Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pogaduchy

+54
nicholas.
Karo
Joanna
shiva89
Klaudia
Vivien
xxl
vanderwoodsen
Lithium
PrincessBlair
Ella
frejabeha
GumiJagoda
Serena
Freya
turtle
Ania_
LanaLang
brulion
lookx
klaudusqa
Edda
kawowa
xAaliyahxx
coconutP
Magdafa
Layla
lb
Lewandowska
April
M&M's
Gosiek
Magoria
Ania
jeannette
Numb3r_Fourt33n
Żuri
andzia
elenex89
Citizen Erased
alkamb
MotherChucker
Kilmeny
Kora
fusiatko44
Kasia
Ola
Ewa
jeanne
Karolina
mmoneya
Magda
Lise
Gigi
58 posters

Strona 24 z 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pią Kwi 05, 2013 3:18 pm

Ania zależy od miejsca. ale stopa boli jak cholera (nie mówię o kolanie, brzuchu i wnętrzu uda) xD najlepiej gdzieś ramie, łydka, pośladek albo nawet kark to różnica w bólu kolosalna. i tak jak mówi Layla musisz przemyśleć dobrze sprawę. chyba, że później stać cię na laser Razz teraz robią już biotatuaże. albo na próbę możesz zrobić hennę. ja tak zrobiłam w profesjonalnym studio i miałam go 3 tygodnie.

Kasia ja będę na Gentlemanie!!*

*jeżeli facet mnie weźmie xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania Pią Kwi 05, 2013 3:42 pm

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi Smile Właśnie wiem, że trzeba się mocno zastanowić, tym bardziej, że moje wykształcenie może w przyszłości pokierować mnie do pracy "w żakiecie" Wink (typu bank itd.), więc odpadają dłonie i raczej też nadgarstki, szyja i jeszcze parę innych miejsc niestety, a właśnie marzy mi się kostka, nadgarstek albo przedramię Wink Będę myśleć dalej, może w końcu zrealizuję to małe marzenie Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Żuri Pią Kwi 05, 2013 4:45 pm

heh, też ostatnio zaczęłam rozważać na poważnie tatuaż, gwiazdkę, czy napis na nadgarstku, niezbyt widoczny, a w karierze dziennikarskiej raczej nie przeszkodzi. Very Happy

A pochwalicie się, jak macie, swoimi tatuażami? :>
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gosiek Pią Kwi 05, 2013 6:11 pm

Zgadzam się z dziewczynami, lepiej zastanowić się bardzo dokładnie gdzie się chce tatuaż, czy jaki wzór, bo potem może się żałować, ja sobie zrobiłam co innego niż planowałam i teraz żałuję... Może go kiedyś usunę, ale usuwanie jest w cholerę drogie, więc na razie musi zostać tam gdzie jest ;P Chociaż to uzależnia, powoli planuję kolejny, ale to już będzie bardziej przemyślana decyzja Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Pią Kwi 05, 2013 6:27 pm

Gosia a co masz i gdzie ? Pochwalisz się ? Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Pią Kwi 05, 2013 7:32 pm

Lepiej Gosia powiedz co planowałaś xD Na pocieszenie powiem, że ten Twój tatuaż aż tak bardzo się nie rzuca w oczy Razz
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gosiek Pią Kwi 05, 2013 8:16 pm

Wiem Ola, że się za bardzo nie rzuca, ale jednak lepiej jakby w tym miejscu było zupełnie coś innego Smile

Ewa - mam średniego rozmiaru gwiazdkę na nadgarstku, nic ona w zasadzie nie oznacza, zrobiona na szybko, bez żadnego zastanowienia, dlatego żałuję...
W zasadzie chciałam mieć tatuaż na nadgarstku, ale coś innego, ale że spanikowałam to teraz mam co mam ;D
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Layla Pią Kwi 05, 2013 8:55 pm

Ja również mam na nadgarstku, tyle że kwiatek. Tak, wiem, cholernie oryginalne xD U mnie jest ta różnica, że ja nie żałuję. Tatuaż może i jest mało znaczący, ale bardzo mi się podoba wykonanie i cieszę się, że tak uczciłam swoją osiemnastkę Wink Po wakacjach planuję zrobić sobie kolejny. Najprawdopodobniej cytat z jakiejś piosenki, już mam parę pomysłów. Generalnie zależy mi na czymś związanym z muzyką.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Pią Kwi 05, 2013 8:59 pm

Rozumiem Smile Tak czy siak podziwiam za odwagę ja bym się bała mimo,że gdzieś tak w środku mi się marzy Smile

Ja w wakacje opiekowałam się sąsiadką i przyszła ona ze zmywalnymi tatuażami i uparła się żeby jej zrobić a potem prosiła aby dała rękę i ona mi zrobi.Myślę a co szkodzi masz.Zmyje jak pójdziesz Razz Pech chciał,że znajomi wyciągnęli mnie na pizze i musiałam zasuwać z tym "tatuażem". Byłam strasznie zła mimo,że wzór fajny mi wybrała bo delikatny napis "Love". Gdy znajomi zobaczyli byłam pewna,że wyśmieją a okazało się że byli pod wielkim wrażeniem i myśleli,że to prawdziwy Razz

A Gosiu droga jest taka zabawa w tatuaż ? No i co potem po jego zrobieniu? Jakaś specjalna pielęgnacja albo zakazy jakieś ?
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gosiek Pią Kwi 05, 2013 9:15 pm

No to zależy kto co lubi, bo ja np. też na nadgarstku nie chciałam czegoś wielkiego itp. Chciałam coś, co będzie miało dla mnie jakieś znaczenie, albo po prostu będzie ładnie się prezentowało, a że wyszło jak wyszło no to mam za swoje Very Happy

Ewa co do pieniędzy to zależy od studia tatuażu, ja za swoją gwiazdkę (tak jak mówiłam - średnia wielkość) zapłaciłam 100 zł... A moje koleżanki, które robiły u znajomego w domu (który ma swój salon, ale robi właśnie tak po znajomości) zapłaciły po 20-50 zł za znacznie większe tatuaże, różnego rodzaju Smile
Co do pielęgnacji to przez kilka dni powinno nosić się folię na tatuażu i smarować maścią, dla ochrony, żeby nie wdało się zakażenie, czy żeby się ładnie zagoiło Smile Co prawda w różnych salonach każą robić inaczej, to też zależy od pory roku, bo latem trzeba bardziej uważać na nowo zrobione tatuaże Smile Ale ogólnie po zrobieniu to się zazwyczaj jakimiś maściami smaruje i ogólnie dba do zagojenia Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Layla Pią Kwi 05, 2013 10:28 pm

Ja za swój kolorowy o średnicy ok. 2.5 - 3 cm. zapłaciłam 150 zł. Kolorowe oczywiście są droższe. Moja przyjaciółka robiła sobie w tym samym studio co ja i zapłaciła tyle samo, a robiła od razu dwa tej samej wielkości jak mój, tylko właśnie jednokolorowe. Do tego trzeba doliczyć pielęgnację, ale jest bardzo tania (ja kupiłam tylko jedną maść przeznaczoną specjalnie do pielęgnacji tatuaży - cena ok. 25 zł). Potem to już tylko od czasu do czasu należy smarować balsamem do ciała (przynajmniej ja dostałam taką instrukcję Smile).Z tą folią było u mnie trochę inaczej, bo nosiłam ją przez trzy godziny Smile A co do zakazów, to przez kilka dni podobno nie powinno się pić alkoholu Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Pią Kwi 05, 2013 10:48 pm

Gosia, 100 zł za takie maleństwo Surprised Ja właśnie też mam w odległych planach coś małego, i myślałam nawet o kwiatku z racji nazwiska xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gosiek Pią Kwi 05, 2013 11:22 pm

No właśnie... Gdyby to jeszcze kolorowe było, albo wypełnione, a to tylko same kontury... Dlatego teraz nie mam zamiaru robić w studiu, tylko u kogoś po znajomości Very Happy Ale to dopiero za rok Very Happy
Ola bardzo fajny taki tatuaż nawiązujący do nazwiska Very Happy Coś oryginalnego Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania_ Wto Maj 28, 2013 6:57 pm

Czy tylko mi się wydaje, że tu straszne pustki ostatnio? Neutral
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Joanna Wto Maj 28, 2013 7:11 pm

nie tylko tobie ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Wto Maj 28, 2013 8:17 pm

Ania_ napisał:Czy tylko mi się wydaje, że tu straszne pustki ostatnio? Neutral

Sesja się zbliża, studenci się uczą, a maturzyści chleją dopóki nie dostaną wyników ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Wto Maj 28, 2013 8:21 pm

Podejrzewam, że sesja to jest raczej powód do nadmiernej aktywności na forum. Ja jak mam się uczyć to szukam sobie miliona innych zajęć zastępczych:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Wto Maj 28, 2013 9:25 pm

Podejrzewam jednak, że istnieją też ludzie, którzy się jednak uczą przed sesją porządnie i unikają forum ;D Chociaż faktycznie, to raczej wyjątki potwierdzające regułę, ze każdy się wtedy opieprza xDDD

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Vivien Wto Maj 28, 2013 10:19 pm

Po prostu seriale się pokończyły Very Happy
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Wto Maj 28, 2013 10:22 pm

Właśnie, brak mi nowych odcinków ;( Ja tam się uczę, po to leżałam cały semestr, a teraz 3 mega zaliczenia w poniedziałek, uwielbiam to <3 Szykuje się najlepszy tydzień mojego życia Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania_ Wto Maj 28, 2013 10:27 pm

Karolina napisał:Podejrzewam, że sesja to jest raczej powód do nadmiernej aktywności na forum. Ja jak mam się uczyć to szukam sobie miliona innych zajęć zastępczych:D

cała prawda Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Wto Maj 28, 2013 10:30 pm

Ja nie robię ani tego ani tego, a i tak wiecznie nie mam czasu, jak to jest możliwe Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Vivien Wto Maj 28, 2013 10:52 pm

No dokładnie, sesja z 2 tygodnie, a ja jestem daleko w tyle z materiałem. A co najlepsze, nic z tym nie robię. Po prostu siedzę i siedzę i nic. Okropne!

Też cierpię na brak nowych odcinków. Zaczęłam oglądać nawet Grey's Anatomy od początku. Myślę że te dziewięć sezonów trochę zajmie mi czasu.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pon Cze 03, 2013 11:29 pm

nie mam czasu na nic ;( ursynalia. grillowanie. łódka. praca. sesja. najgorszy czas ever Sad wszystkie seriale do tyłu. damn it.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Wto Cze 04, 2013 12:05 am

o gigi, też byłaś na ursynaliach? jestem niesamowicie zażenowana organizacją.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 24 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 24 z 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach