Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spoilery

+12
weronika159
Gigi
desertrose
brulion
Ola
Ania M.
Layla
Joanna
Vivien
Karolina
Ania
Kasia
16 posters

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Nie Wrz 29, 2013 9:46 pm

Co do tego tatuażu to kim będzie ta "Dziewczyna", która niekoniecznie musi być dziewczyną - Rachel? Santana? Kurt? Jak obstawiacie?



Różne spoilery:
[You must be registered and logged in to see this link.] (5x02)

Zdjęcie Chrisa z wczoraj: [You must be registered and logged in to see this link.]

Chord - [You must be registered and logged in to see this link.]

Promo 5x02:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dwa zdjęcia z twittera Lei - Demi, Adam Lambert, Naya, Chris, Lea: [You must be registered and logged in to see this link.]

video - Kevin, Alex, Jacob, Becca: [You must be registered and logged in to see this link.]

Info o 5x03: [You must be registered and logged in to see this link.]

Zdjęcie Cory'ego: [You must be registered and logged in to see this link.]

Harry, Chris, Naya - [You must be registered and logged in to see this link.]

Zdjęcia Dantany i chóru 5x02: [You must be registered and logged in to see this link.]

Zdjęcia promocyjne: [You must be registered and logged in to see this link.]

O postaci granej przez Adama Lamberta: [You must be registered and logged in to see this link.]
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Sro Paź 02, 2013 11:51 am

5x02
Santana and Dani discuss Brittany. When Dani asks if they’ll get back together, Santana says she loves her, but it’s over. There are comments about how Santana has never been with a “real lesbian” since it’s only been bisexual Brittany and college experimentation. Also how it’s nice to have a girlfriend who won’t “stray for dick”.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Paź 06, 2013 5:49 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Seasons Of Love (Glee Cast Version) - preview

[You must be registered and logged in to see this link.]
Fire and Rain (Glee Cast Version) Preview

[You must be registered and logged in to see this link.]
I’ll Stand By You (Glee Cast Version) - preview

[You must be registered and logged in to see this link.]
If I Die Young - Naya Rivera - Preview

[You must be registered and logged in to see this link.]
Make You Feel My Love (Glee Cast Version) - Preview

[You must be registered and logged in to see this link.]
No Surrender (Glee Cast Version) - preview


5x03
In the wake of Finn’s sudden death, former members of New Directions return to McKinley to remember their fallen friend. While a stoic Mr. Schue encourages all the gleeks to “memorialize him the way we do everything – by singing about it,” some of the kids find the exercise more cathartic than others. At the Hudson-Hummel home, Kurt, Burt and Carole sort through Finn’s belongings and what begins as a somber occasion blossoms into a poignant and much needed family moment. Meanwhile, Emma grows concerned when she believes Will is so busy taking care of others that he’s not allowing himself time to grieve; Santana struggles with using her “bitch” mask to hide her fond feelings for Finn, and has a run in with Bree, McKinley’s “New Santana;” and following a heart-to-heart with Coach Beiste, Puck honors Finn’s memory by making a life-changing decision about his future.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Paź 06, 2013 6:55 pm

Seasons Of Love – Amber Riley, Naya Rivera, Chris Colfer, Mark Salling, Jenna Ushkowitz &Harry Shum Jr.
I’ll Stand By You – Amber Riley
Fire And Rain – Kevin McHale & Chord Overstreet
If I Die Young – Naya Rivera
No Surrender – Mark Salling
Make You Feel My Love – Lea Michele
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Pon Paź 07, 2013 10:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Paź 08, 2013 2:12 pm

Episode 5 is titled “The End of Twerk” and airs on November 14. Here’s what we know about the episode so far, according to spoilers. A casting call went out for a tattoo artist. At least one NYC Gleekster is getting some ink. Also, a new bully is being cast to terrorize the kids at McKinley.

The End of Twerk Episose 5×05 Song Spoilers

“You are Woman, I am Man” from Funny Girl
“Blurred Lines” by Robin Thicke
“If I Were A Boy” by Beyonce
“Wrecking Ball” by Miley Cyrus
“On Our Way” Not sure, but it could be THIS (or maybe an original song?)

I have NO idea who sings each song! I want to know as much as you do.

Episode 6, airing November 21, looks to be a Billy Joel tribute! The title is “Movin Out” Spoilers report that current high school seniors, Blaine and Sam, will be making their post-graduation plans, with Blaine and Kurt reuniting in NYC.

“Movin’ Out” – Episode 6 – 5×06 Song Spoilers

“Movin’ Out”
“Piano Man”
“My Life”
“Honesty”
“An Innocent Man”
“Just The Way You Are”

Again…I don’t know who sings what. I wish I did!

Let’s speculate!

___
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Paź 08, 2013 10:42 pm

For filming today:

—They’re filming a scene at a hair salon. Takes place in New York. Hip, trendy, upscale.

—Also filming today is a musical number. Don’t know the song or who is singing it, but it involves the singer dancing with an attractive female Astronomy teacher so it sounds like it’s on the McKinley side.

Don’t know what episode(s) this is for and have no more details than that!
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Czw Paź 10, 2013 1:50 pm

#4 – A Katy or A Gaga

Roar - Jake, Sam, Marley, Tina, Artie, Ryder, Kitty, Blaine, Kurt, Rachel, Santana, Dani & Starchild –
Applause - Sam, Marley, Artie, Ryder & Blaine
Wide Awake - Tina, Unique, Jake and Kitty
Marry The Night - Starchild –

#5 – The End Of Twerk

Wrecking Ball - Marley Rose
If I Were A Boy - Unique
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Paź 13, 2013 4:38 pm

Odcinek 5x04 będzie wyemitowany 7 listopada.


#5 – The End Of Twerk
Wrecking Ball - Marley Rose
If I Were A Boy - Unique
On Our Way - Tina, Artie, Blaine, Sam, Marley, Kitty, Unique, Ryder & Jake
You Are Woman, I Am Man - Rachel & Paolo
Blurred Lines - Artie, Bree, Kitty, Jake & Will

#6 – Movin’ Out
Movin’ Out - Sam & Blaine
Piano Man - Blaine Anderson
Just The Way You Are - Rachel, Kurt, Santana, Sam & Blaine
My Life - Jake Puckerman
An Innocent Man - Ryder Lynn
Honesty - Artie Abrams

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Paź 22, 2013 12:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Paź 22, 2013 8:23 pm

“GLEE” - (9:00-10:00 PM ET/PT) CC-AD-HDTV 720p-Dolby Digital 5.1

IT’S TIME TO CHOOSE A POP DIVA SIDE ON AN ALL-NEW “GLEE” THURSDAY, NOVEMBER 7, ON FOX

Singer-Songwriter and AMERICAN IDOL Runner-Up Adam Lambert Guest-Stars

The members of New Directions tackle their assignment of getting out of their comfort zones and determining whether they’re more like “Katy” (Perry) or (Lady) “Gaga.” Kurt holds auditions for his new band and must decide if he’ll let in the overly bold performer, Starchild (guest star Adam Lambert). Meanwhile, Jake gets closer to Bree (Erinn Westbrook) as he and Marley grow apart in the all-new “A Katy or a Gaga” episode of GLEE airing on Thursday, Nov. 7 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. (GLE-504) (TV-14 D, L)

Cast: Matthew Morrison as Will Schuester; Lea Michele as Rachel Berry; Chris Colfer as Kurt Hummel; Kevin McHale as Artie; Jenna Ushkowitz as Tina; Naya Rivera as Santana Lopez; Darren Criss as Blaine Anderson; Chord Overstreet as Sam Evans; Jacob Artist as Jake Puckerman; Melissa Benoist as Marley Rose; Becca Tobin as Kitty Wilde; Alex Newell as Wade “Unique” Adams; Blake Jenner as Ryder Lynn; and Lauren Potter as Becky Jackson.

Guest Cast: Demi Lovato as Dani; Adam Lambert as Elliot “Starchild” Gilbert; Erinn Westbrook as Bree; and Phoebe Strole as Penny Owen.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Sro Paź 23, 2013 1:43 pm

#7 – Puppet Master

Cheek To Cheek – Canção original do cantor Fred Astaire.
Into The Groove – Canção original da cantora Madonna.
Nasty/Rhythm Nation – Canções originais (1) (2) da cantora Janet Jackson.
You’re My Best Friend – Canção original da banda Queen.
We Can’t Stop – Canção original da cantora Miley Cyrus.
Don’t You (Forget About Me) – Canção original da banda Simple Minds.

+

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Pią Lis 01, 2013 11:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by desertrose Wto Sty 14, 2014 7:33 pm

Mimo tego, że nikt już tu nie zagląda mam świetną wiadomość.
GLEE NA STAŁE PRZENOSI SIĘ DO NOWEGO JORKU!!
Oznacza to, że serial pożegna się z większością bohaterów, którzy kończą naukę w liceum w Ohio. - Pod względem kreatywnym, przenoszenie całej ekipy z Ohio do Nowego Jorku byłoby absurdalne. W najbliższych odcinkach bohaterowie skończą liceum. Część z nich przeniesie się do Nowego Jorku, ale większość pójdzie w swoim własnym kierunku - powiedział Reilly.

Prezes stacji FOX dodał również, że fani Jane Lynch nie muszą obawiać się, że aktorka zniknie z "Glee". - Do póki serial trwa, Jane będzie jego ważną częścią - stwierdził, dając do zrozumienia, że Sue Sylvester również czeka przeprowadzka. Obecnie w Nowym Jorku przebywają: Rachel, Kurt i Santana. W tej chwili nie wiemy, kto do nich dołączy.
Reilly potwierdził również, że szósta seria "Glee" emitowana w sezonie 2014/15 będzie jednocześnie sezonem finałowym. - Ryan Murphy ma mnóstwo świetnych pomysłów zarówno na drugą połowę piątej serii i szósty sezon. Przyszły rok będzie ostatnim rokiem "Glee".
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by weronika159 Sob Sty 18, 2014 9:45 pm

Wiadomo co z Willem? Też przeniesie się do Nowego Jorku?
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by desertrose Sob Sty 18, 2014 9:55 pm

Nie wiem. Pewnie twórcy będą wkrótce informować kto się przenosi, a kto nie.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Marginesowa Nie Sty 19, 2014 1:48 pm

Ja sądzę, że Willa pewnie nie przeniosą ;/ Choć kto wie... Może mógłby by tam występować? ;p

Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by desertrose Nie Sty 19, 2014 2:32 pm

Jeśli mam być szczera to nie zależy mi na obecności Willa w kolejnym sezonie. Kiedyś lubiłam tą postać, ale szybko mi przeszło.
Ucieszyłabym się bardzo gdybyśmy mieli okazję znowu zobaczyć Pucka.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by juka13 Nie Sty 19, 2014 3:44 pm

Podobno Sue też się przenosi do Nowego Jorku  Very Happy  

juka13

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Sty 21, 2014 3:08 pm

#9 – Frenemies

Whenever I Call You Friend - Artie & Tina
Brave, cantada - Rachel & Santana
My Lovin’ (You’re Never Gonna Get It), Artie & Tina
Don’t Rain On My Parade -Santana Lopez
I Believe In A Thing Called Love - Kurt & Elliott
Every Breath You Take - Rachel & Santana
Breakaway - Artie, Tina & Blaine

#10 – Trio

Jumpin’ Jumpin’ - Tina, Sam & Blaine
Barracuda - Rachel & Elliott
Don’t You (Forget About Me) - Tina, Sam & Blaine
GloriaRachel - Santana & Elliott
Danny’s Song - Will & Emma
The Happening - Kurt, Dani & Elliott
Hold On - Tina, Artie, Blaine, Sam, Rachel, Santana, Kurt, Dani & Elliott

#11 – City Of Angels

I Love L.A. - Artie, Jake, Blaine, Sam & Will
Vacation - The Amazonians
Counting Stars - Jean-Baptiste & Throat Explosion
Mr. Roboto - Jean-Baptiste & Throat Explosion
More Than A Feeling - New Directions
America - New Directions
I Still Haven’t Found What I’m Looking For - New Directions

#12 – 100

Raise Your Glass - Will & April
Defying Gravity - Rachel, Kurt & Mercedes
Valerie - Santana & Brittany
Keep Holding On - Noah Puckerman
Toxic - Brittany & Santana
Happy - Holly, Will, April, Blaine & Mercedes
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Wto Sty 21, 2014 9:23 pm

desertrose napisał:GLEE NA STAŁE PRZENOSI SIĘ DO NOWEGO JORKU!!
 cheers  cheers  cheers 
Czekałam na tę wiadomość od dawna, świetna decyzja twórców! WRESZCIE! Tylko, żeby już do tego liceum nie wracali.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by unnormaly Sro Sty 22, 2014 11:41 am

tylko teraz nazwa i zarys wątku nie pasuje do tego że wszystko się dzieje w Nowym Jorku Smile

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Sro Sty 22, 2014 8:23 pm

unnormaly napisał:tylko teraz nazwa i zarys wątku nie pasuje do tego że wszystko się dzieje w Nowym Jorku Smile
???
Glee oznacza radość, więc nie wiem jak ma nie pasować nazwa.
Jeśli się ktoś uczepi, że to chór był głównym wątkiem (bo to pewnie masz na myśli) to pragnę zauważyć, że chór tworzą LUDZIE - nie ściany sali, nie krzesła - żywi ludzie. Żywi ludzie, którzy dorastają, kończą szkołę i ich radości, troski, przyjaźnie, miłości, kolejne zawirowania losu są najważniejsze. Chór rozwijał pasje bohaterów, sprawiał radość, uczył. Teraz czas na kontynuację ich drogi - dalszej pasji, rozwijania się, dalszych radości, miłości, przyjaźni - tylko już nie w liceum (bo tam ich czas się zakończył), ale w innym miejscu. Ponadto serial dalej pozostaje muzyczny przecież - śpiewać można nie tylko w chórze, ale i w mieszkaniu, pracy, w NYADA, w zespole Kurta. Mnóstwo możliwości - od piosenek po wątki Smile

Chór swoje zadanie już spełnił w serialu, czas zrobić ten krok i pójść na dobre w wątki dorosłych bohaterów. Zupełnie naturalne wg mnie. Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Joanna Sro Sty 22, 2014 8:53 pm

Niech Nowy Jork ma się na baczności – czarny charakter z Glee przybywa do miasta z walizką pełną obelg i niepoprawnego zachowania!

E!Online złapało Jane Lynch aby opowiedziała im o swojej przyszłości w serialu i nadchodzących odcinakach. Kevin Reilly potwierdził już, że Jane Lynch z pewnością zostanie w serialu, a teraz wiemy już, że Sue Sylvester dołączy m.in. do Blaine’a czy Artiego na podbój Nowego Jorku. I choć znamy już przyszłość niektórych bohaterów to przyszłość pozostałych jest nam ciągle nieznana.

Nie wiem co z nimi będzie. Ale rozumiem też, że nie pożegnają się całkowicie ze wszystkimi dzieciakami. Myślę, że część z nich po prostu odejdzie i od czasu do czasu będą zaglądać do McKinley. Z tego co wiem to ja wybieram się do Nowego Jorku. Nie wiem po co i dlaczego, ale jestem podekscytowana. Mogę się założyć, że Sue zmieni zawód. Myślę, że byłoby śmiesznie gdyby pojechała tam by zostać aktorką i stworzyłaby show z jedną postacią, który stałby się hitem. Wielu ludzi ciężko pracuje na to by odnieść sukces, a ona by się nagle pojawiła i od razu by się jej udało,

Zbliża się 100 odcinek serialu i Jane Lynch zdradziła, że spędza teraz dużo więcej czasu na planie aby móc spotkać się ze wszystkim, którzy powracają specjalnie na tą okazję.

Wczoraj wszyscy znowu byli w sali chóru, więc chodziłam tam i z powrotem by z każdym się przywitać. Fajnie jest zobaczyć Leę, Jennę i Chrisa razem w sali chóru. Amber też tam była i Dianna, której już dawno nie widziałam, i Mark też, więc naprawdę wszyscy wrócili i to właśnie było wspaniałe.

Aktorka przyznała również, że naprawdę chciałaby aby Sue spotkała się ze swoimi ex-cheerioskami – Santaną, Brittany i Quinn.

100 odcinek jest podzielony na dwa epizody – 100 i 101, i jeszcze nie czytałam scenariusza do drugiej części. Ale byłoby wspaniale spotkać się z Heather, Nayą i Dianną, i zmusić je za karę do wąchania swoich pach.
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by unnormaly Sro Sty 22, 2014 9:29 pm

Ania napisał:
unnormaly napisał:tylko teraz nazwa i zarys wątku nie pasuje do tego że wszystko się dzieje w Nowym Jorku Smile
???
Glee oznacza radość, więc nie wiem jak ma nie pasować nazwa.
Jeśli się ktoś uczepi, że to chór był głównym wątkiem (bo to pewnie masz na myśli) to pragnę zauważyć, że chór tworzą LUDZIE - nie ściany sali, nie krzesła - żywi ludzie. Żywi ludzie, którzy dorastają, kończą szkołę i ich radości, troski, przyjaźnie, miłości, kolejne zawirowania losu są najważniejsze. Chór rozwijał pasje bohaterów, sprawiał radość, uczył. Teraz czas na kontynuację ich drogi - dalszej pasji, rozwijania się, dalszych radości, miłości, przyjaźni - tylko już nie w liceum (bo tam ich czas się zakończył), ale w innym miejscu. Ponadto serial dalej pozostaje muzyczny przecież - śpiewać można nie tylko w chórze, ale i w mieszkaniu, pracy, w NYADA, w zespole Kurta. Mnóstwo możliwości - od piosenek po wątki Smile

Chór swoje zadanie już spełnił w serialu, czas zrobić ten krok i pójść na dobre w wątki dorosłych bohaterów. Zupełnie naturalne wg mnie. Smile

Ja się z Tobą zgadzam, ale jeśli chodzi o nazwę to glee club oznacza po prostu chór. Możesz się przyczepić, że glee a glee club to może być co innego, no ale często tak jest w nazwach seriali, że nazywają je od tego co się dzieje w pierwszym sezonie a potem wątek się rozbiega Smile tylko o to mi chodziło, nic więcej. Chóru już nie ma w NY, ponoć nie będzie Willa i wszystko to ma zniknąć. Nie będzie walki o wygranie zawodów międzystanowych ani tego oblewania sokiem, nie będzie też sali chóru gdzie wszyscy mogli przyjść i wyrzucić z siebie cokolwiek chcieli. Ot będzie zwykłe życie osób, które wyśmienicie śpiewają. Wiem, że każdy rusza do przodu, ale chodzi mi o same założenia serialu Smile

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 7 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach