Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Lip 07, 2012 8:30 am

Brooke jest świetna imo. Ale ja nawet Rachel lubię, więc co się dziwić hehe. Brooke jako jedna z nielicznych podoba mi się w 5 sezonie. To już nie to samo. Lucas jest żałosny, serio. On każdą kocha miłością szczerą i prawdziwą i ma zamiar zostać z dziewczyną do końca życia (czyt. do pojawienia się innej). Skills jest ciągle świetny, ale Mouth tragedia, jest wątek jest tragedią Sad Jamie jest słodki I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Sob Lip 07, 2012 9:50 am

Oooo...ja Brooke uwielbiam I love you Za ideał jej nie uważam ale jest moją ulubioną bohaterką Smile Miała momenty gdzie naprawdę irytowała (szczególnie w pierwszym sezonie) ale moim zdaniem Brooke jest bohaterką, która przeszła największą przemianę w serialu. Wydoroślała, zmądrzała, stała się odpowiedzialna, w późniejszych sezonach po "starej" Brooke zostało tylko wspomnienie i nawet czasami brakowało mi tego jej szaleństwa Smile Ale zmiana i tak wyszła na jej korzyść Wink

Bjuti ja Ci się nie dziwię bo też lubię Rachel (nawet w 7 sezonie Smile ) Bardzo podobała mi się jej przyjaźń z Brooke i Mouthem Smile aż szkoda, że to się tak skończyło Sad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sob Lip 07, 2012 9:30 pm

Jen napisał:
Lewandowska napisał:Czy Peyton potem dalej będzie opowiadać o swoim życiu na internecie?

P.S
[You must be registered and logged in to see this image.]

xD
Boże, koszmarna gra aktorska Hil w tej scenie, masakra Very Happy

A Peyton to czołowa męczennica serialu. Zawsze znajdzie powód, żeby się nad sobą poużalać, a i wyżywać się na innych też lubi (np. Haley w 3 sezonie). Co ciekawe, w Ameryce często ją hejtują, co kiedyś było dla mnie zaskoczeniem, bo polscy fani ją lubią. Ale i tak wolę Sawyer od Brooke, za którą nie przepadam po części przez fanów, którzy uważają ją za ideał i zawsze znajdą dla niej usprawiedliwienie, nieważne co zrobi. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale niektórzy to fanatycy na maksa.


Brooke to ideał? Surprised Przez pierwsze 4 sezony nie znosiłam Brooke totalnie. Very Happy Teraz jest ok, bardzo lubię jej głos. xD
Z Peyton była dobra scena "ej, jestem totalnym samotnikiem" "facet z druzyny? Czirliderka? Jesteś Prom Queen" Very Happy

Rachel nie znoszę, Mouth jest całkiem spoko, a Skillsa kocham. Very Happy
Lucas nie jest zły, lubiłam go nawet, choć nie wiem za co. Jeszcze przejście z Brooke na P jestem w stanie wybaczyć, bo nie wiem, co mu odwaliło, że mu się przypomniało, że zawsze kochał Brooke
Spoiler:

Lucasa z Brooke tolerowałam tylko przy drugim podejściu, byli nawet ok, ale i tak lipa.

Skills i Jamie. Najlepsi bohaterowie. Very Happy

Szkoda, że Lily była tlko 3 odcinki. Neutral
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Lip 08, 2012 12:14 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Lip 08, 2012 10:54 am

Ja polubiłam Brooke w pierwszym sezonie już, na początku jej tylko nie lubiłam, gdy była przedstawiona jako idiotka.

Skills I love you


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja chcę, żeby Bevin wróciła:( I ślicznie jej było w tych blond włosach potem.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Nie Lip 08, 2012 3:07 pm

Bevin i Skills Very Happy:D:D oni byli fajną parą ;D

Spoiler:

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Lip 08, 2012 9:55 pm

Joanna napisał:Bevin i Skills Very Happy:D:D oni byli fajną parą ;D

Spoiler:


Rozpierdzielało mnie to. Very Happy
Fajną parą byli, ale w sumie fajnie, jak na razie wujek Skills szuka kogoś.

No i
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Lip 08, 2012 10:31 pm

Żuri napisał:
Joanna napisał:Bevin i Skills Very Happy:D:D oni byli fajną parą ;D

Spoiler:


Rozpierdzielało mnie to. Very Happy
Fajną parą byli, ale w sumie fajnie, jak na razie wujek Skills szuka kogoś.

No i
Spoiler:

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Nie Lip 08, 2012 10:40 pm

Lewandowska napisał:
Żuri napisał:
Joanna napisał:Bevin i Skills Very Happy:D:D oni byli fajną parą ;D

Spoiler:


Rozpierdzielało mnie to. Very Happy
Fajną parą byli, ale w sumie fajnie, jak na razie wujek Skills szuka kogoś.

No i
Spoiler:

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
Spoiler:

he he
Spoiler:

A tak w ogóle dziewczyny nie brakuje wam czołówki od 5 sezonu? Ja pamiętam, że nie mogłam przeboleć jej braku...tak jakby oglądało się inny serial Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Lip 08, 2012 10:45 pm

Ania_ napisał:
Lewandowska napisał:
Żuri napisał:
Joanna napisał:Bevin i Skills Very Happy:D:D oni byli fajną parą ;D

Spoiler:


Rozpierdzielało mnie to. Very Happy
Fajną parą byli, ale w sumie fajnie, jak na razie wujek Skills szuka kogoś.

No i
Spoiler:

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
Spoiler:

he he
Spoiler:

A tak w ogóle dziewczyny nie brakuje wam czołówki od 5 sezonu? Ja pamiętam, że nie mogłam przeboleć jej braku...tak jakby oglądało się inny serial Smile

O Jezu Very Happy

Nie będzie już w ogóle czołówki?! A ja ciągle na nią czekam;(
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Nie Lip 08, 2012 10:57 pm

Nie będzie już w ogóle czołówki?!
W 8 sezonie będzie czołówka, w każdym odcinku piosenkę tytułową będzie śpiewała inna osoba związana z serialem.

A co do Skillsa i Bevin, to mam informację dla fanów, spory spoiler:
Spoiler:
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Lip 08, 2012 11:06 pm

Co do czołówki - jak ogądałam odcinek po odcinku to mnie to strasznie irytowało AAAAAJ DONT ŁONT TU BIII (przewijałamxD) ale teraz jakoś tak pusto bez żadnej czołówki. Swoją drogą to śmieszne, bo w pierwszych 4 sezonach jak było czarne tło i napis to było wiadomo, że stanie się coś złego. xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Lip 08, 2012 11:42 pm

Żuri napisał:Co do czołówki - jak ogądałam odcinek po odcinku to mnie to strasznie irytowało AAAAAJ DONT ŁONT TU BIII (przewijałamxD) ale teraz jakoś tak pusto bez żadnej czołówki. Swoją drogą to śmieszne, bo w pierwszych 4 sezonach jak było czarne tło i napis to było wiadomo, że stanie się coś złego. xD

Czołówka była boska! I love you A pamiętasz może w które to były odcinki i co się wydarzyło?:>
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pon Lip 09, 2012 2:26 pm

Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pon Lip 09, 2012 2:47 pm

Dzięki Wink



Sad



Jamie&Brooke I love you

EDIT

OOOOOOMMMMGGGGGG Przecież Rachel to Danneel Ackles, a ona jest żoną Jensena Acklesa. Normalnie nie wierzę Shocked Jak byłam zakochana w Acklesie to pamiętam, że jej bardzo nie lubiłam:D
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Lip 10, 2012 6:53 pm


'Gdyby Chester chodził bez futra to ja prawdopodobnie bym się wyprowadził' Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Sro Lip 11, 2012 8:02 am

Żuri napisał:
'Gdyby Chester chodził bez futra to ja prawdopodobnie bym się wyprowadził' Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

xD xD


Jamie i Skills rządzą !! Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sro Lip 11, 2012 11:13 pm

Ale zrąbali postać Millie.
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Lip 13, 2012 12:26 am

Przeczytałam Twój spojler Żuri, kurde:/

6x03 Sad Potrafią robić dołujące odcinki Sad

Boże, jak mi szkoda Brooke Sad

Peyton jest fajna tylko wtedy, gdy nagle pojawia się nowy członek jej rodziny (który to już raz?), gdy rysuje, gdy gada o muzyce i nagrywa się na necie. No i gdy ma sceny przyjaźni z Brooke. A jak taka nie jest to jest beznadziejna. Szkoda, że już nie robi niektórych rzeczy. Leyton zdecydowanie są mdli, wolałabym Brooke z Lucasem.

W ogóle chcę, żeby Rachel wróciła już Sad

A wątek z nianią zabawny hehehe. Dereka nie przebije nic. Na marginesie, i Carrie i Derek wcześniej uprzedzali, że są psycholami Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 13, 2012 12:33 am

Jak możecie lubić Rachel? Surprised Jest tragiczna. ;o
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Lip 13, 2012 12:37 am

Rachel jest świetna. Na początku ani trochę jej nie lubiłam. Uwielbiam jej relację z Brooke i Mouthem.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 13, 2012 1:39 pm

Jak obejrzysz cały 6 sezon to to się chyba zmieni. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Lip 13, 2012 2:47 pm

fakt, lubiłam Rachel ale moja sympatia do niej ustała gdy
Spoiler:

szczerze mówiąc nie brak mi wcale Lucasa i Peyton, Clay'a i Quinn bardzo lubie Smile chociaż na początku jak usłyszałam ze Chad i Hilary odchodza z OTH miałam mieszane uczucia, ale moim skromnym zdaniem wyszło to na lepsze Smile) aktualnie kończe ósmy sezon i mało mi zostało odcinków do końca serialu ale wiem ze napewno jeszcze wróce do oglądania OTH Smile


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Pią Lip 13, 2012 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Pią Lip 13, 2012 3:18 pm

W końcu zaczęłam oglądać Very Happy Jestem już na 2 sezonie i po prostu uwielbiam ten serial <3 Czemu ja się wcześniej nie zabrałam za niego?
W każdym razie siedzę w domu teraz cały czas i oglądam od rana do wieczora, wciągnęłam na się na maksa Laughing
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Lip 13, 2012 7:08 pm

Gosia ja mam tak samo ;D

zakochałąm się w tym serialu ;D <3 I love you I love you
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 7 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach