Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spoilery

+12
weronika159
Gigi
desertrose
brulion
Ola
Ania M.
Layla
Joanna
Vivien
Karolina
Ania
Kasia
16 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Pon Kwi 22, 2013 6:13 pm

Ja za to słyszę All The Ballet po raz pierwszy i jestem oczarowana ta piosenką I love you

Reszty nie słucham póki co, żeby mieć jakąś niespodziankę chociaż Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Layla Pon Kwi 22, 2013 8:31 pm

Episode 422 -- the Regionals episode -- will turn the glee gang on its head in more ways than one. You already know that Blaine is proposing to Kurt -- but additionally, a series regular will be saying goodbye to Lima. Here's what we can tell you for sure: it's not Finn (Cory Monteith). As previously reported, Monteith will be absent from the last two episodes of the season, but the intention is for his character to return in Season 5.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Pon Kwi 22, 2013 10:01 pm

Nie chce mi się wierzyć, że tą osobą, która pożegna się z serialem jest Brit, a takie głownie są przypuszczenia. W końcu kończy liceum, mogą ją wysłać na koniec świata i może pokazać się w serialu dopiero za jakiś czas (gdy HeMo urodzi), może stać się bardziej gościnną postacią jak teraz Mike czy Mercedes.
Chociaż z drugiej strony jeśli nie Brit to kto? Hmm...

Edit: Zresztą jeśli tak jest podkreślane, że ktoś się pożegna, to to musi być tak poprowadzone w finałowym odcinku, aby widzowie wiedzieli, że tę postać widzą na ekranach po raz ostatni. To jakby to miało wyglądać z Brit? Samo "wyjeżdżam na studia daleko" nie znaczy, że już kogoś więcej nie zobaczymy. Bardziej mi się nasuwa na myśl ktoś ze szkoły, może Sue? I tak już jest poza szkołą. Chociaż krążą plotki, że aktorka już podpisała kontakt na dwa kolejne sezony (podobno tak samo odtwórcy ról Willa i Emmy).
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Sro Kwi 24, 2013 2:36 pm

Z ostatnich dni:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Finally, Katey Sagal gets a son without anarchy! The grande dame of FX’s motorcycle drama rolls in to Lima, Ohio, for a guest spot opposite Kevin McHale on May 2’s Glee. She plays Artie’s mom, who comes to town with some big news about her boy’s future. And the part-time chanteuse couldn’t be more revved up about her role on the Fox series.

“Yay! Got a gig on Glee!” she tweeted April 5, hinting that she may even be “singin’ a tune or two” in the episode, which showcases the music of Stevie Wonder. Signed, sealed, delivered, we’re hers!

__

Nie jestem pewna, ale dzisiaj chyba kręcą ostatni raz.
Jeśli ktoś chce dołączyć do akcji na twitetrze w podziękowaniu dla Joaquina Sedillo za te wszystkie informacje to o 21 będą trendować #JOAQUINthegleeDP
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Sro Kwi 24, 2013 5:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

I love you
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Czw Kwi 25, 2013 11:57 am

4x20 by ontd glee:

Santana's dream is to dance. She talks to Isabelle about this, mentions taking a ballet class as a child and finally feeling like she fit in somewhere.

She has two jobs: waitressing at Coyote Ugly and cage dancing.

Kurt and Rachel find out about Santana's job via a Tina phone call. We see the call. They're concerned for her.

The little Santana/Rachel/Kurt flashbacks are about them sharing childhood stories; They were not friends as little kids.

Santana talks to her younger self.

We learn that Santana was a tomboy and that's why her parents signed her up for ballet.

She ends the episode taking (extension) dance classes at NYADA. We see her in the class.


---

There's a slushee montage during Everbody Hurts.

Sam's song is about his parents.

No mention of Brittany.




No i skończyli filmować Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]

Byli wszyscy poza Leą, Jane no i Corym.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Kwi 28, 2013 5:13 pm

4x22

As Brittany’s implausibly near-perfect SAT score earns her an admissions interview at M.I.T., school administrators try to square her impressive test results with her less than stellar academic record. In preparation for Regionals, Will announces the team’s set list, which includes one of Marley’s original compositions. Despite their increasingly positive outlook, the glee club’s odds of victory are greatly diminished when two of their teammates refuse to perform.
Undaunted by the naysayers, Blaine continues with his preparations to propose marriage to Kurt, leading the pair to bear witness to a hopeful and inspiring event. After learning the identity of Ryder’s “catfish,” Marley admits to pulling the hurtful prank herself in order to protect the regretful and embarrassed perpetrator’s identity and preserve the peace in glee club. The phony admission only creates further tension among the gleeks, prompting the real catfish to confess. Meanwhile, upon her return from Boston, classmates and teachers notice a marked and disturbing change in Brittany’s behavior and attempt to remedy it, and Rachel puts it all on the line at her final Funny Girl callback.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Wto Kwi 30, 2013 3:36 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

z artykułu:
There's a cliffhanger with Blaine which is pretty interesting
Jakieś pomysły o co może chodzić?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Kwi 30, 2013 9:02 am

Pewnie o te oświadczyny Sad
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Wto Kwi 30, 2013 11:29 pm

Zdjęcia z kolejnych odcinków: [You must be registered and logged in to see this link.]

Muszę to napisać: Czy naprawdę każdą sprawę trzeba załatwiać w murach liceum? Cieszę się bardzo bardzo na scenę Burta i Blaine'a, tak samo jak na to jak Kurt zaśpiewa ojcu, no i oczywiście wszelkie Klainowe sceny itd., ALE naprawdę muszą się odbywać w większości w szkole?! Nawet Burta trzeba będzie ściągnąć do szkoły aby tam Kurt zaśpiewał mu piosenkę? (tak kojarzę ze spoilerów, chyba, że błędnie) Naprawdę Burt i Kurt nie mają domu i nawet absolwent(!) liceum musi śpiewać piosenkę dla swojego ojca w murach szkoły? Tak samo rozmowa Blaine'a i Burta, oczywiście nie może się odbyć w domu gdy Kurta nie ma (przecież cały czas go nie ma praktycznie w Limie), tylko musi zostać przeprowadzona w szkole, oczywiście w auli albo sali chóru, bo innych miejsc też nie ma. Uwielbiam Glee, naprawdę całym sercem, nie sądziłam, że jeszcze kiedyś jakiś serial wciągnie mnie tak bardzo i tak bardzo mnie zachwyci, ale rażą mnie te wątki wkładania wszystkiego co tylko możliwe związanego z pojawianiem się absolwentów w Limie w mury szkoły, ściąganie ich na przedstawienia, konkursy itd. jakby mieli akurat w tym czasie wolne od szkoły, pracy, wszystkiego. A przede wszystkim załatwianie prywaty - np. odcinek 4x04, gdzie rozmowa Brit i Santanty odbywała się w Limie to tylko w sali chóru albo w auli, jakby nie mogła się odbyć gdziekolwiek indziej itd.
Cieszą mnie zbliżające się sceny, strasznie mnie ciekawią i nie mogę się doczekać tych odcinków, ale z drugiej strony szkoda mi, że wszystko jest tak mało realne jeśli chodzi o miejsce akcji (dla mnie to mało realne i na siłę wkładanie wszystkiego w mury szkoły), zdecydowanie wolałabym scenę gdy Blaine odwiedza Burta w domu, albo chociażby spotyka się z nim np. w Breadstix, albo Kurt rozmawiający z ojcem w domu i tam śpiewający mu piosenkę, ewentualnie z np. Blainem u boku.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Sob Maj 04, 2013 11:19 am

Zdjęcia 4x22:
[You must be registered and logged in to see this link.]


garść pytań i odpowiedzi z [You must be registered and logged in to see this link.]

Did you personally like Brittany's story in 22?
yes
(od razu do tego dodam tę odpowiedź: "Which is your OTP? Are you a multi-shipper? (I'm thinking of Glee)
yup, I'm a multishipper, and my otp is brittana and faberry Smile")

will we finally get an answer about Brittany and MIT in the finale?
big episode for brittany Smile

does the cliffhanger involve more than 3 people?
yup

Is there going to be one cliffhanger in the season finale? Or are there a couple of them? Any of them involving Klaine? I know a lot, but I figured why not. Thanks Smile
more than one cliffhanger, can only say this Smile

i saw in the board Glee stylist posted that Santana has 3 different outfits does this mean 3 different scenes
well, its missing some piece of clothes in one scene.. Wink

Are there any private Bram scenes in finale?
nope

In the finale, which looks like it may have a brighter future? Brittana or Bram?
it depends on your point of view I guess!

in your opinion, which is better for Klainers, 21 or 22?
both I guess

1 to 10 how happy will us non-klainers be
it's a good episode for everyone enjoy it Smile

I was wondering if you could tell us one word to describe the Klaine scene with the ladies in it (whose character names escape me)?
2 words: super sweet

Do we get any hint of Finchel in the finale?
no finchel, sorry

Co do jednego ze zdjęć, które się wczoraj pojawiły:
any hint about this pic? Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]
better, a quote: "tell me about your man."
"tell me about your man.." ohh no you just started a blam riot lmao
actually isn't a blam quote, it's a blaine and patty's character that I can't remember the name lol

Co do finału jeszcze: prawdopodobnie będziemy podczas niego płakać i zarówno finały sezonów 3 i 4 są bardzo wzruszające, ale z różnych powodów.

Sneak Peek 4x22:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Promo 4x22:
[You must be registered and logged in to see this link.]


___
Pozwolę sobie na komentarz od razu:
garść pytań i odpowiedzi z [You must be registered and logged in to see this link.]

Did you personally like Brittany's story in 22?
yes
(od razu do tego dodam tę odpowiedź: "Which is your OTP? Are you a multi-shipper? (I'm thinking of Glee)
yup, I'm a multishipper, and my otp is brittana and faberry Smile")

I tym ta dziewczyna, GiParise, chyba zdradziła, że to nie Brit pożegna się z serialem. Przynajmniej tak jak to rozumiem, bo skoro jej OTP jest Brittany, to gdyby Brit nie miało być więcej w serialu to raczej by nie lubiła tego co się wydarzy w wątku Brittany.

in your opinion, which is better for Klainers, 21 or 22?
both I guess
Ciut mnie to hmm rozczarowało? Chociaż to może za dużo powiedziane, ale w każdym razie nie dostaliśmy wątku miłosnego Klaine tak naprawdę w 4x21, a przynajmniej ich interakcji czy słów, że do siebie wracają, więc tak mi przeszło przez myśl, że gdyby w 4x22 do siebie wrócili, byśmy dostali kliss scene, nie mówiąc o sex scenie czy zaręczynach, to raczej by napisała, że dla Klainersów lepszy będzie odcinek 4x22. Nie wiem, może źle myślę Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Layla Sob Maj 04, 2013 2:11 pm

Ania napisał:
in your opinion, which is better for Klainers, 21 or 22?
both I guess
Ciut mnie to hmm rozczarowało? Chociaż to może za dużo powiedziane, ale w każdym razie nie dostaliśmy wątku miłosnego Klaine tak naprawdę w 4x21, a przynajmniej ich interakcji czy słów, że do siebie wracają, więc tak mi przeszło przez myśl, że gdyby w 4x22 do siebie wrócili, byśmy dostali kliss scene, nie mówiąc o sex scenie czy zaręczynach, to raczej by napisała, że dla Klainersów lepszy będzie odcinek 4x22. Nie wiem, może źle myślę Wink
Może po prostu jej chodziło o to, że w każdym z tych odcinków będą sceny, które zadowolą fanów Klaine i nie chciała wyróżniać 4x22, żeby było wiadomo, że w 4x21 też nas coś ucieszy Smile Przynajmniej mam taką nadzieję Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Sob Maj 04, 2013 2:50 pm

Tylko, że to odpowiedzi z wczoraj wieczorem, także już po premierze 4x21 Smile Ale oby tak było! Jak najwięcej Klaine! Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Karolina Sob Maj 04, 2013 4:08 pm

Ania napisał:
Did you personally like Brittany's story in 22?
yes
(od razu do tego dodam tę odpowiedź: "Which is your OTP? Are you a multi-shipper? (I'm thinking of Glee)
yup, I'm a multishipper, and my otp is brittana and faberry Smile")

I tym ta dziewczyna, GiParise, chyba zdradziła, że to nie Brit pożegna się z serialem. Przynajmniej tak jak to rozumiem, bo skoro jej OTP jest Brittany, to gdyby Brit nie miało być więcej w serialu to raczej by nie lubiła tego co się wydarzy w wątku Brittany.

in your opinion, which is better for Klainers, 21 or 22?
both I guess
Ciut mnie to hmm rozczarowało? Chociaż to może za dużo powiedziane, ale w każdym razie nie dostaliśmy wątku miłosnego Klaine tak naprawdę w 4x21, a przynajmniej ich interakcji czy słów, że do siebie wracają, więc tak mi przeszło przez myśl, że gdyby w 4x22 do siebie wrócili, byśmy dostali kliss scene, nie mówiąc o sex scenie czy zaręczynach, to raczej by napisała, że dla Klainersów lepszy będzie odcinek 4x22. Nie wiem, może źle myślę Wink

Jeśli chodzi o Brit to niestety, nie wydaje mi się, żeby to było potwierdzenie dalszych występów HeMo w serialu. Nie sądzę, żeby ostatni wątek Brit w tym sezonie o tym przesądzał. Tzn. i tak wiemy, że Brittany pójdzie gdzieś na studia. Teraz od scenarzystów i samej Heather będzie zależeć, czy Brit będzie się pojawiała w serialu na takiej samej zasadzie jak teraz np. Mercedes/Quinn/ktokolwiek-inny-ze-starej-ekipy, czy po prostu pójdzie na studia i wieść o niej przepadnie, bo HeMo będzie się chciała skupić na macierzyństwie a nie grze w Glee. Sądzę, że nie dowiemy się tego do czasu premiery 5 sezonu. No, chyba, że jeden z cliffhangerów będzie dot. postaci Brit, wtedy raczej na pewno wróci po przerwie;)

Natomiast co do Klaine - nie sądzę, żeby ta dziewczyna aż tak bardzo analizowała swoje odpowiedzi Wink Po prostu uznała, że oba odcinki są dobre i nie ma sensu wybierać tego lepszego. Zresztą w 4x21 Blaine chce się oświadczyć Kurtowi... Nie lekceważyłabym tego Smile
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Nie Maj 05, 2013 2:18 pm

Dajecie mi nadzieje, oby oby z tym Klaine Smile

Jeśli chodzi o osobę, z którą się pożegnamy to obstawiam Becky - wydaje mi się, że wyjdzie prawda jak to było ze strzelaniną, wróci Sue, a Becky będzie musiała zmienić szkołę.


inne promo: [You must be registered and logged in to see this link.]
i z tego promo: [You must be registered and logged in to see this link.]

Poniżej kolejne pytania i odpowiedzi z [You must be registered and logged in to see this link.]

There's more time spent on Brittany than Klaine, right?

right


Just to be 100% sure. Is Lord Tubbs in the FF2 Brittana scene? Please answer :3

he is

If this is such a "big" episode for Brittany, then why are the only spoilers about Klaine? I assume Rachel isn't in it much because there is very little mention of her. No finchel. No info on Wemma or Brittana. Is the ep just regionals, klaine, catfish, klaine?

Klaine it's definitely not the whole episode. The episode is big for Brittany, and will focus on her a lot. It's the season finale, it can't leak many spoilers. The ones that we say its Klaine because its what the big sources are spoiling, the other things we just can't because of two things: or they are big enough to be spoiled, or because it's meant to be a surprise.

We have promo images of Sam and Tina in the ring shop with Blaine--could you please just clarify if that's all the same scene?

yup, same scene

That asshole is saying that you're twisting your words. Does Kurt mention Adam AT ALL in the finale? That way we can get it all cleared up for good.

AT ALL Smile

Are we getting the song order today? and during Rachel's solo is there flashback?

yes you will! and no, no flashback

from a 10% to a 100%, how much things would you say we know about 4x22? it's not a spoiler, answer pleaseeee Smile

that's a good question man! But I think like, 40% hm

hi, i hope you realized you caused a brittana uproar w/that missing clothing answer, not to sound like a crazy klainer or anything, but prob not very cool that you are getting everyone's hopes up when in reality nothing good will happen w/these 2 in the finale.

No, I'm not getting your hopes up, you're doing this by yourself jumping in conclusion to what I said. I never said the santana missing clothes its brittana related. That's supposed to be a Naya Riot, not brittana. You will have to stop jumping in conclusion to everything that I say Smile


Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Nie Maj 05, 2013 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Maj 05, 2013 3:13 pm

Osobą, która nie wróci na pewno jest ktoś z ND występujących na zawodach, bo było ich zdjęcie na scenie podpisane, że to jedna z tych osób.

Edit:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jenny: You know I can’t go too long without Glee spoilers from you guys. Thanks!
See this photo from the season finale? Take a good, long look at it, because by next season, someone in that picture will not be returning as a series regular. Feel free to print it out and frame it.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Sro Maj 08, 2013 9:51 pm

Brittany DOES break up with Sam, but the Fondue for Two is completely disappointing and does not last long at all.
Sam is the one to call Santana after Brittany breaks up with him. You see Santana in a sports bra when he calls her.
We don’t even get to see Brittany explain her issues to Santana, it cuts away when they are going to talk.
Santana says she cares about her as a person and a friend.
Brittany is so impressive that MIT wants her to start immediately
Bram get a goodbye hug and I love you. Brittana get a goodbye hug but Santana tells her she doesn’t have to say anything.
Heather cries throughout her entire goodbye speech and she was really good. Speech makes it seem like she’s gone for good.
Bram/Brittana divide is about 60/40, it’s a big Brittany episode.
Brittany does the breaking up via text.
The last thing you see of Brittany is a Bleh hug after the wedding when the camera pans to black. It’s a group shot and she’s also standing next to Santana.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Czw Maj 09, 2013 11:46 pm

Jeszcze odnośnie Rachel, z tego źródła samego co spoilery w Kasi powyższym poście:
Rachel only has one scene and it’s in the beginning of the episode.

z wczoraj:
Slight spoiler from tonight nothing major plot wise but....
we dont’t get to see Blaine’s verse of All or nothing. We didn’t film it
źródło: [You must be registered and logged in to see this link.]
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Pon Maj 13, 2013 3:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Wto Maj 14, 2013 9:19 pm

"GLEE SEASON 5 PREMIERE: 29 AUGUST 2013"

“Fox is holding off on one of its bigger drama bets, the Greg Kinnear legal drama Rake, until midseason. It will replace Glee for about three months early in 2014; Glee will return in late spring, with the last part of its season running into June.”

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Czw Maj 16, 2013 11:55 am

Z tumblra:
Heather Morris signed on for the season 5, but she will appear after the episode 11.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Maj 19, 2013 1:13 pm

Wetpaint put together a roundup of characters who will definitely back: Rachel (Lea Michele), Finn (Cory Monteith), Santana (Naya Rivera), Ryder (Blake Jenner), Becky (Lauren Potter), Sue (Jane Lynch) and Burt (Mike O’Malley) have all been confirmed.


Blake zostaje I love you
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Nie Maj 19, 2013 6:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Nie Maj 19, 2013 7:29 pm

Dostała rolę w serialu innej stacji o ile dobrze kojarzę. Cieszę się, że odejdzie, nigdy jej nie polubiłam.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by brulion Nie Maj 19, 2013 8:25 pm

A mi jest jej szkoda, bo chociaż mało jej było, to miło się ją oglądało, dawała fajną odskocznię od wszystkich nerdów ;D I w pewnym momencie nawet żałowałam, że nie ma żadnego "porządnego" wątku.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 4 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach