Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x11 The End of the Affair

+33
netka
pelcia22
Karolina
Aniula
Freya
karolla
April
turtle
Serena
dap88
CallMeLady
s
dzastulaa_
xAaliyahxx
Lewandowska
frejabeha
Gigi
ronnie
Layla
gggosiulka
antiba
shiva89
brulion
martakniz
Karolina287
Klaudia
fusiatko44
mmoneya
Ella
Ania
Żuri
Kasia
Magda
37 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_lcap6%5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_lcap12%5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_lcap10%5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_lcap24%5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_rcap 24% 
[ 12 ]
5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_lcap48%5x11 The End of the Affair - Page 5 Vote_rcap 48% 
[ 24 ]
 
Wszystkich Głosów : 50
 
 

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ella Pią Sty 20, 2012 9:29 pm

[quote="Someonelikeyou"]


Szczerze mówiąc to troszkę dziwię się, że fani CB tak odbierają ten odcinek. Przecież dynamika CB nigdy nie była lekka, łatwa i przyjemna, ani logiczna często Wink Raczej ciemna, trudna, bardzo nieprzyjemna i absurdalna Wink

Nie przyszło mi do głowy porównywanie przyjęcia mającego na celu promocję Empire do związku B z C.
Związek Chucka z Blair do połowy 3 sezonu jest bardzo zabawny, uroczy nawet a nie mroczny i ciemny
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Magda Pią Sty 20, 2012 9:30 pm

Ella napisał:Może więc Blair zamiast pakować się w różne związki powinna trochę pobyć sama i przemyśleć parę spraw jak Serena, kt w tym sezonie jeszcze z nikim nie była?
Jaka jest różnica Magda w scenach pomiędzy Ed a Pennem?

Oczywiście, że powinna, tylko mam obawy odnośnie tego, czy ona potrafi. Blair jest niesamowicie uzależniona od Chucka, musiałaby mu powiedzieć, że ma dość albo, że to koniec. A nie sądzę, żeby to się stało niestety.

Ja zawsze uważałam, że wiarygodność CB może podnieść jedynie wzrost obu postaci. A jak widać wszystko idzie w dokładnie odwrotnym kierunku, dlatego co by nie było CB jest dla mnie skreślone.

Polecam scenę z tego odcinka, kiedy Chucka przychodzi do Dana.



Myślę, że ton głosu, praca brwiami, oczami i ustami Eda nie wymaga komentarza Wink Poza tym dobrze widać jak lekko Penn gra Dana, a jak Ed absurdalnie momentami Chucka. Myślę, że dlatego głównie nie jestem fanką Duck, zbyt duży kontrast jak na moje oczy Wink

[quote="Ella"]
Someonelikeyou napisał:


Szczerze mówiąc to troszkę dziwię się, że fani CB tak odbierają ten odcinek. Przecież dynamika CB nigdy nie była lekka, łatwa i przyjemna, ani logiczna często Wink Raczej ciemna, trudna, bardzo nieprzyjemna i absurdalna Wink

Nie przyszło mi do głowy porównywanie przyjęcia mającego na celu promocję Empire do związku B z C.
Związek Chucka z Blair do połowy 3 sezonu jest bardzo zabawny, uroczy nawet a nie mroczny i ciemny

To przyjęcie nosiło nazwę "Saints and Sinners". CB symbolicznie smaży się w piekle/idzie do piekła podczas pocałunku. Zresztą sami CB nawiązują do tego.

Zabawna, urocza? Ich historia zaczyna się od seksu na tylnym siedzeniu limuzyny minutę po zerwaniu Blair z jej chłopakiem, który jest zarazem przyjacielem Chucka. Według mnie to już nie jest zabawne i urocze Wink Sezon trzeci zaczyna się od ich gier, bez rozmów, bez porozumienia, sprzedanie za hotel, udawanie podczas wesela, tragiczny finał. Tragedia za tragedią, głupota za głupotą, absurd za absurdem.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ella Pią Sty 20, 2012 9:51 pm

Uroczy na początku 3 sezonu do momentu całej sytuacji z hotelem
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Magda Pią Sty 20, 2012 9:56 pm

Ella napisał:Uroczy na początku 3 sezonu do momentu całej sytuacji z hotelem

No, dla mnie jako fanki Blair, bieganie Blair za Chuckiem i martwienie się o to, czy jej nie zdradzi nie było urocze. Nie było zabawne, ani urocze też to, że chciała za wszelką cenę to wszystko podtrzymać.

Już zostawmy ten temat, albo przenieśmy się do tematu z Chuckiem i Blair i tam możemy kontynuować, bo tutaj robimy off.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by pelcia22 Pią Sty 20, 2012 11:14 pm

A nikogo nie zaciekawiło, że ten wadliwy samochód z wypadku był przeznaczony dla Nata? Jakieś pomysły kto za tym stoi?
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Kasia Pią Sty 20, 2012 11:19 pm

Nie, nie zaciekawiło nikogo bo wszyscy oglądają ze zrozumieniem i widzą.
Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by pelcia22 Pią Sty 20, 2012 11:33 pm

to widocznie coś przeoczyłam, bo ja nie wiem Smile
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by antiba Sob Sty 21, 2012 10:40 am

tripp i max cos tam kombinowali w 5x10 przeciez :]
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Go?? Sob Sty 21, 2012 11:52 am

Jak dla mnie odcinek... taki nie "plotkarowy"... Jakbym oglądała jakiś film... Wkurzał mnie trochę Chuck, chociaż to można wyjaśnić, gdyż ciągle nie wie, czemu Blair go zostawiła. Louis jedna wielka porażka... Niby tak kocha Blair, a nawet z nią nie porozmawia, tylko zakłada najgorsze, a przy tym zawiera pakt z Chuckiem?!
I Nate czepiając się ciągle Dana za książkę...?! Przecież juz tyle czasu minęło od jej wydania...
Blair rozbita i rozdarta... jak przez cały sezon. Zastanawiam się, co jeszcze mogą z nią zrobić scenarzyści..
Podsumowując... Chair w tym odcinku to jedna wielka porażka!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by pelcia22 Sob Sty 21, 2012 1:01 pm

antiba napisał:tripp i max cos tam kombinowali w 5x10 przeciez :]
fakt, dzięki za przypomnienie Smile
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Gigi Sob Sty 21, 2012 1:13 pm

Someonelikeyou napisał:
Ella napisał:Może więc Blair zamiast pakować się w różne związki powinna trochę pobyć sama i przemyśleć parę spraw jak Serena, kt w tym sezonie jeszcze z nikim nie była?
Jaka jest różnica Magda w scenach pomiędzy Ed a Pennem?

Oczywiście, że powinna, tylko mam obawy odnośnie tego, czy ona potrafi. Blair jest niesamowicie uzależniona od Chucka, musiałaby mu powiedzieć, że ma dość albo, że to koniec. A nie sądzę, żeby to się stało niestety.

Ja zawsze uważałam, że wiarygodność CB może podnieść jedynie wzrost obu postaci. A jak widać wszystko idzie w dokładnie odwrotnym kierunku, dlatego co by nie było CB jest dla mnie skreślone.

Polecam scenę z tego odcinka, kiedy Chucka przychodzi do Dana.



Myślę, że ton głosu, praca brwiami, oczami i ustami Eda nie wymaga komentarza Wink Poza tym dobrze widać jak lekko Penn gra Dana, a jak Ed absurdalnie momentami Chucka. Myślę, że dlatego głównie nie jestem fanką Duck, zbyt duży kontrast jak na moje oczy Wink

Ella napisał:
Someonelikeyou napisał:


Szczerze mówiąc to troszkę dziwię się, że fani CB tak odbierają ten odcinek. Przecież dynamika CB nigdy nie była lekka, łatwa i przyjemna, ani logiczna często Wink Raczej ciemna, trudna, bardzo nieprzyjemna i absurdalna Wink

Nie przyszło mi do głowy porównywanie przyjęcia mającego na celu promocję Empire do związku B z C.
Związek Chucka z Blair do połowy 3 sezonu jest bardzo zabawny, uroczy nawet a nie mroczny i ciemny

To przyjęcie nosiło nazwę "Saints and Sinners". CB symbolicznie smaży się w piekle/idzie do piekła podczas pocałunku. Zresztą sami CB nawiązują do tego.

Zabawna, urocza? Ich historia zaczyna się od seksu na tylnym siedzeniu limuzyny minutę po zerwaniu Blair z jej chłopakiem, który jest zarazem przyjacielem Chucka. Według mnie to już nie jest zabawne i urocze Wink Sezon trzeci zaczyna się od ich gier, bez rozmów, bez porozumienia, sprzedanie za hotel, udawanie podczas wesela, tragiczny finał. Tragedia za tragedią, głupota za głupotą, absurd za absurdem.

ahahhaha brooklyn holdings xD papa Chuck Very Happy Very Happy

czasami mnie rozwala po prostu to że oni mają po 20 21 lat o matko xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 22, 2012 3:02 pm

Po tym odcinku mam nowy ship, LUCK. Romantyczna sceneria, wspólny spacer.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Aniula Nie Sty 22, 2012 9:57 pm



Dlaczego Dan razem z Blair, Chuckiem i Louisem ciągnie ten serial na dno?

Magdo, jeden powód: nudzi mnie to Wink Ja wiem, że wielu osobom podoba się ta rodząca się znajomość między BiD, ale mnie już nuży. Ile można słuchać rozterek B, dziwnego głosu Eda? Oglądać nieszczęśliwego Dana, Louise'a, który chyba miał być aniołkiem, a jest debilem, za przeproszeniem? Naprawdę, mnie to już nuży, nie ważne czy jestem za Chair, Dair, Blouise lub inną parą. Ile można? To się już ciągnie zbyt długo i zbyt długo jest pierwszoplanówką.
Są seriale, w których 150 lat i więcej czekasz aż para będzie ze sobą (Bones, House itd,itp) ale plotkara do nich nie należy. Poza tym gdyby chociaż to szło na przód albo do tyłu! Ale nie, stoi w miejscu. I cały czas Dan jest biedny, bo kocha, Blair jest biedna bo kocha, Louise jest biedny, bo kocha, Chuck jest biedny, bo kocha. Dlatego ten cały czworokąt mnie już wkurza, a ten odcinek osiągnął mój limit wytrzymałości na biedotę tej miłości. Chcę, aby GG skupiło choć JEDEN odcinek na czymś innym, niż ten śmieszny czworokąt. Z chęcią dowiem się więcej o śledztwie N i GG. BARDZO fajny wątek, który zapewne skipszczą z powodu czworokąta.
Ja wiem, że wy pewnie nadal oczarowane batalią CDLB, ale mnie się na razie przejadło, nie wiem, może po następnym odcinku znowu poczuje zew walki, ale na razie niedobrze mi Wink
PS. Mimo wszystko, jestem pełna szacunku dla Meester. Zagrać genialną rolę to jedno, ale gadać takie głupoty i tak wiarygodnie grać - życzę dużej kariery, bo naprawdę ma talent. Co do gry Eda, poruszanej tutaj przez Ciebie, Magdo, nie będę się wypowiadać. Odechciało mu się i gra fatalnie, co tylko pokazuje jego "profesjonalizm". A gra Penna? Teraz się i może poprawiła, ale nie zapomnę z wcześniejszych sezonów 24-godzinnego wytrzeszcza, więc też bym nie chwaliła tej "lekkości gry" Wink Ale dobrze, że się chłopina poprawił...

Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Gigi Nie Sty 22, 2012 10:01 pm

przecież Chair biegało za sobą dwa sezony z tym aj lof ju i chyba mało komu to grało na nerwach. mi momentami grało i to mocno Razz Razz

parodią jest według mnie wątek z Bogiem. z Chuckiem który walczy o Blair a nie umie rozejrzeć się na drodze czy coś jedzie xD albo Louis ze swoim

[You must be registered and logged in to see this image.]

ocena odcinka mówi sama za siebie ahaha xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 22, 2012 10:23 pm

@Gigi

CB z dwóch pierwszych sezonów z DB z kawałku czwartego i piątego nie ma co porównywać. To co było wtedy między CB było piękne i wciągające. Ta para potrafiła wzbudzać we mnie niesamowite emocje. Pozostałe wątki były bardzo dobre, a bohaterzy nie zostali jeszcze zepsuci. Co z tego, że DB mają teraz fajne relacje skoro mamy Blair zawierającą pakty z Bogiem, kochającą Chucka, wychodzącą za Louisa z powodu złożenia przysięgi a śmierć jej dziecka obeszła się bez żadnego echa? Teraz mamy tylko czworokąt BCDL, jakże interesujący wątek Charlie Rhodes, za którą latają Lily i Rufus i Nate'a 'like a boss', który zgubił swoją o kilkadziesiąt lat starszą dziewczynę.
Jeden wątek zależy również od innych wątków i tego jak zmienili się bohaterzy. Sam Dan nie pociągnie DB. Takie jest moje zdanie.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ania Nie Sty 22, 2012 10:56 pm

Zgadzam się, że ten cały wątek rozterek Blair między Chuckiem, a Louisem i jeszcze Dan na dokładkę robi się nudny, a po ostatnim odcinku stwierdzam, że też groteskowy. Bo jak inaczej to rozumieć? Dziewczyna, która ma wyjść za mąż za faceta, z którym łączyło ją dziecko i chęć spełnienia bajkowego marzenia o byciu księżniczką? Bo ja nie widzę innych powodów bycia ze sobą Louisa i Blair. Jej ciągłe rozterki, z którym ma być.. ile to już trwa, a nie zbuduje trwałego, szczęśliwego związku bez prawdziwej miłości, więc o co chodzi? ile odcinków może wybierać między facetem z bajki, a miłością życia? i jeszcze ten pakt z bogiem - groteska! tym pociągnęli scenarzyści na dno ten cały wątek jeszcze bardziej. Do tego Dan, którego Blair ma za przyjaciela, a ten ukrywa, że się w niej kocha, ale pewnie wyjdzie za parę odcinków w końcu. Bez ładu i składu - ciągłe rozterki, wybór między staniem się księżniczką, a miłością, a za parę odcinków jeszcze pewnie między przyjacielem.
Serio pytam: jakie argumenty teraz są za związkiem Blair i Louisa? Poza niedorzecznym paktem i nie wiem czym... niechęcią aby wybuchł skandal, że odwołuje królewski ślub? Nie rozumiem. Za bardzo asertywną osobą jestem, aby zrozumieć jak można kierować się w życiu czym innym niż dążeniem do szczęścia.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Gigi Nie Sty 22, 2012 11:00 pm

Ee chyba trochę inaczej zrozumiałam tamta wypowiedz. Nie chodziło o przedłużanie wątków i każdy z każdym?? :/

Chair miało dobra historie ale tez pezeciagana do maksa i to na poziomie kocham cie. dair jest za to daleko od takiej sytuacji i to przyjaźń teraz i moim zdaniem to najlepszy element tego serialu Razz gdyby nie to ze Dan kocha Blair a Blair o tym nie wie to nie wiem co mogłoby mnie trzymać przy oglądaniu i emocjonowaniu się tym KIEDY BLAIR przejrzy na oczy Very Happy Very Happy Raczej nie Bóg Chair i Lola xD W Dair moja cała nadzieja ze to wszystko rozkręc jeszcze Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ella Nie Sty 22, 2012 11:44 pm

Historia Chair wcale nie była przeciągana. Miała idealny rytm, nie nużyła, była przerywana ciekawymi wątkami, śmiercią Barta, dojściem Blair do siebie po straceniu miejsca w Yale, powrót związku Blair z Natem. W tym sezonie podobnych sytuacji nie ma. Zrobiło się niewiarygodnie nudno, chyba nikt nie wie dlaczego B wychodzi za Louisa i co on jeszcze robi w tym sezonie?!
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ania Pon Sty 23, 2012 12:21 am

Gigi, to do mnie? Ja z kolei raczej się odnosiłam do pytania czemu czworokąt D-B-L-C ciągnie serial na dno. Bo może to za mocno powiedziane, ale krótko mówiąc dla mnie ten wątek rozterek Blair robi się coraz nudniejszy i dziwniejszy.
Zgadzam się z Ellą - wątek Chair nie był przeciągany i ciekawy. W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, co jest robione z tym wątkiem teraz, o to, że nie rozumiem czemu Blair jest z Louisem, a nie z Chuckiem, bo nie widzę argumentów za Blouis. I wrzucanie do tych rozterek jeszcze wątku zakochanego Dana ("każdy z każdym" jak już było mówione w innym wątku) i przedłużanie zanim nie powie wprost co czuje robi się już trochę nudne, po prostu nie widzę potencjału dla tego związku na coś więcej niż bycie razem parę odcinków.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Magda Pon Sty 23, 2012 4:07 pm

Aniula napisał:

Dlaczego Dan razem z Blair, Chuckiem i Louisem ciągnie ten serial na dno?

Magdo, jeden powód: nudzi mnie to Wink Ja wiem, że wielu osobom podoba się ta rodząca się znajomość między BiD, ale mnie już nuży. Ile można słuchać rozterek B, dziwnego głosu Eda? Oglądać nieszczęśliwego Dana, Louise'a, który chyba miał być aniołkiem, a jest debilem, za przeproszeniem? Naprawdę, mnie to już nuży, nie ważne czy jestem za Chair, Dair, Blouise lub inną parą. Ile można? To się już ciągnie zbyt długo i zbyt długo jest pierwszoplanówką.
Są seriale, w których 150 lat i więcej czekasz aż para będzie ze sobą (Bones, House itd,itp) ale plotkara do nich nie należy. Poza tym gdyby chociaż to szło na przód albo do tyłu! Ale nie, stoi w miejscu. I cały czas Dan jest biedny, bo kocha, Blair jest biedna bo kocha, Louise jest biedny, bo kocha, Chuck jest biedny, bo kocha. Dlatego ten cały czworokąt mnie już wkurza, a ten odcinek osiągnął mój limit wytrzymałości na biedotę tej miłości. Chcę, aby GG skupiło choć JEDEN odcinek na czymś innym, niż ten śmieszny czworokąt. Z chęcią dowiem się więcej o śledztwie N i GG. BARDZO fajny wątek, który zapewne skipszczą z powodu czworokąta.
Ja wiem, że wy pewnie nadal oczarowane batalią CDLB, ale mnie się na razie przejadło, nie wiem, może po następnym odcinku znowu poczuje zew walki, ale na razie niedobrze mi Wink
PS. Mimo wszystko, jestem pełna szacunku dla Meester. Zagrać genialną rolę to jedno, ale gadać takie głupoty i tak wiarygodnie grać - życzę dużej kariery, bo naprawdę ma talent. Co do gry Eda, poruszanej tutaj przez Ciebie, Magdo, nie będę się wypowiadać. Odechciało mu się i gra fatalnie, co tylko pokazuje jego "profesjonalizm". A gra Penna? Teraz się i może poprawiła, ale nie zapomnę z wcześniejszych sezonów 24-godzinnego wytrzeszcza, więc też bym nie chwaliła tej "lekkości gry" Wink Ale dobrze, że się chłopina poprawił...

Akurat według mnie nie ma tu na razie żadnego czworokąta. Dan kocha Blair, ale wcale nie robi z siebie biedaka, nie przesadzajmy. Wręcz przeciwnie, on wspiera swoją przyjaciółkę. Rozumiałabym, gdyby Blair musiała wybierać między Danem, Chuckiem i Louisem, ale tak nie jest przecież.

Sytuacja jest prosta i klarowna. Blair nie kocha (już?) Louisa i jest z nim tylko z powodu Chucka. Dan jest jej przyjacielem. Moim zdaniem na dno ten serial prowadzi zdecydowanie wątek CB, który jest bezsensownie i sztucznie podtrzymywany. Co więcej, na dno prowadzi ten serial postać Blair, która jest "przywiązana" do Chucka. To istny koszmar. Każdy wątek Blair od sezonu drugiego kończy się na Chucku. Jak z tego może wyjść coś dobrego, kiedy taka postać jak Blair jest poświęcona w imię CB? Tylko spójrzmy: wątek kariery Blair kończy się na Chucku, wątek Columbii - Chuck, wątek BL i ślubu też kończy się na Chucku. To jest podstawowy błąd scenarzystów i mnie to, jak to powiedziałaś, nuży od sezonu numer trzy.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ella Pon Sty 23, 2012 6:06 pm

Magda a gdy Blair będzie z Danem to przestanie Cię serial nudzić?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Magda Pon Sty 23, 2012 8:01 pm

Ella napisał:Magda a gdy Blair będzie z Danem to przestanie Cię serial nudzić?

Nie wiem tego, muszę zobaczyć jak to będzie wyglądało, a potem ocenię. Nie sądzę, żeby Dan okazał się wielkim zbawicielem, ale to właśnie przy nim Blair jest "najbardziej Blair" Wink Po prostu chcę zobaczyć normalną, racjonalnie myślącą, inteligentną kobietę, jaką jest Blair. Mam dość poświęcania jej charakteru w imię Chucka i CB. Zdecydowanie rozwój poszczególnych postaci jest dla mnie ważniejszy, niż ich związki.

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by netka Wto Sty 24, 2012 12:02 am

Hmm nie miałam wcześniej czasu obejrzeć tego odcinka a teraz jak już chce to nie mogę bo wszystko pousuwane poblokowane Anonymus Acta i te sprawy, gdzie mogę obejrzec wie ktoś Smile?

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Ania Wto Sty 24, 2012 12:33 am

a tutaj? [You must be registered and logged in to see this link.]
mam nadzieję, że nie naruszam jakiegoś regulaminu forum umieszczając link.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by netka Wto Sty 24, 2012 12:36 am

dzieki Smile

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

5x11 The End of the Affair - Page 5 Empty Re: 5x11 The End of the Affair

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach