Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

+31
tajemnicza
Ewa
xoxo-Anja
Karolina287
vanderwoodsen
K.
karolla
Vivien
ronnie
joanna1205
amiya
lily333
pelcia22
Lewandowska
shiva89
Gigi
poster
antiba
Justyna
Joanna
frejabeha
Ella
Serena
CallMeLady
Karo
TheBlairBitchProject
Magda
Żuri
Kasia
Layla
brulion
35 posters

Strona 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 11:34 pm

uhu, tu nie ma kolczykow Sad a juz mialam calego posta z moja wersja wydarzen napisanego
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Justyna Sro Maj 09, 2012 7:59 am

O ludziee Shocked chyba przestanę tu wchodzić bo co zajrzę to pojawia się pińcet nowych teorii Razz Razz Łeb mi eksploduje do wtorku zanim wszystko się wyjaśni Wink Najlepsze jest to, że każda ta teoria jest lepsza od takiej, którą zaserwują nam scenarzyści jak przypuszczam Neutral

I serio, jak oni mają zamiar zmieścić to wszystko w jednym odcinku?
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by TheBlairBitchProject Sro Maj 09, 2012 12:41 pm

Gigi napisał:
tylko Georgina go przejmie. ciekawa jestem co oni zrobią :>

a może G i D pracowali od dawna razem. chcą rozwalić UES i zemścić się. Dan miał rozkochać najpierw Serenę. potem Blair. skłócić je. i zwiać z Georginą. a Milo to tak naprawdę ich syn xD

czytajac mase spoilerow, Waszych opini, teoria Gigi wydaje mi sie bardzo ciekawa... Georginia i Dan od poczatku to zaplanowali, zeby zemscic sie na dziewczynkach z UES, no bo te dziwne usmieszki Dana i Georginy, hmm, przyznam sie, ze chcialabym takiego rozwiazania, troche w stylu GG... Poza tym ktoras z dziewczyn pisala cos, ze np. moze byc to zemsta Dana za wypedzenie przez Blair Jenny... wiem, wiem, ze troche wybujale, ale jakos mi to wszystko pasuje ....
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by poster Sro Maj 09, 2012 1:07 pm

moze byc to zemsta Dana za wypedzenie przez Blair Jenny.
Wątpię, już tyle czasu minęło od jej wypędzenia, że raczej nie wracaliby do tego momentu. Poza tym wydaje się, że Dan i Rufus tak jakby zapomnieli, że ona jest z ich rodziny. Tak samo jak każdy z vdW o Ericu... No ale skoro Bart zmartwychwstał, to może Dan przypomni sobie o swojej kochanej siostrzyczce.
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by K. Sro Maj 09, 2012 4:32 pm

Hmmmmm... myślę, że Dan jest na to troszeczkę za głupi aby się mścić na Blair za Jenny. Bo jakby chciał to zrobić to dawno by to zrobił a Georgina jest w tym odcinku zapewne po to aby pomóc w czymś Blair bo jak było w którymś tam odcinku ona ma wrócić i odebrać nagrodę za pomoc w sprawie B.

K.

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 4:58 pm

Ahh jestem tu nowa i tyle już tu przeczytałam, że tyle myśli mi się nasuwa. Dziś obejrzałam 23 odcinek sezonu 5 i moim zdaniem wyjdzie niezły cyrk z tego co się ujawniło.
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 09, 2012 5:27 pm

K. napisał:Hmmmmm... myślę, że Dan jest na to troszeczkę za głupi aby się mścić na Blair za Jenny. Bo jakby chciał to zrobić to dawno by to zrobił a Georgina jest w tym odcinku zapewne po to aby pomóc w czymś Blair bo jak było w którymś tam odcinku ona ma wrócić i odebrać nagrodę za pomoc w sprawie B.

ze co? affraid
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Sro Maj 09, 2012 5:45 pm

Też mnie to zastanawia, ale chyba chodzi o to, że Dan nie umie robić intryg, albo nadinterpretuję Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karolina287 Sro Maj 09, 2012 5:53 pm

Ojej, już nie wiem co mam mysleć o tym finałowym odcinku, choć jak dla mnie najbardziej prawdopodobna jest ta wersja wstawiona przez Someone like you w wątku ze Spolerami (chyba to ten przetłumaczony z tumbrl).
Karolina287
Karolina287
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty 5x2444

Pisanie by Kasia Sro Maj 09, 2012 8:16 pm



Ostatnio zmieniony przez Katefused dnia Sro Maj 09, 2012 8:24 pm, w całości zmieniany 3 razy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Sro Maj 09, 2012 8:20 pm

Boże ile ona ma tych pamiętników xDDD I w ogóle drze się jak Blair z pierwszego sezonu, kocham to Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Sro Maj 09, 2012 8:25 pm

uwielbiam ten głos po prostu xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by xoxo-Anja Sro Maj 09, 2012 8:31 pm

stara B. stara B. Very Happy
xoxo-Anja
xoxo-Anja
Chuck & Gossip Girl
Chuck & Gossip Girl

Liczba postów : 76

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ewa Sro Maj 09, 2012 8:32 pm

Kocham to <3
Coś mi się wydaję,że ten odcinek będzie jednak całkiem dobry Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Sro Maj 09, 2012 8:43 pm

O ranyyy ile ona tego ma Very Happy Go B.! Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Sro Maj 09, 2012 8:50 pm

eee. ukradła telefon Dana?? Very Happy będzie drama Razz

ciekawe kiedy wydrze się na Serenkę, żeby pakowała swoje rzeczy :> chyba niedługo Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 9:02 pm

Bartholomew napisał:eee. ukradła telefon Dana?? Very Happy będzie drama Razz

ciekawe kiedy wydrze się na Serenkę, żeby pakowała swoje rzeczy :> chyba niedługo Razz


Tak, oj chce zobaczyć to jak się pakuje Very Happy
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 09, 2012 9:37 pm

juz niech nie dobijaja tej Sereny tak do konca Sad mam nadzieje, ze kompletnie jej nie zniszcza w imie dramy pomiedzy D i B...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 9:49 pm

CallMeLady napisał:juz niech nie dobijaja tej Sereny tak do konca Sad mam nadzieje, ze kompletnie jej nie zniszcza w imie dramy pomiedzy D i B...

Ona sama prawie się dobiła mając laptopa z którego stała się tak jakby plotkarą. Nie powinna była tego robić. Teraz będzie płaciła za swoje winy i moim zdaniem jej się to należy, bo jak się jest w paczce to nie staje się przeciwko niej i To w taki sposób bo została zwolniona z pracy.
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Sro Maj 09, 2012 10:27 pm

Czyżby paralela: książka Dana w premierze - pamiętnik Blair w finale? Wink

Ciekawe tylko, czy Blair nie chce zdradzić, że nie kocha Dana (ewentualnie Chucka), czy wręcz odwrotnie, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 09, 2012 10:32 pm

sarahwoods napisał:
CallMeLady napisał:juz niech nie dobijaja tej Sereny tak do konca Sad mam nadzieje, ze kompletnie jej nie zniszcza w imie dramy pomiedzy D i B...

Ona sama prawie się dobiła mając laptopa z którego stała się tak jakby plotkarą. Nie powinna była tego robić. Teraz będzie płaciła za swoje winy i moim zdaniem jej się to należy, bo jak się jest w paczce to nie staje się przeciwko niej i To w taki sposób bo została zwolniona z pracy.

oj tam, kazde z nich ma tyle na sumieniu...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 10:49 pm

Tylko czy więcej osób chciało stać się plotkara? Tak jak Dążyła do tego Serena?
Wiesz lubię Serenę jednak jak ja ukarają jest Ciekawe Wink
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Sro Maj 09, 2012 11:36 pm

Myślałam, że ta scena z promo, gdzie B mówi, że chce zniszczyć życie S. będzie od razu. Jest wyjątkowo mało wkurzona na nią mimo wszystko. o0
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Sro Maj 09, 2012 11:38 pm

Someonelikeyou napisał:Czyżby paralela: książka Dana w premierze - pamiętnik Blair w finale? Wink

Ciekawe tylko, czy Blair nie chce zdradzić, że nie kocha Dana (ewentualnie Chucka), czy wręcz odwrotnie, he.

będą budować napięcie, budować, budować, budować. i okaże się na końcu, że pamiętnik nic nie wyjaśnia i nie kocha żadnego xDD

ale nie no nie wróży to dobrze Dair. ale że promo zazwyczaj myli to mam nadzieję Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by vanderwoodsen Czw Maj 10, 2012 12:06 am

Żuri napisał:Myślałam, że ta scena z promo, gdzie B mówi, że chce zniszczyć życie S. będzie od razu. Jest wyjątkowo mało wkurzona na nią mimo wszystko. o0

Scena scena jednak ważna będzie całość nigdy nie ukażą prawdziwego zamiaru w malej krótkiej scenie;)
No ale już się nie mogę doczekać całego odcinka;)
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 5 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach