Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

+31
tajemnicza
Ewa
xoxo-Anja
Karolina287
vanderwoodsen
K.
karolla
Vivien
ronnie
joanna1205
amiya
lily333
pelcia22
Lewandowska
shiva89
Gigi
poster
antiba
Justyna
Joanna
frejabeha
Ella
Serena
CallMeLady
Karo
TheBlairBitchProject
Magda
Żuri
Kasia
Layla
brulion
35 posters

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 5:37 pm

"Looks like we got Mr.Whisperson and Mrs. Babyvoice back."

xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Lise Pon Maj 14, 2012 5:42 pm

to musi być fake. srsly, Blair wybiera w końcu Chucka a on "That’s not enough."? to nie może być prawda... prooosze
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ella Pon Maj 14, 2012 5:49 pm

nie podoba mi się taki rozwój wypadków. Jak Chuck może po raz kolejny Blair odrzucać???
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Pon Maj 14, 2012 5:54 pm

Może ją odrzucać, bo jest Basstardem i imho tak powinna wyglądać jego postać od samego początku. Jeśli to nie jest foiler, to dla mnie jest to wyraźna paralela do 1x18, kiedy Blair czeka na Chucka na lotnisku, a Chuck wybiera wolność.
Ja bym się cieszyła z takiego rozwoju wypadków, ale nie odzywam się już Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 5:59 pm

Brulion, zdajesz sobie sprawę, że nawet jeśli nie będzie ani Chair, ani Dair to szanse na Nair i tak są 0.01%? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Pon Maj 14, 2012 6:06 pm

Jeśli nie będzie ani Chair, ani Dair, to chyba są trochę większe niż 0.01% Razz Ale przyznajcie, że to byłaby ogromna niespodzianka, gdyby w ostatnim odcinku serialu Blair i Nate byliby razem.

Tak naprawdę to nie nie lubię Chair dlatego, że bardziej lubię Nair, tylko dlatego, że po prostu Blair i Chuck nie pasują mi do siebie jako stała para. Byli fajni w pierwszym sezonie i imho na tym ich romans powinien się skończyć. Pisałam już o tym wiele razy Razz Chuck nie jest typem człowieka, który wiąże się z kimkolwiek na stałe, a Blair też nie powinna tak o niego zabiegać, bo nie tak została wychowana (tak mi się wydaje). Jak to powiedziała w 2x12: "faceci powinni za mnie płacić albo mnie zabawiać".
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:18 pm

Someonelikeyou napisał:Chyba mamy przeciek.

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this link.]

cytuję, żeby klipy nie zagubił się Very Happy

z tym głosem to chyba jest wyższy niż zazwyczaj. to pewnie wina klipu.

ej żal mi Dana. nie kumam jak Blair mogła go tak zwodzić i jeszcze wydzierać się na Serenkę. wtf. może to sen?? flashback?? cokolwiek błagam Very Happy to w ogóle nie m sensu xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 6:21 pm

scenki z pamiętnika xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:23 pm

dobre. dobre Very Happy tym razem okaże się, że to Blair majaczy po wypadku i to są jej zapiski. zły seks z Danem. Bart zmartwychwstał. ILY i Chuck Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Pon Maj 14, 2012 6:24 pm

Nie, nie, nie. Blair obudzi się ze śpiączki po wypadku, bo przecież wszystko od 5x11 to alternatywna rzeczywistość xDDD Albo dojdzie do końca książki, którą czyta od 5x04 ;DDDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 6:26 pm

Myślę, że nawet taki zdolny pisarz jak Dan by takiego scenariusza nie wymyślił Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Pon Maj 14, 2012 6:26 pm

Oglądnęłam te filmiki i nawet nie do końca wiem co napisać. Zastanawiam się właśnie nad wysłaniem najszczerszych gratulacji do scenarzystów GG. Sprawili, że po oglądnięciu kilkusekundowego klipu znienawidziłam jedną z moich ulubionych serialowych postaci. Uczynili niemożliwe możliwym. Zdolniachy. Naprawdę po prostu nie wierzę. Jeżeli tak naprawdę będzie w dzisiejszym odcinku to Bass dostaje ode mnie plusa za takie teksty do Blair. Po raz pierwszy od kilku lat. Chyba zmieniam odznakę.

Po co DB w takim razie? Żeby wypełnić czymś odcinki, po za Chuck's drama? Żeby ucieszyć niektórych fanów? Żeby Safran mógł się chwalić jak to przez 5 sezonów budował tą relację? Po co “I love you. I always will. But that doesn’t mean I’m in love with you”, “Blair. She walked away from me today and not like she has done in the past.It was different. I feel like she’s changing.”, “I told Chuck he doesn’t have my heart anymore. I realized it belongs to someone else.”?! Mam serio dość tego serialu, a chyba nie powinno tak być. I nie przez to, że B wraca do Chucka. CB może być jak dla mnie endgame i nie będę miała z tym problemu, tylko niech to budują stopniowo, a nie robią nagłe powroty B do Chucka w każdym finale, bo to jest już chore i całkowicie niezgodne wydarzeniami całego sezonu.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 6:29 pm

Dla mnie przede wszystkim wtf jest to, że Blair udawała (?) uczucia do Dana, albo że poszła do Dana by zapomnieć o Chucku. Kpina.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:32 pm

najlepszy jest wtf taki, że rozwalili Chair i Derenkę na kawałki i zrobili z Dana zakochanego po uszy tylko po to, żeby w jednym odcinku na koniec Blair poszła do Chucka i powiedziała, że kocha właśnie jego xD

a jeszcze lepsze jest to, że chyba w tej samej chwili Dan wstrzymuje seksik z fajną laską Very Happy a jeszcze lepsze będzie to jak Blair wróci do Dana po tym jak Chuck ją odrzucił i powie, że kocha jednak Dana Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by joanna1205 Pon Maj 14, 2012 6:33 pm

Odpadłam Laughing ! To było tak oczywiste, że aż się dziwię, że sama na to nie wpadłam! To przez moją naiwność - wierzyłam, że twórcom tego serialu jeszcze odrobinę na nim zależy, a to był błąd. Oni po prostu wyszli z założenia, że nie mogą wprawdzie uszczęśliwić zarówno fanów Dair jak i Chair, ale za to można ich wszystkich po równo wkurzyć Very Happy . Genialne! Laughing
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 6:38 pm

Nate - bezbarwny, Blair - psychopatka, Serena - zdradziecka su*a, Chuck - cham i arogant do kwadratu, ciekawe co zaserwują z Danem.

Po tej scence Chucka i Blair jak dla mnie nie będzie ani Chair (bo chyba 5 minut później Chuck nie zmieni zdania i nie wyskoczy z pierścionkiem) ani Dair (bo to by było chore po prostu) zastanawiam się w takim razie co oni do cholery wymyślą, wielkie pogodzenie Blaireny?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:43 pm

boże jakbym chciała teraz, żeby to okazało się prawdą xD

Gigi napisał:
a może G i D pracowali od dawna razem. chcą rozwalić UES i zemścić się. Dan miał rozkochać najpierw Serenę. potem Blair. skłócić je. i zwiać z Georginą. a Milo to tak naprawdę ich syn xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:46 pm

komentarz pod klipem

"I swear Chuck could actually kill Blair and she would come back as a ghost begging him to love her." I stole this off tumblr because it's really fucking true.

xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Pon Maj 14, 2012 6:52 pm

Tak apropos to tag DB na tumblrze teraz to jakaś jedna wielka żałoba i hejt Blair hehe Wink Nie dziwię się.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:54 pm

nie dziwię się. Blair wychodzi chyba gorzej niż Serenka.

jeszcze Dan: czy ty chcesz być w tym związku??
Blair: oczywiście!!!

następna scena. Blair: kocham cię Chuckuś

padłam xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Pon Maj 14, 2012 6:56 pm

Jedno jest pewne. To, że scenarzystom świetnie idzie pisanie kwestii dla hipokrytów w tym serialu. Big love Safran <3 idź niszczyć Smash.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Pon Maj 14, 2012 6:57 pm

Ej nie. Musi istnieć jakieś logiczne wytłumaczenie. To się nie składa do kupy w ogóle. Poza tym dlaczego mieliby wypuszczać takie hmmm znaczące klipy do jakiejśtam hiszpańskiej telewizji?
Ja usilnie staram się w to nie wierzyć. Wiem, że Goodman napisała ten odcinek i że ona uwielbia Chair, ale bez przesady. *wishful thinking* zobaczycie że tego nie będzie xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by shiva89 Pon Maj 14, 2012 7:00 pm

I znowu to samo Chuck latal za nia pół sezonu kiedy ona mowi ze go kocha on tego nie chce i wielka drama..czemu nie moga byc w koncu razem bez zadnych problemow...
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Pon Maj 14, 2012 7:03 pm

Już zaczynam wierzyć, że scenarzyści TSC dostali cynk od CW, że stacja rezygnuje z serialu przez oficjalnym ogłoszeniem tego info. Ci z braku laku zabawili się trochę na planie GG i tak naprawdę Blair została opętana przez jakiegoś demona, na końcu odcinka się ocknie, powie Danowi ILY i pojadą razem do Rzymu hhaha
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 7:08 pm

lol bru Very Happy jesteś w pierwszy etapie żałoby - zaprzeczanie xDD tylko nie wiem po kim ta żałoba lol. imo dla twojego shipu wszystko układa się dobrze Very Happy Dan przeprosi Serenkę. powie, że miała racje. i weźmie do siebie tą lepszą bitch wariatkę Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 8 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach