Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+32
dirtyword
Joanna
Dankowa
fusiatko44
Numb3r_Fourt33n
brulion
turtle
poster
sund1ay
s
andzia
TheBlairBitchProject
Freya
Ella
Monika
Klaudia
Magda
alkamb
Citizen Erased
Vivien
frejabeha
shiva89
jeanne
Lise
Edda
Kasia
Ola
April
Gigi
Lewandowska
Karolina
Ania_
36 posters

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 9:24 pm

Karolina i ja po prostu patrzymy tylko na Stefana.. xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 10:00 pm

Może moja podświadomość nie rejestruje scen, w których nie ma Stefana. Lub Pierwotnych. Lub Matta♥
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by frejabeha Wto Mar 20, 2012 10:24 pm

Ja też nie zauważyłam tej sceny Wink
Ostatnio rozmawiałam z koleżanką na temat VD i przekonała mnie do Steleny. Teraz się niesamowicie waham pomiędzy Deleną, a Steleną. Nie mogę się zdecydować, więc chyba zacznę shippować Matta i Elenę hahaha
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 10:28 pm

Stelena jest piękna. Naprawdę rozumiem, że ktoś może lubić Delenę, ale mimo wszystko zupełnie nie doceniać potencjału Steleny - to jest wprost nie do pomyślenia dla mnie;D

Melena to endgame niestety. Martwi mnie to bardzo:( Mam tylko nadzieję, że nie uśmiercą nam żadnego Salvatore'a na koniec:(



W ogóle to jestem tak nieprzytomna, że dopiero teraz zauważyłam, że między Vivien a moim są jakieś inne. Tak czy siak, odpowiadałam właśnie jej:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ania_ Sro Mar 21, 2012 12:49 am

"Break On Through" - Producer's Preview


Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ania_ Sro Mar 21, 2012 12:55 am

CW Connect - Joseph Morgan




<3
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Mar 21, 2012 10:19 am

No przecież dobrze, że Melena to endgame Razz Wtedy będzie Defan i będę szczęśliwa I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by alkamb Sro Mar 21, 2012 11:18 am

Beauty napisał:No przecież dobrze, że Melena to endgame Razz Wtedy będzie Defan i będę szczęśliwa I love you

Z jednej strony takie rozwiązanie chyba wystarczająco by mnie usatysfakcjonowało...ale Matt scratch
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by shiva89 Sro Mar 21, 2012 5:29 pm

czy to jest gdzies potwierdzone ze SzMatt bedzie z Elena?...jestem za Delena ale juz wole Stefana meczy dupe z Elena niz szmatta
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Mar 21, 2012 6:51 pm

Nie, nie jest potwierdzone, tak sobie w żartach spekulujemy. I apeluję o trochę mniej obraźliwe wypowiedzi jednak.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Mar 21, 2012 6:59 pm

Beauty napisał:No przecież dobrze, że Melena to endgame Razz Wtedy będzie Defan i będę szczęśliwa I love you

Ależ ja myślę, że Damon w końcu dorośnie do Steleny i wtedy endgame będzie i Stelena i Defan, relax;D


@Kasia Żarty żartami, ale ja naprawdę myślę, że Melena będzie endgame:( Elena nie zostanie wampirem i skończy z jedynym człowiekiem, który jest w pobliżu - Mattem.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Mar 21, 2012 7:13 pm

Karolina, ja też myślę, że w finale finałów tak będzie ;P Ale chyba chodziło o obecny sezon.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Sro Mar 21, 2012 7:15 pm

Karolina napisał:
@Kasia Żarty żartami, ale ja naprawdę myślę, że Melena będzie endgame:( Elena nie zostanie wampirem i skończy z jedynym człowiekiem, który jest w pobliżu - Mattem.

Nie zgadzam się! Postuluję uśmiercić Matta jeszcze w tym sezonie. Po co nam ten człowiek? Jasne, wiem że ktoś musi nim być oprócz Eleny, ale zawsze można wprowadzić kogoś innego. Proooszę Laughing

Dla twórców Melena byłaby idealnym wyjściem z trójkąta, z drugiej strony mieliby podwójnych wrogów - fanów Steleny i Deleny. Wątpię czy fani Meleny, by im pomogli. BTW czy tacy wg istnieją?

Ja sama jestem bardziej za Steleną, choć niektóre sceny Deleny łapią mnie za serce. Generalnie ciężko zdecydować.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Mar 21, 2012 7:21 pm

Matt się ostatnio wyrabia, myślę, że nikt nie zaprzeczy Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Sro Mar 21, 2012 7:32 pm

Kasia napisał:Matt się ostatnio wyrabia, myślę, że nikt nie zaprzeczy Razz
Dla mnie nadal jest męczący. Nie wiem, może jestem już uprzedzona po dwóch sezonach, ale ta postać jest dla mnie kompletnie bez potencjału. Generalnie o ile uważam, że serial jest o niebo lepszy od książek, o tyle Matt został kompletnie zepsuty. W książce, to był fajny facet, kumaty, wyrozumiały. W serialu przez większość czasu mieliśmy do czynienia ze skrzywdzonym chłopcem, wiecznie niezadowolonym - nawet jak był z Caroline rzadko kiedy się uśmiechał. Dla mnie to jego podejście, koszula w kratę i szmatka z Grilla będzie jedynym jego obrazem jaki zapamiętam z tego serialu.
Nie wiem, co musiałoby się stać, aby zyskał w moich oczach.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Mar 21, 2012 7:38 pm

Z innej beczki, Ci ludzie mają coś z głową:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Mar 21, 2012 7:39 pm

Może was zaskoczę, ale ja bym nie chciała, żeby uśmiercili Matta. Ok, jest irytująco nudny i tak, zachowuje się czasem jak rozgotowana klucha, ale mimo wszystko uważam, że jest bardzo potrzebny w tym serialu. Nie tylko ze względu na to, że jest człowiekiem, ale też ze względu na to, że jako jedyny jest wyjątkowo mocno uczepiony normalności. Jako jedyny nie relatywizuje moralności tylko dlatego, że znalazł się w otoczeniu morderców (jakimi są wampiry, wilkołaki i cała reszta). Poza tym jest KRYSTALICZNIE CZYSTY. Kto poza nim może się tym pochwalić? Jasne, wydał Caroline, ale to właśnie z tego wynika - z tego trzymania się prostego podziału na czarne i białe, dobre i złe. Nie wydał jej z zemsty czy żalu, ale właśnie dlatego, że uważał to za jedyne słuszne wyjście. To raz, a dwa - on stanowi opokę dla wszystkich, źródło wsparcia. Dla Eleny, dla Caroline, dla Bonnie, dla Jeremy'ego. On jeden potrafi się zdystansować od całego tego cyrku i trzeźwo ocenić sytuację.
Więc, mówię to całkiem szczerze i bez ironizowania - nie wyobrażam sobie tego serialu bez Matta Donovana.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Sro Mar 21, 2012 7:50 pm

Kasia napisał:Z innej beczki, Ci ludzie mają coś z głową:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ej, dobra kto mi to streści? Bo niestety, jestem mało nowoczesna - nie mam fejsa ani twittera w związku z czym nie ogarniam tych obu serwisów - więc nie wiem jak to odczytać Razz .

W skrócie, o co ten bojkot?

Karolina, zgadzam się, że Matt jest dobry i prawy i może wszystkie postacie go potrzebują, ale przez to, że jest taki krystalicznie czysty, jak to ujęłaś, dla mnie jest nierzeczywisty. Takich ludzi nie ma i może gdyby pokazali trochę jego egoizmu bardziej by mi odpowiadał.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Mar 21, 2012 7:58 pm

Kasia napisał:Z innej beczki, Ci ludzie mają coś z głową:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jeśli chodzi o śmierć ten nastolatki to jest przecież makabryczne. Robić z czyjejś śmierci trend na twitterze... Uważam, że Matt to genialnie podsumował. W jednym poście: 'Proszę, retweetnij [moje autorskie spolszczenie Very Happy] czyjąś śmierć' a 2 miesiące później 'życz mi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin'. Przecież dokładnie tak to działa. Twitter jest miejscem, gdzie ludzie piszą o jakichś pierdołach, więc po co wrzucać do tego worka coś tak poważnego, jak czyjaś śmierć? W jakim świecie my żyjemy, że twitter stał się miejscem okazywania żałoby? Niech jeszcze dodadzą kilka wirtualnych zniczy zamiast kłopotać się pogrzebem... To jest jakiś absurd i jak najbardziej popieram Matta w tym, co napisał.

Co do Bonnie i Julie - nie bardzo rozumiem, co jest w tym obraźliwego. Napisała, co myśli i już. Pisanie, że nie okazuje szacunku biednym fanom Bonnie tylko dlatego, że nie popiera tego, że ktoś krytykuje jej scenariusz jest zwyczajnie głupie i przesadzone.

Matt przesadził z tym asshole - to fakt. Powinien przeprosić wg mnie. Każdego czasami ponosi, ale skoro jest osobą publiczną to powinien się liczyć z tym, że wymaga się od niego więcej kultury niż od zwykłego człowieka. Zwłaszcza, że w końcu mówi o ludziach, którzy zapewniają mu utrzymanie. Taka jest prawda - gdyby nie fani serial by nie przetrwał, choćby nie wiem jak rewelacyjny miał scenariusz.

No i dochodząc do 'rasistowskiego' komentarza... Chyba jestem głupia, ale nic a nic z tego nie zrozumiałam. Co mają Żydzi do czarnoskórych? Jakaś aluzja mi umyka, czy coś? Serio - zupełnie nie rozumiem ani postu Matta ani oburzenia fandomu.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Mar 21, 2012 8:13 pm

Vivien napisał:
Kasia napisał:Z innej beczki, Ci ludzie mają coś z głową:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ej, dobra kto mi to streści? Bo niestety, jestem mało nowoczesna - nie mam fejsa ani twittera w związku z czym nie ogarniam tych obu serwisów - więc nie wiem jak to odczytać Razz .

W skrócie, o co ten bojkot?

Na twitterze jest coś takiego jak 'trendy'. Są to hasła, które najczęściej pojawiają się w postach użytkowników. Żeby hasło trafiło do 'trendów' potrzebna jest wielka mobilizacja, więc zazwyczaj dzieje się to tak, że fani (np. jakiegoś serialu, pary, piosenkarza etc.) umawiają się, że tego i tego dnia w tych i tych godzinach będą wpisywali w tweetach konkretne słowa i wtedy te słowa trafiają do 'trendów'. Tyle tytułem wstępu.

Z tego tekstu wynika, że niedawno jakaś 17-letnia fanka TVD zmarła na raka. Ludzie, żeby upamiętnić jej śmierć wpadli na (jakże genialny) pomysł, żeby doprowadzić ją to trendów. I zaczęli prosić w postach obsadę TVD o to, żeby 'retweetowali' (czyli tak jakby wyświetlali na swoich profilach) posty o śmierci tej dziewczyny. A Matt im odmówił. W dodatku napisał przy tym dość prześmiewczy komentarz. Potem wytłumaczył, żeby ludzie nigdy nie prosili go o takie rzeczy. No i oczywiście wielka afera, że naśmiewa się ze śmierci tej fanki, co jest wg mnie bzdurą.

Druga sprawa dotyczy Bonnie. Jakaś fanka napisała do Julie Plec z pytaniem, dlaczego scenarzyści planują spiknięcie Bonnie z chłopakiem, który jest tak jakby jej przyrodnim bratem. Julie odpisała, że to chyba lepsze niż połączenie ją z morderczym wampirem - Kolem, nawiązując do jednego z shippów Konnie (pierwsze słyszę nawiasem mówiąc o Konnie). I tutaj fani się oburzyli, że Julie zachęca fanów wszystkich postaci do shippowania różnych par a fanów Bonnie zniechęca. I w ogóle, że nigdy nie odpowiada na pytania dot. Bonnie, bla bla bla... Ogólnie: Bonnie i jej fani się niedoceniani. Więc SKANDAL.

W dyskusji na temat Bonnie Matt wziął stronę Julie i to znowu rozwścieczyło fanów. Julie ucieszyła się z poparcia i nazwała Matta bohaterem i to znowu wywołało atak 'fanów'. Matta poniosło i nazwał którąś z dziewczyn atakujących go za stawanie po stronie Julie asshole. Kolejna afera.

I na koniec: ktoś zasugerował, że Bonnie jest czarna i dlatego scenarzyści lekceważą jej postać. Wtedy Matt odpisał 'Czy żydowscy fani również są źli z powodu traktowania Bonnie?'. I to podobno jest jakiś strasznie rasistowski komentarz. Ja, tak jak napisałam, nic z tego nie rozumiem:D


Mam nadzieję, że pomogłam. Trochę to pogmatwane.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Mar 21, 2012 8:23 pm

Przepraszam za słownictwo, ale wkurwia mnie ogromnie już to całe czepianie się o wszystko Julie, może niech sami zaczną pisać ten serial.

Dobra, zmieniając temat:

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Citizen Erased Sro Mar 21, 2012 9:00 pm

Nie rozumiem jak mogliście nie słysząc o Konnie?! ;D
A tak w ogóle czego to fani nie wymyślą i czego to nie zrobią jeśli chodzi o przeróbki:D
The Original Diaries ;
Klaroline
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Konnie
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elejah
[You must be registered and logged in to see this image.]

No i oczywiście wiadome jest, że endgame to Defan!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Sro Mar 21, 2012 9:14 pm

Hahaha:D Ostatnie piękne:)


No i wszyscy wiedzą (albo powinni wiedziećVery Happy), że jestem fanką Konnie!
Kol<3 Bonnie..... yyyyyyyyyyyy <3? Nieee, żartowałam co do Bonnie.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Sro Mar 21, 2012 9:46 pm

Karolina, dziękuje - bardzo pomogłaś Very Happy

Myślę, że te wszystkie afery to efekt 'poprawności politycznej' Amerykanów. U nich zawsze wszystko schodzi do rasizmu i holocaustu, ewentualnie ograniczania wolności. Dla mnie to jest jedna wielka ściema i hipokryzja.
Naprawdę nienawidzę tych imperialistów, ale robią dobre seriale. To muszę przyznać Laughing Taki off-top.

Konnie? Czy oni wg mieli scenę razem?

Defan - zdjęcie: cudowne. Wyglądają tak radośnie. Miłość aż promieniej.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Sro Mar 21, 2012 10:07 pm

omg raz Melena w Paranormal Activity a teraz w Kryminalnych xD

i wtf Elena. co to za powód że kochałaś Stefka bo nie mógł umrzeć. zabierzcie ją niech Kati wraca. tęsknię <3

coraz słabsze odcinki Sad
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach