Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

+22
onlytrueloveful
lily333
Ella
Ilona
Kasia
gaspar
joanna1205
pelcia22
dap88
xAaliyahxx
niespodzianka
Ania
GG
Żuri
xxl
LanaLang
Kate__895
antiba
Freya
Gigi
brulion
Magda
26 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Najlepszy odcinek sezonu 5 do tej pory:

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap7%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap4%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap4%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap20%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap0%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap2%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap0%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap0%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap0%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_lcap62%Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Vote_rcap 62% 
[ 28 ]
 
Wszystkich Głosów : 45
 
 
Poll closed

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by elizak Pią Lut 03, 2012 12:28 pm

onlytrueloveful napisał:Degradacja od Sasa do lasa, niewiarygodna przemiana od basstarda erotomana donżuana do przepełnionego bólem romantycznego Wertera.. żeby tylko na końcu nie popełnił samobójstwa!!!

Ha ha! Dobre! Ja też mam takie odczucia, że nad nim jakieś fatum wisi czy co.. tyle razy miał ze śmiercią na pieńku, że to nieporozumienie.

Jak dla mnie ta [połowa tez nie była powalająca, najlepszy odcinek to ostatni 5x10, najlepsze sceny to z Dair, cały wątek związany z Charlie/Ivy bez sensu, ten Louis to mi mega na nerwy działał.. ogólnie bardzo słabiutko:(
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by lassa_2 Pon Lut 06, 2012 9:48 pm

Gdzie się podziało "I am Chuck Bass" :/https://www.youtube.com/watch?v=z92Jku_iEoY - remember? Smile

lassa_2

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by kama6-14 Sro Lut 22, 2012 3:58 pm

według mnie to nieudany jest ten sezon. Zawsze plotkara kojarzyła mi się z intrygami i I am Chuck Bass. Po za tym:
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy Blair okłamała wszystkich mówiąc że dziecko jest louisa. Jest parę takich scen gdzie można odnieść takie wrażenie. Serena jak dla mnie w tym sezonie zbyt grzeczna. Dobry Chuck- nie pasuje. Moim zdaniem zrobiła sie z tego moda na sukses kazdy juz byl z kazdym. Scenarzyści mogli by się bardziej postarac.

kama6-14

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by Gigi Sro Lut 22, 2012 6:48 pm

jak tęsknisz za intrygami to druga połowa sezonu wynagrodzi ci to Razz Razz

ale błagam zostawmy już dziecko w spokoju xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by Ella Czw Lut 23, 2012 9:12 am

Najlepszy był 1 odcinek, bo po nim miało się jeszcze nadzieję, że będzie to dobry sezon. Każdy kolejny to większa tragedia i pomieszanie.


Ostatnio zmieniony przez Ella dnia Czw Lut 23, 2012 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by Ania Czw Lut 23, 2012 9:34 am

Mnie się chce coraz mnie oglądać. Ostatniego odcinka nadal nie obejrzałam i nie wiem czy to nie będzie jedyny do tej pory, który sobie odpuszczę. Za bardzo nie podoba mi się co scenarzyści zrobili z Chair, z Blair, szkoda mi Chucka i nie ukrywam, że ciężko patrzeć mi na Dair - tak bardzo nie podoba mi się ten wątek. Piszę w tym temacie bo to ocena sezonu w sumie... a post napisałam na fali poparcia dla Elli z innego tematu.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by Ella Czw Lut 23, 2012 10:41 am

Ania napisał:Mnie się chce coraz mnie oglądać. Ostatniego odcinka nadal nie obejrzałam i nie wiem czy to nie będzie jedyny do tej pory, który sobie odpuszczę. Za bardzo nie podoba mi się co scenarzyści zrobili z Chair, z Blair, szkoda mi Chucka i nie ukrywam, że ciężko patrzeć mi na Dair - tak bardzo nie podoba mi się ten wątek. Piszę w tym temacie bo to ocena sezonu w sumie... a post napisałam na fali poparcia dla Elli z innego tematu.

Dzięki, mam dokładnie takie same odczucia i też nie zabieram się za oglądanie 16 odcinka.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by Lewandowska Czw Lut 23, 2012 11:10 am

Zagłosowałam na 5x03. Lei moim zdaniem była w nim genialna. I dobre sceny Chair i Dair Smile To był jeden z tych odcinków, które rzeczywiście chcę oglądać.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena - Page 2 Empty Re: Pierwsza część sezonu 5 - Wasza ocena

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach