Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x13 - G.G.

+47
Kasia
Cas
turtle
lana
Aniula
andzia
zielonygroszek83
tuppence
Karolina287
mystique
xxl
brulion
onlytrueloveful
missv
chaya
gaspar
Gigi
s
karolla
Lise
ronnie
CallMeLady
joanna1205
ketin
hearther
dzastulaa_
Karo
lily333
shiva89
antiba
Klaudia
Ella
Nika
Lewandowska
martakniz
frejabeha
April
pelcia22
Joanna
Layla
Blake
Ania
jeanne
Ewa
Serena
Żuri
Magda
51 posters

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x13 - G.G.  Vote_lcap47%5x13 - G.G.  Vote_rcap 47% 
[ 33 ]
5x13 - G.G.  Vote_lcap33%5x13 - G.G.  Vote_rcap 33% 
[ 23 ]
5x13 - G.G.  Vote_lcap17%5x13 - G.G.  Vote_rcap 17% 
[ 12 ]
5x13 - G.G.  Vote_lcap1%5x13 - G.G.  Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
5x13 - G.G.  Vote_lcap1%5x13 - G.G.  Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 70
 
 

5x13 - G.G.  Empty 5x13 - G.G.

Pisanie by Magda Nie Sty 29, 2012 8:28 pm

5x13 G.G.
Tytuł zaczerpnięty z filmu Gigi (1991)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



Wyczekiwany odcinek numer 100 otworzy musicalowa sekwencja snu, w której wystąpią Serena (Blake Lively), Blair (Leighton Meester) i wszyscy mężczyźni ich życia (Penn Badgley, Hugo Becker, Chace Crawford, Ed Westwick). W czasie, gdy Chuck będzie zmagał się z rzeczywistością, w której Blair stanie przed ołtarzem z Louisem, Georgina powraca i może zmienić królewski ślub w królewska katastrofę. Kelly Rutherford i Matthew Settle również występują. Joshua Safran scenarzysta, Mark Piznarski reżyser.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Lut 07, 2012 12:57 am, w całości zmieniany 2 razy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Wto Sty 31, 2012 3:01 am

powiem tak: O JASNA DUPA.

:O
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Serena Wto Sty 31, 2012 3:05 am

jak narazie muszę ochłonąć, za duże zaskoczenie.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ewa Wto Sty 31, 2012 3:06 am

Jasna dupa to za mało...a że nie można kląć to
************ ******* ********** * ************ ****** ***
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by jeanne Wto Sty 31, 2012 3:11 am

Louis WTF?!

Ale odcinek ogólnie bardzo dobry moim zdaniem Smile
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ania Wto Sty 31, 2012 3:24 am

Odcinek świetny i naprawdę WOW.
Na plus: Elenor, Serena, Cyrus, Harold. Dan i Nate mi jakoś obojętni w tym odcinku.
Największy plus: Chuck! Piękna scena, miłość miłość miłość i głupia Blair w tym wszystkim. Mimo wszystko jest mi jej żal... Chuck dobrze postąpił, próbował, tym bardziej jak już znał prawdę o przysiędze, ale niestety B zrobiła po swojemu. No i masz babo placek Wink
Największy minus: Louis, co za drań... Chociaż z drugiej strony dziwne było, że udaje, że nie widzi jej miłości do Chucka itd., ale nie sądziłam, że może być aż taki. Oby dostał za swoje i jak najszybciej z serialu zniknął.
A i jeszcze minus: Georgina jako Plotkara, jakoś mi nie pasuje, raczej myślę, że to włamanie, bądź ktoś z ekipy tworzącej stronę, zresztą wypowiedziałam się w odpowiednim temacie.

Ale rzeczywiście odcinek dobry, zaskakujące wydarzenia, ładne sceny, klikam "świetny" Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Wto Sty 31, 2012 3:30 am

Tak w skrócie, przed pójściem spać.

mocny spoiler alert. Lepiej nie czytać przed obejrzeniem, lepiej to obejrzeć niż się dowiedzieć ode mnie. Very Happy


Mózg mi... eksplodował.
Cięzko odcinek ocenić, ale liczba i jakość momentów wow pozostawiła mnie pod wrażeniem.

I mam wyrzuty sumienia, że pisałyśmy, że chciałybyśmy, by Louis trzymał jakiś mroczny sekret w zanadrzu. Sad Przepraszam, nie chciałam by skrywał coś takiego. Sad To było jakieś wtf, w życiu się czegoś takiego nie spodziewałam, że Louis ma mroczne alter ego. Chociaż jest wytłumaczenie dlaczego Louis był wcześniej taką pipą i przymykał oczy na to, że Blair ciągle latała za Chuckiem, albo za to podczas sceny puszczonej podczas ślubu. o0

Plus dla Chucka. Kto mówił, że on się nie potrafi poświęcić dla Blair? Naprawdę fajne sceny miał. Mocne wejście, tak trzymać. :> Serena też mądrze mówiła. :>

Co do plotkary... nie sądzę by Georgina jednak nią była. W ogóle niepotrzebny ten wątek. Chamstwo Louisa przebiło wszystko. A to z prawdziwą plotkarą to jakaś taka zmyłka pewnie, bo to nieeemożliwe.

I pierwsza scena- Chuck + ksiądz cyborg + rozwolnienie. EPIC
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Magda Wto Sty 31, 2012 3:33 am

Moim zdaniem odcinek słaby, bardzo wolny z dziwnym montażem.

Jedyne, co ratuje ten odcinek, to Louis. Czapki z głów panie i panowie Smile To było znakomite, brawo Louis Smile Chuck powinien się uczyć Wink

Podobało mi się też to, że Chuckowi, Serenie, a także Blair utarto nosa. Duży plus.

Ojcowie na plus też Smile

Reszta bez rewelacji, Eleanor mnie zawiodła. Ostatnia scena DB ciekawa, ale chyba to było do przewidzenia. Just Married Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Blake Wto Sty 31, 2012 3:44 am

Dla mnie zmasakrowany odcinek po pierwsze duże przeskoki w czasie, po drugie Louis WTF? are you kidding me??? jedyne na plus: L powiedział że D napisał przysięgę no i ostatnia scena
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Layla Wto Sty 31, 2012 3:51 am

A nie ma wariantu "mózg roz*ebany" ? Sad
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ewa Wto Sty 31, 2012 3:52 am

Całkowite przeciwieństwo tego co mówi Magda.
Odcinek świetny jak na to co wyprawia się w tym sezonie.

LOUIS- ja rozumiem że knułam w wakacje z Żuri ale to były żarty ! wybaczcie Smile
Ja nie wiem jak można być takim **** dosłownie kompletny idiota.Jaja to on ma chyba z allegro ale na pewno nie w spodniach.Jak można tak zrobić 5 minut po ślubie z uśmiechem na twarzy ?! Jutro go morduje kto chce pomóc ? Very Happy

Chuck na serio był tu romantyczny i z sercem podszedł do sprawy <3 Takiego Chucka chce ! Plus na kibelek dla ksiedza Very Happy Chuck dalej,dalej !

Biedna Blair Sad Sad Sad

Georgia wraca i miesza jakby inaczej ! Mąż pomaga,czego chcieć więcej wybranka G Razz

Eleaonor i jej akcje boskie ! Chce więcej !

Serena i niespełniona miłość Sad

Nate i nowa miłość-na dodatek ta jedyna nie zawadzała mi.Ważne,że nie ma 40 lat xd

Dan biegnący na ratunek każdemu już mnie męczy.

Cyrus i Harold jak najbardziej na plus ! Kocham tych tatuśków Very Happy

Not enought by Blair-miodzio Very Happy

Plotkara to na pewno nie Plotkara.To na bank włam !

pewnie jeszcze cos dodam jak obejrzę ponownie Smile

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Layla Wto Sty 31, 2012 3:53 am

GossipGirl, ja już pisałam, że na morderstwo się piszę Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by jeanne Wto Sty 31, 2012 3:53 am

Mimo iż wciąż mam mocno mieszane odczucia, to moim zdaniem odcinek baaardzo dobry Smile
Sporo momentów zaskakujących i trzymających w napięciu, dodatkowo kilka wzruszających scen, bardzo ładny (chociaż strasznie krótki!) ślub, obecność wszystkich ważnych postaci i co najważniejsze dobre interakcji między nimi, sprawiły, że po raz pierwszy od pewnego czasu odcinek oglądało się z prawdziwą przyjemnością i przy okazji wstrzymanym oddechem Wink

Przede wszystkim na wielki plus Chuck Smile Piszcie co chcecie, ale jego zachowanie było w tym odcinku naprawdę w porządku. Widać było jak bardzo zależy mu na Blair, że gotowy jest o nią walczyć, ale nie za wszelką cenę, bo przede wszystkim chce, żeby była szczęśliwa. Ich rozmowa jeszcze przed wyjściem Blair do ołtarza naprawdę mnie wzruszyła, potem ucieczka Blair i druga konfrontacja, a na koniec jeszcze powrót Chucka do hotelu, żeby przeprosić Blair za to całe zamieszanie.. No niech mi ktoś jeszcze powie, że on nie wydoroślał Razz

Serena też była pozytywnym zaskoczeniem Smile Znowu bardzo mądrze mówiła! I dobrze, że powiedziała Chuckowi o tej bezsensownej przysiędze, jaką Blair złożyła Bogu. W końcu przynajmniej ten wątek został zakończony.

Eleonor fajnie, że w końcu przejrzała na oczy, szkoda tylko, że tak późno Razz

Harold i Cyrus <3 Ich zawsze miło widzieć Smile Moment jak prowadzą Blair do ołtarza uroczy Smile

Świetne ujęcie w kościele, fajnie, że pokazali wszystkie ważne dla Blair osoby, które były z nią w tym momencie (Nate approves jest jednym z moich faworytów Very Happy) i potem do wejście Chucka - moja nowa ulubiona scena Very Happy Zresztą kto był z nami na Chacie, to wie, co się w tym momencie działo Wink

Wątek humorystyczny w postaci podtrutego księdza czy Georginy fajnie rozładował patetyzm związany ze ślubem.

Natomiast na największy minus oczywiście Louis Evil or Very Mad To było do przewidzenia, że z nim jest coś nie tak, ale w najśmielszych wyobrażeniach nie sądziłam, że może być takim wyrachowanym, dwulicowym *&^$@(^!), który w taki sposób wykorzysta uczucia Blair. Naprawdę zrobiło mi się jej w tym momencie szkoda, chociaż oczywiście ma to na własne życzenie.. Mimo wszystko wolałabym, gdyby nie była szczęśliwa w tym małżeństwie, a Louis pozostał bezpłciowy i zupełnie nieszkodliwy, ale może chociaż taka z tego jego nagłego ujawnienia swojej prawdziwej tożsamości nadzieja, że tym szybciej Blair uda się uzyskać rozwód.

Drugim ogromnym minusem był w ogóle powrót Blair przed ołtarz. Byłam pewna, że to nagranie i widok Chucka, który chciał walczyć o nią do ostatniej chwili, coś jej uzmysłowi, ale jak widać musiała postawić na swoim zamiast słuchać wszystkich innych wokół, którzy tak dobrze jej do samego końca radzili.

Georgina jako Plotkara jakoś mnie nie przekonuje, mimo iż przed pisałam, że nie byłby to głupi pomysł, to nie wiem, czy jednak nie wolałabym, żeby w tym momencie tylko włamała się na serwer i zamieściła coś w jej imieniu.

Obecność prawdziwej Charlie jak dla mnie zbyteczna, ale rozumiem, że jej wątek musiał być pomału podjęty Wink

Więcej na spokojnie jak raz jeszcze zobaczę odcinek Smile

I jeszcze raz z tego miejsca dziękuję wszystkim za wspólne, pełne emocji i niezapomnianych wrażeń, oglądanie na żywo Smile W miarę możliwości będę się starała, żeby stało się to moim nowym zwyczajem, bo frajda jest z tego ogromna Very Happy
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ania Wto Sty 31, 2012 8:53 am

Ja też dziękuję za wspólne oglądanie, było świetnie! Smile

A propos Charlie to kolejny absurd w serialu. Jak pisałam wczoraj na czacie - Nate zainteresował się akurat tą kelnerką, która jest prawdziwą Charlie? Ach te serialowe realia Smile Widywał ją pewnie nieraz (że raz to wiemy) na jakichś bankietach i dopiero teraz zwrócił uwagę, nie, to wcale nie dziwne, że akurat chwilę po tym jak Lily z Rufusem odkryli kim ona jest Wink

Poza tym raz jeszcze powtórzę, że Chuck po prostu świetny. Dojrzały facet myślący o szczęściu ukochanej. Hehe, akurat po takiej rozmowie wczoraj w temacie o Chucku taki odcinek, fajnie, fajnie Very Happy Chair I love you
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Joanna Wto Sty 31, 2012 9:35 am

Moim zdaniem odcinek świetny. w życiu nie podejrzewałabym Luisa o coś takiego;/ idota i kretyn to mało powiedziane;/

szkoda ze blair nie zadzwoniela do Chucka, ale Dana. jestem fanka Chair ale Dair tez mnie przekonuje. od niecheci po przyjazn az do milosci Wink ( przynajmniej ze strony Dana)

oby nigdy juz do Luisa nie wrocila i najlepiej zeby caly ich ten slub uniewazniono ;/

prawdziwa charlie rhodes nowym objektem uczuc nate??

na plus oczywicie matka Blair jak poszla do i po chucka Wink
oraz w kosciele gdy Harold poszedl po Cyrusa Smile B: not enought WinkSmile

Georgina gossip girl?? nie.. moze tak jak juz ktos zauwazyl wlamala sie na konto GG. Pytanie jest czy scenarzysci kiedykolwiek chca ujawnic prawdziwa plotkare wkoncu to nie glos georginy slyszymy komentujacy wszystko..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by pelcia22 Wto Sty 31, 2012 10:55 am

Gdzie można obejrzeć ten odcinek, nigdzie nie moge go znaleźćSad
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by April Wto Sty 31, 2012 11:03 am

Póki co to tu można Wink

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Wto Sty 31, 2012 11:05 am

Wow, jeszcze nie doszłam do siebie.

LOUIS- ja po prostu nie mogę. Naprawdę jeden z najlepszych momentów całego serialu. Pięknie zagrane ze strony zarówno scenarzystów jak i Hugo.

Po za tym Cyrus rewelacyjny, Chuck ładnie takiego go chce oglądać częściej. może się chłopak trochę wyrobi. Zgadzam się z Magdą, że Elenor zawiodła, jakaś mdława była w tym odcinku. Brawa dla Sereny, że w końcu powiedziała Danowi, że go kocha, szkoda tylko, że on ją kompletnie olał.
Georgina jako Plotkara? Hmm zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej. Podobały mi się jej próby knucia i moment kiedy podsumowała Dana, Nate'a i Serenę.

Trochę mi żal, że co 5 minut myślałam sobie "O! To był sneak peek, który widziałam". Musze chyba przestać otwierać na forum zakładkę "Spoilery", bo nie ma momentu zaskoczenia.
Ogólnie oceniłam odcinek na dobry.

Dalej nie doszłam do siebie.... Louis....WTF?!
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by martakniz Wto Sty 31, 2012 11:07 am

po obejrzeniu kawałka gg z "I didn't write them Dan did & now they mean nothing to me" na yt jestem oszołomiona :O
wow....
takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał
martakniz
martakniz

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Lewandowska Wto Sty 31, 2012 11:18 am

Obejrzałam tylko fragment z Louisem, żeby zobaczyć co takiego zrobił. Może mi ktoś przetłumaczyć co on tam burczał pod nosem, bo nie zrozumiałam. To przez nadużywanie "h" Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Nika Wto Sty 31, 2012 11:24 am

Beauty napisał:Obejrzałam tylko fragment z Louisem, żeby zobaczyć co takiego zrobił. Może mi ktoś przetłumaczyć co on tam burczał pod nosem, bo nie zrozumiałam. To przez nadużywanie "h" Very Happy

to tak jak ja Smile przejrzałam cały odcinek, wszystko zrozumiałam, ale doszłam do Louisa i tylko "blalbla" usłyszałam...
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Lewandowska Wto Sty 31, 2012 11:28 am

Nika napisał:
Beauty napisał:Obejrzałam tylko fragment z Louisem, żeby zobaczyć co takiego zrobił. Może mi ktoś przetłumaczyć co on tam burczał pod nosem, bo nie zrozumiałam. To przez nadużywanie "h" Very Happy

to tak jak ja Smile przejrzałam cały odcinek, wszystko zrozumiałam, ale doszłam do Louisa i tylko "blalbla" usłyszałam...

"Buhlair, smhile"
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ella Wto Sty 31, 2012 11:31 am

W końcu odcinek w prawdziwym stylu GG, nie było nudno, bez sensu, dużo momentów OMG. Chuck - superrrrr. Blair ma za swoje, że nie posłuchała ani Chucka, ani Sereny ani nawet Eleonor. Tak szybko się z tego ślubu nie wywinie i nie sądzę by Dan byłby w stanie jej pomóc, to jest raczej zadania dla Chucka Bassa. Louis - kompletne zaskoczenie.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by April Wto Sty 31, 2012 11:32 am

Żałuję, że nie oglądałam z Wami online, ale ... zaspałam ;( sesja ludzi jednak wykańcza xd

Ocena 4-

Chyba jestem w mniejszości, której się baaardzo spodobało to co zrobił Louis Very Happy w końcu jakieś większe zaskoczenie, bo do tej pory dużo momentów można się było domyślać. Wiadomo biedna Blair blabla, ale wiadomo też, że się wszystko dobrze skończy, więc niech będzie więcej takich akcji Very Happy zresztą kto by się nie wkurzył na miejscu Louisa... Twisted Evil

No i lepsze to niż intryga Chucka - rozwolnienie księdza xDDD

Ślub. Fajny, ale szkoda że go tak mało było w sumie... No i oczywiście "not enough" <3 Dało się jednak zauważyć, że wszystko robione trochę na siłę, tak upchnięte, żeby 100 odcinek był "wyjątkowy".

Co do Georginy... Proszę o więcej Very Happy naprawdę, ta postać jest świetna i mam nadzieję, że się tak szybko jej nie pozbędą... Czy jest plotkarą? Trudno powiedzieć...
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Klaudia Wto Sty 31, 2012 11:32 am

Odcinek bardzo dobry, aż zaznaczyłam świetny

Największy plus tego odcinka jak dla mnie to Chuck, takiego go kocham. Błagam niech idzie dalej w tą stronę. Akcja z księdzem była zabawna.

Leighton świetnie zagrała zdenerwowanie przed ślubem. Z jednej strony strasznie szkoda mi Blair, no ale cóż sama się o to prosiła. Wszyscy jej mówili że robi źle, ale ona jak zwykle musiała po swojemu.

Eleonor pokochałam ją jeszcze bardziej, matka zawsze najlepiej rozumie swoje dziecko.

Serena znowu mądrze gadała. Dziewczyna zaskakuje mnie w tym sezonie.

Georgina jak zwykle narobiła bałaganu. Ale przemowa do D,S,N była świetna. Natomiast G jako plotkara, tez mi nie bardzo odpowiada
+ jej mężulek wychodzący za parawanu po nie udanej akcji - boskie

No i na koniec nasz książę. Niestety, ale to było dobre. To było największe OMG tego odcinka. Co nie zmieni faktu, że mam ochotę go zabić i poćwiartować. Jak można tak ohydnie i paskudnie potraktować moją Blair.
Trzeba przyznać Louise jest genialnym aktorem, a jego mina naburmuszonego 3-latka jest hitem całego serialu.


Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach