Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co polecacie?

+64
efi
intears
natally
jeordie
just262
killing_joke
AsiaSSS
Carrot
imagin
asiullas
meryl.
lunka01
amelka99
lisek897
IAmSherlocked
cyganka
adamk86
klamerka
pagille
juka13
littl3me
Marginesowa
Spenciar
love_A
holly10
monisiaaa33
turtle
desertrose
Anita
Limka
nastt
openyoureyes
joanna1205
Żuri
antiba
Vivien
CallMeLady
Monika
Citizen Erased
Gigi
Karo
shiva89
Joanna
brulion
Layla
amant
lana
xAaliyahxx
Ania_
Freya
BoToCoDlaMnie
karolla
Joanna81
M&M's
Lewandowska
April
Kasia
Ola
Kilmeny
Karolina
Lise
Magda
Ewa
Ania
68 posters

Strona 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by April Sob Sie 06, 2011 10:07 pm

Lise napisał:A o czym był ten serial?

Może już sprawdziłaś na filmwebie czy coś - nie było mnie na forum, ale jeśli nie to wkleję opis stamtąd, bo jestem fatalna w opisywaniu:P

"To historia Neda, samotnego cukiernika, którego dotyk może ożywiać umarłych. Super, ale jest i haczyk. Jeśli Ned dotknie tę samą osobę po raz drugi, umiera ona na zawsze. Jeśli jednak tego nie zrobi, naoczny świadek przekręci się nogami do góry. Co zatem zrobić? Proste: dołączyć do prywatnego detektywa, sprowadzać do świata żywych ofiary morderstw, na tak długo, aby odkryć kto popełnił zbrodnię, i zgarniać nagrody. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki kolejną ofiarą nie okazuje się ukochana Neda z dzieciństwa, której ten nie potrafi odesłać na zawsze do świata umarłych!"
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Wto Sie 09, 2011 12:15 pm

Aha... Ciawe:) Kolejny serial dopisany do listy "Muszę obejrzeć"...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by April Wto Sie 09, 2011 3:41 pm

Haha:P ja mam na takiej liście kilkadziesiąt seriali, nie wspominając o filmach... mam nadzieję, że po śmierci też się da je oglądać, bo za życia się na pewno z tym nie wyrobię Very Happy szczególnie, że co chwilę coś nowego dochodzi;/;p
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lewandowska Czw Sie 11, 2011 2:40 pm

Tyle mam seriali do polecenia, ale nie chce mi się wypisywać wszystkich ;P Polecę wam w takim razie seriale, które oglądam w obecnej chwili.
* Moonlight - o wampirze i dziennikarce, naprawdę świetny, polecam.
* Hellcats - całkiem niezły, nic specjalnego, ale dla odmóżdżenia i zabicia czasu polecam.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania Sob Sie 13, 2011 10:41 pm

Miałam się wziąc za Skins, ale napotkałam Sugar Rush i po kilku odcinkach zaczęło mnie nudzić, zostawiłam. Oglądał ktoś? Jeszcze chyba o tym serialu nie było tutaj mowy.
I właśnie nie wiem czy się brać za Skins, bo czytałam porównania do ww serialu i podobno Skins jeszcze ostrzejsze i nie wiem czy się zdecydować.. może spróbuję jutro Wink
I oczywiście dziękuję za prozycje i czekam na kolejne Smile Część od razu odrzucam - fantastyka (tak, wiem, obiecałam że spróbuję Pamiętniki wapmirów, ale ciągle odkładam Wink), sport, czy horrory.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania Pon Sie 15, 2011 10:54 pm

Podbijam temat Smile
Nie oglądałam jeszcze ani PW ani Skinsów, ale pamiętam Wink
Oglądałam natomiast jeden odcinek Przyjaciół. Pierwszy, ale zarazem dla mnie ostatni Wink Wydaje mi się, że ten serial jest już kultowy, to mnie zachęciło, ale jednak nie dla mnie.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Go?? Pon Sie 15, 2011 11:00 pm

W takim razie spróbuj How I met Your Mother. Bynajmniej ja uwielbiam ten serial więc polecam gorąco!Razz

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by M&M's Nie Sie 28, 2011 10:11 pm

No to ja jeszcze wsomnę o Gotowych na wszystko, bo z tego co czytam to jeszcze nikt nie zaproponował tego cudownego, nadzwyczajnego, oszałamiejącego Razz serialu.
M&M's
M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Joanna81 Pią Wrz 02, 2011 1:07 pm

Ja jeszcze polece seriale (chyba nikt nie wspomnial a jezeli tak to sorry za powielanie:) "Hidden Palms" i The Secret Life of an American Teenager" Takie latwe, lekkie i przyjemne w ogladaniu. Oraz wszyskie CSI (kazdy to zna zapewne ale je uwielbiam) Friends tez - ale to juz niebiespieczny nalóg (odwazylabym sie napisac ze zapewne nikt na tym forum by mnie nie przebil w ogladalnosci tego serialu!!SmileSmile
Joanna81
Joanna81
Gossip Girl & Nate
Gossip Girl & Nate

Liczba postów : 83

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Pią Wrz 02, 2011 1:18 pm

Hehe:) JA chyba nawet nie oglądałam wszystkich odcinkó Friends...a co do seriali... House:P I jeszcze kilka polskich; Przepis na życie, Usta Usta, Rodzinka.pl
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Joanna81 Pią Wrz 02, 2011 1:23 pm

Kiedys bys swietny serial "Jack and Jill" bardzo mi sie podobal ale teraz nigdzie nie mozna go zlapac...chyba sie przeterminowal;) Z polskich seriali fajny byl "Egzamin z Zycia" i "Pensjonat pod Roza" a ze staroci to "W Labiryncie" "Alternatywy 4" "Zmiennicy" i wszystkie z tego okresu:)Smile
Joanna81
Joanna81
Gossip Girl & Nate
Gossip Girl & Nate

Liczba postów : 83

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Lise Pią Wrz 02, 2011 1:29 pm

13 Posterunek, Niebieska Linia...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by karolla Pią Wrz 02, 2011 4:15 pm

The O.C. (Życie na fali) - uwielbiam! bardzo mi się podobał, mam duży sentyment do tego serialu bo był to pierwszy serial który mnie wciągnął i po którym zaczęłam oglądać inne, w tym Plotkarę. Moim zdaniem świetny i zabawny (zwłaszcza Seth) i bardzo mi się podoba muzyka w tym serialu. Wiele fajnych scen z super dobraną muzyką! Polecam!

90210 - trochę za bardzo naciągany (z resztą jak większość seriali młodzieżowych) ale fajny, szczególnie drugi sezon, moim zdaniem najlepszy, chociaż w pierwszym sezonie też jest dużo fajnych wątków i scen szczególnie z Navidem i Adrianną.

Grey's Anatomy (Chirurdzy) - i tu zupełnie inny klimat, bo serial nie taki młodzieżowy, opowiada o młodych lekarzach, ale jest naprawdę świetny! Chyba mój ulubiony serial! Chociaż z sezonu na sezon niestety co raz groszy, ale co się dziwić w końcu ma już 8 sezonów! Naprawdę polecam, szczególnie pierwsze sezony są super, kiedy jest cała stara obsada i są jeszcze stażystami!

Oprócz tego polecam jeszcze Skins ( zwłaszcza pierwsza generacja, druga była ok, obejrzałam z chęcią ale nie równa się pierwszej), i How I meet your mather - bardzo fajny i bardzo zabawny serial Smile
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by BoToCoDlaMnie Sro Lis 09, 2011 12:19 am

Ja polecam Przyjaciół ; D do tego vampire diaries true blood supernatural iii pretty little liars ; d
BoToCoDlaMnie
BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Freya Sro Lis 09, 2011 10:52 pm

Czy pamięta ktoś jeszcze serial "Roswell: W kręgu tajemnic"? Jeden z moich ulubionych seriali ever ^^ Można znaleźć w sieci odcinki z polskim lektorem. Poza tym Dexter, Prison Break, Skins.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by BoToCoDlaMnie Sro Lis 09, 2011 11:17 pm

ejj ja pamietam Roswell ! mialam manie ; D i do tego ta piosenka Dido na poczatku ! to był hit ! szkoda ze sie skonczyl : ( albo inny serial tez stary ale super "Jezioro marzen " : D
BoToCoDlaMnie
BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania_ Sro Lis 09, 2011 11:22 pm

Roswell było świetne........ale najgłębiej w moim sercu jest One Tree Hill...poprostu kocham więc polecam Wink
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Freya Czw Lis 10, 2011 3:38 pm

BoToCoDlaMnie napisał:ejj ja pamietam Roswell ! mialam manie ; D i do tego ta piosenka Dido na poczatku ! to był hit ! szkoda ze sie skonczyl : ( albo inny serial tez stary ale super "Jezioro marzen " : D

Też byłam "fanatyczką" Roswell ^^ a co do Jeziora Marzeń - wspominam bardzo miło pierwszy sezon, później jakoś coraz mniej mnie interesował. Pamiętam też "Asy z klasy", lubiłam niektóre chore schizy z tego serialu, poza tym Harrison był sweet ;D Aaa i jeszcze bardzo lubiłam jednosezonowy serial "Szkoła Przetrwania" z Haydenem Christensenem w roli głównej ^^
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Kasia Czw Lis 10, 2011 3:51 pm

Jezioro Marzeń, jejku, dorastałam z tym serialem Smile
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ola Czw Lis 10, 2011 5:45 pm

I tak mimo wszystko obecnie najbardziej godne polecenia są "Pamiętniki Wampirów", o ludzie co tam się dzieje, sezon 3 cudowny Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania_ Czw Lis 10, 2011 5:47 pm

Ola napisał:I tak mimo wszystko obecnie najbardziej godne polecenia są "Pamiętniki Wampirów", o ludzie co tam się dzieje, sezon 3 cudowny Wink


o tak...zgadzam się z Tobą...sezon 3 jest naprawdę świetny Wink
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by BoToCoDlaMnie Czw Lis 10, 2011 11:57 pm

Freya napisał:
BoToCoDlaMnie napisał:ejj ja pamietam Roswell ! mialam manie ; D i do tego ta piosenka Dido na poczatku ! to był hit ! szkoda ze sie skonczyl : ( albo inny serial tez stary ale super "Jezioro marzen " : D

Też byłam "fanatyczką" Roswell ^^ a co do Jeziora Marzeń - wspominam bardzo miło pierwszy sezon, później jakoś coraz mniej mnie interesował. Pamiętam też "Asy z klasy", lubiłam niektóre chore schizy z tego serialu, poza tym Harrison był sweet ;D Aaa i jeszcze bardzo lubiłam jednosezonowy serial "Szkoła Przetrwania" z Haydenem Christensenem w roli głównej ^^


hahah ! widze ze nie bylam jedyna maniaczka seriali na polsacie ; D
mi sie z asow ten koles podobal [You must be registered and logged in to see this link.] ; D pozniej go widzialam w jakims filmie jak geja gral ;D

a szkola przetrwania booozee ; D to bylo cos ; d
i teraz jeszcze jeden serial sobie przypomnialam ; D Sabrina <333
BoToCoDlaMnie
BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Ania_ Pią Lis 11, 2011 1:46 am

wiecie co?!.... właśnie sobie przypomniałam o serialu "Alf"...Boże przecież ja go uwielbiałam! Smile



[You must be registered and logged in to see this image.]




ah....jak ja tęsknię za moim dzieciństwem.... ;(

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Freya Pią Lis 11, 2011 10:33 am

BoToCoDlaMnie napisał:
Freya napisał:
BoToCoDlaMnie napisał:ejj ja pamietam Roswell ! mialam manie ; D i do tego ta piosenka Dido na poczatku ! to był hit ! szkoda ze sie skonczyl : ( albo inny serial tez stary ale super "Jezioro marzen " : D

Też byłam "fanatyczką" Roswell ^^ a co do Jeziora Marzeń - wspominam bardzo miło pierwszy sezon, później jakoś coraz mniej mnie interesował. Pamiętam też "Asy z klasy", lubiłam niektóre chore schizy z tego serialu, poza tym Harrison był sweet ;D Aaa i jeszcze bardzo lubiłam jednosezonowy serial "Szkoła Przetrwania" z Haydenem Christensenem w roli głównej ^^


hahah ! widze ze nie bylam jedyna maniaczka seriali na polsacie ; D
mi sie z asow ten koles podobal [You must be registered and logged in to see this link.] ; D pozniej go widzialam w jakims filmie jak geja gral ;D

a szkola przetrwania booozee ; D to bylo cos ; d
i teraz jeszcze jeden serial sobie przypomnialam ; D Sabrina <333

Geja grał chyba w którrejś części "Dziewczyn z drużyny" xD o tak, Sabrinę też uwielbiałam swego czasu i też niedawno odnalazłam ten serial online po polsku. Miło powspominać szczenięce lata ^^
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by xAaliyahxx Pon Lis 14, 2011 10:22 pm

Poczytałam sobie co tu napisałyście i najbardziej mnie przekonuje:
90210
Switched At Birth
Skins
Hellcats (nie wiem, czy przeżyję tu Ashley Tisdale, ale zobaczymy)
Sugar Rush
The OC

Pewnie kiedyś zacznę je oglądać, narazie ostatnia klasa, egzaminy i trzeba zakuwać Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Co polecacie? - Page 2 Empty Re: Co polecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach