Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Książki

+54
klaudia5xo
efi
meggheart
freakybanana
makda
Maxxxim
paula91
natsen
AsiaSSS
imagin
juka13
Marginesowa
MarleneFan
holly10
Ania
magdzialeenka
desertrose
frejabeha
April
CallMeLady
shiva89
brulion
Joanna
maolina
turtle
amant
BoToCoDlaMnie
Monika
vajper.
Freya
xAaliyahxx
Żuri
coconutP
kaasiaa
M&M's
nonameface
lookx
Vinova
possibility
Vivien
jeannette
Lewandowska
andzia
DairDreamer
elenex89
Ola
Kilmeny
Magda
fusiatko44
MotherChucker
Lise
Kasia
Karolina
Gigi
58 posters

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Go?? Wto Maj 22, 2012 5:51 pm

buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Wto Maj 22, 2012 6:08 pm

Marlina napisał:buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Peecie oczywiście, jak każdy normalny zdrowy człowiek. Zresztą Kasia też przerzuci się na Peetę jak tylko przeczyta książkę i przestanie ich powierzchownie oceniać na podstawie wyglądu Josha i Liama...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Lewandowska Wto Maj 22, 2012 6:26 pm

Karolina napisał:
Marlina napisał:buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Peecie oczywiście, jak każdy normalny zdrowy człowiek. Zresztą Kasia też przerzuci się na Peetę jak tylko przeczyta książkę i przestanie ich powierzchownie oceniać na podstawie wyglądu Josha i Liama...

Ja się przeniosłam na team Peeta pod koniec 3 części książki Razz

Śmiecimy Gigi trochę.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Wto Maj 22, 2012 6:40 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:
Marlina napisał:buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Peecie oczywiście, jak każdy normalny zdrowy człowiek. Zresztą Kasia też przerzuci się na Peetę jak tylko przeczyta książkę i przestanie ich powierzchownie oceniać na podstawie wyglądu Josha i Liama...

Ja się przeniosłam na team Peeta pod koniec 3 części książki Razz

Śmiecimy Gigi trochę.

Jak przyjdzie to nas przeniesie najwyżej.
I tak się dziwię, że tak późno. Ja jestem w nim zakochana po uszy już od pierwszych stron:)
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Żuri Wto Maj 22, 2012 6:42 pm

Karolina napisał:
Marlina napisał:buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Peecie oczywiście, jak każdy normalny zdrowy człowiek. Zresztą Kasia też przerzuci się na Peetę jak tylko przeczyta książkę i przestanie ich powierzchownie oceniać na podstawie wyglądu Josha i Liama...

Liam jako członek rodziny Hemsworthów ma przewagę Very Happy E tam z Pitą było pod publiczkę i tyle :<
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Wto Maj 22, 2012 6:47 pm

Żuri napisał:
Karolina napisał:
Marlina napisał:buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Peecie oczywiście, jak każdy normalny zdrowy człowiek. Zresztą Kasia też przerzuci się na Peetę jak tylko przeczyta książkę i przestanie ich powierzchownie oceniać na podstawie wyglądu Josha i Liama...

Liam jako członek rodziny Hemsworthów ma przewagę Very Happy E tam z Pitą było pod publiczkę i tyle :<

No właśnie wiem, że pod publiczkę ze strony Katniss, dlatego jej nie lubię i dlatego nie jestem Team Peeniss (Kasia:*) tylko Team Peeta♥️

Ktoś nas koniecznie musi później przenieść.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Lewandowska Wto Maj 22, 2012 6:52 pm

Karolina napisał:
Beauty napisał:
Karolina napisał:
Marlina napisał:buhahahaha Kejt i Karlina, rozwalacie mnie Wink Ciekawe komu ja będę Very Happy

Gigi ładnie, ładnie Smile mogłabyś coś ze Stefankiem zrobić jak będziesz mieć trochę czasu ;*

Peecie oczywiście, jak każdy normalny zdrowy człowiek. Zresztą Kasia też przerzuci się na Peetę jak tylko przeczyta książkę i przestanie ich powierzchownie oceniać na podstawie wyglądu Josha i Liama...

Ja się przeniosłam na team Peeta pod koniec 3 części książki Razz

Śmiecimy Gigi trochę.

Jak przyjdzie to nas przeniesie najwyżej.
I tak się dziwię, że tak późno. Ja jestem w nim zakochana po uszy już od pierwszych stron:)
Spoiler:

Karo, ja kocham ich obu, ale z Peety często była taka ciapa. Miał swoje momenty jednak, m.in. to, co napisałaś w spojlerze. Na samym początku nie mogłam się zdecydować, potem byłam bardzo team Gale, mimo, że Peetę również kochałam, a na zakończenie przeniosłam się na Peetę, a raczej kibicowałam mu i Katniss, bo tak to byłam i team Peeta i team Gale. Ale chciałabym wszystko zapomnieć i móc przeczytać trylogię od początku nie znając żadnych spojlerów. Jest cudowna I love you

Gigi, jak coś to przenieś, sorki:*
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Go?? Wto Maj 22, 2012 7:17 pm

Hie hie! Ja w tym tygodniu chyba zacznę, od początku, więc wszystko przede mną Cool

Gigi:*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty gff

Pisanie by Gigi Wto Maj 22, 2012 7:39 pm

lol całuski całuski a ja muszę męczyć się z przenoszeniem xDD

edit: o nie mogę. nie mam uprawnień do tego xDD Żuri?? :* Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Żuri Sro Maj 23, 2012 6:52 am

W końcu moje moce docierają gdzieś, gdzie Twoje nie Cool.

Mam nadzieję, że dział książki pasi Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Lewandowska Czw Maj 24, 2012 6:08 pm

Karolina napisał:Muszę w końcu dorwać ten film, bo właśnie skończyłam czytać ostatnią część i jestem trochę w depresji;(

Co myślisz o zakończeniu?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Czw Maj 24, 2012 6:25 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:Muszę w końcu dorwać ten film, bo właśnie skończyłam czytać ostatnią część i jestem trochę w depresji;(

Co myślisz o zakończeniu?

Myślę, że było cholernie dobre i cholernie smutne:( Tzn. w epilogu nie poruszono mnóstwa kwestii, które mnie interesują (kto rządzi, co z Kapitolem, co z Gale'm, co z Haymitchem, co ZE WSZYSTKIMI) ale to jeszcze przełknę. Mówiąc o zakończeniu mam raczej na myśli to, co wydarzyło się przed epilogiem:
Spoiler:

Oczywiście miłość do Peety mnie rozpiera♥️
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Go?? Sro Maj 30, 2012 1:15 pm

W końcu i ja przeczytałam Igrzyska, dopiero pierwszą cześć (2 pozostałych nie ma na razie w bibliotece;/ ) ale i tak mogę stwierdzić, że Peeta jest cudowny I love you Za to główna bohaterka mocno mnie irytuję Very Happy Niektóre fragmenty naprawdę wzruszające, ale szczerze powiem, myślałam, że bardziej wstrząśnie mną ta książka, a tak się nie stało. Ale może dlatego, że ostatnio dużo czytałam o obozach koncentracyjnych, więc Igrzyska przy tym to bajka na dobranoc Wink
Czytając koniec miałam ochotę cisnąć książką o podłogę, tak się zdenerwowałam Razz Jestem ciekawa kolejnych części.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Vivien Sro Maj 30, 2012 4:54 pm

Mimo, że pierwsza część jest moją ulubioną to i tak zdecydowanie najbardziej wstrząsnęła mną ostatnia. Długo nie mogłam się zabrać za skomentowanie tego.

Spoiler:
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Lewandowska Sro Maj 30, 2012 5:49 pm

Vivien napisał:Mimo, że pierwsza część jest moją ulubioną to i tak zdecydowanie najbardziej wstrząsnęła mną ostatnia. Długo nie mogłam się zabrać za skomentowanie tego.

Spoiler:

Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Sro Maj 30, 2012 8:10 pm

Jeżeli chodzi o te nowe Igrzyska:
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 30, 2012 8:34 pm

ja czytam wlasnie 2 czesc i ledwo sie powstrzymuje, zeby nie czytac spoilerow. jak w serialach mi spoilery nie przeszkadzaja tak juz w filmach czy ksiazkach to bardzo.

Moje wrazenia po pierwszej ksiazce sa mieszane. koncept mi sie podobal, ale czegos zabraklo. Mnie Katnees nie porwala, ale Peteea jest wspanialy. Od razu go polubilam. w drugiej czesci zaczelam powoli przekonywac sie do Katnees. caly ten trojkat miedzy nia, Petee i Gale mnie strasznie irytuje, bo nie mam faworyta i sie czuja taka rozdarta Wink lol

ahhh i jeszcze przez to, ze widzialam trailer do filmu to nie mam przyjemnosci z budowania postaci w mojej glowie. lubie sobie zawsze je najpierw sama wyobrazic, a pozniej ewentualnie porownac z aktorami.
ogolnie ksiazka bez rewelacji, ale ujdzie przy mozgu zmeczonym sesja Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Wto Lip 17, 2012 9:23 pm

frejabeha napisał:
CallMeLady napisał:
frejabeha napisał:
brulion napisał:Imho
ta scena (z sygnatury freji) była beznadziejna, do końca liczyłam na
to, że
Spoiler:
Ogłaszam, że przestaję głosować. Żadna z tych par nie wzbudza we mnie pozytywnych uczuć xD

Bru, serio Gale?
Spoiler:
Koniec offtopu Wink

Spoiler:


Haha Callmelady dlatego dałam w spoiler! Wink No to imo największa wada Kosogłosa, oprócz tego
Spoiler:

A propos Finnicka, wiecie może, czy już obsadzono jego rolę w filmowej wersji? Baaaardzo jestem ciekawa kto go zagra ale średnio ogarniam newsy dotyczące tego filmu, więc nie mam na ten temat informacji. Widziałam kiedyś gdzieś jakieś straszne, straszne ploty, że Pattinson ma dostać tę rolę. Podejrzewam jednak, że to bardziej pobożne życzenia jego fanek niż realne informacje. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Spoiler:

I jeszcze wracając do Peety i Gale'a: jeszcze to, że ktoś wolał Gale'a od Peety w pierwszej czy drugiej części byłam w stanie zrozumieć. Z wielkim trudem, ale byłam. Ale przedkładać go nad Peetę w Kosogłosie?!
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by CallMeLady Wto Lip 17, 2012 9:49 pm

Pattison? hahaha lol nie

nie ujawnili jeszcze kto bedzie gral Finnicka. juz chyba kazdy mlody i przystojny aktor byl laczony z ta rola. szum robia wokol drugiej czesci i tyle.

ja dopiero czytam 3 czesc, ale jakos mi nie idzie. pierwsze 2 mi nawet weszly, ale zachwycona nie bylam. warto czytac 3 czesc do konca, znajac spoilery?
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Karolina Wto Lip 17, 2012 9:51 pm

WARTO!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Lewandowska Wto Lip 17, 2012 10:06 pm

Warto. Jasne, że warto. Nie ukrywam, iż jestem zdziwiona, że nie jesteś zachwycona Wink

Co do Finnicka. Już któryś raz natknęłam się na Garretta Hedlunda jako propozycję Finnicka.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Wg mnie mógłby go zagrać, nawet mi pasuje;)

Kto tu czytał Millennium? Chętnie bym porozmawiała, bo uwielbiam to, majsterszyk. Nie czytałam jeszcze 3 tomu, słyszałam, że dużo gorszy od dwóch poprzednich, to prawda?

Aktualnie staram się przedrzeć przez 4 tom Zmierzchu. Jest ciężko, hehe.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by April Wto Lip 17, 2012 10:12 pm

Przeglądam właśnie ontd i trafiłam na to, a że mniej więcej na temat to wkleję ;D

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by CallMeLady Wto Lip 17, 2012 10:44 pm

Lewandowska napisał:Warto. Jasne, że warto. Nie ukrywam, iż jestem zdziwiona, że nie jesteś zachwycona Wink

Co do Finnicka. Już któryś raz natknęłam się na Garretta Hedlunda jako propozycję Finnicka.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Wg mnie mógłby go zagrać, nawet mi pasuje;)

Kto tu czytał Millennium? Chętnie bym porozmawiała, bo uwielbiam to, majsterszyk. Nie czytałam jeszcze 3 tomu, słyszałam, że dużo gorszy od dwóch poprzednich, to prawda?

Aktualnie staram się przedrzeć przez 4 tom Zmierzchu. Jest ciężko, hehe.

chyba za duzo oczekwialam od tej ksiazki po tym jak moja kolezanka reklamowala ja jakby to byla najlepsza ksiazka od lat, a taka napewno nie jest. zreszta jakos nie darze wielka sympatia Kat i to mi przeszkadza w czytaniu. jedyny moment w ktorym w jakis sposob stala mi sie blizsza to w scenach przyjazni z Rue, w calej reszcie zachowuje sie jak jakis komputer bez uczuc, tylko kalkuluje.
kolejny powod dla ktorego ta ksiazka mnie nie pochlonela to fakt, ze widzialam wczesniej trailer do filmu i nie moglam sie pozbyc twarzy aktorow jak ja czytalam. o 1/3 mniej przyjemnosci gdy nie mozesz sobie 'tworzyc' postaci i pozniej ewentualnie porownywac z filmem ;/ z druga czescia juz lepiej. ogolnie to napewno nie jest to zla ksiazka, dobra na relax, np. miedzy egzaminami, jak glowa jest zmeczona czytaniem textbookow i miliona nudnych artykulow naukowych Wink ksiazka napewno nie meczy, przynajmniej pierwsze dwie czesci.

Juz Milleniun, ktore tez moze i przereklamowane, naprawde mnie wciagnelo. Faktycznie pierwsza czesc jest najlepsza i kolejne jej nie dorownuja, ale i tak warto przeczytac, bo jest nienajgorzej.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Lewandowska Wto Lip 17, 2012 11:01 pm

Rozumiem Cię, jeśli chodzi o Katniss. Ja jej zachowanie jednak zrozumiałam. Ciężkie życie miała dziewczyna. Zawiodła mnie bardzo w pewnym momencie w 3 części, ale skoro nie czytałaś to nie spojleruję Wink
Trailer filmu mnie właśnie zachęcił do czytania, więc też nie miałam własnych wyobrażeń.

Millennium jest genialne, szczególnie 1 tom jest niesamowity. Uwielbiam Lisabeth! 2 tom mi niestety popsuł film, od razu znałam końcówkę;/ Z niecierpliwością czekam na ekranizację Dziewczyny, która igrała z ogniem Finchera;)
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by frejabeha Sro Lip 18, 2012 8:57 am

Co do Finnicka to teraz nagle jest info, że został wybrany Sam Claflin. Jeżeli to prawda to nie jest źle moim zdaniem, ale nie ma potwierdzenia na razie.
Podoba mi się jak dobrali Wiress, no i jestem trochę pod wrażeniem, że zaangażowali Hoffmana jako Plutarcha Wink więc źle nie jest.

Katniss nie przemawiała do mnie od samego początku. Collins zrobiła z niej robota bez uczuć, po za tymi w stosunku do Prim i Rue.
Spoiler:

Millennium to świetna książka. Czytałam ją jakieś 2 lata temu na wakacjach i byłam zachwycona. Nie powiedziałabym, ze 3 tom jest duużo gorszy, mi się podobał, ale to subiektywna opinia Wink Po za tym bardzo lubię skandynawską ekranizację z Noomi Rapace, bo za tą Finchera wziąć się jakoś nie mogę hehe Wink

Co do innych pozycji to bardzo lubię: Zabić Drozda, Buszujący w zbożu(jestem wdzięczna polonistce w gimnazjum, że mnie namówiła do jej przeczytania), Sto lat Samotności, Imię róży, Działa Nawarony, The Beautiful and Damned (choć wokół Fitzgeralda zawsze było za dużo szumu) Great Expectations Dickensa, 1984 Orwella, New Brand World Huxleya, niektóre książki Murakamiego, kryminały Christie . Ogólnie lista jest baaardzo długa i baaardzo zróżnicowana Wink


Ostatnio zmieniony przez frejabeha dnia Sro Lip 18, 2012 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Książki - Page 6 Empty Re: Książki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach