Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Teorie na temat A

+83
Julka151
ania920
Weroncia130
chile91
kaest15
Sioru
lalalalalalala
Catmouse
ravishmered
gaabrysiaaa
Damian91
martitka03
Vella
monster7
MoNiKa_DT
weronika159
drlov
monisiaaa33
olkutka
AsiaSSS
Carrot
imagin
Monaliza
lisek897
blondie13
eltont
zivAh
cyganka
oskarr
aska2525
holly10
pinkaa5
nieomal
sm1990
Cynicznie
anekk
Smile737
stelline
laceyl
bihacz
adamk86
madziiuulami
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
delenateam
Eqoore
lewitacja
unnormaly
mini6222
pagille
Merigold
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
Secret_Dreamer
kellerka
rose22
Miyu
VivianDarkbloom
Luna_Amelia
Karola_96
agnieszka89
nana88
chicane
Madalicious
hiphiphooray
PLL
juka13
ksp
herooinee
dg90
patty632
lubi.natalia
alltid
pamily
MarleneFan
kajasqpol
lysiolchang
missINblack
agasiaga5
Gigi
87 posters

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by alltid Sob Mar 22, 2014 9:59 pm

Ale lisek897 chodzilo o ZOLTA bluzke, ta, ktora Ali miala na sobie w noc zagniecia, a nie ta, ktora znalazla x lat pozniej mama Hanny w domu DiLaurentisow. Te druga faktycznie miala CeCe.
Podobnie jak w noc kiedy zginela Ali - tez miala zolty top.
Przypadek? Very Happy

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by kaest15 Nie Mar 23, 2014 11:34 pm

Aaaa juz sobie przypomnialam. Pomieszalo mi sie... Moim zdaniem jak jeszcze wprowadza motyw blizniaczki to juz w ogole bedzie jakas masakra....
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by Merigold Pon Mar 24, 2014 12:48 am

Już wszystko wiem!!! Wink
Oglądam właśnie ponownie 2 serię, konkretnie odcinek halloweenowy (2x13). To chyba właśnie wtedy Ali zaczęła dostawać wiadomości od A - w sklepie z kostiumami (sms "I'm watching you"). A co widzieliśmy wcześniej? Samochód z Radley Sanitarium i tajemniczą osobę obserwującą dziewczyny z jakiegoś opuszczonego domu... Jak dla mnie jest to jasna wskazówka - ktoś uciekł z Radley i zaczął prześladować Ali. Dodajmy do tego scenę z A is for Answers - przerażona mama Ali rozmawiająca z kimś przez telefon i kategorycznie zabraniająca wyjść Ali z domu + ewidentny fakt, że domniemany zabójca Ali był jej znany i chciała go chronić - i mamy odpowiedź. Ktoś z ich rodziny jest niezrównoważony psychicznie oraz wie, jak wymknąć się z Radley i chce dopaść Ali. Nie sądzę, żeby to była jej siostra bliźniaczka, bo Ali by ją znała i pamiętała, w końcu pamięta się wydarzenia z wczesnego dzieciństwa, a mało prawdopodobne, żeby ta osoba była chora psychicznie już jako 3-letnie dziecko... Tak więc to może być po prostu starsza siostra, albo może bliźniaczka Jasona... Pewnie również dlatego mama Ali jest - była Wink - w zarządzie Radley, żeby mieć ją na oku. Aha, mówię ciągle, że to ona, bo mieliśmy wcześniej wskazówkę, że A to kobieta - chyba Mona tak powiedziała.
Nie potrafię tylko zrozumieć, dlaczego gnębi pozostałe dziewczyny - może po prostu dla zabawy... Zastanawiam się też, skąd ma tyle kasy na całą tę akcję, ale myślę, że Jason z nią współpracuje, a jemu chyba pieniędzy nie brakuje. No i w końcu w ostatniej scenie na dachu to ewidentnie był facet i myślę, że to właśnie był Jason.
Tak więc wychodziłoby na to, że Peter Hastings może być tatusiem również psychicznej siostrzyczki Jasona Razz Czyli to chyba jego geny są takie pokręcone, bo przecież Spencer też do końca normalna nie jest Razz
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by desertrose Sob Maj 03, 2014 6:04 pm

na inlovewithpll.blogspot.com znalazłam świetną wskazówkę, która mówi, że Aria jest -A.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pamiętacie, jak Mona była w domu Arii? Powiedziała jej coś w stylu: "Swoją drogą, podoba mi się twoja tapeta. Tak bardzo w twoim stylu". Już wtedy ten tekst wydał mi się dziwny, ale nie sądziłam, że może mieć TAKIE znaczenie...
Okazuje się, że istnieje książka "The Yellow Wallpaper" (Żółta Tapeta). Opowiada ona o kobiecie z zaburzeniami psychicznymi, która ostatecznie kompletnie traci zmysły.
Należy zwrócić też uwagę na okładkę powieści - ma podobny wzór do tego ze ściany Arii!

Wooow. Podziwiam ludzi, którzy są spostrzegawczy i wyłapują takie rzeczy. Myślicie, że to wskazówka czy podpucha?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty nie wiem czemu

Pisanie by iwona300789 Czw Sty 29, 2015 8:43 am

ale wydaje mi się że A to Aria

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty big A little A

Pisanie by iwona300789 Czw Sty 29, 2015 8:49 am

scenarzyści strasznie mieszają nie wiadomo o co chodzi i jak naprawde jest zbudowana ta cała klika A

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by iwona300789 Czw Sty 29, 2015 8:49 am

jeszcze red coat do tego

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by monster7 Czw Sty 29, 2015 4:11 pm

iwona300789 napisał:ale wydaje mi się że A to Aria
Mi wydaje się że Aria nie jest A ale może coś o A wiedzieć dlaczego jak w 14 odcinku. A zabiera jej laptop Mony i próbuje ją przypiąć folią do ściany Aria mówi Emily że Ali zabrała je laptop a Emily pyta się czy jest pewna że to była Alison ona odpowiada że tak chociaż tak naprawdę nie widziała kto to. Myślę że może chronić kogoś kogo zna na przykład swojego brata Mike'a chociaż szczerze nie jestem specjalnie za tą teorią bardziej wydaje mi się że A jest Maya lub Cece gdzieś widziałam że (ale nie jestem pewna) Marlene powiedziała że A jest kobietą. study

monster7

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A - Page 8 Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach