Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x08 - All The Pretty Sources

+21
skyscraper
Aniula
klaudusqa
lana
joanna1205
truskaweczka
xLaura
dap88
karolla
sund1ay
poster
Kasia
Gigi
antiba
LanaLang
xAaliyahxx
mmoneya
Żuri
jeanne
Ella
Magda
25 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_lcap18%5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_lcap29%5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_lcap32%5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_rcap 32% 
[ 11 ]
5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_lcap12%5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_lcap9%5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 34
 
 

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by xLaura Czw Lis 24, 2011 2:54 pm

Nie powiem, przemiana Chucka jest zrobiona troche na siłę, ale przynajmniej zmniejszył ryzyko złapania jakiejś choroby wenerycznej przez te wszystkie panienki.
Ciekawa jestem następnego odcinka.
I nie wiecie może czemu jeszcze nie ma odcinka z napisami? Zwykle są już w środę.
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by xLaura Czw Lis 24, 2011 2:56 pm

Ah no i co do Dair, to myślałam, że scenarzyści sobie darowali. Ale jak widać, jednak nie. Mam nadzieję, że kiedy Blair już rozstanie się z Luisem(co dla mnie jest oczywiste) nie rozkręci się miedzy nią a Danem nic więcej! Dan, jeśli już musi koniecznie wiązać się z kimś z UES, niech to będzie Serena, są mniej rażący.
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by truskaweczka Czw Lis 24, 2011 7:35 pm

Widzę, że rozczarowanie odcinkiem spore Smile Jak dla mnie ok, bo mi niewiele do szczęścia potrzeba, np. wystarczą sceny Blair-Serena Smile
Moje spostrzeżenia, sorki że trochę chaotycznie:
- Ivy jest niewychowana. Wchodzi sobie rano do kuchni gdzie siedzą już Rufus, Lily i Dan i nawet dzień dobry nie powie... no nie wiem ale poruszyło mnie to do głębi Shocked
- Brakuje mi czasów, gdy dla nich naprawdę było ważne, że sandały to nie buty a legginsy to nie spodnie, i cała akcja tzatziki mi o tych dobrych czasach przypomniała Wink
- Jeśli Diana nie powróci jeszcze choć na chwilę zrobić wielkie booom to będzie mi jej żal, bo jest zapychaczem na 8 odcinków a jej największym osiągnięciem zostaje sex z Natem...
- Łaty na sweterku Maxa poruszają nawet moje poczucie estetyki więc nie wiem jakim cudem doorman wpuścił go do mieszkania Blair Waldorf? Rolling Eyes
- Podobała mi się Serena, w tym odcinku nawet były sceny gdzie mądrość jej z oczu biła - no cuda Laughing Szkoda, że w momencie kiedy tak się zmieniła i w moim odczuciu powinna w nagrodę dostać fajnego faceta to dostaje Maxa
- Moja pierwsza głupia myśl na wiadomość, że Nate nigdy nie wysłał nic Plotkarze- NATE JEST PLOTKARĄ Suspect
- Nie mam słów do tego co zrobił Louis... dlaczego Blair się z nim po czymś takim nie zerwie?
- Dan jest hmmm troszkę godny pożałowania Rolling Eyes Myślałam, że stać go na coś więcej niż upicie się, i taki tekst do Blair na jej przyjęciu? Nie wydaje mi się, żeby po tym wiele zyskał w jej oczach.

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by joanna1205 Czw Lis 24, 2011 10:11 pm

Po tym odcinku dochodzę do wniosku, że scenarzyści chyba się trochę pogubili. Po pierwsze nie mam pojęcia jakim cudem z milutkiego, dobrego księciunia udało im się zrobić czarny charakter wkurzający co najmniej tak jak Jenny. Ciekawe, bo na początku sezonu obstawiałam, że Charlie będzie tą złą, a póki co wydaje się przerażoną sytuacją, w jakiej się znalazła, i jest przy tym tak pogubiona, że aż zaczynam jej współczuć.
Po drugie Dan wpadający pijany na przyjęcie na które nie został zaproszony niczym Chuck chyba w 4x20 jest dla mnie tak samo wiarygodny jak Chuck dobry samarytanin nakrywający go kocykiem. Z tą przemianą Chucka już na prawdę przesadzają. Osobiście mam ochotę nalać mu szklaneczkę whisky i zamówić panienkę. A Dana odesłałabym najchętniej z powrotem NYU bo tam się chyba najlepiej czuł.
Po trzecie Blair - jej bieganie za Chuckiem jest co najmniej denerwujące. Dałaby chłopakowi święty spokój. I zaczyna mi być żal Chucka, bo to jest zwyczajne pastwienie się.
Serena - wszyscy roztkliwiają się nad przemianą Chucka, a wydaje mi się, że to ta postać najbardziej dojrzewa. Zaczyna podejmować właściwe decyzje, nikt przez osiem odcinków nie musiał jej ratować ani wyciągać z kłopotów, nawet od facetów trzymała się do tej pory z dala.
Nate - ciągle mnie nie przekonuje, ale pojawiło się światełko w tunelu.

joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by lana Pią Lis 25, 2011 12:04 am

Czekam na wersje z napisami, widziałam angielska, co nie co zrozumialam ale cos się grzebia z napisami :/
Co do serialu też mam wrazenie że scenarzystą cos sie juz nie chce, albo to ostatni sezon:(
Przemiana Chucka mnie zadziwia,jest jakaś taka "sztuczna"Ok może scenarzysci chcą go pokazać jako dojrzałego mężczyzne, gotowego na stały Dojrzały zwiazek z Blair, ale jednak mogli by cos zostawic z starego Chucka(byle nie Panienki na jedna noc) Brak mi starego Chucka;(
Blair sie miota. widać nie kocha Księcia ale sie go uczepiła:/
Za Sereną nigdy zbytnio nie przepadałam, ale teraz nawet ją polubiłam i myśle ze ona najlepiej pasuje do Dana:)
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Pią Lis 25, 2011 12:10 am

taaa Serena pokazała jak dobrze pasuje do Dana :/ :/ nie podobało mi się to w tym odcinku najpierw go nie zaprasza nie na swoje przyjęcie potem wychwala Chucka przed Blair jakby Dan robił wielką aferę :/ nie rozumiem tego :/ Wielka miłość taaa Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by lana Pią Lis 25, 2011 1:26 pm

Nie napisałam ze pokazała jak pasuje do Dana, Tylko ze teraz ona najbardziej by do niego pasowała:P

Poza tym jakos nie zauwarzyłam zeby Serena wychwalała Chucka, tylko wyjaśniła Blair czemu tak naprawde się on pojawiła na przyjeciu;)
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by klaudusqa Pią Lis 25, 2011 1:51 pm

Jeeny, niech skończą z miłością Dana do Blair. To jest tak bez sensu, że nie wiem jak im w ogóle mogło przyjść to do głowy. Podobało mi się, kiedy się nie znosili Wink Ach, i nareszcie zaczyna się coś dziać między Blair i Chuckiem Very Happy Chociaż to już nie to samo co wcześniej, ale i tak mam nadzieję, że będą razem Wink
klaudusqa
klaudusqa
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by lana Pią Lis 25, 2011 2:18 pm

klaudusqa mam taka samą nadzieję. Wink
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Aniula Pią Lis 25, 2011 4:16 pm

Mam takie same odczucia jak wy.
Chuck - byłby w porządku, gdyby nie ten jego natchniony głos. Ed, cholera, weź pokaż, że na coś Cię stać, a nie fochasz się, jakbyś był aktorem z wyższej półki i robił im łaskę.
Dan i Charlie byli w porządku, zainteresowałam się tymi wątkami. Nate jest mi obojętny od samego początku, więc wszystko mi jedno co do niego (choć lubię jego i Charlie).
Serena - cieszę się, że nie ma co 5 sekund chłopaka. Podoba mi się to. Brooke 2.0 żyjąca między Danem a Natem była już nie do zniesienia, a ta przyjacielska dziewczyna jest naprawdę OK. Oby tak dalej.
Minusy:
Zachowanie Maxa. Rozumiem, że w GG wszyscy to ZUO, ale czy tylko mnie zdziwiło, jak ten miły chłoptaś, którego oszukano, stał się szantażystą? Nunu, panie BAD.
BLAIR. Koszmar minionych stuleci. Nigdy nie myślałam, że to powiem, ale wkurzyła mnie. Naprawdę czemu scenarzyści zniszczyli OSTATNIĄ postać? W ogóle nie rozumiem po co:
* w ciągu sekundy dała się omotać Louisowi i mu wybaczyć. Entliczek, pętliczek fałszywym przyjacielem jesteś ty, Queen B!

* narzuca się Chuckowki. Za przeproszeniem, po jaką chorobę go sprawdza, szuka go, jeśli chciała być wolna? I te jej teksty, że to ona go rzuciła. Pfff, jeśli producenci chcą poprawić tę wtopę, to im się nie udało.

Poza tym okropnie ją malują. Boże kochany, to taka ładna dziewczyna, a tak ją postarzają! Makijażystka się zmieniła czy co? Bo chyba ktoś zapomniał o koronnej zasadzie - mocne usta, lekkie oczy - mocne oczy, lekkie usta.
I nie wiem co macie do zmiany C. Za prędko? Pamiętajcie, że u nich nie mija jeden dzień, tylko parę tygodni.
I chyba to wszystko, co chciałam napisać...

Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by skyscraper Pią Lis 25, 2011 5:38 pm

A mi się odcinek bardzo podobał, o.
O dziwo właśnie Serena była na plus, choć nie pojawiała się zbyt dużo. Chuck bardzo podobał mi się w tym odcinku. Może ta przemiana nastąpiła zbyt szybko, ale i tak mi się podoba. Chuck to Chuck, zawsze go uwielbiam.

Charlie? Hm. Zaczyna mnie powoli irytować, ale znając GG jej sekret wyjdzie na jaw pewnie dopiero za kilka odcinków. Jestem ciekawa reakcji Lilly, Rufusa, Sereny.

Max - nie, nie, nie, nie. Nie lubię go. Nie bardzo wiem, co chce osiągnąć. Kasę? To chyba nie ten sposób.

Dan - jak większość z Was, po spoilerze spodziewałam się czegoś lepszego.

Louis - o maatko. Z odcinka na odcinek robi się coraz gorszy. Te jego intrygi są tak marne, że aż nie można na nie patrzeć. Kocha Blair, a robi jej takie świństwa... Dziwne, bardzo dziwne.

Blair - na plus, moim zdaniem. Myślę, że to, co zrobił Louis oddali ich od siebie i B zrozumie, że powinna być z Chuckiem. Uwielbiam ich jako parę, ale trochę denerwujące robi się to, że najpierw chcą być ze sobą, ale potem jednak nie mogą. I tak w kółko. Choć tym razem może być inaczej, bo Bass się zmienił.

Nate - aj, cieszę się, że w tym odcinku było go tak dużo <3 Bardzo mi się podobał, naprawdę. Jego postać także się zmieniła, choć nadal jest naiwny jak dziecko. No ale to w nim jest najbardziej urocze.

Mam nadzieję, że wątek Diany zniknie raz na zawsze, choć wątpię. Nie lubię jej.
skyscraper
skyscraper
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 34

http://www.montecarlolife.czo.pl

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Ania_ Pią Lis 25, 2011 6:33 pm

Pooglądałam jeszcze raz z napisami i teraz mogę się wypowiedzieć...w sumie nie mam dużo do napisania bo prawie wszystko zostało napisane...zgadzam się z większością was...odcinek może być...
...byłoby lepiej ale jestem zawiedziona...myślałam, że będzie ciekawsza (a przynajmniej zabawniejsza) akcja z Danem ale jak dla mnie to było beznadziejne...ani przez chwilę pijany Dan mnie nie rozśmieszył...wogóle jak dla mnie Penn słabo wcielił się w role pijanego Dana...jakoś mało wiarygodnie to wyglądało...tak trochę niby pijany ale trzeźwy...no ale to może tylko takie moje odczucia...
bardo podobała mi się Serena w tym odcinku...spokojna, opanowana...miło się ją oglądało Smile
Nate chyba okazał się najporządniejszą osobą w serialu..ani jednej wiadomości do Plotkary?...jestem w szoku Smile
nie mogę się już doczekać kiedy wyjdzie na jaw sekret Diany...bo jestem pewna, że prędzej czy później to się stanie...tak samo z Charlie/Ivy i Maxem (tylko, że to już mniej mnie interesuje Smile)
co do Chucka..to też mi się podobał...uważam, że jego przemiana wcale nie jest za szybka...przykrycie śpiącego Dana nie jest oznaką jakiegoś zastraszającego, mało wiarygodnego tempa tej przemiany...chłopak się stara, nikomu się nie narzuca...i naprawdę nieźle mu to idzie...normalnie jestem z niego dumna Wink
Ah..Louis....szkoda gadać...
Blair ... z niej też jestem dumna Wink... bo mimo, że szybko dała się przekonać Louisowi co do jej przyjaciół to w głębi duszy wiedziała, że jej przyjaciele zawsze będą po jej stronie... ah...i muszę napisać, że brakuje mi czegoś w tej postaci...mianowicie ona chyba zapomniała, że jest w ciąży (zresztą chyba jak wszyscy)...barkuje mi tu jakiejś delikatności, czułości względem tego nienarodzonego dziecka...wiemy, że ta ciąża nie była planowana ale w końcu Blair powinna troszkę pokazać radości z tego, że zostanie matką...wiecie jakieś słodkie przemowy do swojego "brzuszka" albo przynajmniej delikatne głaskanie go...a tu nic, jak dla mnie zero instynktu macierzyńskiego...ah...rozumiecie mnie...?
ok...miało być krótko Wink
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Kasia Pią Lis 25, 2011 6:45 pm

Oto właśnie chodzi, że to dziecko jest nie na miejscu w postaci Blair, naprawdę widzisz ją gadającą do brzuszka.. ?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Pią Lis 25, 2011 9:00 pm

dziecku mówimy NIE Very Happy Very Happy jak pokazuje ostatnio Blair to ona sama jest dzieckiem Very Happy Very Happy

Dan pijany był moim zdaniem spoko i zrobione to było w sposób delikatny i dzięki bogu a nie tak jak Chucka w czwartym sezonie gdzie facet przeszedł sam siebie :/ :/

ale interesujące jest to że jak Blair zobaczyła Dana to "ooo dobrze cię widzieć" a jak Chucka to "nie wiesz co to znaczy niezaproszony??" hehe Razz Razz widać że będzie trójkąt jak nic Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Żuri Pią Lis 25, 2011 9:06 pm

Drunk Serena napisał:
Dan pijany był moim zdaniem spoko i zrobione to było w sposób delikatny i dzięki bogu a nie tak jak Chucka w czwartym sezonie gdzie facet przeszedł sam siebie :/ :/

Wiadomo, nie musiał od razu iść w agresję, ale jednak ja liczyłam na pijacko wesołego Dana, który nawet wyjada z talerzy, podrywa kelnerki, czy coś w tym stylu... Po prostu, jakieś głupie pijackie epizody. No a przede wszytkim, że jednak trochę więcej tych scen będzie.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Pią Lis 25, 2011 9:11 pm

no mógłby zaszaleć ale dla Dana picie z piersiówki Chucka to już duże szaleństwo Very Happy Very Happy nie mówiac już o tym że był blisko zaliczenia kilku panienek Very Happy Very Happy wydaję mi się że musiał być pijany by odważyć się na konfrontację z Blair gdyby nie to to dalej siedzieliśmy i myśleli czy ją kocha czy nie Razz Razz
8 ODCINKÓW żeby uświadomić sobie że ją kocha OMG Razz i jeszcze połowa sezonu czwartego Very Happy znając Blair to będziemy czekać sezony żeby do czegoś się przyznała Razz Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Ania_ Pią Lis 25, 2011 9:21 pm

Oto właśnie chodzi, że to dziecko jest nie na miejscu w postaci Blair, naprawdę widzisz ją gadającą do brzuszka.. ?

dziecku mówimy NIE jak pokazuje ostatnio Blair to ona sama jest dzieckiem


no właśnie o to chodzi, że NIE widzę...a powiem szczerze, że chciałabym zobaczyć takie "inne" oblicze Blair...i oczywiście, że "dziecku mówimy NIE"...ten wątek to totalna pomyłka...wiem, "że to dziecko jest nie na miejscu w postaci Blair"...ale nie zmienia faktu, że jest (jak narazie) Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Freya Sob Lis 26, 2011 7:53 pm

Odcinek kolejny raz zaskakujący pozytywnie - przynajmniej mnie. Od początku: sam motyw przyjęcia - niespodzianki świetny, w dodatku w końcu Serena jako aktywna i niezapatrzona w siebie postać. Bardzo pozytywnie przedstawiona. Nate również "zyskał" przez jego zachowanie wobec przyjaciół, choć nadal irytuje swoją naiwnością (aa tak dziadziuś przyszedł Naciu pogadać o twoich sukcesach) nosz kurczę. Diana ma serce - oo zaskoczenie, do tej pory wciąż odbierałam ją wyłącznie jako manipulatorkę. Blair zaczyna dostrzegać zachowanie Louis'a, szkoda, że tak późno, ale zawsze to coś. Jej rozmowa z Sereną na końcu odcinka przypomniała mi o ich dawnej relacji. Brakowało mi tego typu scen. Ivy zaczyna się plątać, sama już nie mam pomysłu, jak wybrnie ze wszystkich swoich kłamstw ;p Pijany Dan uroczy, a Duck mnie po prostu rozwala na części. Oni powinni olać Blair i zostać parą xD Młode vs Monkey również urokliwe, dobry wujek Chuckie się odrobinę zdenerwował ^^ I scena końcowa, wisienka na Chairowym torcie. Przyjemnie, bez nudy i na temat.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by pelcia22 Sob Lis 26, 2011 9:48 pm

moim zdaniem motyw Chucka, pieska i podróbek Prady był mega Smile
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Go?? Sob Lis 26, 2011 10:29 pm

Zgadzam się w 100% z Freyą!Wink
Serena jak najbardziej na plus, bardzo mi się podobała w tym odcinku, aż mi jej szkoda, że zostanie zraniona przez Maxa. Przemiana Chucka dość szybka, ale jakoś mnie to jeszcze nie razi, mam tylko nadzieję, że jakieś stare zabawne cechy Chucka, za które pokochałam tą postać- jednak pozostaną.
Blair- nie wiem co napisać, bo niby zdała sobie sprawę z tego co zrobił Louis, ale nadal nie potrafi podjąć żadnej sensownej decyzji, ale i tak kocham tą postać! Pijany Dan mi się podobał i poza tym uwielbiam bardzo relację Dan- Chuck. Piesek też jest uroczy:)
Szkoda mi, że Diane wyrzucili, bo ona mi nie przeszkadzała w gruncie rzeczy, Nate mnie denerwuje, chociaż szkoda mi go, bo on naprawdę zasługuję na coś lepszego, na jakąś pozytywną i mądrą młodą kobiete u swego boku.
Książe- nie mogę na niego patrzeć już...
Końcowa scena chociaż krótka, była bardzo ładna no i ta piosenka w tle- CUDO

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by antiba Nie Lis 27, 2011 12:23 pm

Btw mam takie pytanie:

Skad Beatrice wiedziala o tescie ciazowym ? Louis jej mowil czy jak? Bo mi to umknelo Razz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Layla Nie Lis 27, 2011 12:36 pm

antiba napisał:Btw mam takie pytanie:

Skad Beatrice wiedziala o tescie ciazowym ? Louis jej mowil czy jak? Bo mi to umknelo Razz

Właśnie też się nad tym zastanawiałam Smile Pewnie Louis jej powiedział, ale mógł to zachować dla siebie Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Żuri Nie Lis 27, 2011 3:59 pm

A to nie było tak, że jak podsłuchała rozmowę Blair i Dana, że B jest w ciąży to wyszło, że B. nie wie, czyje to dZiecko? A reszty się domyśliła?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by antiba Nie Lis 27, 2011 4:30 pm

Tylko, ze jak ona rozmawiala z Danem w tej lazience to nie omawiali pomyslu zrobienia testu lecz Blair po prostu oznajmila, ze jest w ciazy (o ile dobrze pamietam). Wiec Beatrice by sobie duzo dopowiedziala Very Happy
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources - Page 2 Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach