Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rekomendacje

+16
Ania
April
Adrianna_
Vivien
alkamb
Kasia
Ewa
brulion
Lewandowska
shiva89
Monika
PH2C
Żuri
Gigi
Karolina
Magda
20 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rekomendacje Empty Rekomendacje

Pisanie by Magda Nie Lut 05, 2012 1:01 pm

Widziałeś ostatnio dobry film i chcesz go zarekomendować innym? A może masz ochotę obejrzeć coś i zapytać użytkowników co polecają? Tu jest do tego doskonałe miejsce.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Pią Lut 17, 2012 9:26 pm

@Karo

Widzę, że dopadłaś One Day he. I jak, rekomendujesz? Podobało ci się? Chyba podobało, że szalejesz z sygnaturą i awatarem Wink

A, no i o ile jest gorszy od książki według Ciebie? he Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Pią Lut 17, 2012 9:43 pm

Someonelikeyou napisał:@Karo

Widzę, że dopadłaś One Day he. I jak, rekomendujesz? Podobało ci się? Chyba podobało, że szalejesz z sygnaturą i awatarem Wink

A, no i o ile jest gorszy od książki według Ciebie? he Wink

Dopadłam One Day jakieś 4 miesiące temu;) Sygnatura i avatar to chyba wynik nagłego przypływu wspomnieńSmile

Moim zdaniem film jest naprawdę całkiem fajny. Choć ze względu na moją bezwarunkową miłość do Jima nie jestem w stanie zdobyć się na cień obiektywizmu;)

Przede wszystkim dość sensownie to przedstawili, a bałam się, że po okrojeniu wyjdzie z tego sieczka zrozumiała tylko dla tych, którzy wcześniej czytali książkę i wiedzą o co chodzi. No i Jim jest cudny♥️ Anne też daje radę. W ogóle oni są dokładnie takimi Dexem i Emmą jakich sobie wyobrażam. Mają niesamowitą chemię i świetnie się ich razem oglądało. Postaci drugoplanowe też fajnie dobrane. Nie narzekam, naprawdę.
Jedyne czego mi bardzo brakuje to historii z listem Dexa (nie będę spoilerować za bardzo o co chodzi). To moim zdaniem jeden z najbardziej romantycznych fragmentów książki i szkoda, że z niego zrezygnowali.

A poza tym to chyba nie mam zastrzeżeńWink Strasznie spodobało mi się zakończenie, jak starszy Dex z córką mijają młodych Dexa i EmmęWink
Wiadomo, że książka jest 10 razy lepsza, ale tak to już bywa. Nie da się wszystkiego zmieścić w dwugodzinnym filmie. Grunt, że zachowali charakter postaci, w miarę uczciwie odwzorowali historię i stworzyli naprawdę świetny klimat, bliski klimatowi książki.

Więc tak, rekomenduję. A jeszcze bardziej rekomenduję książkęWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Pią Lut 17, 2012 9:55 pm

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:@Karo

Widzę, że dopadłaś One Day he. I jak, rekomendujesz? Podobało ci się? Chyba podobało, że szalejesz z sygnaturą i awatarem Wink

A, no i o ile jest gorszy od książki według Ciebie? he Wink

Dopadłam One Day jakieś 4 miesiące temu;) Sygnatura i avatar to chyba wynik nagłego przypływu wspomnieńSmile

Moim zdaniem film jest naprawdę całkiem fajny. Choć ze względu na moją bezwarunkową miłość do Jima nie jestem w stanie zdobyć się na cień obiektywizmu;)

Przede wszystkim dość sensownie to przedstawili, a bałam się, że po okrojeniu wyjdzie z tego sieczka zrozumiała tylko dla tych, którzy wcześniej czytali książkę i wiedzą o co chodzi. No i Jim jest cudny♥️ Anne też daje radę. W ogóle oni są dokładnie takimi Dexem i Emmą jakich sobie wyobrażam. Mają niesamowitą chemię i świetnie się ich razem oglądało. Postaci drugoplanowe też fajnie dobrane. Nie narzekam, naprawdę.
Jedyne czego mi bardzo brakuje to historii z listem Dexa (nie będę spoilerować za bardzo o co chodzi). To moim zdaniem jeden z najbardziej romantycznych fragmentów książki i szkoda, że z niego zrezygnowali.

A poza tym to chyba nie mam zastrzeżeńWink Strasznie spodobało mi się zakończenie, jak starszy Dex z córką mijają młodych Dexa i EmmęWink
Wiadomo, że książka jest 10 razy lepsza, ale tak to już bywa. Nie da się wszystkiego zmieścić w dwugodzinnym filmie. Grunt, że zachowali charakter postaci, w miarę uczciwie odwzorowali historię i stworzyli naprawdę świetny klimat, bliski klimatowi książki.

Więc tak, rekomenduję. A jeszcze bardziej rekomenduję książkęWink

Dex moim zdaniem też ok, ale Emma przesadzona w hollywoodzki sposób Wink Ogólnie wszystko moim zdaniem jest przesłodzone i zamerykanizowane tam, gdzie nie powinno być. Troszkę żałuję, że ten film nie poszedł bardziej w kino niezależne. Widziałam go po wakacjach i naprawdę już mało pamiętam he. Jedyne co pamiętam, to chyba akcent Anne Wink Szkoda, że nie obsadzili Brytyjki. Keira moim zdaniem byłaby lepsza, wybrzydzam? Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Pią Lut 17, 2012 10:09 pm

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:@Karo

Widzę, że dopadłaś One Day he. I jak, rekomendujesz? Podobało ci się? Chyba podobało, że szalejesz z sygnaturą i awatarem Wink

A, no i o ile jest gorszy od książki według Ciebie? he Wink

Dopadłam One Day jakieś 4 miesiące temu;) Sygnatura i avatar to chyba wynik nagłego przypływu wspomnieńSmile

Moim zdaniem film jest naprawdę całkiem fajny. Choć ze względu na moją bezwarunkową miłość do Jima nie jestem w stanie zdobyć się na cień obiektywizmu;)

Przede wszystkim dość sensownie to przedstawili, a bałam się, że po okrojeniu wyjdzie z tego sieczka zrozumiała tylko dla tych, którzy wcześniej czytali książkę i wiedzą o co chodzi. No i Jim jest cudny♥️ Anne też daje radę. W ogóle oni są dokładnie takimi Dexem i Emmą jakich sobie wyobrażam. Mają niesamowitą chemię i świetnie się ich razem oglądało. Postaci drugoplanowe też fajnie dobrane. Nie narzekam, naprawdę.
Jedyne czego mi bardzo brakuje to historii z listem Dexa (nie będę spoilerować za bardzo o co chodzi). To moim zdaniem jeden z najbardziej romantycznych fragmentów książki i szkoda, że z niego zrezygnowali.

A poza tym to chyba nie mam zastrzeżeńWink Strasznie spodobało mi się zakończenie, jak starszy Dex z córką mijają młodych Dexa i EmmęWink
Wiadomo, że książka jest 10 razy lepsza, ale tak to już bywa. Nie da się wszystkiego zmieścić w dwugodzinnym filmie. Grunt, że zachowali charakter postaci, w miarę uczciwie odwzorowali historię i stworzyli naprawdę świetny klimat, bliski klimatowi książki.

Więc tak, rekomenduję. A jeszcze bardziej rekomenduję książkęWink

Dex moim zdaniem też ok, ale Emma przesadzona w hollywoodzki sposób Wink Ogólnie wszystko moim zdaniem jest przesłodzone i zamerykanizowane tam, gdzie nie powinno być. Troszkę żałuję, że ten film nie poszedł bardziej w kino niezależne. Widziałam go po wakacjach i naprawdę już mało pamiętam he. Jedyne co pamiętam, to chyba akcent Anne Wink Szkoda, że nie obsadzili Brytyjki. Keira moim zdaniem byłaby lepsza, wybrzydzam? Wink

TrochęSmile

Anne brzmiała śmiesznie, owszem, ale ze swoim wyglądem, uśmiechem i urokiem osobistym jestem jej to w stanie wybaczyć. Keiry bardzo nie lubię i bardzooo nie widzę jej w roli Emmy, więc zdecydowanie cieszę się, że nie otrzymała tej roli:)
Co do przesłodzenia i zamerykanizowania - ja nie miałam takiego odczucia, serio. Emma, zgodzę się, wyszła trochę sztampowo, ale poza tym nie było tragedii. Książka była za dużym bestsellerem chyba, żeby pójść w kino niezależne. Zresztą nie wiem, czy chciałabym oglądać go w formie surowego ambitnego obrazu niczym z Off Festivalu. Wyszedł ładny, uroczy, wzruszający film z niezłymi aktorami i świetną historią i ok. Nie czuję niedosytu dlatego, że nie mogę się rozwodzić nad pięknem subtelnych ujęć czy genialną muzyką przeszywającą duszę na wskroś Very Happy

A jak charakteryzacja? Ja byłam zachwycona! Trzeba mieć trochę zdolności, żeby przedstawić subtelne zmiany zachodzące w ludziach z roku na rok. No i stylizacje - coś pięknego:)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Pią Lut 17, 2012 10:20 pm

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:@Karo

Widzę, że dopadłaś One Day he. I jak, rekomendujesz? Podobało ci się? Chyba podobało, że szalejesz z sygnaturą i awatarem Wink

A, no i o ile jest gorszy od książki według Ciebie? he Wink

Dopadłam One Day jakieś 4 miesiące temu;) Sygnatura i avatar to chyba wynik nagłego przypływu wspomnieńSmile

Moim zdaniem film jest naprawdę całkiem fajny. Choć ze względu na moją bezwarunkową miłość do Jima nie jestem w stanie zdobyć się na cień obiektywizmu;)

Przede wszystkim dość sensownie to przedstawili, a bałam się, że po okrojeniu wyjdzie z tego sieczka zrozumiała tylko dla tych, którzy wcześniej czytali książkę i wiedzą o co chodzi. No i Jim jest cudny♥️ Anne też daje radę. W ogóle oni są dokładnie takimi Dexem i Emmą jakich sobie wyobrażam. Mają niesamowitą chemię i świetnie się ich razem oglądało. Postaci drugoplanowe też fajnie dobrane. Nie narzekam, naprawdę.
Jedyne czego mi bardzo brakuje to historii z listem Dexa (nie będę spoilerować za bardzo o co chodzi). To moim zdaniem jeden z najbardziej romantycznych fragmentów książki i szkoda, że z niego zrezygnowali.

A poza tym to chyba nie mam zastrzeżeńWink Strasznie spodobało mi się zakończenie, jak starszy Dex z córką mijają młodych Dexa i EmmęWink
Wiadomo, że książka jest 10 razy lepsza, ale tak to już bywa. Nie da się wszystkiego zmieścić w dwugodzinnym filmie. Grunt, że zachowali charakter postaci, w miarę uczciwie odwzorowali historię i stworzyli naprawdę świetny klimat, bliski klimatowi książki.

Więc tak, rekomenduję. A jeszcze bardziej rekomenduję książkęWink

Dex moim zdaniem też ok, ale Emma przesadzona w hollywoodzki sposób Wink Ogólnie wszystko moim zdaniem jest przesłodzone i zamerykanizowane tam, gdzie nie powinno być. Troszkę żałuję, że ten film nie poszedł bardziej w kino niezależne. Widziałam go po wakacjach i naprawdę już mało pamiętam he. Jedyne co pamiętam, to chyba akcent Anne Wink Szkoda, że nie obsadzili Brytyjki. Keira moim zdaniem byłaby lepsza, wybrzydzam? Wink

TrochęSmile

Anne brzmiała śmiesznie, owszem, ale ze swoim wyglądem, uśmiechem i urokiem osobistym jestem jej to w stanie wybaczyć. Keiry bardzo nie lubię i bardzooo nie widzę jej w roli Emmy, więc zdecydowanie cieszę się, że nie otrzymała tej roli:)
Co do przesłodzenia i zamerykanizowania - ja nie miałam takiego odczucia, serio. Emma, zgodzę się, wyszła trochę sztampowo, ale poza tym nie było tragedii. Książka była za dużym bestsellerem chyba, żeby pójść w kino niezależne. Zresztą nie wiem, czy chciałabym oglądać go w formie surowego ambitnego obrazu niczym z Off Festivalu. Wyszedł ładny, uroczy, wzruszający film z niezłymi aktorami i świetną historią i ok. Nie czuję niedosytu dlatego, że nie mogę się rozwodzić nad pięknem subtelnych ujęć czy genialną muzyką przeszywającą duszę na wskroś Very Happy

A jak charakteryzacja? Ja byłam zachwycona! Trzeba mieć trochę zdolności, żeby przedstawić subtelne zmiany zachodzące w ludziach z roku na rok. No i stylizacje - coś pięknego:)

A to tutaj się różnimy, bo ja Keirę uważam za "telencior", a Anne za "talencik" Wink Ogólnie brakowało mi trochę więcej duszy brytyjskiej w tym wszystkim. No i chyba właśnie Anne mi trochę przeszkadzała.

Stylizacja i charakteryzacja dla mnie za piękna, właśnie za hollywoodzka, za urocza. Wolałabym troszkę więcej surowości. Zresztą w zdjęciach mi też tego zabrakło. Coś mi cały czas nie odpowiadało, ale jestem wybredna i zapewne przeczytanie najpierw książki i moje wyobrażenia zrobiły swoje Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Pią Lut 17, 2012 11:53 pm

To ja zarekomenduję Martha Marcy May Marlene:



Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów zeszłego roku. Thriller psychologiczny, z niebanalnym zakończeniem, bardzo piękne zdjęcia, gra na najwyższym światowym poziomie.
I tak, główna aktorka to nie kto inny, jak Elizabeth Olsen. Byłam zachwycona jej grą. Według mnie ta dziewczyna w tym filmie, to jedno z największych zaskoczeń ostatnich lat. Poza tym świetny John Hawkes i Sarah Paulson, i jak zwykle dobry Hugh Dancy.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Sob Lut 18, 2012 12:14 am

Tym Hugh mnie przekonałaśSmile
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Sob Lut 18, 2012 12:21 am

Karolina napisał:Tym Hugh mnie przekonałaśSmile

Tak, specjalnie zostawiłam go na koniec he. Niech zgadnę, Adam? Wink A może Shooting Dogs? Jego najlepszy film moim zdaniem.

Co do MMMM, to ostrzegam, że to ciężki film. Zresztą większość filmów, które będę rekomendować jest ciężkostrawna, więc bierzcie na to poprawkę he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Sob Lut 18, 2012 12:28 am

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:Tym Hugh mnie przekonałaśSmile

Tak, specjalnie zostawiłam go na koniec he. Niech zgadnę, Adam? Wink A może Shooting Dogs? Jego najlepszy film moim zdaniem.

Co do MMMM, to ostrzegam, że to ciężki film. Zresztą większość filmów, które będę rekomendować jest ciężkostrawna, więc bierzcie na to poprawkę he.

Nie bez wstydu powiem, że zaczęło się od Wyznań zakupoholiczki... Potem Daniel Deronda, potem Ella Zaklęta (koszmar) i stosunkowo niedawno, bo parę miesięcy temu Adam. Shooting Dogs nie widziałam, fajny?

Co do 'ciężkości' filmów: jestem zdania, że po przetrwaniu Nostalgii przetrwam wszystko.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Sob Lut 18, 2012 12:47 am

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:Tym Hugh mnie przekonałaśSmile

Tak, specjalnie zostawiłam go na koniec he. Niech zgadnę, Adam? Wink A może Shooting Dogs? Jego najlepszy film moim zdaniem.

Co do MMMM, to ostrzegam, że to ciężki film. Zresztą większość filmów, które będę rekomendować jest ciężkostrawna, więc bierzcie na to poprawkę he.

Nie bez wstydu powiem, że zaczęło się od Wyznań zakupoholiczki... Potem Daniel Deronda, potem Ella Zaklęta (koszmar) i stosunkowo niedawno, bo parę miesięcy temu Adam. Shooting Dogs nie widziałam, fajny?

Co do 'ciężkości' filmów: jestem zdania, że po przetrwaniu Nostalgii przetrwam wszystko.

Shooting Dogs, to coś a'la bardziej wyrazisty Hotel Ruanda. Film bardzo dobry, lepszy od Ruandy moim zdaniem, ale zaznaczam, że mocny, no i produkcji europejskiej, brak tam otoczki hollywoodzkiej.

Nie oglądałam Nostalgii, rekomenduj Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Sob Lut 18, 2012 2:31 pm

Nie godnam by go rekomendować lub nie:) Mogę co najwyżej napisać o moich wrażeniach;)

Nostalgia to jest absolutne arcydzieło, bez dwóch zdań. Ale obejrzenie tego było niesamowicie męczące. Nie chodzi o to, że film jest nudny, bo nie jest. Ale jest bardzo ciężkostrawny. Właściwie nie potrafię określić jego fabuły, tyle tam metafizyki, symbolu, poetyki obrazu. Końcówka jest wręcz rozdzierająca i ja ledwo wytrzymałam, oglądając ją. Poza tym jest jedna scena: człowiek uważany za obłąkanego próbuje przejść duży basen (kąpielisko, nie wiem jak to nazwać) ze świecą w ręku, tak aby tej świecy nie zgasić. Ta świeca gaśnie, on wraca do punktu wyjścia, próbuje od nowa i tak kilka razy. Ta scena trwa kilka minut i nie można oderwać wzroku od ekranu. I taki jest mniej więcej cały film. Niewiele słów, znakomite zdjęcia (naprawdę znakomite), bardzo mało słów... Jakby zapisać nostalgię obrazem.
To jest chyba najlepszy film, jaki oglądałam, uważam, że dużo lepszy od genialnej Persony, ale mimo wszystko nie spieszy mi się, żeby do niego wracać i nie wiem, czy kiedyś się do tego zmuszę. Byłam naprawdę nieźle sfiksowana przez jakiś czasu po obejrzeniu go. I nie było to nic przyjemnego.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Sro Lut 22, 2012 3:05 pm

Czyli jak będę chciała sfiksować, to sięgnę po Nostalgię Wink

Ja dzisiaj rekomenduję, ostatnio obejrzane, Extremely Loud & Incredibly Close (Strasznie głośno, niesamowicie blisko).



Rekomenduję głównie ze względu na chłopaka, który nazywa się Thomas Horn. Powiem tak, geniusz tego młodego aktora. Dawno czegoś takiego nie widziałam. Mam nadzieję, że czeka go lepsza przyszłość, niż np. Houlta. Poza tym Stephen Daldry zaczyna pukać do drzwi mojej pierwszej trójki ulubionych reżyserów.

Sam film jest bardzo wzruszający, szczególnie dla mnie, z powodu wątków o 9/11 i autyzmie. Nie jest to film perfekcyjny na pewno, akcja moim zdaniem troszkę traci tempo momentami, ale zapewne jest to jeden z lepszych obrazów minionego roku.

Od razu zaznaczam, że nie czytałam książki, więc nie wiem, jakie przełożenie ma na film.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Nie Lut 26, 2012 1:42 am

obejrzałam ten film i ryczałam gdzieś od 40 minuty do końca :/ :/ nie rekomenduj lepiej nic xD

Tom Hanks <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty the avengers

Pisanie by Żuri Sob Maj 12, 2012 1:26 am

No cóż, wlaśnie wróciłam, zaraz machnę recenzję.

Przede wszystkim, byłam na IMAXie, pierwszy raz i muszę przyznać, że jak się naprawdę czeka długo na jakiś film akcji to warto wydać te 24 zł. Chociaż jak pomyślę, że niedługo Spider-Man i Batman to mój portfel płacze. Very Happy

Spodziewałam się trochę, że film będzie mniej przegadany, a będzie więcej akcji, ale jak były akcje, to już z kopyta naprawdę mocnego. Szczególnie świetnie zrobione były walki Thora. No i Hulk, ale Hulk to jest osobna kategoria. Very Happy

Jak już jesteśmy przy Hulku, to ciągle mi szkoda tego, że zastąpiono Nortona Ruffalo, ale cóż, problemy nie do przejścia, więc czymś trzeba było go zastąpić. Ogromny plus za największe podobieństwo Hulka to aktora, pierwszy raz udało im się to uchwycić. Skoro jestem już przy postaciach - trochę za mało Hawkeya, przekonałam się do Scarlett jako Black Widow, chociaż jej nie znoszę i ciągle uważam, że bardzo daleko jej do oryginału. No i dziwi mnie, że często była nazywana Natashą zamiast Wdową. Zastanawia mnie też, czemu nazywali ją Romanova, a nie Romanoff, ale cóż. Wink Nick Fury mnie zupełnie zawiódł. Po jego cameo po napisach w każdym z filmów o avengersach byłam naprawdę pozytywnie do niego nastawiona, ale tutaj zawiódł, no i niczym się nie wyróżniał, w przeciwieństwie do agenta Coulsona. Gdzie ten Nick Fury z komiksów?! On nie był takim cieciem. :< Iron Man ze swoim poczuciem humoru jak zwykle na plus. Do tego Kapitan Ameryka, który mimo, że świetny to jakoś jednak wciąż za bardzo ogarnięty w naszych latach. Very Happy No i Thor z włosami jak z reklam Loreal. Pięknie oddany charakter Asgardczyka. A Loki... Świetna złośliwa menda. Odwalił kawał dobrej roboty. Very Happy Scena z Hulkiem była cudna. ;D Z tego wszystkiego zapomniałam o Agentce Hill, która w sumie stanowiła zupełne tlo dla wszystkich, najgorzej zrobiona postać.
Ogółem podsumowując: Mniej S.H.I.E.L.D., więcej Avengers byłoby lepiej, no i też za dużo rzewnych scen. Na plus dużo humoru, świetne sceny akcji (chociaż mało!), no i uśmiech Hulka, wyraża więcej niż tysiąc słów. Smile Sam pomysł sfilmowania Avengersów jest ogromnym plusem, zwłaszcza, że czeka nas kontynuacja. No i te smaczki, typu koszulka Black Sabbath u Tony'ego Starka. Very Happy

Byłam pod ogromnym wrażeniem, jak to wszystko współgrało ze sobą, każdy film no i wystąpienia różnych bohaterów w innych filmach. (które w sumie mało kto rozumiał, ale fani komiksów świetnie. Jak to określił mój brat "a teraz jest scena, którą tylko Kasia zrozumie"xD). I do tego jeszcze Stan Lee, jako krytykujący superbohaterów pod koniec. Very Happy Jak ktoś nie wie o co chodzi to tu jest bardzo fajny obrazek, który to podsumowuje. Very Happy http://2.asset.soup.io/asset/3160/2210_0b3e_420.jpeg


Nie wiem w sumie po co to piszę, bo pewnie i tak nikt z was się nie jara tak tym filmem i pewnie mało kto to obejrzy, ale co tam, będę mogła poprzeklejać tę recenzję w inne miejsca. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 1:12 pm

dzięki Żuri :* ja kocham Bata i Supermana, Spider też ujdzie Very Happy z MA lubię najbardziej CA (Chris Evans matko) i Thor był fajny. a Loki to mój ulubieniec xD nie przepadam za Hulkiem i IM. ale chyba obejrzę jak wszyscy chwalą :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 3:58 pm

A oglądałaś F4? W pierwszzej części F4 Chris wychodzi spod prysznica owinięty ręcznikiem. Very Happy

Loki genialnie zagrał, super po prostu. Very Happy
A IM uwielbiam za Roberta i poczucie humoru, IM 1 to jeden z najfajnieszych filmów spod stajni Marvela Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:26 pm

nie oglądałam Very Happy teraz muszę obejrzeć Razz

to z powodu Lokiego na bank obejrzę :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by PH2C Sro Maj 16, 2012 2:00 am

Od f4 radzę się trzymać z daleka. Obydwie części ssą niemiłosiernie.
A na Avengers warto iść, bo film zacny, ale gorszy od X-Men First Class
PH2C
PH2C

Liczba postów : 110

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Monika Sro Maj 16, 2012 2:02 pm

Spoiler:
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 2:37 pm

Prawda, jednak ze względu na Chrisa Evansa polecam.: D
Co do F4 II to jest przecudna scena z cameo Stana Lee, jak miał wejść na ślub "I'm Stan Lee" yeah sure. Very Happy

Cięzko porówna X z Avengersami. Bardzo mi się podobało X men first class, bo miało niepowtarzalny klimat, żaden inny film komiksowy nie był tak zrobiony jak to. Very Happy A Avengersi to zbitek moich ulubionych postaci i farma próżności, dla mnie super. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by shiva89 Czw Maj 17, 2012 9:20 pm

Byłam wczoraj w kinie na Nietykalnych, poszłam na ten film nie wiedząc o czym jest. Widziałam tylko tyle, ze to komedia.Pomyślałam :kolejna denna komedia,no nic idę...a teraz mogę napisać , że bylam mile zaskoczona i polecam ten film w 100%.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Pią Maj 18, 2012 9:39 pm

Byłam dzisiaj na nowym Burtonie i muszę z przykrością powiedzieć, że chyba straciliśmy pana Tima. Ostatnie jego projekty są naprawdę słabe. Może powinien zrobić sobie przerwę, he. Na szczęście aktorzy trzymają klasę, gdyby nie oni, to naprawdę byłoby krucho.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Lewandowska Pią Maj 18, 2012 9:48 pm

Someonelikeyou napisał:Byłam dzisiaj na nowym Burtonie i muszę z przykrością powiedzieć, że chyba straciliśmy pana Tima. Ostatnie jego projekty są naprawdę słabe. Może powinien zrobić sobie przerwę, he. Na szczęście aktorzy trzymają klasę, gdyby nie oni, to naprawdę byłoby krucho.

Szkoda. Jest się chociaż pośmiać z czego? Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Pon Maj 21, 2012 8:31 pm

Beauty napisał:
Someonelikeyou napisał:Byłam dzisiaj na nowym Burtonie i muszę z przykrością powiedzieć, że chyba straciliśmy pana Tima. Ostatnie jego projekty są naprawdę słabe. Może powinien zrobić sobie przerwę, he. Na szczęście aktorzy trzymają klasę, gdyby nie oni, to naprawdę byłoby krucho.

Szkoda. Jest się chociaż pośmiać z czego? Wink

Jest kilka momentów całkiem śmiesznych, ale ogólnie to słabo jest z treścią. Jedynie obsada ratuje sytuację Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach