Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rekomendacje

+16
Ania
April
Adrianna_
Vivien
alkamb
Kasia
Ewa
brulion
Lewandowska
shiva89
Monika
PH2C
Żuri
Gigi
Karolina
Magda
20 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Czw Gru 27, 2012 4:53 pm

odmóżdżacze tak na szybko

Mean Girls i Bring it On ofc Very Happy Clueless. Something about Mary z Diaz, nie lubię jej, ale świetnie zagrała Very Happy Heathers na iplexie jest za free ahaha xD Easy A z Pennem. She’s Out of My League. 10 Things I Hate About You <3 Valley Girl kocham Cage'a, Szalona Impreza Very Happy Jak stracić chłopaka w 10 dni za Matta. Króliczek Playboya jest za free na yt xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Czw Gru 27, 2012 5:28 pm

Clair napisał:odmóżdżacze tak na szybko

Mean Girls i Bring it On ofc Very Happy Clueless. Something about Mary z Diaz, nie lubię jej, ale świetnie zagrała Very Happy Heathers na iplexie jest za free ahaha xD Easy A z Pennem. She’s Out of My League. 10 Things I Hate About You <3 Valley Girl kocham Cage'a, Szalona Impreza Very Happy Jak stracić chłopaka w 10 dni za Matta. Króliczek Playboya jest za free na yt xDD

Dzięki Very Happy Część oglądałam, ale niewielką, więc na pewno z czegoś skorzystam;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Adrianna_ Pią Gru 28, 2012 12:09 pm

Do listy odmóżdżaczy:

Sydney i siedmiu nieudaczników na youtubie mozna znaleść cały film Razz,
Eurotrip, Dziewczyna z sąsiedztwa, Czego pragnie dziewczyna
narazie tyle jak cos mi wpadnie do głowy to wrzuce
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by April Pią Gru 28, 2012 2:18 pm

O, to ja też dopiszę coś do listy odmóżdżaczy, może komuś coś wpadnie w oko Very Happy : A więc wojna, Ted, Magic Mike, 21 Jump Street, Dziki cel, To tylko seks, Dzień dobry TV, Stosunki międzymiastowe, Red, Oświadczyny po irlandzku, Kobiety pragną bardziej, Supersamiec, Narzeczony mimo woli, Co za życie, Zgon na pogrzebie, Penelope, Ella zaklęta, Wimbledon

I też lekkie, imo mniej odmóżdżające, ale warte uwagi Very Happy
Nietykalni, Kupiliśmy zoo, Połów szczęścia w Jemenie, Rozważni i romantyczni, Hysteria, Miłość i inne używki, Adam, Kobieta na skraju dojrzałości, W chmurach, Nick i Norah, Para na życie, Bezdroża, Sekretarka, Gra w serca, I love you Philip Morris,
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Ania Pią Gru 28, 2012 5:07 pm

A jakieś filmy katastroficzne możecie polecić? Smile Bo już nie wiem co oglądać, a bardzo lubię filmy z tego gatunku Smile Ale bardziej w kierunku zjawisk atmosferycznych niż ataku kosmitów i żadnych zombie czy innych horrorów Smile Najlepiej tematyka końca świata. Kocham "Pojutrze", uwielbiam "2012" i "Dzień Niepodległości" (mimo, że o "obcych" Wink ).
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Pią Gru 28, 2012 5:31 pm

Nie jestem fanką gatunku, ale z tych niewielu filmów o tej tematyce, jakie widziałam, najbardziej podobała mi się Melancholia. Nie wiem właściwie czy można to nazwać filmem katastroficznym. Zdecydowanie opowiada o końcu świata, ale w zupełnie inny sposób niż np. 2012 więc nie wiem czy ci się spodoba;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Ania Pią Gru 28, 2012 5:39 pm

Dzięki, czyli jednak po ten film sięgnę Very Happy Już tłumaczę: Ostatnio w moje ręce trafiła książka "Wiek cudów" - opowieść dziewczyny, która przeżyła różne zmiany na planecie (wydłużanie się dnia, zmiany w grawitacji, zorzy polarnej - jakie to miało konsekwencje dla ludzi, zwierząt, roślin) i dosłownie pochłonęłam książkę w jeden wieczór, nie mogłam się oderwać Smile Na okładce u góry jest napis "Dla wszystkich wielbicieli "Melancholii" Larsa von Triera" i po przeczytaniu opisu Melancholii "odłożyłam" oglądanie, ale widzę, że w ten weekend jednak po nią sięgnę Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Pią Gru 28, 2012 5:42 pm

No bo rzeczywiście, sądząc po twoim opisie ten 'Wiek cudów' to niemalże książkowa wersja MelancholiiWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Ania Sob Gru 29, 2012 7:40 pm

"Melancholia" okazała się jednak strasznym niewypałem Sad

Także jeśli ktoś jeszcze może polecić filmy katastroficzne to bardzo bym prosiła Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Sob Sty 05, 2013 12:55 am

Anna Karenina anyone? ktoś widział? Magda? :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Vivien Sob Sty 05, 2013 9:53 am

Ja widziałam AK. Pomysł na film ciekawy - większość scen grana jest na deskach teatru, więc jak ktoś się nastawia na drugie P&P, to się bardzo zawiedzie. Ja na szczęście byłam o tym uprzedzona, nasłucham się wiele negatywnych opinii, więc na film wybrałam się z takim samym nastawieniem.
I byłam pozytywnie zaskoczona.
Nie będę oceniać wierności książce, bo ona wciąż przede mną ( Embarassed ), ale film trzymał mnie w skupieniu przez cały czas. Keira, jak zwykle dobrze wypada w filmach kostiumowych, tak tutaj czegoś mi zabrakło. Jakoś nie do końca przekonała mnie do szaleństwa, któreogarnęło AK. Jude był bardzo sztywny, ale to chyba wynikało z postaci, którą grał. Nie pasował mi na typowego Rosjanina i nie do końca rozumiałam tu postępowanie Aleksieja - jak by mnie tak żona ośmieszała i zdradzała, to zaraz kopnęłabym ją w 4 litery i zabrała jej syna, tytuł i inne. Tak wg mnie zachowałby się prawdziwy Rosjanin. Mu to zabrało trochę czasu.
Najlepiej aktorsko wypadł Aaron - grał świetnie, całym ciałem i całą duszą. Totalnie mu uwierzyłam, mimo że nie wyglądał najlepiej.

Przyjęło się, że Wright jest mistrzem scen tańca i ta tutaj jest oszałamiająco przepiękna. Muzyka, układ i sekwencja - wszystko było wspaniałe. Zdecydowanie najlepsza scena w całym filmie.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Karolina Sob Sty 05, 2013 10:36 am

Ja się właśnie mocno zastanawiam czy oglądać ten film czy dać sobie spokój. Może jestem trochę zbyt radykalna w tej kwestii, ale uważam, że nie powinno się przenosić na ekran książek, które już mają całkiem przyzwoite adaptacje. Anna Karenina z 1997 roku jest dobrym filmem, ze świetnie dobraną obsadą, więc po co to ruszać znowu?
W ogóle coś, co mnie najbardziej odrzuca od tego filmu to Knightley w głównej roli. Abstrahując od jej zdolności aktorskich, to ona nie ma w sobie dosłownie NIC z wyglądu Kareniny. Anna była opisana jako dojrzała kobieta, piękność o pełnych kształtach. Keira natomiast wygląda jak wychudzony chłopiec i obsadzenie jej w roli rosyjskiej, że się tak wyrażę, XIX-wiecznej seksbomby, to jest chyba jakiś żart. Marceau była do tej roli idealna, powinni znaleźć kogoś bardziej podobnego do niej.
Jude był bardzo sztywny, ale to chyba wynikało z postaci, którą grał. Nie pasował mi na typowego Rosjanina i nie do końca rozumiałam tu postępowanie Aleksieja - jak by mnie tak żona ośmieszała i zdradzała, to zaraz kopnęłabym ją w 4 litery i zabrała jej syna, tytuł i inne. Tak wg mnie zachowałby się prawdziwy Rosjanin. Mu to zabrało trochę czasu.
Jeżeli w filmie tak to przedstawiono to idealnie odwzorowali książkę. Może po prostu nie wytłumaczyli zbyt dobrze motywów Karenina. Nie mógł jej 'kopnąć w 4 litery i zabrać syna' bo zepsułby reputację nie tylko jej, ale również swoją, na co będąc wysokim urzędnikiem państwowym, nie mógł sobie pozwolić. Ponadto Aleksiej rzeczywiście był bardzo sztywny, niemal pozbawiony emocji, opanowany, chłodny etc. To właśnie niby miał być powód, dla którego Anna go zdradziła. Ja tam lubię go najbardziej z 3 głównych bohaterów. Anny nie znoszę, a Wroński mnie denerwuje.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Vivien Sob Sty 05, 2013 1:07 pm

Karolina napisał:
Jude był bardzo sztywny, ale to chyba wynikało z postaci, którą grał. Nie pasował mi na typowego Rosjanina i nie do końca rozumiałam tu postępowanie Aleksieja - jak by mnie tak żona ośmieszała i zdradzała, to zaraz kopnęłabym ją w 4 litery i zabrała jej syna, tytuł i inne. Tak wg mnie zachowałby się prawdziwy Rosjanin. Mu to zabrało trochę czasu.
Jeżeli w filmie tak to przedstawiono to idealnie odwzorowali książkę. Może po prostu nie wytłumaczyli zbyt dobrze motywów Karenina. Nie mógł jej 'kopnąć w 4 litery i zabrać syna' bo zepsułby reputację nie tylko jej, ale również swoją, na co będąc wysokim urzędnikiem państwowym, nie mógł sobie pozwolić. Ponadto Aleksiej rzeczywiście był bardzo sztywny, niemal pozbawiony emocji, opanowany, chłodny etc. To właśnie niby miał być powód, dla którego Anna go zdradziła. Ja tam lubię go najbardziej z 3 głównych bohaterów. Anny nie znoszę, a Wroński mnie denerwuje.
W filmie Karenin mało mówił. Nie pokazywał żadnych emocji. Taki był? Ok, nie widzę problemu. Jednak gdybyś mi nie wyłożyła dlaczego taki był, po obejrzeniu tego filmu w życiu bym się nie domyśliła. Ja motywowałam jego zachowanie tym, że może aż tak bardzo kocha Annę, że jest gotowy przymknąć oko na ten romans.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Magda Sob Sty 05, 2013 3:16 pm

Moim zdaniem jest to jeden z najpiękniejszych wizualnie filmów ostatnich lat. Muzyka, scenografia, kamera; forma na bardzo wysokim poziomie. Co do treści, to mam mieszane uczucia. Na pewno nie jest to film prosty i łatwy w odbiorze, szczególnie biorąc pod uwagę formę; symbolika trochę szekspirowska powiedziałabym.
Muszę zaznaczyć, że nie jestem wielką fanka Tołstoja, a już na pewno nie postaci Anny, he. Sama treść książki jest oddana dobrze, nie wszystko oczywiście zostało zawarte, ale nie mam prawie nic do zarzucenia. Problem z adaptacjami jest taki, że każdy ma inne wyobrażenie o pewnych postaciach. Ja zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Wrońskiego, przez pierwszą godzinę nie mogłam się skupić widząc Johnsona w tej roli. Wyglądało to przekomicznie, ale z czasem przyzwyczaiłam się, chociaż cały czas uważam, że Keira z Aaronem stworzyli razem przeciętny duet, nie porwał mnie ten ich "płomień miłości", he. Myślę, że Law zrobił bardzo dobrą robotę, pruderyjny i beznamiętny Karenin znakomicie mu wyszedł (rola warta Oscara). Wywołuje mieszane uczucia. Anna przez Keirę przedstawiona jest w bardzo nowoczesny, bliski współczesności sposób. Nie wszystkim może to się spodobać. Dodam jeszcze, że Levin był wspaniały (moja ulubiona postać w książce), ogólnie rzecz biorąc historia Levina i Kitty jest świetnie przedstawioną paralelą związku Anny i Karenina i cieszę się, że Levin dostał tak dużo scen. Plus Macfadyena (Stiwa) na początku nie poznałam, bardzo dobra kreacja.
Największym problemem tego filmu jest to, że te postacie po prostu znikają w formie filmu, która jest bardzo niekonwencjonalna; treść romansu Wrońskiego i Anny mnie nie porwała, sama forma ich romansu jak najbardziej. Jeżeli ktoś spodziewa się bardzo realistycznego obrazu, to na pewno nie ten film, a lepiej wybrać ten z 1997 roku z Marceau. Wersja Wrighta jest naprawdę niekonwencjonalna, a momentami powiedziałabym, że nawet surrealistyczna i przerysowana. Dałabym temu filmowi silną 7, z zaznaczaniem, że 9 daję bardzo rzadko, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Sob Sty 05, 2013 4:25 pm

dzięki dziewczyny. widzę, że opinie o Aaronie kompletnie różne xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Vivien Sob Sty 05, 2013 4:31 pm

Jak już przeczytam książkę (jak już znajdę na nią czas), to chyba wezmę się za tą wersję z 1997 r. dla porównania. Chociaż Sean Bean... Jakoś mi nie gra.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Nie Sty 06, 2013 11:25 am

no powodzenia Viv. ja wysiadłam gdzieś koło 200 strony xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by brulion Nie Sty 06, 2013 12:13 pm

Ja przeczytałam całą i już się czaję na Wojnę i pokój, ale to w wakacje Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Lise Nie Sty 06, 2013 8:54 pm

Nie wiem czy to zaliczyć jako film, ale ostatnio odkryłam grupę StarKid (jest tam między innymi Darren Criss) i po prostu kocham ich:D Do tej pory zrobili parodio-musicale do Harrego Pottera oraz Batmana i mają 2 oryginalne produkcje. Polecam je wszystkim, którzy chcą się pośmiaćVery Happy
a oto tak dla zachęty zrobiony przez fanów zwiastun do "A Very Potter Musical"
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Ola Nie Sty 06, 2013 9:01 pm

oo, mają coś więcej niż Pottera? to muszę pooglądać, bo do tej pory tylko to widziałam na yt ;>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Kasia Nie Sty 06, 2013 9:24 pm

Jako maniaczka Darrena oczywiście, że znam I love you

supermegafoxyawesomehot xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Czw Sty 10, 2013 11:41 pm

obejrzałam Annę Kareninę i polecam. co za piękny film. w ogóle scenografia, ten pomysł z teatrem super. najlepsze przejścia między scenami. super pomysł.

Keira tam bla bla bla. ale Aaron o matulu pomocy xD scena w której Keira liże mu wąs mwahaha. umarłam Razz Law był dobry też. ale generalnie Karenin to najgorszy mąż ever. co za typ. lepiej traktował Wrońskiego niż swoją żonę i syna wtf. nie dziwię się, że Anka go zdradziła. zrobiłabym to samo xD i jeszcze to srebrne pudełeczko na prezerwatywy no boskie. w ogóle film jest prześmieszny i tragiczny zarazem. z jednej strony dużo komediowych scen. z drugiej drama. lubię to. nie doczytałam książki, ale lubię postać Kareniny. w pewnym momencie trochę jej odbiło, ale generalnie nie dziwię się jej zachowaniu. w ogóle te momenty jak wszyscy patrzą na nią jak na puszczalską łamały mi serce. jeszcze ta stop klatka. damn. no i nie mam wątpliwości, że kochała syna. kurcze to smutna historia. Wroński okazał się draniem na końcu. oh well. życie.

i wszystkie nagrody za to!!

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Kasia Nie Sty 20, 2013 10:00 pm

Lise napisał:Nie wiem czy to zaliczyć jako film, ale ostatnio odkryłam grupę StarKid (jest tam między innymi Darren Criss) i po prostu kocham ich:D Do tej pory zrobili parodio-musicale do Harrego Pottera oraz Batmana i mają 2 oryginalne produkcje. Polecam je wszystkim, którzy chcą się pośmiaćVery Happy
a oto tak dla zachęty zrobiony przez fanów zwiastun do "A Very Potter Musical"


Obejrzałam wczoraj My and My Dick StarKidów i jeszcze bardziej kocham Joe'go Walkera (chociaż nie wiem czy da się bardziej po tym jakim był sexy Voldemortem w AVPM), jest fenomenalny po prostu, padłam ze śmiechu. Muszę w końcu zabrać się za A Very Potter Sequel, bo zapomniałam zupełnie Very Happy

Voldemort/Quirrel otp <3
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Żuri Czw Lut 28, 2013 2:03 pm

Obejrzałam poradnik pozytywnego myślenia.
Za pierwszym razem się śmiałam.
Za drugim razem płakałam, bo okazało się, że to film o mnie.
Jest naprawdę świetnie zrealizowany. Uwielbiam kadry, ruchy kamery, muzykę. Zagrany jest też po prostu rewelacyjnie. Bradleya nie miałam za wybitnego aktora wcześniej, ale zasłużył na nominację w pełni.

Większość rzeczy doceniłam dopiero jak zrozumiałam jak to jest. Moim zdaniem jeżeli za coś ten film miał dostać oscara to na pewno za reżyserie.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Gigi Czw Lut 28, 2013 7:47 pm

Brad to wg mnie właśnie najgorszy element tego filmu. oprócz nudnej fabuły, gdzie nagle choroba psychiczna staje się tańcem z gwiazdami. to Brad gra dobrze na początku. a później Neutral jedynie scena z książka jest dobra. reszta ble. Jen za bardzo się wydzierała. i w sumie nie wiem jakie jest przesłanie filmu. zapiszesz się na taniec i choroba psychiczna zniknie. miłość jest lekiem na wszystko?? LOL. generalnie film nie na mój prymitywny gust pewnie xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Rekomendacje - Page 3 Empty Re: Rekomendacje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach