Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oscary 2013

+10
Karo
Layla
Gigi
Magda
Vivien
Ola
Żuri
brulion
Kasia
Karolina
14 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Żuri Pon Lut 25, 2013 6:17 pm

Nie czaję, jak można jechać tak po Lawrence, a jednocześnie zachwycać się Hathaway. Chyba żyję na innej planecie Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Ewa Pon Lut 25, 2013 6:19 pm

Nie rozumiem hejtowania Lawrence.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Gigi Pon Lut 25, 2013 6:32 pm

że ja niby zachwycam się Hathaway?? nie. po prostu uważam, że wygrana zasłużona. w przeciwieństwie do Lawrencówny. i nie tyle ją hejtuję. ile mam jej dość. jej twarzy na tumblr xD jej gadek o jedzeniu, fakosów, obrażania innych i generalnie takiej sztucznej otoczki i zachwycania się nią. i w mediach z tego co widzę to mówią o niej głównie w kontekście upadku. to chyba mówi samo za siebie xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Layla Pon Lut 25, 2013 7:06 pm

Przyznam szczerze, że Poradnik... jest chyba jedynym filmem z nominowanych w tym roku do Oscarów jakie widziałam, więc nie mogę się wypowiedzieć o innych aktorkach nominowanych w kategorii Jennifer, ale jedno jest dla mnie pewne; jej kreacja zdecydowanie nie zasługuje na Oscara. Nie mówię, że zagrała źle, nie mogę się przyczepić do niczego konkretnie, ale jej rola moim zdaniem niczym się nie wyróżniała i nie wymagała jakiś wybitnych zdolności aktorskich, dlatego nie wiem, skąd ten zachwyt nad tą rolą i taki deszcz nagród. A to, jaką furorę wzbudził ten upadek, jest dla mnie po prostu śmieszne. Jedni mówią o tym, jakby był to moment, który przejdzie do historii Oscarów i jakby miało się go wspominać jeszcze za 50 lat, a inni litują się nad Jennifer, jakby spotkała ją jakaś tragedia życiowa (bo na tumblr spotkałam się już z kilkoma takimi wpisami). Po pierwsze, Lawrence ma baaardzo wielkiego farta, że tą (i nie tylko tą) nagrodę dostała, więc nie rozumiem skąd ta litość ze strony niektórych, a po drugie, za kilka miesięcy już pewnie nikt o tym nie będzie pamiętać.

A tak swoją drogą, to moja sympatia do Jennifer znacznie osłabła po jej występie w SNL, gdzie jej żarty na temat swoich "koleżanek" po fachu były imo naprawdę żałosne.
Spoiler:
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Żuri Pon Lut 25, 2013 7:15 pm

Gigi napisał:że ja niby zachwycam się Hathaway?? nie. po prostu uważam, że wygrana zasłużona. w przeciwieństwie do Lawrencówny. i nie tyle ją hejtuję. ile mam jej dość. jej twarzy na tumblr xD jej gadek o jedzeniu, fakosów, obrażania innych i generalnie takiej sztucznej otoczki i zachwycania się nią. i w mediach z tego co widzę to mówią o niej głównie w kontekście upadku. to chyba mówi samo za siebie xD

No trochę dziwnie to dla mnie brzmi, bo ja tumblra akurat nie przeglądam, ale po całym necie wyskakiwała mi Anne "tak bardzo schudłam i obcięłam włosy" Hathaway. I takie wrażenie jak Ty odnośnie Lawrence, mam odnośnie Hathaway. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Karolina Pon Lut 25, 2013 7:15 pm

Dzięki Gigi za link. Na całość raczej się nie pokuszę, ale chociaż urywkami poprzeglądam może;)

Jaka walka o Lawrence, masakra;D Mnie tam jej upadek specjalnie nie śmieszy i w sumie też nie rozumiem o co wielkie halo, ale to raczej ludzie, którzy robią z niej nagle ofiarę i męczennika roku, bo się potknęła czynią z tego upadku wydarzenie dnia, a nie ci, którzy się z niego śmieją. Jeśli zaś chodzi o to, że nie zasłużyła na wygraną to jest to fakt i upadek nie ma tu nic do rzeczy. Osobiście uważam, że była to bardziej nagroda dla Poradnika, jako filmu, bo chcieli go nagrodzić a nie bardzo mieli w czym a nie dla samej Jen;) Szkoda tylko pozostałych aktorek, Rivy szczególnie, bo umówmy się, w tym wieku już raczej gradu propozycji zagrania głównych ról w wybitnych filmach nie dostanie.

A i tak największym smutkiem pozostaje ignorowanie Leo i nagroda dla Waltza za dosłownie IDENTYCZNĄ jak w Bękartach rolę. To jest jakiś żart, wystarczy spojrzeć na filmwebową listę najczęściej nagradzanych Oscarami aktorów w ostatnich 10 latach. Waltz jest na drugim miejscu, ex equo z Pennem i zaraz za Day-Lewisem. Facet, który przed Bękartami zagrał kilkadziesiąt ról, których absolutnie nikt nie zna bo nikt tych filmów poza Austriakami nie widział i nikt jakoś nie dostrzegł wybitnego talentu tego pana. Potem przychodzi etap Tarantina, który robi z nikomu nieznanego 50-latka pierwszoligową gwiazdę i genialnego aktora. Litości...

Oscary 2013 - Page 4 10893_503211953054001_1176564376_n
Jak za rok nie dostanie za Gatsby'ego to zwątpię do reszty:(
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Magda Pon Lut 25, 2013 7:44 pm

Na początku chciałam powiedzieć, że uwielbiam te wszystkie skróty - JLaw, KStew, AHath. Miód dla oczu i uszu, czekman na V'Leigh, GretBo, Ma'Mo, he.

Co do samej gali - bez niespodzianek. Akademia strzeliła sobie w stopę i całą galę podsumowuje fakt, że Operacja Argo zdobywa najważniejszą nagrodę, a nominacji dla Afflecka brak. Lincoln trochę niedoceniony, ale mi to jakoś nie przeszkadza, bo film podobał mi się średnio. Szkoda mi jedynie Jess Chastain, lubię ja bardzo, a jest pomijana notorycznie. Mam nadzieję, że oscarowa rola będzie, bo to chyba jedna z lepszych aktorek w tym momencie.

Co do Jennifer Lawrence. Coś promować trzeba, Lawrence jest na topie i tyle. Aktorka z niej taka sobie, ale charakterek niezły. Nie wiem ile w tym gry aktorskiej, a ile szczerości, ale np. takie sytuacje pokazują, że chyba reprezentuje przeciętną, amerykańską dziewczynę i pewnie dlatego ludzie tak ją kochają.

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Ola Pon Lut 25, 2013 7:51 pm

Też mi się wydaje, że jest tak jak mówi Karolina... Nie było w czym nagrodzić Poradnika, więc zrobili wielką kampanię na rzecz Lawrence, żeby chociaż jedna nagroda była Wink Szkoda tylko mi Rivy, tak jak już wcześniej wspomniałam, bo zagrała przepięknie, bardzo autentycznie, a akurat sytuację jej bohaterki znam z życia :<
A co do Leo... Chyba cały świat już nienawidzi Akademii za kompletny brak Oskarów dla tego Pana Very Happy W całym Django chyba najbardziej mi się podobała jego rola, zdecydowanie dużo bardziej niż Waltza. Nie oglądałam Bękartów (ups xD), ale no szału nie było, nie zapadł mi on jakoś w pamięć Very Happy
A co do AH, zdania nie zmienię, bo co poradzić, że ją lubię, podobało mi się jak zagrała. A o wywiadach i odchudzaniu bardziej usłyszałam od was, więc nawet nie wiem jak to było dokładnie ;D
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Żuri Pon Lut 25, 2013 8:03 pm

Ja się ciągle nacinam, że JLaw to nie jest Jude Law. ;s
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Kasia Pon Lut 25, 2013 8:08 pm

Ja za każdym niemal razem muszę sprawdzać co te skróty oznaczają...
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Gigi Pon Lut 25, 2013 8:31 pm

Magda napisał:


właśnie za to przestałam ją lubić. no błagam. albo



imo to jest dopiero aktorstwo warte oscara :/ jest jej za dużo. pierdzieli od rzeczy. i tak jak mówi Layla obraża ludzi a wszyscy zachwycają się tym Neutral mam jej już po prostu dość. a jeżeli dodamy do tego fakt, że wygrała niezasłużenie. to ugh. whatever. good riddance.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by April Pon Lut 25, 2013 8:38 pm

Mi się gala podobała, nie żałuję, że oglądałam na żywo Smile Uwielbiam Setha więc i jego występ mi się podobał - rozumiem, że nie wszyscy lubią takie żarty, więc nie dziwi mnie to, że pojawia się wiele negatywnych komentarzy na jego temat Smile. Trochę mnie wkurzało to całe śpiewanie no ale przeżyłam Smile Denerwował mnie trochę taki miszmasz, mogli wybrać jakiś motyw przewodni - Bond albo musicale.. bo trochę nie ogarniałam Very Happy

Poza tym strasznie przewidywalne nagrody... a szkoda Wink

Uwielbiam Jennifer więc się ucieszyłam, że wygrała. Czy jej się należy czy nie to już druga sprawa Wink wiadomo, że nigdy nie wygra osoba, która będzie wszystkim pasować. Przewróciła się? Omg. Zdarza się. No, ale hejterzy mają pożywkę, w sumie mogę to zrozumieć Very Happy Mam nadzieję, że jej kariera będzie się rozwijać w dobrym kierunku Smile

Co do Anne to niech ma. Kiedyś ją bardzo lubiłam, teraz trochę mniej (nie jest to spowodowane zawirowaniem wokół Les Mis, bo mało się tym filmem interesowałam, więc i nie czytałam z nią wywiadów na ten temat itd. ).

Wiadomo przecież, że Akademia to nie grupa jakichś super hiper znawców, którzy potrafią dokładnie ocenić każdy film i występ pod każdym kątem Razz żeby wygrali naprawdę najlepsi. Duża grupa jak nie większość głosuje na chybił trafił, nie oglądając wszystkich filmów. Kierują się też pewnie prywatną sympatią, tym czy kogoś znają itd. Potem wychodzą takie różne kwiatki xD Także nie ma się co wkurzać i przeżywaćRazz
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Go?? Pon Lut 25, 2013 8:44 pm

Żuri napisał:Ja się ciągle nacinam, że JLaw to nie jest Jude Law. ;s

Lol, ja dzisiaj się na tym samym złapałam, jak Gigi napisała co o JLaw Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Gigi Pon Lut 25, 2013 8:59 pm

Aps jedynie to było dobre

Oscary 2013 - Page 4 Tumblr_mir695zZd31qh0b3jo1_250Oscary 2013 - Page 4 Tumblr_mir695zZd31qh0b3jo2_250

xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by April Pon Lut 25, 2013 9:05 pm

Gigi napisał:Aps jedynie to było dobre

Oscary 2013 - Page 4 Tumblr_mir695zZd31qh0b3jo1_250Oscary 2013 - Page 4 Tumblr_mir695zZd31qh0b3jo2_250

xD
Jak tam chcesz Wink ale fakt faktem - umarłabym ze szczęścia, gdyby za rok prowadziły Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Żuri Pon Lut 25, 2013 9:37 pm

Jak dla mnie piosenka o cyckach to trochę przesada. Choć reakcja Charlize bezbłędna Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Gigi Sro Lut 27, 2013 12:00 pm

Spoiler:

RUN LEO RUN!!
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Vivien Sro Lut 27, 2013 10:06 pm

Obejrzałam Poradnik i muszę powiedzieć, że film mi się podobał. Nie jest może wybitny, ale historia jest całkiem ciekawa i aktorsko też nie można narzekać. Trafiają do mnie takie mieszanki humoru i powagi. Co do Jennifer: zagrała dobrze, ale raczej nie wybitnie. Reszty nominowanych aktorek nie widziałam jeszcze w ich rolach, więc nie wypowiem się czy Oscar jej się należał czy też nie.

Świetna była scena, jak dostali średnią 5.0.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Justyna Czw Lut 28, 2013 8:26 am

Mi Poradnik Pozytywnego Myślenia też się podobał, nawet bardzo. Naprawdę przyjemnie się oglądało jednak wydaje mi się, że taką rolę jaką miała Jennifer Lawrence to nawet ja bym zagrała w czasach swojej szkolnej teatralnej świetności Razz

Co do Anne Hathaway to przyznam szczerze, że jej rola w Nędznikach mnie nie porwała. Co prawda nie jestem znawcą, nie oglądam wielu filmów jednak czytając niektóre opinie byłam pewna, że oglądając będę ryczała jak bóbr i że właśnie dzięki Anne uronię najwięcej łez jednak tak się nie stało. Film mnie raczej wynudził. Bardziej od losów Fantyny przejęły mnie historię Eponine i Gavroche'a a przy ich śpiewaniu miałam ciarki. Jednak jak już pisałam, nie znam się za bardzo i oceniam po tym jakie uczucia miałam podczas oglądania.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Karolina Pią Mar 08, 2013 4:10 pm

Oscary 2013 - Page 4 487453_508352679206595_1141639939_n

+ opis:
Potrafi nawet zrobić brwi jak człowiek, który dostał trzy Oscary!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Magda Sob Mar 09, 2013 3:31 pm

Biedny Leo Wink Jestem bardzo ciekawa, czy dostanie nominację za Gatsby'ego albo TWoWS.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Oscary 2013 - Page 4 Empty Re: Oscary 2013

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach