Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Revenge

+30
iwona300789
dredkot
Maxxxim
killing_joke
blondie13
genevievee
adamk86
Eqoore
bihacz
najsys
Asia__
Susannah_dg
kajasqpol
April
Ania_
TheBlairBitchProject
Ola
desertrose
Justyna
KiNiaczek
Vivien
CallMeLady
shiva89
amant
magdakowzan
LanaLang
Lewandowska
Magda
Lise
Gigi
34 posters

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sro Paź 30, 2013 7:41 pm

Ja też myślę, że zachowanie Ems związane było z tym, że zobaczyła Jacka z Margo i po prostu stwierdziła, że lepiej trzymać się Aidena. Masakra jak on na nią patrzy i jest cały przepełniony miłością do niej a ona głupia się nim bawi, wkurza mnie to. Nolan z Patrickiem są beznadziejni, w ogóle nie rusza mnie ich wątek. Mam nadzieję, że nie będą długo tego ciągnęli. Victoria załatwiła sytuację z przeciętymi przez Patricka hamulcami po mistrzowsku, ta kobieta wie jak manipulować ludźmi. Sama na początku uwierzyłam, że to Charlotte. Myślę, że zdjęcie, które Ems pokazała Danielowi to zdjęcie Amandy z rodzicami, po to była u Jacka żeby zabrać je zabrać. Serial jest naprawdę nieprzewidywalny, w każdym odcinku mamy ciekawe zwroty akcji i nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Obecnie jedyny serial z którym jestem na bieżąco, choćby się waliło i paliło nowy odcinek muszę zobaczyć Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Paź 30, 2013 9:39 pm

Tak tylko dodam odnośnie mojego ostatniego wpisu: powinien tu obowiązywać zakaz logowania pod wpływem alkoholu Razz  tyle błędów Embarassed ale lenistwo moje jest większe niż wstyd bo nie chce mi się tego poprawiać Smile

Wracając do serialu to dziwią mnie ludzie, którzy strasznie narzekają na Jacka, ci którzy znienawidzili go bo tak okrutnie traktuje Emily. No ja bym była zdziwiona gdyby padł jej w ramiona po tym wszystkim czego się dowiedział .

He he Victoria ma mocne geny :)Wszystkie jej dzieci są tak samo dobrymi aktorami. Charlotte była bardzo przekonywująca z Condziem. Patrick wiedział jak się ustawić, przebiegły gnojek, artysta który ma teraz całą galerię do swojej dyspozycji Smile

Emily strasznie się pogubiła ostatnio ale mam nadzieję, że ten plan, który ma teraz pójdzie po jej myśli. Wcześniej była mapa na której coś tam bazgroliła, teraz te nadajniki i skrzynie podwodne... nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć dokąd to zmierza Smile

Pasujące do siebie stroje Condzia i Aidena mnie zabiły Very Happy

Mi się wydaję, że Emily postanowiła nakarmić Aidena tym "jesteś dla mnie wszystkim" aby dalej mieć go pod kontrolą i żeby znów z zazdrości nie naraził Jacka + zobaczyła J. z M., chociaż jak dla mnie nie za bardzo ją to ruszyło. Ale z drugiej strony udawać dwa związki? Sypiać z dwoma facetami, których nie kocha po to aby dokończyć plan zemsty... nie wiem czy Jack ją później zechce ;D








Spoiler :
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sro Lis 06, 2013 9:17 pm

Ale się porobiło....
Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Lis 06, 2013 10:58 pm

Justyna napisał:Ale się porobiło....
Spoiler:

Dokładnie moje myśli Smile

Uwielbiam ten serial za to, że doprowadza mnie do szału kiedy w mojej głowie ciągle tworzą się nowe teorie na temat jak/kto/gdzie/dlaczego/kiedy/z kim/... a później okazuje się, że wszystko jest inaczej i np. teraz mam dziwne przeczucie, że,
spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Lis 06, 2013 11:00 pm

3x07 promo

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Wto Lis 12, 2013 8:16 pm

Chyba miałaś rację Ania co do
Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Lis 13, 2013 12:23 am

Fajnie byłoby gdybym miała rację (chociaż raz Very Happy) .
Dla mnie odcinek był  jakiś taki dziwny. Ani go przyszyć ani przyłatać do tego wszystkiego, taki trochę zapychacz tą sprawą z Nolanem i Bizzy. Dobrze, że Nolan też miał jakąś "radość" i własną zemstę ale takie to trochę... sama nie wiem. Ja nie rozumiem dlaczego Charlotte tak znienawidziła Ems, przez tą jedną plotkę o Victorii i jej kochanku? Nie chce  mi się w to wierzyć. Jack, Jack, Jack... jakże poruszająca scena nad grobem Amandy... prawie jak nad grobem Sammy'ego Wink Ja od samego początku polubiłam Margo i mam nadzieję, że okaże się "normalną" osobą (chociaż w zwiastunie jakoś tak tajemniczo pokazali jak się z kimś spotyka ale nie wiadomo z kim więc wyczuwam dramat ;D )
Victoria zabiła mnie tekstem do Aidena o 4 Lipca, dniu kiedy Amerykanie świętują uwolnienie się od Brytyjczyków Very Happy:D:D
Aww...sceny Aidena i Emily takie fajne, mogłyby tak bardzo cieszyć ale z powodów oczywistych nie cieszą Sad( i jeśli chodzi o moje przeczucia, przewidywania, teorie to w tych dotyczących Emily i Aidena chciałabym bardzo, ale to bardzo  się mylić). Co do Daniela i Sary to gdybym go lubiła to pewnie bym im kibicowała a tak to sorry Danny ale nie zasługujesz na taką dziewczynę - moja rada leć i odszukaj Ashley... idealną kobietę dla ciebie Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sro Lis 13, 2013 7:25 am

Mi właśnie dlatego podobał się odcinek, że był taki oderwany od ostatnich wydarzeń.  Może nie do końca ale po ostatniej karuzeli gdzie plan Ems raz był na dobrych torach a raz zmierzał w  zupełnie innym kierunku taka odskocznia dobrze mi zrobiła. Poza tym lubię aktorkę, która grała Bizzy i wydaje mi się, że jej osoba wprowadziła trochę świeżości. Co do Charlotte to też mnie dziwi, że aż ta znienawidziła Emily żeby wykorzystać Sarę i zrobić wszystko żeby rozdzielić Ems z Danielem.
Vici jak coś walnie nieraz to naprawdę można się uśmiaćVery Happy 
Brakuje mi Aidena, który był sobą a nie chłopcem na posyłki Emily, który jest tak zaślepiony, że nie widzi co się dzieje. Wolałabym żeby sam odszedł i żeby Ems znowu zobaczyła co straciła.
Mi też przeczucie mówi, że z Margo będzie jakieś drama. Biedny Jack, nie dadzą mu być szczęśliwym.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Lis 13, 2013 8:23 am

Jeśli chodzi o Aidena to bywają momenty (bardzo krótkie ale jednak), że jego też nie jestem pewna i wydaje mi się, że niestety ale on też sobie pogrywa z Emily. Taka jego własna zemsta. Czasami po prostu myślę właśnie, że on jest za mądry chłopak żeby nie widzieć co się dzieje i żeby tak dać sobą manipulować.

W ostatnim odcinku, nie rozumiem dlaczego Ems go odesłała i kazała wrócić jak wszystko ucichnie? Przecież nie jest on takim zagrożeniem dla Demily jak się Victorii wydawało Wink. Mógłby kręcić się w pobliżu, zamieszkać np u Nolana (marzenie Smile). Wychodzi na to, że Aiden jest potrzebny Emily tylko wtedy kiedy może pomóc w realizacji jej planu, a jak nie to bye bye Aiden, wróć kiedyś... zadzwonię po ciebie jak znów będziesz mi do czegoś potrzebny.

Wcale bym się nie zdziwiła gdyby chciał się zemścić.
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by April Sro Lis 13, 2013 12:59 pm

Dobry odcinek. Chociaż nie mogę patrzeć na sceny Aidena i Emily, bo mi się strasznie przykro robi jak sobie pomyślę, że ona go wykorzystuje Sad Fajne rzeczy piszesz Ania_, świetny twisty by był gdyby Aiden też sobie z Emily pogrywał Very Happy przynajmniej miałaby za swoje...

Jack i Margo - super. Poproszę o endgame i trzymanie się zdala od Emily xD Choć pewnie jak się jej tatuś dowie, że się prowadza ze "zwykłym" facetem to go pogoni:P

Nolan jak zwykle wymiata <3 A Charlotte bez komentarza.

Ciekawa jestem jak to się wszystko potoczy, na pewno szykują coś by nas zszokować.
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Lis 18, 2013 2:28 pm

Nie widziałam jeszcze odcinka ale to PROMO!



OMG OMG! miałam rację co do ciąży Very Happy OMG! LYDIA! (mina Condzia jak ją zobaczył- bezcenna Very Happy muszę sobie przypomnieć pierwsze odcinki, czy ona wie kim naprawdę jest Emily? bo nie pamiętam) OMG! zapłakana Victoria w kajdankach Very Happy OMG! fiolka z krwią? OMG! znów słodko ciumkający się E. i A. I love you (ale oprócz tego przydałaby się jakaś szczera rozmowa czy cuś Wink) OMG!  he he Nolan i jego kołnierzyki Very Happy... 3 tyg? serio? Sad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Pon Lis 18, 2013 6:09 pm

Ale przecież Lydia nie żyje...
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Lis 18, 2013 6:48 pm

No właśnie też tak myślałam Neutral O tym, że Lydia wie kim Ems jest coś mi świta, że była jakaś akcja ze zdjęciem... muszę naprawdę pooglądać tamte odcinki Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Pon Lis 18, 2013 7:10 pm

Lydia nie wie kim jest Ems. Wydaje mi się, że po prostu jej nie ufa i przeczuwa, że panna Thorne coś kombinuje. Jeśli chodzi o akcje ze zdjęciem... W pierwszym sezonie Lydia znalazła zdjęcie z jakiegoś przyjęcia, na którym Emily była kelnerką. W tym czasie przyszedł budyguard Victorii. Zaczęli się bić, Lydia wypadła z balkonu. Po powrocie ze szpitala Lydia mieszkała u Graysonów, a Emily skorzystała z okazji i podmieniła fotke.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Czw Gru 12, 2013 6:26 pm

Oglądał ktoś najnowszy odcinek? Mi się bardzo podobał.

Myślałam, że nie będzie już żadnych komplikacji związanych ze ślubem, ale jak się okazuje to jeszcze nie koniec. Victoria nie chce uczestniczyć w tym wydarzeniu, a Lydia znalazła stare zdjęcie... ciekawe jak to się wszystko potoczy. Nadal mam wątpliwości co do miłości Emily i Aidena. Czy oboje się kochają, czy któreś z nich tylko udaje? Jak myślicie?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pią Gru 13, 2013 9:30 pm

Jestem na świeżo po obejrzeniu i mam mętlik w głowie. Nie mam pojęcia jak potoczy się akcja, mam wrażenie, że każdy coś kombinuje jeszcze bardziej niż to się wydaje: Lydia, Margo, Aiden i sama Ems of kors. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i mam nadzieję, że przynajmniej w niewielkim stopniu rozjaśni nam sytuację bo na chwilę obecną jedna wielka niewiadoma.
Co do Aidena i Emily to wcześniej myślałam, że to ona ściemnia a on jest ślepo zakochany a teraz i jego intencje wydają mi się nie do końca szczere. Obym się myliła.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Nie Gru 22, 2013 10:42 pm

Dziewczyny dawno tu nie zaglądałam, brakowało mi Waszych opinii o odcinkach :(Z moją przyjaciółką to mogę pogadać ale ona jest zakochana w Jacku więc lepiej sobie darować ;D

Odcinki świetne jak zawsze :)Wiadomo było od początku, że plan nie pójdzie po myśli Ems bo co byśmy mieli do oglądania i przeżywania Very Happy Ja bardzo lubię Margo i myślałam, że przynajmniej jedna będzie normalna ale coraz bardziej myślę, że ona coś kręci.

W ostatnich dniach obstawiałam właściwą osobę co do tego kto postrzeli Ems Very Happy


Jeśli chodzi o Aimily to też wątpiłam w szczere intencje Emily a teraz myślę, że ona naprawdę chciała zacząć z Aidenem nowe życie i że może nawet jest w nim zakochana ale myślę też, że jest to spowodowane tym, że Emily myśli, że nie zasługuje na Jacka, albo Jack zasługuje na kogoś lepszego (wiem, że to jeden ch*j ;D ) albo, że Jack jej nigdy nie wybaczy i nie zaakceptuje tego jaka ona jest a Aiden kocha ją mimo wszystko.


Ale ich zaręczyny były przepiękne  I love you 

[You must be registered and logged in to see this image.]

On jest taki słodki <3
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pon Gru 23, 2013 10:45 pm

Ja już dawno obejrzałam odcinek ale jakoś nikt tu nie zaglądał więc nic nie pisałam. Ja obstawiałam jednak Charlotte a tu Danny tak się popisał....myślałam, że Sara jest ok ale ta próba samobójcza mnie do niej całkiem zraziła.
Oświadczyny w wykonaniu Aidena były przeurocze, serce mi mocniej zabiło przy tej scenie I love you jeśli chodzi o ich związek to mam podobne odczucia co Ania po tym odcinku, jakoś bardziej zaangażowana i szczera wydawała mi się Ems w stosunku do Aidena. Komplikacja planu była nieunikniona ale przyznam szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Zastanawia mnie promo, ok Ems będzie udawała amnezję, Danielowi będzie to na rękę ale jak rozwiążą sprawę z Victorią?, przecież na pewno wykorzysta swoją wiedzę odnośnie zdjęcia, które dała jej Lydia. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Czw Sty 02, 2014 1:30 pm

Jeśli Emily będzie udawała amnezje to czy Aiden i Nolan będą o tym wiedzieli? Ciekawe.
Wkurza mnie Daniel. Przez dwa sezony latał za Emily, był wielce zakochany, a tu nagle pojawia się jakaś Sara (czy jak jej tam) i już nie chce brać ślubu. Potem mówi Emily, że to jej wina. Przecież ona nie chciała do niego wracać,to on się za nią uganiał...
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Wto Sty 14, 2014 10:34 pm

I jak tam kobietki po odc ? Ja jestem załamana zerwaniem z dupy Aimily i nadchodzącym Jemily Sad Nawet mi się pisać nie chce.... Daniel to sku****** jakich mało !!!!!
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Sro Sty 15, 2014 7:28 pm

wlasnie nadrobilam :(grrr nie wiem co kombinuja z Aidenem i ta nowa, ona go pewnie zabije... chyba, ze Ems mu pomoze. chociaz watpie ona jedynie pomaga Jackowi.

Teraz Jack bedzie mial pewnie focha na Emily. Znowu. Nie moge jego juz ogladac jest tak nudny.

Ostatnia scena gdzie siedzi z Victoria i Danielem swietna Smile

Noworoczny prezent:

[You must be registered and logged in to see this image.]

I love you I love you I love you I love you I love you  I love you  What a Face I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Czw Sty 16, 2014 6:55 pm

Nie podoba mi się to, że robią z Aidena dupka, który po zerwanych zaręczynach leci do Niko, czy jak jej tam. Coś czuję, że córka Takedy nieźle namiesza w życiu Aidena. Szkoda chłopaka.
Ostatnia scena Emily, Victorii i Daniela świetna.
Co planuje Condzio? Jak myślicie?

Noworoczny prezent cudowny <3
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Sob Sty 18, 2014 7:13 pm

noworoczny prezent <3

ja jestem do tyłu kilka odcinków, nie wyrabiam ;((
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by kajasqpol Sob Sty 18, 2014 9:01 pm

Ja osobiście nigdy nie zwątpiłam w Emily, chociaż jej chęć poddania działała mi na nerwy. Ale na szczęście odzyskała rozum i jednak nadal współpracuje z Nolanem.
Aidena nie lubiłam, więc nie jest mi go szkoda. Co do Daniela - widzieliście zwiastun następnego odc? Szykuje się roller coaster...
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Sob Sty 18, 2014 9:30 pm

Widziałam zwiastun i sądzę, że Daniel będzie przeginać. Denerwuje mnie to, że ta postać tak bardzo się zmieniła. Jeszcze niedawno kochał Emily, a to co będzie wyprawiać przechodzi ludzkie pojęcie.
Mam nadzieję, że Victoria szybko pozbędzie się Sary.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 12 Empty Re: Revenge

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach