Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x14 The Backup Dan

+29
Aniula
jeanne
Ania_
gaspar
fusiatko44
ketin
lily333
CallMeLady
turtle
joanna1205
elizak
Ella
tuppence
April
Karolina
Layla
Karo
karolla
onlytrueloveful
Gigi
Kasia
Joanna
dzastulaa_
frejabeha
antiba
Blake
brulion
Żuri
Magda
33 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_lcap20%5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_lcap43%5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_rcap 43% 
[ 26 ]
5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_lcap25%5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_rcap 25% 
[ 15 ]
5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_lcap10%5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_lcap2%5x14 The Backup Dan - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 60
 
 

5x14 The Backup Dan - Page 4 Empty Re: 5x14 The Backup Dan

Pisanie by Vivien Sro Cze 06, 2012 12:31 pm

Nie wiem jak można odnosić realia amerykańskiej telewizji do polskiej.

Zgadzam się, że celem aktora jest grania. Pytanie tylko czego? Bo szczerze powiedziawszy, czy scenarzyści GG stawiają przed aktorami nowe wyzwania, w których mieliby się oni sprawdzić? Nie. Gigi ma rację - czas, w którym grają w GG jest zmarnowany i w tym czasie część z nich mogłaby rozwijać swoją karierę z większymi korzyściami. I powiedzmy sobie szczerze: GG w CV, to nie jest spore osiągnięcie patrząc na to, że Ci aktorzy nie łapią wielkich ról w filmach ani też w innych serialach. Jestem przekonana, że gdyby jeden z nich dostał rolę w Mad Men, The Good Wife czy nawet mniej "ambitnym" serialu, rzuciłby GG. Szczególnie po tym sezonie.

Tyle z mojej strony. Lecę na egzamin Sad
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

5x14 The Backup Dan - Page 4 Empty Re: 5x14 The Backup Dan

Pisanie by Karo Czw Cze 07, 2012 11:36 am

Ja tam żadnego z nich nie znałam przed serialem więc myślę, że jednak gdyby nie rola w tym serialu to o co poniektórych nawet byśmy nie usłyszeli. A tak przynajmniej ze względu na serial zapraszani są na wywiady, na promocje i młodzież drze się na ich widok jak na widok gwiazdy rocka:D a nawet parę ról im się trafiło. A że tylko Blake wie gdzie się zakręcić żeby kariera ruszyła do przodu to już inna sprawa. Nie sądzę żeby ten serial zrobił im wielką krzywdę.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x14 The Backup Dan - Page 4 Empty Re: 5x14 The Backup Dan

Pisanie by Gigi Czw Cze 07, 2012 12:13 pm

nie chodzi o to, że zrobił im krzywdę. tylko że zrobił ich a bambuko. co jak co ale jak podpisujesz kontrakt na 6 lat i na początku jest spoko to chyba masz prawo myśleć, że nie będzie źle później. a okazuje się, że odwalają szopki i ty to musisz grać. chodzi mi o to, że fajnie jest jak wykonujesz pracę i masz z tego satysfakcję. a nie jesteś częścią takiego cyrku jak teraz Razz więc jest mi ich szkoda. bo gdyby trafili do innego serialu. no może oprócz MNS xD to mieliby pewnie lepiej Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x14 The Backup Dan - Page 4 Empty Re: 5x14 The Backup Dan

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach