Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co polecacie?

+64
efi
intears
natally
jeordie
just262
killing_joke
AsiaSSS
Carrot
imagin
asiullas
meryl.
lunka01
amelka99
lisek897
IAmSherlocked
cyganka
adamk86
klamerka
pagille
juka13
littl3me
Marginesowa
Spenciar
love_A
holly10
monisiaaa33
turtle
desertrose
Anita
Limka
nastt
openyoureyes
joanna1205
Żuri
antiba
Vivien
CallMeLady
Monika
Citizen Erased
Gigi
Karo
shiva89
Joanna
brulion
Layla
amant
lana
xAaliyahxx
Ania_
Freya
BoToCoDlaMnie
karolla
Joanna81
M&M's
Lewandowska
April
Kasia
Ola
Kilmeny
Karolina
Lise
Magda
Ewa
Ania
68 posters

Strona 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Co polecacie? Empty Co polecacie?

Pisanie by Ania Sro Sie 03, 2011 3:54 pm

Lubię Plotkarę, bardzo mnie wciągnęła. Jaki inny serial byście mi polecili? Nie wezmę się od razu za oglądanie, ale może za jakiś czas:) i właśnie - co obejrzeć? Lubię gdy akcja toczy się w naszych czasach, w dużym mieście (właśnie w USA najlepiej:)). Od razu mówię, że nie chcę nic z fantastyki i raczej obyczajówkę czy komedię niż coś w horror;)
Co polecacie? Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ewa Sro Sie 03, 2011 4:03 pm

Może Hellcats? Very Happy
"Serial opowiada o Marti Perkins, która planuje ukończyć Uniwersytet dzięki stypendium, a później iść do szkoły prawniczej, która pomoże jej opuścić Memphis i matkę alkoholiczkę. Okazuje się, że to właśnie nieodpowiedzialna rodzicielka pokrzyżuje jej plany, zapomni powiedzieć córce o tym, że jej stypendium zostało anulowane. W tej sytuacji Marti musi walczyć o nowe źródło finansowania jej edukacji. Swoją szansę widzi w dołączeniu do cheerleaders-kiego składu “Hellcats”. Na jej szczęście grupa potrzebuje nowego członka, dlatego, że gwiazda zespołu - Alice Verdura doznała kontuzji."
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Magda Sro Sie 03, 2011 4:25 pm

The OC (Życie na fali) - produkcja ta sama co GG. Całkiem w porządku.
90210 pewnie podobne, ale tu Karolina może się wypowiedzieć Wink
Pogoda na miłość (One Tree Hill) też obyczajówka, mi się nie podobało, ale w US to był hit pierwsze sezony.

Obejrzyj sobie zapowiedzi na YouTube i zdecydujesz Smile

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 7:47 pm

Pretty Little Liars. Mnie wciagnęło i polecam. Obecnie jest 1 sezon skończony, i chyba 8 2 sezonu leci:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Karolina Sro Sie 03, 2011 8:44 pm

90210 myślę, że spodobałoby ci się. One tree hill obejrzałam chyba z 10 odcinków i przestałam, bo jakoś mnie nie wciągnęło... Pamiętniki wampirów, mimo, że nie spełniają twoich 'warunków', sądzę, że przypadłyby ci do gustu.Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 8:51 pm

Glee też moze być. I Greek:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Karolina Sro Sie 03, 2011 9:25 pm

Greek gdzieś kiedyś widziałam kilka odcinków, muszę do tego kiedyś wrócić, bo mi się podobało:)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 9:28 pm

Na MTV w Polsce. W wakacje 2008:) Ja dopiero zaczęłam, 2 odcinek:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania Sro Sie 03, 2011 11:11 pm

Dziękuję za wszystkie propozycje Smile i czekam na kolejne Smile
Przeczytałam opisy i chyba najbardziej mi podpasował 90210. Obejrzałam pierwszy odcinek i wydał mi się taki słodki, chyba trochę dziecinny (jak dla mnie) i chyba też przewidywalny. Cały taki będzie? I czy - tu prośba o spoiler - w kolejnych sezonach ta głowna bohaterka co przyjechała będzie z tym gościem, którego pocałowała dwa lata wcześniej na wakacjach? To pytanie a propos tej przewidywalności Wink
Karolina napisał:Pamiętniki wampirów, mimo, że nie spełniają twoich 'warunków', sądzę, że przypadłyby ci do gustu.
Widziałam właśnie, że część osób z tego forum ogląda ten serial o wampirach, ale nie dla mnie wszelkie wampiry itp. Ale zaciekawiłaś mnie stwierdzeniem, że przypadłby mi do gustu, czemu? Smile Aż chyba obejrze na dniach pierwszy odcinek:) Zaciekawiłaś mnie no Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Karolina Sro Sie 03, 2011 11:32 pm

Ania napisał:Dziękuję za wszystkie propozycje Smile i czekam na kolejne Smile
Przeczytałam opisy i chyba najbardziej mi podpasował 90210. Obejrzałam pierwszy odcinek i wydał mi się taki słodki, chyba trochę dziecinny (jak dla mnie) i chyba też przewidywalny. Cały taki będzie? I czy - tu prośba o spoiler - w kolejnych sezonach ta głowna bohaterka co przyjechała będzie z tym gościem, którego pocałowała dwa lata wcześniej na wakacjach? To pytanie a propos tej przewidywalności Wink
Karolina napisał:Pamiętniki wampirów, mimo, że nie spełniają twoich 'warunków', sądzę, że przypadłyby ci do gustu.
Widziałam właśnie, że część osób z tego forum ogląda ten serial o wampirach, ale nie dla mnie wszelkie wampiry itp. Ale zaciekawiłaś mnie stwierdzeniem, że przypadłby mi do gustu, czemu? Smile Aż chyba obejrze na dniach pierwszy odcinek:) Zaciekawiłaś mnie no Smile

Jeżeli chodzi o 90210 to serial może jest lekko przesłodzony, ale właściwie który serial o bogatych nastolatkach nie jest? Mi się podoba, może bez szaleństw, ale jest ok. Szczególnie trzeci sezon jest ciekawy.
Spoiler:

Jeżeli chodzi o Pamiętniki wampirów. Napisałaś, że nie interesuje cię fantastyka, ale wydaje mi się, że akurat w tym serialu może ci to nie przeszkadzać tak bardzo, bo cała ta wampirza otoczka jest bardzo zgrabnie wpleciona w normalne życie nastolatków - miłości, szkoła, przyjaźnie itd. Ja też nie jestem fanką fantastyki, zdecydowanie, takie seriale jak 'Buffy', czy inne 'Czarodziejki' mnie odrzucają, ale akurat TVD bardzo fajnie mi się ogląda. I moim zdaniem jest to wyjątkowo ciekawy serial, bo akurat ten cały 'wampiryzm' gwarantuje to, że serial jest dużo bardziej interesujący niż zwyczajne obyczajówki.

Jeżeli masz czas to ja proponuję obejrzeć po kilka odcinków jednego i drugiego serialu i zdecydujesz sama, jak ci się to podoba;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania Sro Sie 03, 2011 11:41 pm

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Smile Jak czytam Twój post to obydwa seriale wydają mi się interesujące. Na pewno obejrzę chociaż po parę odcinków i jednego i drugiego Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Czw Sie 04, 2011 11:55 am

Ja np. chcętnie oglądałam Czarodziejki. Mnie wciągało i zawsze w sobote oglądałam na Polsacie:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Karolina Czw Sie 04, 2011 12:06 pm

Ania napisał:Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Smile Jak czytam Twój post to obydwa seriale wydają mi się interesujące. Na pewno obejrzę chociaż po parę odcinków i jednego i drugiego Smile

Nie ma za co:) Jak już obejrzysz, to napisz, jak wrażenia;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Kilmeny Czw Sie 04, 2011 12:45 pm

Ja pamiętniki wampirów również polecam, oprócz tego zdecydowanie 90210, pretty little liars, switched at birtch(nowy serial, jest chyba 9 odc. ale naprawdę wciąga), i skins jest całkiem fajne, widziałam tylko 1 sezon, ale zamierzam ogarnąć resztę. Smile
Kilmeny
Kilmeny
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Czw Sie 04, 2011 1:41 pm

O czym jest to Switched at Birtch i gdzie można obejrzeć?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Kilmeny Czw Sie 04, 2011 2:26 pm

"Bay Kennish, nastolatka z zacięciem artystycznym, jest wraz z bratem Toby m wychowywana w bogatej dzielnicy przez Kathryn, gospodynię domową i byłego zawodowego gracza w baseball, Johna. Po zajęciach z biologii dotyczących grup krwi, Bay postanawia sprawdzić, dlaczego jej grupa krwi różni się od rodziców. Kiedy Kennishowie potwierdzają, że Bay nie jest z nimi biologicznie spokrewniona, dowiadują się, że w szpitalu ich córka została przypadkowo zamieniona z innym noworodkiem..."

a obejrzeć online możesz na iitv Smile
Kilmeny
Kilmeny
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania Czw Sie 04, 2011 2:37 pm

Dziękuję za kolejne propozycje Smile
Obejrzałam 4 odcinki 90210. Jak na razie chyba zostawie, wrócę może za jakiś czas. Jakoś mnie nie wciągnął na tyle, abym od razu po zakończeniu odcinka chciała obejrzeć nastepny.
Poczytałam opisy Waszych kolejnych propozycji i zainteresował mnie Switched at Birth. Właśnie oglądam drugi odcinek i już mnie wciągnęło Smile Ciekawa jestem jak się dalej potoczą losy głównych bohaterek, dlatego kończę pisać post i wracam do oglądania Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ola Czw Sie 04, 2011 3:32 pm

Ja oczywiście polecam TVD, choć faktycznie jest to fantastyka. Ale myślę, że losy nastolatków są bardzo dobrze splecione z tą fantastyczną częścią.

Nie oglądałam Skins, ale słyszałam, że to dobry serial.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Kasia Czw Sie 04, 2011 3:34 pm

Skins to bardzo hardkorowy serial Smile Nie ma happy endów raczej Smile Ćpanie, chlanie, seks, wagary, 100% 'prawdziwego' życia nastolatków i mnóóóóóóóstwo przekleństw. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam sezony z pierwszą generacją Smile
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Czw Sie 04, 2011 6:57 pm

Ja chyba zacznę ogladać Skins i to o zmienieniu dziecka w szpitalu:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by April Czw Sie 04, 2011 7:20 pm

Ooo tak Skins, 1 i 2 sezon bomba:) niedawno skończyłam oglądać Gdzie pachną stokrotki, ech co to był za słodki i klimatyczny serial.... Smile szkoda, że się skończył po dwóch sezonach Sad no i zahaczał niestety o fantastykęRazz ale polecam tym, którzy lubią takie klimaty (mi się kojarzyło z Dużą rybą, Burtona).
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Czw Sie 04, 2011 7:32 pm

A o czym był ten serial?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Kilmeny Pią Sie 05, 2011 11:56 am

Skins widziałam tylko 1 sezon, ale chyba ogarnę 2, słyszałam że pozostałe nie są już tak dobre, bo zmieniona obsada itd...

O, widzę że Switched at birth oglądasz.Smile Ja czekam aż do 9 odc. pojawią się napisy, to naprawdę wciąga. Smile
Polubiłaś już jakąś postać?
Kilmeny
Kilmeny
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania Pią Sie 05, 2011 1:07 pm

Obejrzałam wszystkie dostępne odcinki Switched at birth - polecam! i czekam na kolejne. Bardzo mnie wciągnęło. Kogo najbardziej lubię? Bay i Emmetta.
Spoiler:
Kto jeszcze ogląda? Jak wrażenia? Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Kilmeny Pią Sie 05, 2011 6:37 pm

Do 9 odc. nadal nie ma napisów, jak się wkurzę to obejrzę bez nich, może mój inglisz nie okaże się taki tragiczny. Very Happy
Kilmeny
Kilmeny
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Co polecacie? Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach