Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x09 Rhodes To Perdition

+22
rrobaczekk
Freya
lana
aksunia
Lise
Karo
Luke117
jeanne
truskaweczka
Layla
paulishta
Paciok
Żuri
Gigi
xAaliyahxx
ronnie
karolla
LanaLang
antiba
dap88
mmoneya
Magda
26 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Jak oceniasz odcinek:

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_lcap4%5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_lcap18%5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_lcap30%5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_rcap 30% 
[ 15 ]
5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_lcap26%5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_lcap22%5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
 
Wszystkich Głosów : 50
 
 

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Gigi Sro Lis 30, 2011 2:56 pm

co tam intrygi i bale Blair powinna kupować ciuszki dla swojego dziecka Chuck dbać o nowe maty do jogi Very Happy Very Happy a Nate szefować Razz Razz jedyne postacie których nie można wyśmiać to Dan i Serena wszystko inne jest do kitu
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Gigi Sro Lis 30, 2011 2:57 pm

to wyłamał się i zagłosował że odcinek był świetny? Very Happy Very Happy przyznać się !! Razz Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Karo Sro Lis 30, 2011 6:50 pm

Jak dla mnie odcinek taki średni, może być, ale szału nie ma.
Świetny to przesada, chyba ktoś sobie jaja zrobił Wink)

Nate jako szef mnie nie rusza, nic ciekawego. Mu już chyba nic nie pomoże, ma tak nudną rolę, że aż przykro.
Wątek Ivy nawet mi się podoba. Ciekawa jestem kto w końcu dotrze do prawdy i co się stało z prawdziwą Ivy.
Szkoda, że Max pokazał się z tak negatywnej strony, jak zapatrzony w kasę dupek, bo jakoś ładnie wyglądał z Sereną.
W ogóle Serena na plus. Lubię ją w tym sezonie, aż wracają moje uczucia z sezonu 1:))
Chair mnie cieszy. Może niektórym już się znudzili, ale mnie radują ich wspólne momenty. Aczkolwiek uważam, że Chuck jest o wiele dojrzalszy niż Blair. Nie wiem co się z nią dzieje. Wydawało się w pewnym momencie, że to Chuck powinien dorosnąć do tego związku, a teraz mam wrażenie, że jest zupełnie odwrotnie.
Rufus i Lily zawsze mi się podobają, pięknie tańczyli Very Happy:D
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Lise Sro Lis 30, 2011 8:41 pm

Obejrzałam chyba we wtorek, ale jakoś czasu nie było:D
Odcinek - Sleep "to już się zaczęło?"
No dobra... były momenty śmieszne.
Chuck na macie i ten facio... Boże, śmiechu opanować nie mogłam!
Rufus i jego taniec - rządzi!

A reszta... Jest ale ich nie ma. W ogóle myślałam, ze Dana będzie więcej a tu raptem 4 sceny.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by aksunia Czw Gru 01, 2011 1:22 pm

W ogole nie było Dair Sad dla mnie to stracony odcinek Smile
aksunia
aksunia

Liczba postów : 14

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by lana Pią Gru 02, 2011 2:19 pm

Drunk Serena napisał:co tam intrygi i bale Blair powinna kupować ciuszki dla swojego dziecka Chuck dbać o nowe maty do jogi Very Happy Very Happy a Nate szefować Razz Razz jedyne postacie których nie można wyśmiać to Dan i Serena wszystko inne jest do kitu

Co do Kupowania ciuszków z tego co wiem nie powinno sie kupować przed 8 miesiacem Razz
Co do Dana i Sereny sie zgadzam:)

Również uważam ze Ivy/Charlie jest trochę za dużo, ale nawet polubiłam tą postać, chodz chciałabym żeby w końcu wszystko sie wydało i żebyśmy poznali prawdziwą Charlie Smile

Chuck i jego joga men mnie rozśmieszyli:D Nate jako szef puki co nieźle Smile
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Freya Pią Gru 02, 2011 7:27 pm

Odcinek przeciętny, aczkolwiek ze smaczkami. Chuck Yogi, Serena pudel i tańczący Rufus, urocze. Coraz bardziej kibicuję Charlie, wyrasta na ciekawą postać i wydaje się być sympatyczna wbrew wszystkiemu, co robi Wink Ładnie się prezentuje Serena z Maxem - w końcu koleś wyższy od niej w widoczny sposób ;P Blair i Chuck odbijający piłeczkę... hm, czekam aż B. porozumie się sama z sobą, ciekawe, co z tego wyjdzie. Nate jako naczelny podoba mi się, wreszcie wziął cokolwiek w swoje ręce i chwała mu za to. Ah, i Dan objeżdżający samego siebie też fajny ^^
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by jeanne Pią Gru 02, 2011 11:06 pm

W końcu mam chwilę, żeby podzielić się swoimi wrażeniami Wink

Ogólnie po tym, co tutaj wcześniej przeczytałam, to spodziewałam się dużo gorszego odcinka. Co prawda do rewelacyjnego sporo mu brakowało, ale za zły bym go też nie uznała Wink

Fakt faktem, że zachowanie Blair jest na chwilę obecną dosyć irytujące, ale cały czas staram je sobie tłumaczyć jej zagubieniem. Od początku widać było, że ma spore wątpliwości do słuszności podjętej przez siebie decyzji i cały czas zachowuje się, jakby szukała tylko pretekstu, żeby zerwać zaręczyny, a z drugiej strony boi się tego zrobić. Widać, że ciągnie ją do Chucka, ale po tym wszystkim, co razem przeszli, sama sobie chce udowodnić, że nie będzie z nim szczęśliwa, bo jej przeznaczeniem jest książę z bajki.. Ewidentnie ją ta sytuacja przytłacza i zachowanie momentami przypominające dziecko we mgle. Szkoda, że w momencie gdy tego wsparcia tak bardzo potrzebuje, nie ma przy niej nikogo, kto mógłby jej go udzielić. Smutno patrzeć mi na taką słabą i nieumiejącą poradzić sobie z samą sobą i swoimi uczuciami Blair. Jakoś inaczej sobie to wszystko wyobrażałam.. Wygląda jednak na to, że jeszcze trochę trzeba będzie poczekać zanim znowu zacznie być sobą. Oby tylko do tej pory scenarzyści całkowicie nie zniszczyli jej wątku Rolling Eyes

Dalszy ciąg przemiany Chucka aż tak mnie nie razi, jak niektóre z Was. Może ten mnich to była lekka przesada Wink ale w końcu to Chuck Bass więc czyżby było jego medytowanie bez dodatkowych ekstrawagancji? Very Happy Niepokoi mnie trochę to, że już w przyszłym odcinku padną z jego strony słowa o tym, że Blair powinna być z nim, bo wolałabym, żeby do niczego jej nie namawiał ani nic jej nie sugerował skoro do tej pory trzymał się wersji, że pozwolił jej odejść, ale nie będę oceniać odcinka po zapowiedzi, bo nie o to przecież chodzi. Na dzień dzisiejszy jednak za wiele bym mu do zarzucenia nie miała.

O dziwo postać Nate'a w końcu zaczyna nabierać jakiś kolorów, a jego wątek robi się ineteresujący. Oby tak dalej!

Dan robi się już trochę nudny z tym swoim przeżywaniem książki, chociaż muszę przyznać, że scena z Alessandrą w lofcie, kiedy sam występuje jako krytyk swojej twórczości, była całkiem udana Smile

Serena jak to Serena. Dla mnie bez rewelacji Wink

Historia Ivy strasznie się ciągnie i momentami robi się już lekko nudna, ciekawe kiedy w końcu jej prawdziwa tożsamość wyjdzie na jaw.. O dziwo mimo iż było już tyle okazji sprzyjających jej zdemaskowaniu, jakoś udaje jej się jednak ukryć prawdę. Ma dziewczyna sporo szczęścia, zwłaszcza że trafiła do świata Plotkary Wink

Max wyrasta nam na nowy czarny charakter Very Happy Coś mi się wydaje, ze tak łatwo nie da za wygraną Razz No ale zobaczymy Wink

Wątek Cece i imprezy Studia 54 całkiem fajny, tańczący Rufus - rewelacja Very Happy
Nawet Carol była trochę mniej irytująca niż wcześnie.

I sceny Blair z Dorotą jak zawsze na plus Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by rrobaczekk Pią Gru 02, 2011 11:35 pm

Nikt z Was nie musi oglądać.
Może i ten odcinek nie był rewelacyjny, ale myślę,że w kolejnym będzie się coś dziać, mimo,że zdecydowanie lubiłam 3 sezon oraz 4 pomimo dosyć smutnego dla wielbicieli Chucka i Blair momentu - to i tak ten sezon wciąga, choć niektóre odcinki są takie sobie. Również denerwuje mnie Ivy, niech w końcu się wyda,że jest oszustką.

Z niecierpliwością na 100odc.
rrobaczekk
rrobaczekk

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by rrobaczekk Pią Gru 02, 2011 11:39 pm

Ciągnie się .. - w każdym serialu tak jest. Tutaj także, ale zastanówcie się jak będzie wyglądał moment kiedy Chucka i Blair znowu coś połączy. Uwielbiam ich sceny, wytrzymam choćby było przed tym nudno Wink
rrobaczekk
rrobaczekk

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by LanaLang Sob Gru 03, 2011 12:35 am

rrobaczekk napisał:Nikt z Was nie musi oglądać.

Uwierz, ciezko jest skonczyc ogladac cos do czego mialo sie taki ogromny sentyment przez 4 sezony, nawet jesli teraz wieje nuda na kilometr, postacie staja sie coraz mniej realistyczne i na dokladke ugrzezly psychicznie i emocjonalnie w czasach licealnych Razz
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by sund1ay Sob Gru 03, 2011 7:16 pm

LanaLang napisał:
rrobaczekk napisał:Nikt z Was nie musi oglądać.

Uwierz, ciezko jest skonczyc ogladac cos do czego mialo sie taki ogromny sentyment przez 4 sezony, nawet jesli teraz wieje nuda na kilometr, postacie staja sie coraz mniej realistyczne i na dokladke ugrzezly psychicznie i emocjonalnie w czasach licealnych Razz

Mam to samo. Podczas oglądania kilku ostatnich odcinków wynudziłam się strasznie, kilka razy zatrzymywałam odcinek w poszukiwaniu pretekstu czegoś ciekawszego do roboty, ale z sentymentu nie mogę porzucić Gossip :<
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by chaya Nie Gru 04, 2011 12:48 pm

Nuuuuda.
Odcinek jak dla mnie bardzo słaby, a już w ogóle wątek z Charlie/Ivy jest tragiczny.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedynym plusem jest to, że Serena miała fajną fryzurę.
chaya
chaya
Blair & Gossip Girl
Blair & Gossip Girl

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by kam1105 Nie Gru 04, 2011 6:41 pm

karolla napisał:
Ogólnie to słabo i co raz słabiej, a tak w ogóle to zastanawia mnie jak oni dalej studiują, skoro żaden z nich pojawia się i nie zajmuje się niczym związanym z uczelnią

Właśnie ostatnio zastanawiałam się nad tym samym..
Nie macie wrażenie, ze scenarzyści już od dłuższego czasu zupełnie gubią wątki?

Vanessa-wyjechała, zostawiła Danowi książkę i czek i zero odezwu..Dziwne, bo o książce ciągle się mówi a przecież to jej sprawka..

Dziecko Rufusa i Lily- był Scott nie ma Scotta, nikt nic o nim nie słyszy, Cece ciągle mówi jak kocha wnuki, oni jak kochają dzieci itd a nic..Wątek skończył się w 2 sezonie..a przecież to ich dziecko Neutral

Eric..Gdzie jest Eric?

I zero kontaktu z Jenny..-nad czym z resztą ubolewam.. dziwne Rufus tak kochał rodzinę..

Studia? Przecież 3 sezon cały był o studiach, ich porażkach i wzlotach..4 sezon tez sie na tym opierał..Romanse Sereny, próby pogodzenia Blair pracy ze studiami.. W końcu wybrała studia a teraz co? Co ona teraz robi? Dziewczyna ma 21 lat i jest bezrobotna? Wychodzi za księcia i już? Gdzie stara Blair która chciała coś osiągnąć a nie siedzieć w domu i robić za kurę domową?

Już nie wspomne o gubieniu wątków w 5 sezonie..bo ciągle coś zaczynają i nie kończą.. Test ciążowy-że naprawde Louis jest ojcem domyślamy się tylko z jego reakcji, ze Blair robiła test, ale z drugiej strony na wieść o romansie Blair też nie zareagował, wiec może w to, ze nie jest ojcem też nie wniknął(?) , wątek Ivy-w kółko to samo, zero wniosków, wątek "zdemaskowania Plotkary", o którym znów ucichło po ujawnieniu strony ze żródłami, a przecież to nie skończyło sprawy; wątek prawdziwej Ivy-chyba w ciągu kolejnych x odcinków nie dowiemy się kim ona jest i co się z nią dzieje, bo znów się gdzieś wątek zagubi, (pewnie na koniec będzie Plotkarą, tylko jakim cudem skoro gdzieś wspominali, ze ona jest na Florydzie?) ; wątek przemiany Chucka, która była i nagle się skończyła a Chuck zachowuje się jak kiedyś tylko wszyscy mówią, ze jest inny; nawet sam wątek ciąży-na początku wszystko się wokół tego kręciło a teraz wszyscy się zachowują jakby dziecka i tak miało nie być.. i ta bezmyślna Blair.........bez komentarza..wątek Sereny, która tak walczyła o pracę (pierwsze 4/5 odcinków) a teraz nic o jej pracy nie słychać..straciła pracę i co teraz robi? Nic? kolejna bezrobotna ..(same nieroby:P) i wątek Diany, która spaliła swoje zdjęcie w aktach Bassa i zniknęła i dalej nie wiadomo o co chodzilo (moze sie dowiemy).. wszystko jakies glupie i pogmatwane.

Tak jak dotąd uważałam, ze Plotkara to serial, który jest tak fajny, bo ludzie, którzy są w tym dobrzy wzięli się za dobrą książkę, napisali dobry scenariusz i robią coś dobrego, tak teraz nie wiem co myśleć. Takiej masakry jeszcze nie widziałam. Żeby tak zepsuć serial..
a następny odcinek to będzie znowu zastanawiająca sie kogo wybrac Blair, pomocnik Dan, który umówi ją z Chuckiem, Chuck, który zapierał się, że zostawia ją w spokoju powie jej, ze ona ma z nim być, wtedy wątek zatoczy koło(pocałunek z limuzynie) i na koniec wypadek i bedzie koniec odcinka i przerwa na ponad miesiąc z pytaniem PRZEŻYJĄ CZY NIE? a odcinek po przerwie zacznie się od kilka miesiecy później i i tak nie będa razem, bo nie;p bo znowu bedą wmawiać sobie jakieś głupoty..

Uwielbialam wątek CB do niedawna, ale teraz..sorry co to ma być? Myślałam,że Blair jako madra dorosła kobieta będzie ciągnęła do ślubu związek z Louisem a na koniec Chuck w ostatniej chwili się ocknie, że nie chce jej stracić i zrozumie, ze tak długo się wypierał tego uczucia a nie moze bez niej żyć i vice versa..a nie takie szopki, ze już w polowie sezonu on, ciezarna zdradza narzeczonego a on się wwala w czyjs zwiazek mimo, że mial tego nie robić..poza tym ona się strasznie glupio zachowuje w jego towarzystwie teraz..co to ma być? Widzielicie jak ona mowi? jak gestykuluje? Wrr..Chce starą Blair..!

Zepsuli serial!
Kto się ze mną zgadza?
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Gigi Nie Gru 04, 2011 6:50 pm

hehe Very Happy Very Happy myślę że plotkara nigdy nie należała do serialów które piękne prowadziły wątki tylko wyskakiwała od czasu do czasu z czymś
akurat vanessy mi nie brakuje ani scotta Razz jenny i erica trochę to raczej nie jest do naprawienia bo aktorzy nie przedłużyli kontraktów tyle nie ma co rozwodzić się nad tym Razz Razz

wątek ojcostwa to chyba też nie ma co dodać do tego nie pokazali nam testu więc wierzymy że Louis jest ojcem i tyle Razz Razz wszystko za tym przemawia Serena ze swoją pracą to norma przecież można przyzwyczaić się Very Happy Very Happy tak jak do tego że nie odwiedzili szkoły od lat Very Happy Very Happy

najbardziej zgadzam się co do Chucka i Blair to istna paranoja to co robią to masakra już mam dość ich powrotów i rozstań taka to miłość że pożal się boże :/ :/
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by kam1105 Pon Gru 05, 2011 12:04 am

No jak można z takiego fajnego związku zrobic cos takiego.. (bo bywalo różnie,ale nie oszukujmy się, takich scen jak ich wspólne jeszcze nie było, to cos co chcialo się oglądac) a teraz ... nawet Blair zachowuje się jak jakaś idiotka.. w ogóle uwielbiałam jej postać a teraz nie wiem co oni z nią robią. Tyle czasu nie była z Chuckiem bo chciała coś osiągnąc, by niezależna, a teraz jakby inny czlowiek.
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by klaudyy Czw Gru 08, 2011 12:00 am

Nie wiem ale według mnie gorszą opcją jest Louis który spowodował że cała Blair stała się nijaka, bez wyrazu. Najlepszą będzie gdy będzie z Chuckiem,a u boku miała przyjaciela takiego jak Dan. Nadal liczę że Serena bd z Danem

klaudyy

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition - Page 2 Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach