Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x13 - G.G.

+47
Kasia
Cas
turtle
lana
Aniula
andzia
zielonygroszek83
tuppence
Karolina287
mystique
xxl
brulion
onlytrueloveful
missv
chaya
gaspar
Gigi
s
karolla
Lise
ronnie
CallMeLady
joanna1205
ketin
hearther
dzastulaa_
Karo
lily333
shiva89
antiba
Klaudia
Ella
Nika
Lewandowska
martakniz
frejabeha
April
pelcia22
Joanna
Layla
Blake
Ania
jeanne
Ewa
Serena
Żuri
Magda
51 posters

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_lcap47%5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_rcap 47% 
[ 33 ]
5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_lcap33%5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_rcap 33% 
[ 23 ]
5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_lcap17%5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_rcap 17% 
[ 12 ]
5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_lcap1%5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_lcap1%5x13 - G.G.  - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 70
 
 

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ewa Sro Lut 01, 2012 10:25 pm

Ale nawet jakby Chuck dał filmik Serenie to nie przypominam sobie,żeby kamery miały połączenie z internetem Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by mystique Sro Lut 01, 2012 10:27 pm

Ella napisał:
Żuri napisał:
mystique napisał:Daję dobry, do rewelacji jeszcze trochę zostało.
Wg. mnie to Serena zamieściła film :C

Ja jestem prawie pewna, że to Serena. Mówiła, że zrobila coś złego itd i poza tym, no jakoś tak... Ona mi pasuje. Wink

Ale czy S nie powiedziała tak zanim nagrany został przez Georgine filmik z Blair i Chuckiem?

Jak dla mnie to Chuck w zamian za informację o pakcie oddał Serenie film, coś w rodzaju "będziesz wiedziała co z tym zrobić", albo jakoś inaczej (może będziemy mogli liczyć na retrospekcję?) . Poza tym Serena od początku mówiła, że będzie w razie czego pomocną dłonią, gdyby Blair zdecydowała się zwiać sprzed ołtarza, no i pomogła... Ewentualnie... Georgina mogła jeszcze spotkać Serenę, co nie było pokazane w odcinku, żeby zrobić taką 'niespodziankę' widzom. Georgina miałaby czyste ręce a B. dostałaby to, czego chciała żeby nie dopuścić do ślubu. Poza tym G. mogłaby mieć w tym cel taki, że S. podałaby jej hasła do portalu GG, to tłumaczyłoby notkę pisaną przez nią, jakoby.... podszyła się pod plotkarę?
mystique
mystique
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 40

http://coffeemachiner.tumblr.com

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 01, 2012 10:42 pm

Chyba nie czytałyście opisu następnego odcinka: Serena bierze na siebie winę za incydent z plotkarą, aby chronić kogoś, kogo kocha. Czy jakoś tak to leciało. Wynikałoby z tego, że filmik wysłał Dan, ale jak on to zrobił - nie mam zielonego pojęcia Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by brulion Sro Lut 01, 2012 10:43 pm

Ej ej ej, dobra teoria Very Happy a jak to zrobił - nie wiadomo dokładnie, ale przecież serial nie pokazał wszystkiego, co robił podczas "przerwy" w ślubie xD mógł gdzieś pójść i dostać filmik od Georginy albo Chucka (stawiałabym na Georginę), a potem wrócić do kościoła.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 01, 2012 10:50 pm

ale po co on by to robil? bo chyba nie po to, zeby pomoc Chuckowi czy Blair! Zreszta jezeli to on to przynajmniej potwierdzi sie moje przekonanie, ze swiety to on nie jest pig
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Sro Lut 01, 2012 10:52 pm

Serena będzie chronić Blair bo ona zwieje przecież. A filmik nie wiem wydaję mi się że to mógł być bardziej Nate niż Dan. Po pierwsze widać po jego mince i po tym co mówi wcześniej że dziwnie czuje się w całej sytuacji a Chuck to jego przyjaciel :/ :/

tylko nie wiem skąd on mógł wziąć ten film. wiemy tylko że Serena poszła za kulisy a Dan i Nate nie
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 01, 2012 11:01 pm

Może Chuck wychodząc ciepnął gdzieś bez zastanowienia tą kamerę. Wtedy każdy w kościele mógł ją znaleźć i krąg podejrzanych nam się mocno rozszerza Smile.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 01, 2012 11:13 pm

Ale jak dobrze pamietam to Dan i nate zaczeli cos komentowac, ze niby Chuck mial sie zmienic etc. W sensie to Dan powiedzial, a Nate potwierdzil, wiec nie wydaje mi sie, ze to Nate. Zreszta on nie mial zadnego powodu. Dan, Serena, Chuck mieli.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 01, 2012 11:17 pm

No właśnie - coś Dan za bardzo się zaangażował w szukanie winnego. Najpierw pierwszy skoczył na Georginę, później jak się wykpiła sugerował Natowi, że to jednak Chuck. Coś mi to śmierdzi szwindlem. Co raz bardziej skłaniam się ku teorii, że to mógł być Dan, który przypadkiem znalazł porzuconą przez Chucka kamerę z filmikiem i uległ pokusie przerwania tego niepotrzebnego ślubu.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by zielonygroszek83 Czw Lut 02, 2012 10:57 am

ja dopiero teraz obejrzałam odcinek... tak w skrócie to cieszę się, że Blair dostała pstryczek w nos Twisted Evil Dan u mnie na wielki minus za to że bez mrugnięcia okiem obwinił Chucka za wysłanie filmu Evil or Very Mad natomiast sam Chuck u mnie na plus Very Happy nie przerwał ceremonii tylko chciał odejść... Georgina super, ale wątpię aby to ona miałaby być Plotkarą zwłaszcza, że przed nami ponoć kolejny sezon, Serena znowu kocha Dana ech Wink ogólnie odcinek bardzo dobry, z niecierpliwością czekam na kolejne Laughing

zielonygroszek83
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 11:38 am

Dan obwinił Chucka za film? Kiedy, bo nie kojarzę tego momentu.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Magda Czw Lut 02, 2012 11:42 am

Żuri napisał:Dan obwinił Chucka za film? Kiedy, bo nie kojarzę tego momentu.

Nie powiedziałabym, że obwinia. Podchodzi do baru i rozmawia z Natem. Pyta go czy rozmawiał z Chuckiem, na co Nate, że nie. Wtedy Dan mówi, że nie może uwierzyć, że Chuck to zrobił, bo myślał, że po tym co wydarzyło się rok temu Chuck się zmienił. Nate przytakuje.

Z tej rozmowy bardziej wynika, że Dan wierzy(ł) w przemianę Chucka Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ella Czw Lut 02, 2012 11:53 am

Myślicie, że okaże się kto wysłał filmik? Może po prostu była to Georgina i dla scenarzystów to jest tak oczywiste, że nie będą wracali do tego wątku. Celowo podpuściła Nate, Serene i Dana by jak zawsze namieszać.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Magda Czw Lut 02, 2012 12:01 pm

Ella napisał:Myślicie, że okaże się kto wysłał filmik? Może po prostu była to Georgina i dla scenarzystów to jest tak oczywiste, że nie będą wracali do tego wątku. Celowo podpuściła Nate, Serene i Dana by jak zawsze namieszać.

Spoiler:

Stawiałabym na Dana albo na Sophie. Jeżeli Dan, to byłoby to w stylu GG, bo scenarzyści uwielbiają psuć wszystko Wink Poza tym byłoby chyba powodem do wyznania wreszcie prawdy Blair prosto w oczy. Jeżeli Sophie, to myślę, że z kolei to poruszyłoby Louisa i stwierdziłby, że jest manipulowany przez matkę.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ella Czw Lut 02, 2012 12:06 pm

Someonelikeyou napisał:
Ella napisał:Myślicie, że okaże się kto wysłał filmik? Może po prostu była to Georgina i dla scenarzystów to jest tak oczywiste, że nie będą wracali do tego wątku. Celowo podpuściła Nate, Serene i Dana by jak zawsze namieszać.

Spoiler:

Stawiałabym na Dana albo na Sophie. Jeżeli Dan, to byłoby to w stylu GG, bo scenarzyści uwielbiają psuć wszystko Wink Poza tym byłoby chyba powodem do wyznania wreszcie prawdy Blair prosto w oczy. Jeżeli Sophie, to myślę, że z kolei to poruszyłoby Louisa i stwierdziłby, że jest manipulowany przez matkę.

Dan?! Skąd miałby wziąć filmik?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 12:15 pm

Someonelikeyou napisał:
Ella napisał:Myślicie, że okaże się kto wysłał filmik? Może po prostu była to Georgina i dla scenarzystów to jest tak oczywiste, że nie będą wracali do tego wątku. Celowo podpuściła Nate, Serene i Dana by jak zawsze namieszać.

Spoiler:

Stawiałabym na Dana albo na Sophie. Jeżeli Dan, to byłoby to w stylu GG, bo scenarzyści uwielbiają psuć wszystko Wink Poza tym byłoby chyba powodem do wyznania wreszcie prawdy Blair prosto w oczy. Jeżeli Sophie, to myślę, że z kolei to poruszyłoby Louisa i stwierdziłby, że jest manipulowany przez matkę.


Po tym co zobaczyłam ostatnio to myślę, że chyba mało co jest w stanie poruszyć Louisa. Very Happy

Ja dalej obstawiam Serenę. Musiałabym obejrzeć odcinek jeszcze raz, bo nie pamiętam chronologii, czy S najpierw mówi, że zrobiła coś złego, a potem mówi Chuckowi na temat paktu z Bogiem, czy odwrotnie.
Chociaż jak czytam różne opinie na ten temat, to Dan (potrzebne źródło, znowu nie pamiętam czy tak było Very Happy) nieźle się zmieszał podobno jak padło hasło wysyłanie filmików.
SomeoneLikeYou napisał:
Nie powiedziałabym, że obwinia. Podchodzi do baru i rozmawia z Natem. Pyta go czy rozmawiał z Chuckiem, na co Nate, że nie. Wtedy Dan mówi, że nie może uwierzyć, że Chuck to zrobił, bo myślał, że po tym co wydarzyło się rok temu Chuck się zmienił. Nate przytakuje.

Jeżeli tak, to mamy małego Dana kłamczuszka. Very Happy W sumie jeżeli on to wysłał, to zanosi się niezła walka z Chuckiem. Najpierw obwinia go o skręta w 5x12, teraz próbuje wrobić go w 5x13... Kto go tam wie.

Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Czw Lut 02, 2012 12:24 pm

Żuri napisał:
Someonelikeyou napisał:
Ella napisał:Myślicie, że okaże się kto wysłał filmik? Może po prostu była to Georgina i dla scenarzystów to jest tak oczywiste, że nie będą wracali do tego wątku. Celowo podpuściła Nate, Serene i Dana by jak zawsze namieszać.

Spoiler:

Stawiałabym na Dana albo na Sophie. Jeżeli Dan, to byłoby to w stylu GG, bo scenarzyści uwielbiają psuć wszystko Wink Poza tym byłoby chyba powodem do wyznania wreszcie prawdy Blair prosto w oczy. Jeżeli Sophie, to myślę, że z kolei to poruszyłoby Louisa i stwierdziłby, że jest manipulowany przez matkę.


Po tym co zobaczyłam ostatnio to myślę, że chyba mało co jest w stanie poruszyć Louisa. Very Happy

Ja dalej obstawiam Serenę. Musiałabym obejrzeć odcinek jeszcze raz, bo nie pamiętam chronologii, czy S najpierw mówi, że zrobiła coś złego, a potem mówi Chuckowi na temat paktu z Bogiem, czy odwrotnie.
Chociaż jak czytam różne opinie na ten temat, to Dan (potrzebne źródło, znowu nie pamiętam czy tak było Very Happy) nieźle się zmieszał podobno jak padło hasło wysyłanie filmików.
SomeoneLikeYou napisał:
Nie powiedziałabym, że obwinia. Podchodzi do baru i rozmawia z Natem. Pyta go czy rozmawiał z Chuckiem, na co Nate, że nie. Wtedy Dan mówi, że nie może uwierzyć, że Chuck to zrobił, bo myślał, że po tym co wydarzyło się rok temu Chuck się zmienił. Nate przytakuje.

Jeżeli tak, to mamy małego Dana kłamczuszka. Very Happy W sumie jeżeli on to wysłał, to zanosi się niezła walka z Chuckiem. Najpierw obwinia go o skręta w 5x12, teraz próbuje wrobić go w 5x13... Kto go tam wie.

Spoiler:

Spoiler:
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by brulion Czw Lut 02, 2012 12:26 pm

Chronologia była taka: S powiedziała C, że musi mu coś powiedzieć, ale B ją za to zabije. (czyli chodziło o pakt). Potem szła do ołtarza z Danem i powiedziała mu, że właśnie zrobiła coś bardzo złego.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 12:31 pm

frejabeha napisał:
Żuri napisał:
Someonelikeyou napisał:
Ella napisał:Myślicie, że okaże się kto wysłał filmik? Może po prostu była to Georgina i dla scenarzystów to jest tak oczywiste, że nie będą wracali do tego wątku. Celowo podpuściła Nate, Serene i Dana by jak zawsze namieszać.

Spoiler:

Stawiałabym na Dana albo na Sophie. Jeżeli Dan, to byłoby to w stylu GG, bo scenarzyści uwielbiają psuć wszystko Wink Poza tym byłoby chyba powodem do wyznania wreszcie prawdy Blair prosto w oczy. Jeżeli Sophie, to myślę, że z kolei to poruszyłoby Louisa i stwierdziłby, że jest manipulowany przez matkę.


Po tym co zobaczyłam ostatnio to myślę, że chyba mało co jest w stanie poruszyć Louisa. Very Happy

Ja dalej obstawiam Serenę. Musiałabym obejrzeć odcinek jeszcze raz, bo nie pamiętam chronologii, czy S najpierw mówi, że zrobiła coś złego, a potem mówi Chuckowi na temat paktu z Bogiem, czy odwrotnie.
Chociaż jak czytam różne opinie na ten temat, to Dan (potrzebne źródło, znowu nie pamiętam czy tak było Very Happy) nieźle się zmieszał podobno jak padło hasło wysyłanie filmików.
SomeoneLikeYou napisał:
Nie powiedziałabym, że obwinia. Podchodzi do baru i rozmawia z Natem. Pyta go czy rozmawiał z Chuckiem, na co Nate, że nie. Wtedy Dan mówi, że nie może uwierzyć, że Chuck to zrobił, bo myślał, że po tym co wydarzyło się rok temu Chuck się zmienił. Nate przytakuje.

Jeżeli tak, to mamy małego Dana kłamczuszka. Very Happy W sumie jeżeli on to wysłał, to zanosi się niezła walka z Chuckiem. Najpierw obwinia go o skręta w 5x12, teraz próbuje wrobić go w 5x13... Kto go tam wie.

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by CallMeLady Czw Lut 02, 2012 12:35 pm

Someonelikeyou napisał:
Żuri napisał:Dan obwinił Chucka za film? Kiedy, bo nie kojarzę tego momentu.

Nie powiedziałabym, że obwinia. Podchodzi do baru i rozmawia z Natem. Pyta go czy rozmawiał z Chuckiem, na co Nate, że nie. Wtedy Dan mówi, że nie może uwierzyć, że Chuck to zrobił, bo myślał, że po tym co wydarzyło się rok temu Chuck się zmienił. Nate przytakuje.

Z tej rozmowy bardziej wynika, że Dan wierzy(ł) w przemianę Chucka Wink

Mi to wygladalo na zwalanie winy. Tak samo postapil w poprzednim odcinu. chociaz to rowni dobrze on mogl dac Blair skreta. Bo zaproszony na wieczor panienski chyba nie byl. I to on rozglosil, ze to Chuck jej go podrzucil. Teraz zachowuje sie podobnie.

Chociaz ja sie bardzo zdziwie jezeli to on. Bardziej mi to wyglada na to, ze Dan wykorzystuje zaistniale sytuacje, by oczernic Chucka.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 12:45 pm

CallMeLady napisał:
Someonelikeyou napisał:
Żuri napisał:Dan obwinił Chucka za film? Kiedy, bo nie kojarzę tego momentu.

Nie powiedziałabym, że obwinia. Podchodzi do baru i rozmawia z Natem. Pyta go czy rozmawiał z Chuckiem, na co Nate, że nie. Wtedy Dan mówi, że nie może uwierzyć, że Chuck to zrobił, bo myślał, że po tym co wydarzyło się rok temu Chuck się zmienił. Nate przytakuje.

Z tej rozmowy bardziej wynika, że Dan wierzy(ł) w przemianę Chucka Wink

Mi to wygladalo na zwalanie winy. Tak samo postapil w poprzednim odcinu. chociaz to rowni dobrze on mogl dac Blair skreta. Bo zaproszony na wieczor panienski chyba nie byl. I to on rozglosil, ze to Chuck jej go podrzucil. Teraz zachowuje sie podobnie.

Chociaz ja sie bardzo zdziwie jezeli to on. Bardziej mi to wyglada na to, ze Dan wykorzystuje zaistniale sytuacje, by oczernic Chucka.

Też mnie właśnie to intryguje, czemu Dan tak nachalnie na Chucka wszystko zwala. Jednego dnia przyjaciele, razem dla Blair, następnego dnia przeciw. scratch
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 12:53 pm

Błaaagam :/ :/ W 5x12 Blair jest aresztowana i nagle Chuck wyskakuje z auta to Dan ma powiedzieć o hej Chuck na pewno tu jesteś przypadkiem, idziemy na drinka?? Neutral Neutral Jasne że pierwsza myśl to że to jego wina :/ :/ Chuck miał za uszami wiele razy trudno ot tak uważać go za świętego Neutral Neutral Tak samo Blair nie chciała mu wierzyć z filmikiem. To nazywa się ZŁA REPUTACJA i nie można mówić że sam sobie jej nie wyrobił. Trudno mu nagle wierzyć we wszystko powaga czy my oglądamy ten sam serial :/ :/ było trzeba sobie nie grabić to nie byłoby problemu. proste.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 1:07 pm

Ale Dan też pojawia się tam ni z gruszki ni z pietruszki, w prawie tym samym momencie, co Chuck. I wydaje mi się, że jak Dan "kabluje" na Chucka drugi odcinek z rzędu to jest tu jakieś zamierzone działanie scenarzystów. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 1:12 pm

Przecież Dan miał zadzwonić do Sereny i jechać z nią pogadać. Serena jechała na wieczór panieński Blair więc Dan tam też pojechał.

ale gdzie on "kabluje" na Chucka?? Neutral Neutral przecież nie wyleciał na środek kościoła i palcem pokazał TO CHUCK TO CHUCK TO CHUCK xD podszedł do Nate i powiedział I can't believe he did that. tak wszyscy myśleli więc :/ :/ każdy z nas też tak myślałby chyba jasne.

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Czw Lut 02, 2012 1:18 pm

Gigi napisał:Przecież Dan miał zadzwonić do Sereny i jechać z nią pogadać. Serena jechała na wieczór panieński Blair więc Dan tam też pojechał.

ale gdzie on "kabluje" na Chucka?? Neutral Neutral przecież nie wyleciał na środek kościoła i palcem pokazał TO CHUCK TO CHUCK TO CHUCK xD podszedł do Nate i powiedział I can't believe he did that. tak wszyscy myśleli więc :/ :/ każdy z nas też tak myślałby chyba jasne.


Zgadzam się z Gigi w stu procentach Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 5 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach