Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+33
anna_julia
xRx
TheBlairBitchProject
antiba
Kasia
brulion
onlytrueloveful
Serena
dzika
melanola
xLaura
Ella
kam1105
iwwuuska
mario588
Edda
tuppence
truskaweczka
Ania M.
xAaliyahxx
Gosiek
Magdafa
zakochana_0
Ewa
brolix
jeanne
Ola
Żuri
MotherChucker
Lewandowska
Lise
Gigi
Magda
37 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jaki jest twój ulubiony odcinek sezonu 3?

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap13%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap2%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap2%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap2%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap6%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap38%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 38% 
[ 21 ]
 
Wszystkich Głosów : 54
 
 

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magdafa Sro Wrz 14, 2011 7:42 pm

aaa... A no tak jakos sobie przypomniałam początek odcinka ale zapomniała jak się skończył. Ja tak czasami mam...
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xAaliyahxx Pią Wrz 23, 2011 2:48 pm

Ja będę oryginalna ;P Mój ulubiony odcinek to 18, bo spodobały mi się te przygotowania do ślubu Doroty, wypytywanie o tradycje itd. Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania M. Sob Wrz 24, 2011 10:42 pm

Grandfater II Za ostatnią scenę Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by truskaweczka Pią Wrz 30, 2011 2:06 pm

Ja zagłosowałam na 3x12 Smile Lubię go za sceny w szpitalu, najpierw gdy Blair wbija do Sereny w piżamce, przytulają się, a ona przyznaje, że BLAIR MIAŁA RACJĘ Smile I później scena Blair&Chuck na korytarzu Smile

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by tuppence Pią Paź 14, 2011 6:24 pm

Po dłuuugim zastawianiu się zagłosowałam na odcinek z przedstawienie. Robienie kabaretu to chyba początki porządnego Dair, które wtedy było czymś zupełnie zaskakującym.
Ogólnie bardzo lubię trzeci sezon, NYU, Blair z Chuckiem, no i przepiękny Aaron Tveit jako Tripp.
tuppence
tuppence
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Edda Pon Paź 17, 2011 3:44 pm

Odcinek 1. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Szczególnie, nie ukrywam za Chair. Te ich letnie gierki. Blair, która się bała, że Ciok ją zdradzi...a on pokazał, że ją kocha i tekst, który według mnie pokazuje jak bardzo są związani ze sobą : I'm not Chuck Bass without you". Bo ciągle mówił :I'm Chuck Bass", a to Blair... i okazuje się, że to ona go tworzy w większości. Do tego próba zwrócenia uwagi ojca Sereny i Carter.
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by mario588 Wto Paź 18, 2011 3:30 pm

9.

mario588

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by iwwuuska Sob Paź 22, 2011 9:28 am

Wyjątkowa miłość Chucka do Blair. Ostatni odcinek!!
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by kam1105 Pią Lis 04, 2011 12:10 pm

Lasta Tango, Then Paris
Bo..
Zacytuję Plotkatę (książka):
"To było takie kiczowate i romantyczne zarazem. Iście hollywoodzkie."
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ella Pią Lis 18, 2011 5:10 pm

3x1, uwielbiam gdy Chuck mówi do Blair "Hi", po tym jak niby przyłapała go na zapleczu baru z inną. Nie wiem dokładnie kt to odcinek ale lubie też ten w której B z C licytują to samo zdjęcie na aukcji.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xLaura Czw Lis 24, 2011 2:27 pm

Ostatni odcinek przebija wszystkie, mimo, że tak się skończył
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by melanola Sro Sty 04, 2012 2:10 am

10, 22. Finały zawsze sa najlepsze. xP

melanola

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 11:22 pm

Ulubiony odcinek 1 Smile
Także 7,11,12,17,22 były super

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Serena Pią Sty 13, 2012 10:35 pm

Ella napisał:3x1, uwielbiam gdy Chuck mówi do Blair "Hi", po tym jak niby przyłapała go na zapleczu baru z inną. Nie wiem dokładnie kt to odcinek ale lubie też ten w której B z C licytują to samo zdjęcie na aukcji.
To jest odcinek 03x03. Co do tego zaplecza to ja ubóstwiam ten moment. Blair niby taka zła i ten niewinny uśmiech Chucka i "Hi" ;D

3 sezon jest drugim w kolejności moim ulubionym. Lubię pierwsze 5 odcinków, te wszystkie gierki Blair i Chucka, początek roku szkolnego czyli Little J. królową Constance i Blair szukająca służki i..Georgina! Podobał mi się też odcinek 03x08 "The Grandfather: Part II" . Uwielbiam tam kłótnie Blair i Sereny, niby przyjaciółka Blair, pchnięcie w tort i oczywiście końcówka gdy Blair leży z Chuckiem w łóżku, taki romantyczny moment ; ) Lubię cały odcinek 03x09 "They Shoot Humphreys, Don't They?". Scena w windzie i Chuck : "A teraz możecie się pocałować " ;D I Little J. pokazała że nie łatwo ją zniszczyć. Nie mogło też tu zabraknąć 03x11 "The Treasure of Serena Madre". A to dlatego, że uwielbiam w Gossip Girl "Święto Dziękczynienia ", motyw, że niby Eleanor w ciąży i oczywiście genialne akcja przy stole. W 03x12 "The Debarted", można powiedzieć, że nie ma tu nic ciekawego, ale uwielbiam końcówkę odcinka z dwóch powodów : Nate, który pokazuje jak bardzo kocha Serenę. Oraz rozmowę Blair i Chucka w szpitalu, piękna wzruszająca scena. A na koniec 03x22 "Last Tango, Then Paris". Cuudowny odcinek.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by onlytrueloveful Sob Lut 04, 2012 7:36 pm

Kilka odcinków było naprawdę dobrych, 3x01, 02, 03 i 04- za świetne sceny Blair i Chucka, jedna z ulubionych w 3x04 "If you ever forget that you're Blair Warldorf, remember I'm Chuck Bass and I love you" i 3x01 I'm not Chuck Bass without you" I have you, that's all I need". Chyba ich najlepsze dialogi ever:) Co więcej Dan też mi się podoba w tym sezonie. Taki zabawny i naiwny jednocześnie, np. kiedy nie rozpoznaje Olivii. Mnóstwo zabawnych perypetii. Jedynie Serena zaczyna mnie wkurzać. Ostatni odcinek zdecydowanie najlepszy(Dorota rodzi córeczkę, Georgina wraca z palącą wiadomością) pomimo tragicznego zakończenia. Nie spodziewałam się tego po Chucku, ale Jenny nie była zupełnie bez winy. Zmieniła się pod wpływem UES nie do poznania..
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Sob Lut 04, 2012 8:17 pm

Właśnie sobie odnawiam 3 sezon i stwierdzam, że do 12 odcinka był całkiem niezły. Jeszcze tę Olivię dało się przeboleć, chociaż to, że Dan kompletnie jej nie znał było mocno naciągane. Serena + Carter - wybuchowe połączenie, ale całkiem niezłe. Nie za dużo Chair, brak dramatów z cyklu "kocham cię, ale nie mogę z tobą być", wątki z guest star trzymały się kupy. A potem wszystko się posypało - Evelyn, Chair, Jenny + Damon, a szkoda, bo tak fajnie się zapowiadało -.-
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kasia Sob Lut 04, 2012 8:20 pm

Jenny+ Damon? xDDDDDDDDD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Serena Sob Lut 04, 2012 8:21 pm

Chyba Jenny i Damian ;D

btw. dla mnie chyba najbardziej denerwującą sprawą była Evelyn. Ale ogólnie sezon mi się podobał Smile
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Sob Lut 04, 2012 8:24 pm

Ahahahah sorry pomyliłam seriale, wybaczcie xD

Ja teraz sobie oglądam, żeby dojść do tego, o co w końcu z nią chodziło. Dwa razy już oglądałam te odcinki i dalej nie pamiętam, może za trzecim razem skumam Razz

A, i jeszcze na minus tego sezonu idzie Jenny i jej przedłużane włosy ;oo beznadziejnie "grała" wtedy.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by antiba Nie Mar 25, 2012 10:01 am

3 sezon w mojej opinii to regres totalny Razz do polowy dalo sie go zdzierzyc, chociaz nie bylo to nic specjalnego. potem jeszcze gorzej... a co do najlepszego odicnka stawiam na 3x18 bo byl slub Doroty
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Cze 07, 2012 11:17 am

Ogladajac kiedys pierwszy raz ten sezon, a bedac swiezo po 1 i 2, stwierdzilam, ze 3 sezon jest slaby .... ostatnio odswiezlam sobie ten sezon i stwierdzam, ze byl on rowniez swietny, nie wiem dlaczego ogladajac kiedys w ogole mi sie nie podobal ... a moze po nieudanym 5 docenilam poprzednie sezony ...
jednym slowem uwazam, ze mial duzo swietnych scen, fajne Chair - te dobre momenty i te zle, Nate i Serena - strasznie mi sie podobali, a nawet Dan i Vanessa mieli cos w sobie; poza tym nie przeszkadzaly mi az tak te gwiazdy goscinne, ktore jakos tak sensownie byly wplatywane (a nie tak jak w 5), dr Van der Woodsen czy Olivia Burke, Trip, matka Chucka - fajne mieli watki...
krotko mowiac z przyjemnoscia wrocilam do tej serii ...
A moze ktoras z Was tez sobie odswiezyla ten sezon, hmm ?
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Serena Czw Cze 07, 2012 11:06 pm

ja tam zawsze lubiłam 3 sezon i dziwiłam się dlaczego niektórym się nie podoba. według mnie jest tak samo fajny jak i 2, a niektóre sceny ma jeszcze lepsze :)imo chociaż najgłupszym wątkiem była cała sprawa Chucka i matki.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by antiba Pią Cze 08, 2012 8:24 pm

tez odswiezylam, ale ja nie zmieniam opinii. Byl slaby Razz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xRx Pon Cze 11, 2012 3:02 pm

Może to dziwne, ale ja uważam 3 sezon za najlepszy. Najbardziej trzymał w napięciu. Jedynie wątek z hotelem mi się nie podobał, reszta była super. Serena+Nate w tym sezonie byli fajni razem. Finał zaskakujący.
xRx
xRx

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by anna_julia Pią Sie 17, 2012 12:39 am

Wg. mnie to taki średni sezon, w porównaniu do świetnego 1 i niezbyt fajnego przedostatniego.
anna_julia
anna_julia
Chuck & Nate
Chuck & Nate

Liczba postów : 72

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach