Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

+48
Vogue.
Gigi
pwaldorf
Limka
neomi19901
monitta
magdzialeenka
poster
poisongirl177
ankess
Joanna
AW
kicksforchicks
xoxo-Anja
vanderwoodsen
Anonimka
TheBlairBitchProject
amant
Karolina
castidad
elizak
brulion
chaya
Żuri
mystique
Ania
Serena
dzika
B.Waldorf
Nika
turtle
xLaura
jeannette
Ola
xAaliyahxx
antiba
shiva89
karolla
joujou
xxl
LanaLang
lookx
Freya
dzastulaa_
Layla
Magda
Aniula
alkamb
52 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Vote_lcap61%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Vote_rcap 61% 
[ 42 ]
Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Vote_lcap35%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Vote_lcap4%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 69
 
 

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by dzastulaa_ Wto Sty 31, 2012 3:09 pm

zgadzam się z wypowiedzią Ani Smile na pewno to jakaś ściema.
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by mystique Wto Sty 31, 2012 3:32 pm

No ale wiecie, w wywiadzie [You must be registered and logged in to see this link.] piszą, że nakręcą ostatnie odcinki tak, żeby to nie był koniec, więc nie wydaje mi się, że ujawnią plotkarę, chociaż chciałabym zobaczyć na ekranie Bell.
mystique
mystique
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 40

http://coffeemachiner.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Ania Wto Sty 31, 2012 3:58 pm

Wydaje mi się, że głos Bell nie oznacza, że postać, którą się okaże Plotkara będzie grana przez tę aktorkę. To raczej taki umowny głos. Tak mi się wydaje Wink Poza tym może się okazać, że to pare osób tworzy portal i nie ma jednego głównodowodzącego (kto akurat odbierze wiadomość to pisze), a może jest ktoś kto kieruje grupą ludzi, to może być nawet ktoś z głównych bohaterów? Wiele jest możliwe, ale, że jest to naprawdę Gerogina jest dla mnie mało realne, po prostu Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Żuri Wto Sty 31, 2012 7:14 pm

W tym wywiadzie z Safranem, który jest wklejony w dziale ze spoilerami jak na moje widać, że to tylko ściema, ale kto ich tam wie. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by karolla Wto Sty 31, 2012 10:17 pm

też wydaje mi się że to ściema
Spoiler:
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Żuri Wto Sty 31, 2012 10:23 pm

Już napisałam w innym temacie, ale napiszę to też w tym - cały czas mówi isę o new gossip girl. Ja wiem, że może chodzić o nową stronę, ale jak na moje to delikatna poszlaka. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by chaya Sro Lut 01, 2012 12:59 pm

Też mi się wydaje, że Gorgina jako plotkara to jakiś fake. W książce plotkarą najprawdopodobniej była Serena, ale w serialu wydaje mi się, że jest to jakaś osoba trzecia, która od czasu do czasu pojawia się w serialu. Np. Penelope albo ktoś w tym rodzaju.
Chociaż nie, Penelope nie.
chaya
chaya
Blair & Gossip Girl
Blair & Gossip Girl

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Żuri Sro Lut 01, 2012 1:07 pm

chaya, w książce była to Serena Twoim zdaniem? Jak na moje to zupełnie nierealne i stawiałam na Chucka, chociaż to było zbyt oczywiste momentami, że to pewnie zmyłka była. Very Happy
Ciekawi mnie Twoja teoria, dlaczego Twoim zdaniem to była Serena, bo jak na moje parę razy oberwała od plotkary za mocno, by mogła to zrobić dla przykrywki.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by brulion Sro Lut 01, 2012 4:57 pm

W książce było dużo wskazówek zarówno na "niekorzyść" Blair, jak i Sereny. Pamiętam, że raz Plotkara opisywała, w jakiej sukience pójdzie na jakąś tam imprezę i potem chyba Serena przyszła w bardzo podobnej. No i Plotkara miała chyba urodziny w okolicach urodzin jednej z bohaterek.

Co do Georginy to nie wierzę, że to ona. Prędzej się włamała, tylko też pytanie, po co, skoro i tak ma 'wtyki' i wszystkiego może się dowiedzieć bez włamywania się na serwer bloga.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by elizak Pią Lut 03, 2012 12:55 pm

Najlepiej żeby dopóki trwa serial nie ujawniali kto jest Plotkarą. Powinni to zrobić w ostatnim odcinku. Też uważam, że Georgina nie jest Plotkarą, to w jej przypadku awykonalne, (np. jak można z Białorusi śledzić losy Manhatanu?)
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by elizak Pią Lut 03, 2012 1:44 pm

Fajnie jakby ujawnili kto jest plotkarą na końcu ostatniego odcinka Smile
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Serena Nie Lut 26, 2012 1:52 am

teraz po tych ostatnich odcinkach, wydaje mi się, że nigdy nie dowiemy się kto jest/był Plotkarą ;]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by castidad Sro Mar 07, 2012 8:53 pm

uważam, że teraz ujawnienie plotkary byłoby całkowicie bez sensu. w 5 sezonie wszystko jest tak pomieszane, że kolejny "szokujący" fakt nie byłby wskazany.
castidad
castidad

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Karolina Sro Mar 07, 2012 10:01 pm

Ja się zastanawiam jak oni to rozegrają z tą Plotkarą teraz. Najpierw Georgina, teraz (prawdopodobnie) Serena... Stara Gossip Girl raczej nie wyglądała na taką, co by tak łatwo oddała 'dorobek swojego życia' i pozwoliła się pod siebie podszywać. Podejrzewam, że prędzej czy później czeka nas wielki come back prawdziwej Plotkary z jednoczesnym ujawnieniem uzurpatorek. Georginie oczywiście włos z głowy nie spadnie, ale Serena mogłaby na tym naprawdę nieźle ucierpieć... (o ile oczywiście w ogóle zdecyduje się na zabawę w Plotkarę, ale stawiam, że tak).

Jeżeli ta sprawa tak po prostu przejdzie a słuch o prawdziwej Plotkarze zaginie na zawsze, to będę bardzo rozczarowana. Byłoby to bardzo niewiarygodne i przede wszystkim - trochę nie fair w stosunku do fanów. To tak jakby nagle główna postać serialu zaginęła bez wieści. Dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. I nikt o niej nie pamięta.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by amant Czw Mar 08, 2012 8:36 pm

Nie sądzę, na pewno nie jest nią nikt ze znanych nam bohaterów

amant

Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by TheBlairBitchProject Pon Kwi 30, 2012 1:39 pm

Karolina napisał:Jeżeli ta sprawa tak po prostu przejdzie a słuch o prawdziwej Plotkarze zaginie na zawsze, to będę bardzo rozczarowana. Byłoby to bardzo niewiarygodne i przede wszystkim - trochę nie fair w stosunku do fanów. To tak jakby nagle główna postać serialu zaginęła bez wieści. Dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. I nikt o niej nie pamięta.

Zgadzam sie z Karolina, ze Plotkara powinna byc ujawniona i tak tez zaglosowalam.
Moze zapomnialysmy w natloku tych wszystkich romansow, afer rodzinnych itp. itd., ze Plotkara jest czyms na czym opiera/opieral sie caly serial i nagle pominiecie tego watku byloby zupelnie bez sensu... jasne, ze w 5 sezonie kto jest Plotkara nie jest juz tak wazne, jak w 1 czy 2 sezonie, ale jednak pierwszy odcinek 1 sezonu zaczyna sie od glosu Ploatkary i tak tez powinien sie zakonczyc ...

Osobiscie chcialabym, zeby scenarzysci wprowadzili Kristen Bell na ekran w ostatnim odcinku 6(?) sezonu, tak jak pisala alkamb, - idaca ulica czy cos takiego; ja bym dolozyla do tej sceny, jakas taka szybka, mroczna muzyczke i przewijajace sie obrazy jeden po drugim (jak to czesto w filmach jest) z najwazniejszymi scenami/aktorami serialu; i tutaj nie wiem, albo pokazac to wlasnie w stylu, ze Bell jest glowna Plotkara, a potem pokazac najwaznejsze postacie serialu po sobie , typu Blair, Serena, Nate, Chuck, Dan, ze tak naprawde oni wspoltworzyli ta strone; albo pokazac najwazniejsze sceny serialu i gdzies w tych scenach Bell patrzaca na nich w oddali, bedaca dziewczyna nie zauwazana przez nich, ale istniejaca w ich spolecznosci (ze szkoly, bedaca na tych imprezach roznych);

nie wiem czemu, ale chcialabym zobaczyc prawdziwa plotkare i bylabym mocno zawiedziona gdyby scenarzysci zdecydowali sie jednak pozostawic ten watek otwarty ....
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by brulion Pon Kwi 30, 2012 2:28 pm

Kristen na pewno nie będzie w serialu, bo dla nich to jest głos, a nie twarz Plotkary :PP Safran tak mówił niedawno.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Anonimka Sro Maj 09, 2012 5:36 pm

a ja sobie myślę ze to jest tak ze ten laptop naprawde przechodzi z rak do rak i kazdy ma w tym swoj udzial....ale kim była pierwsza Gossip? Tez jestem ciekawa... i uwazam ze powinna zostac ujawniona... ale w tym momencie to musi byc koniec serialu, bo nie wyobrazam sobie potem kontynuacji.

Anonimka

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 5:52 pm

Anonimka napisał:a ja sobie myślę ze to jest tak ze ten laptop naprawde przechodzi z rak do rak i kazdy ma w tym swoj udzial....ale kim była pierwsza Gossip? Tez jestem ciekawa... i uwazam ze powinna zostac ujawniona... ale w tym momencie to musi byc koniec serialu, bo nie wyobrazam sobie potem kontynuacji.

Tak, fakt jak zostanie ujawniona to jaki będzie sen dalszej akcji. Chociaż można rozważyć fakt, że akcja tez może się toczyć na różne sposoby i pomysły. Nawet samemu się zastanowić co zrobić by rozwinąć wątek z plotkara już ujawniona.
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xoxo-Anja Sro Maj 09, 2012 7:53 pm

Tak na końcu ostatniego odcinka serialu całego mogą pokazać kim ona jest. Very Happy aktualnie uważam ze w końcu plotkara po odzyskaniu władzy zaczyna mieszać i to mi się podoba Very Happy
xoxo-Anja
xoxo-Anja
Chuck & Gossip Girl
Chuck & Gossip Girl

Liczba postów : 76

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by kicksforchicks Pią Maj 11, 2012 9:10 am

Nie chcę wiedzieć, kto jest Plotkarą. Bo jak to ona powiedziała: istnieję dzięki wam, a wy istniejecie dzięki mnie. Czy jakoś tak. Nieważne. Wiecie o co mi chodzi. ;-D

Jeśli ktoś w końcu wyjawi, kto jest GG, to to straci swój urok. Niech będzie tak jak jest.
kicksforchicks
kicksforchicks
Dan & Nate
Dan & Nate

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by AW Pią Maj 11, 2012 10:26 am

Pewnie pokażą plotkarę. Wiele wątków wprowadzili już zupełnie nie potrzebnie więc może teraz plotkara zaprzyjaźni się z bohaterami?

AW

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty assaasas

Pisanie by Joanna Pią Maj 11, 2012 1:52 pm

moim skromnym zdaniem fajnie by było gdyby ujawnili kim jest plotkara ale Razz jeśli bedzie 6 sezon i w ostatnim odcinku Razz taka mała niespodzianka dla fanow Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by ankess Sob Maj 12, 2012 7:25 pm

też sądzę że fajnie byłoby gdyby w ostatnim odcinku plotkary ujawnili kto nią jest Smile
ankess
ankess

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Serena Sob Maj 12, 2012 10:56 pm

kicksforchicks napisał:Nie chcę wiedzieć, kto jest Plotkarą. Bo jak to ona powiedziała: istnieję dzięki wam, a wy istniejecie dzięki mnie. Czy jakoś tak. Nieważne. Wiecie o co mi chodzi. ;-D

Jeśli ktoś w końcu wyjawi, kto jest GG, to to straci swój urok. Niech będzie tak jak jest.

Dlatego odpowiadam na to pytanie i TAK i NIE. Bo to fajnie dla fanów wiedzieć kto jest Plotkarą, jeżeli jest ona przez kilka sezonów i jest zagadką, która nurtuje wszystkich od dawna, ale mówię też NIE, dlatego, że np. jeżeli ktoś nie jest na bieżąco, to tak głupio jak załóżmy, że ogląda 2 sezon, wejdzie na jakąś stronę i zobaczy, że Plotkara ujawniona i kto nią jest.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 2 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach