Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+39
xRx
TheBlairBitchProject
Kate__895
ronnie
Freya
onlytrueloveful
missv
dzika
melanola
AW
xLaura
Ella
kam1105
mario588
Edda
Ania_
truskaweczka
Ania M.
werucha
karolla
xAaliyahxx
Magdafa
BlairAndChuck
zakochana_0
Ewa
lookx
brolix
jeanne
Żuri
alaa15
dap88
Klaudia
Numb3r_Fourt33n
Ola
Kasia
Lewandowska
Lise
Gigi
Magda
43 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Jaki jest twój ulubiony odcinek sezonu 4?

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap27%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 27% 
[ 20 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap8%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap5%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap11%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap4%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap4%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_lcap23%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
 
Wszystkich Głosów : 73
 
 

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magda Pon Sie 01, 2011 1:49 pm

Sezon rozpoczyna się od wątku Chucka, który w ostatnim odcinku 3-go sezonu został postrzelony, a jego dalsze losy nie były widzom do końca znane. W 4 sezonie okazuje się, że ocali go Eva, nieznana nikomu dziewczyna która będzie mu następnie pomagać wrócić do zdrowia oraz w której Chuck się zakocha. Jednak zazdrosna Blair, która tak naprawdę nadal kocha Chucka, nie da im długo pobyć razem, gdyż stworzy intrygę na skutek której Chuck sam zerwie z Evą. Gdy jednak prawda wyjdzie na jaw Eva nie będzie chciała już wrócić do Chucka, a ten o to właśnie będzie winić Blair i będzie pragnął zemsty.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Wto Sie 02, 2011 10:14 am

4x02 po prostu płaczę na scenie na stacji Sad Blair wygląda jak z bajki a Chuck totalnie wymiata w tej scenie Ed jest super przystojny jako biedak Very Happy I Juliet z Natem była fajna Smile
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Wto Sie 02, 2011 10:14 am

4x2 po prostu płaczę na scenie na stacji Sad Blair wygląda jak z bajki a Chuck totalnie wymiata w tej scenie Ed jest super przystojny jako biedak Very Happy I Juliet z Natem była fajna Smile
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 02, 2011 10:39 am

To chyba najlepsza scena z całego sezonu. Chociaż, scena w 4x22 jak tańczą jest the best:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Wto Sie 02, 2011 10:43 am

Ja polewałam nieźle ze sceny 4x22 Very Happy Very Happy Blair tak śmiesznie tańczy jakby była w transie Very Happy A potem Chuck hoopla i pod rączkę kujawiaczek hehe Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 02, 2011 11:14 am

hahaha:P Teraz sobie jeszcze raz przypomniałam tą scenę. Ja mam jeszcze pytanko; Czemu oni ich podnosili na tych krzesłach?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lewandowska Nie Sie 07, 2011 7:55 pm

Double Identity - za przepiękną scenę na stacji. Ryczałam na niej jak bóbr...
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kasia Nie Sie 07, 2011 8:04 pm

O, Beauty, już nie jesteś stupid Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola Nie Sie 07, 2011 8:08 pm

dla mnie nie może być inaczej jak Double Identity Smile
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Sie 08, 2011 7:53 am

kasia_ napisał:O, Beauty, już nie jesteś stupid Very Happy

Hehe:P Zgadzam sięSmile Co się stało? Zmądrzałaś?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Numb3r_Fourt33n Pon Sie 08, 2011 8:20 pm

Ja jestem zagorzałą fanką Dair, więc głosuję na Pretty in Pink.
W odcinku było dużo mojej ulubionej pary i oczywiście wielki + za piękną sukienkę Blair Wink
Numb3r_Fourt33n
Numb3r_Fourt33n
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 09, 2011 9:09 am

Tak, to była piękna sukienka. Ale piękniejsza była w 4x02:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Klaudia Wto Sie 09, 2011 10:10 pm

Kocham scenę na stacji, płakałam na niej jak nigdy.
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Sro Sie 10, 2011 6:47 pm

To dla mnie wyciskacz łez.. I do tego ta piosenka ;(
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dap88 Czw Sie 11, 2011 2:54 pm

4x07 za sex scene Very Happy ta namiętność, poza tym Dan tam knuł i to też fajne było Very Happy

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by alaa15 Nie Sie 14, 2011 1:07 pm

Ja również uwielbiam scenę na dworcu, była taka wzruszająca. Wtedy zapragnęłam Chair jak nigdy. A piosenka Sia ,, I'm in here '' - idealna.
alaa15
alaa15
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 88

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Nie Sie 14, 2011 2:18 pm

4x 02 ! <3

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Nie Sie 14, 2011 8:56 pm

Cięzko mi się zdecydować... 4x02 za scenę na dworcu, 4x07 za scenę seksu, 4x20 za scenę z upitym Chuckim i Blair czy 4x22 za imprezę "na drinka" i w tle rolling in the deep

wybrałabym po prostu sceny, a nie odcinek Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Nie Sie 14, 2011 11:10 pm

Zgadzam się z Wami, co do 2 odcinka - scena na stacji przepiękna. Również nie mogłam na niej powstrzymać łez.. Duży plus ode mnie za Paryż, który uwielbiam, teksty Blair o Chucku w rozmowie z Sereną, jej urocza randka z Louis i przeżywanie bajki, a także sama końcówka, podsumowanie Plotkary ze słowami 'we always have Paris', które mam nawet wygrawerowane na bransoletce Wink

Uwielbiam też 8 odcinek, kiedy Chuck i Blair mają swój seks maraton, którym chcą zakończyć swoją relację, a jak to się kończy - wiadomo. Na większości ich scen 'łóżkowych' płakałam ze śmiechu, nie mówiąc o przeuroczej Blair pocieszającej się macarons czy akcji na balecie z kryciem się nawzajem. Bardzo podobała mi się też interwencja Blair, Sereny, Nate i Chucka w sprawie sabotażu Juliet - mam wyjątkowy sentyment do wszystkich odcinków, w których pokazana jest ich przyjaźń i umiejętność łączenia sił we wspólnym działaniu.
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brolix Nie Sie 14, 2011 11:34 pm

4x09 za sceny B i C, w szczegolnosci ta na balu.

brolix

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magda Pon Sie 15, 2011 10:03 am

The Townie, 4x11, zdecydowanie. Cały odcinek trzyma się kupy Wink Do tego wątki wszystkich postaci były ciekawe (co później stało się rzadkością Wink), no i świetne flashbacki Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by lookx Wto Sie 16, 2011 7:54 pm

haha. też się uśmiałam jak oni tańczyli. uwielbiam tą scenę. Wink
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 10:01 am

Ale jak jest w zwolnionym tempie, to po prostu nie patrzę.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ewa Pią Sie 19, 2011 12:20 pm

Ta jak ktoś wspomniał o wiele łatwiej byłoby wybrać ulubioną scenę niż odcinek bo to sceny ratowały cały sezon. Ale oddałam głos na 4x02 bo chyba najbardziej mnie poruszyła i spowodowała wzruszenie.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by zakochana_0 Pon Sie 22, 2011 1:44 pm

Ja zagłosowałam na ostatni odcinek..uśmiałam sie na nim jak nigdy. Blair i jej taniec trędowatych a za nią Chuck który cieszył sie jak głupi do sera...a i jeszcze ich "kujawiak" pod rękę to było bezbłędne...Very Happy
zakochana_0
zakochana_0
Chair & Nate
Chair & Nate

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach