Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

+66
vEdderka1
imfi
xyzc2
Sioru
lalalalalalala
gaabrysiaaa
ravishmered
olkutka
Monaliza
blondie13
eltont
Avalon Valmont
purple111
oskarr
aska2525
halanna
genevievee
Karola_96
lisek897
pinkaa5
juka13
lunka01
adamk86
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
lewitacja
najsys
pagille
Secret_Dreamer
Merigold
agos3009
wikitoriwikens
Słomka191
rose22
PLL
Asia__
lubi.natalia
MarleneFan
missINblack
weronika159
kajasqpol
Susannah_dg
agasiaga5
love_A
holly10
turtle
CallMeLady
fusiatko44
kromka
Klaudia
Adrianna_
Vivien
Gigi
shiva89
AliceHumphrey
Joanna
Ewa
Kasia
Limka
April
brulion
Justyna
desertrose
Karolina
70 posters

Strona 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Czego najbardziej zazdrościsz A?

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap3%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 6% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap14%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 14% 
[ 22 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap1%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap4%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 4% 
[ 7 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap5%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 6% 
[ 9 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap17%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 17% 
[ 27 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap5%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap24%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 24% 
[ 37 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 6% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_lcap8%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
 
Wszystkich Głosów : 157
 
 

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Sro Lut 13, 2013 5:45 pm

Zabieram się za oglądanie skoro wreszcie
Spoiler:
Myślałam, że już całkiem o nim zapomnieli...


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Czw Mar 21, 2013 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Czw Lut 14, 2013 4:15 pm

Odcinek bardzo mi się podobał!
Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Czw Lut 14, 2013 5:58 pm

A mnie się odcinak podobał mniej niż poprzedni.
Tzn. niby było ok, ale zabrakło tych emocji, które pojawiły się ostatnio. Dopiero ostatnie 10 minut naprawdę mnie ruszyło.
Spoiler:
Ogólnie nie było źle, ale jakoś fenomenalnie też nie. Czekam coraz bardziej na finał, bo naprawdę nie mam pojęcia, kto może być kolejnym A. Albo raczej, kto może nim nie byćWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Pią Lut 15, 2013 3:10 pm

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Pią Lut 15, 2013 4:33 pm

Mam nadzieję, że
Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by brulion Pią Lut 15, 2013 4:35 pm

Widziałam dwa odcinki naraz, bo w zeszłym tygodniu byłam zbyt zaaferowana egzaminem, żeby pamiętać o PLL Very Happy
Spoiler:
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Pią Lut 15, 2013 4:44 pm

Co do tej akcji z winem to też nie wiem o co chodziło, cały czas czekałam co z tego wyniknie, myślałam, że z jakiegoś ważniejszego powodu był ten moment wprowadzony. Niestety się nie doczekałam Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by April Sob Lut 16, 2013 11:53 pm

Mi się odcinek w sumie podobał Smile
Spoiler:

W ogóle dzisiaj skończyłam po raz drugi oglądać PLL, chciałam sobie odświeżyć, bo koleżanka zaczęła oglądać i zaczęłam się łapać na tym, że niektórych wątków nie pamiętam Razz
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Go?? Wto Lut 19, 2013 11:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wie ktoś, z którego to odcinka? Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Sro Lut 20, 2013 12:03 am

Marta napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Wie ktoś, z którego to odcinka? Wink
3x19.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Limka Sro Lut 20, 2013 11:51 am

Spoiler:
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Sro Lut 20, 2013 12:12 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] jak on shippuje Wrencer.. kocham go I love you
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Sro Lut 20, 2013 1:00 pm

Kasia napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] jak on shippuje Wrencer.. kocham go I love you
Nie mogę z tego, że komentował odcinek na żywo na twitterze Very Happy Co za człowiek, fan nr 1♥️
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Ewa Sro Lut 20, 2013 1:31 pm

I love you Haha <3 Biorę go w ciemno I love you
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Czw Lut 21, 2013 4:00 pm

Dziewczyny, Julian nas kocha xD
Spoiler:

On jest taki kochany... <3
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Joanna Czw Lut 21, 2013 4:22 pm

my jego też .. xD



Julian <3
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Czw Lut 21, 2013 10:07 pm

Obejrzałam odcinek. Taki sobie w sumie ale Wrencer cudni♥ Julian jest moim bohaterem, Wrencer musi być endgame mając takiego ambasadora!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Pią Lut 22, 2013 5:10 pm

Też sądzę, że nowy odcinek taki sobie, ale Wrencer rekompensuje wszystko <3
Trochę nie ogarniam słów Melissy do Spencer (dotyczących Wrena), że lepiej być samotnym niż obracać się w złym towarzystwie (czy coś w tym stylu). Pewnie niedługo dowiemy się o jego jakiejś ciemnej stronie
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Pią Lut 22, 2013 11:03 pm

Pewnie tak, skoro już nas nim straszą od jakiegoś czasu. Szczerze mówiąc zaczyna mnie powoli denerwować to, że żadna postać w tym serialu nie może zostać do końca pozytywna i wykluczona z podejrzeń. Prędzej czy później okazuje się, że każdy ma coś na sumieniu. Nieco to naciągane wg mnie i w sumie zbędne, i tak jest milion kandydatów na A, więc jeden Wren w tę czy w tę nie robi wielkiej różnicy...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Go?? Sob Lut 23, 2013 10:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahaha <3

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Sob Lut 23, 2013 11:08 pm

Julian Morris - oficjalny prezes fanclubu Wrencer.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Pon Lut 25, 2013 8:13 pm

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Wto Lut 26, 2013 9:10 am

desertrose napisał:
Spoiler:


Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Limka Sro Lut 27, 2013 9:27 pm

Spoiler:
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Sro Lut 27, 2013 9:36 pm

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach