działa Very Happy dzięki, ja obejrzę bo chcę zobaczyć co tam się stanie z Chuckiem. ;D
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Limka Wto Gru 18, 2012 12:12 am

Który? Bo u mnie wciąż nic...
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Ania Wto Gru 18, 2012 12:49 am

na tę chwilę nie działa mi ani pierwszy ani drugi niestety.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by mmoneya Wto Gru 18, 2012 1:19 am

kusi mnie zeby poczekac, ale jak ma nie byc alebo cos nie dzialac to sie wkurze poza tym te reklamy i skupianie sie jak sie chce spac to..ehh
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Żuri Wto Gru 18, 2012 7:37 am

[You must be registered and logged in to see this link.] jakby ktoś chcial Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Layla Wto Gru 18, 2012 6:28 pm

Wie ktoś może, gdzie mogę zobaczyć tą część z wypowiedziami aktorów itp.?
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Limka Wto Gru 18, 2012 6:31 pm

Layla napisał:Wie ktoś może, gdzie mogę zobaczyć tą część z wypowiedziami aktorów itp.?

Dołączam się do pytania, bo nie oglądałam jednak na żywo z powodu niedziałającego linku.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Gigi Wto Gru 18, 2012 6:33 pm

tutaj

[You must be registered and logged in to see this link.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Odcinki sezon 6 - pobierz/online - Page 2 Empty Re: Odcinki sezon 6 - pobierz/online

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach