Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x03 - Dirty Rotten Scandals

+28
Vogue.
depmod
jeanne
Aiksza
antiba
April
Ola
shiva89
Adrianna_
Lewandowska
joanna1205
Justyna
PearlS
Żuri
Gigi
Kasia
turtle
spacedementia
LanaLang
lily333
Layla
Karo
Ella
Limka
Joanna
kam1105
mmoneya
Magda
32 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_lcap5%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_lcap21%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_rcap 21% 
[ 9 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_lcap14%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_lcap31%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_rcap 31% 
[ 13 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_lcap29%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Vote_rcap 29% 
[ 12 ]
 
Wszystkich Głosów : 42
 
 

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by depmod Pon Paź 29, 2012 8:17 am

brakuje mi dawnej Blair- błyskotliwej i radzącej sobie w każdej sytuacji.. Serena- oby "nowa" rodzina dała jej popalić.. a Blair powinna dla niej zamknąć drzwi do swojego życia

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Joanna Pon Paź 29, 2012 11:46 am

włączyłam sobie odcinek z polskimi napisami xD i wymiękłam przy "NEJCIE" Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Vogue. Wto Paź 30, 2012 11:09 pm

Odcinek nie był najgorszy, ale muszę przyznać, że wiele rzeczy zaczyna mnie irytować w nowym sezonie.
Przede wszystkim za wolno idą z akcją, do końca 7 odcinków i nie wiem jak chcą się ze wszystkim wyrobić.
A po drugie - Serena podoba(ła) mi się w 'nowej odsłonie', ale jej zachowanie w tym odcinku było naprawdę... dziecinne. Jej związek ze Stevenem jest dziwny i trochę nudny, a Sage to jakaś tragedia. Ile on ma w ogóle lat? Było powiedziane? Skoro ma 17 letnią córkę to chyba z 34 conajmniej. Serena zaczyna pogrywać sobie prawie jak Nate xD.
Blair też nie do końca podoba mi się w tym sezonie, Chuck zachowuje się dojrzale (co idzie na dużu plus), ale trochę dziwi mnie to stronienie od pocałunów i tak dalej. Rozumiem, że nie są parą i mają pozałatwiać swoje sprawy, ale żeby aż tak? Niemniej jednak w tym odcinku Chair mi się podobało, chyba idzie to w niezłym kierunku.
Dan - jak go uwielbiam tak co ONI DO kurczaków zrobili z jego postacią? -.- Co prawda rozumiem jego motywy, jakby nie patrzeć Blair go bardzo zraniła, ale od Nate'a to mógłby się odczepić. No i od Rufusa też (Rufus jest super I love you ). Niemniej jednak to jeden z ciekawszych wątków w tym sezonie, lubię złego Dana, ale niech nie przesadzają.
Praktycznie przez tę sytuację z Date zepsuli mi prawie wszystkie shippy Sad . Niech to czym prędzej naprawiają!
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by adent Sro Paź 31, 2012 12:19 pm

Wg mnie odcinek nie był zły- bywały gorsze. Raczej już nie pojawią sie odcinki w stylu 1 sezonow, wiec nie mam wygorowanych oczekiwan Smile

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by neomi19901 Pią Lis 02, 2012 11:27 am

Wydaje mi się, że po ostatnich odcinkach wszyscy z Nas obniżyli poprzeczkę "Plotkarze" więc oceniłam odcinek jako dobry..wreszcie coś sie działo w tym odcinku. Na pewno szkoda mi Blair.. Serena nawet jej nie przeprosiła za to co się stało a Steven chyba nawet nie ma zamiaru tego robić, nie wiem czy nie doszło do niego ze jego córeczka zrujnowała komuś pokaz mody i wymyśla jej karę yhy fajna kara jak za chwile jest Ona u Nate`a... ogólnie nie moge przeboleć tego związku i wydaje mi sie on śmieszny..Sceny Blair z Chuckiem? Juz powoli zaczyna mnie to męczyć.. Chuck taki opanowany a tak ogólnie nie wydaje Wam sie, że to najdłuższa "abstynencja" Chuck`a od seksu? Scena zasłabnięcia Blair? Dla mnie wrecz komiczna Razz
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by lily333 Pią Lis 02, 2012 3:34 pm

neomi19901 napisał: Na pewno szkoda mi Blair.. Serena nawet jej nie przeprosiła za to co się stało a Steven chyba nawet nie ma zamiaru tego robić, nie wiem czy nie doszło do niego ze jego córeczka zrujnowała komuś pokaz mody i wymyśla jej karę yhy fajna kara jak za chwile jest Ona u Nate`a...

Serena i Steven zachowali się jak dwa prostaki bez klasy. Wielka mi dama z S. Dochodzę do wniosku, że bycie "elitą" na Manhattanie oznacza tylko marnowanie czasu na kolejnych imprezach, bo posiadanie klasy i obycia na pewno nie.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Vivien Pią Lis 02, 2012 4:14 pm

Odcinek słaby. Był tak powalający, że ciągle przysypiałam, a gdy się już rozbudziłam, to stwierdziłam że nie ma sensu wracać do poprzednich scen. Co się dzieje z Leighton i jej grą? Przecież to jest żałosne. Rozumiem, że już się nie chce, ale jak to świadczy o niej jako aktorce?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by fanka2112 Sob Lis 03, 2012 8:22 pm

szczerze? nie oglądnełam tego odcinka, ponieważ patrząc na opinie boję się, ze strace czas xd ogladnelam tylko scenki Chair na yt. tyle ode mnie nie chce sie wypowiadać. xd

wypowiem sie jak wezmie mnie na odwagę i oglądne XD
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 3 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach