Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas honoru

+18
adamk86
VienneK
delenateam
natsen
Karola_96
asiullas
holly10
Żuri
Kasia
Vivien
jeanne
ronnie
shiva89
Edda
Lewandowska
Karolina
brulion
Ania
22 posters

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Czas honoru Empty Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 3:50 pm

Kto ogląda?
Ja zaczęłam jakiś czas temu, aktualnie jestem na trzecim sezonie i mam parę pytań Smile
Spoiler:
Mnie serial bardzo wciągnął i polecam jeśli ktoś nie widział. Szkoda mi jednak, że Wandy nie gra już Maja Ostaszewska, wolałam ją w tej roli. Podobnie szkoda mi, że uśmiercili postać Czesława, bardzo lubiłam tę postać.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 4:10 pm

Serial mój ukochany <3 Oglądam namiętnie <3 Świruję, kiedy go nie ma <3 Kocham Janka i Władka <3

Spoiler:

Englert sam chciał, żeby uśmiercili jego postać, bo nie chciał się wiązać z serialem na tak długo. Ostaszewskiej też żałuję, bo była lepsza, Różdżka to takie ciepłe kluchy trochę ;D Ostaszewska miała jakąś taką przedwojenną urodę, a Różdżka to dla mnie współczesna dziewczyna w strojach z epoki.
Aha, nie wiem, jak ty, ale ja oszalałam na punkcie Leny/Janka i Rudej/Władka Very Happy Michał/Celina też me gusta <3
Nie mogę się doczekać piątego sezonu, z jednej strony szkoda, że to już ostatni, ale z drugiej, zaczęli pisać absurdalne wątki, więc może to i lepiej. A jak czytam spoilery to mi się serce kraje :/ I w ogóle Czaruś Łukasiewicz będzie, mniaaam <3
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 4:47 pm

Dzięki za odpowiedzi Smile
Spoiler:
Właśnie też gdzieś czytałam, że Englert się zgodził tylko na sezon, szkoda. Ja za Różdżką generalnie nie przepadam. Co do par to najbardziej lubię Rudą i Władka, chociaż bardzo wolno to idzie Wink Za Celiną niezbyt przepadam, wolałabym chyba aby Michał był z tą dziewczyną z poczty, albo jeszcze kogoś innego znalazł Wink Lenę i Janka bardzo lubię, chociaż nie podoba mi się jej obecne (połowa sezonu 3) zachowanie. Para Wanda/Bronek jest mi obojętna, mało mi pasują do siebie, sama nie wiem czemu. Zresztą widzę, że tej pary nie wymieniłaś Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 5:04 pm

Z poczty była Hania i zresztą ona była koleżanką Celiny i ich poznała ze sobą xD Na początku też lubiłam Hanię i chciałam, żeby byli razem, ale jednak Celinka to jest jego epicka miłość imho. Właśnie to jest fajne, że nie potrafią się jakoś zebrać i być razem, zawsze coś im przeszkadza, chyba teraz w piątym sezonie wreszcie będą razem. Uwielbiam ten ich pocałunek z drugiego sezonu, kiedy udają małżeństwo i odwiedza ich Halbe <33

Lenie odwala generalnie. Nie wiem, czemu takie beznadziejne wątki z nimi wymyślają, ale w czwartym sezonie jest miodzio <3 Najlepsi byli w pierwszym sezonie, jak się spotkali po latach, oni mają niesamowitą chemię. Zresztą, Pawlicki ma chemię z każdą laską, z którą gdziekolwiek gra xD

Ruda/Władek są genialni, chociaż fakt, wolno im to idzie. W czwartym sezonie mają fajny wątek, serce mi się krajało jak ich oglądałam razem. Kocham to, że Władek zawsze się nią opiekuje, dba, żeby nic jej się nie stało itp. I te jego podrywy na początku ;D

Wanda/Bronek - na początku bardzo ich shipowałam, ale potem Różdżka się stała xD Wkurza mnie, że oni mają tylko jeden wątek zawsze, on ją ratuje z opresji xD I w sumie nie wiadomo nigdy, jak się poznali, jak długo są ze soba itd., tylko w pierwszym sezonie były te flashbacki jak na jakiejś wsi jeździli rowerem xD A tak to nic nie wiadomo i mnie to irytuje. Zawsze mnie też ciekawiła sprawa Wandy i Karola, kiedy wzięli ślub, kiedy i czemu się rozwiedli itp. xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Sie 04, 2012 5:30 pm

Wanda i Bronek to jest niestety najgorsza para w tym serialu. Ona nieogarnięta, wiecznie trzeba ją ratować. On niby ją kocha do szaleństwa, ale jak przyszło co do czego to zdradził ją z Damięcką także jak dla mnie trochę żenada. W ogóle to chyba chciałabym, żeby uśmiercili Wandę. Byłoby trochę dramy, a Bronek mógłby sobie znaleźć kogoś innego.

Lena i Janek to mój OTP więc tutaj nawet nie ma o czym gadaćSmile Janek jest moją miłością życia od pierwszego sezonu, więc pewnie shippowałabym go nawet z kijem od szczotki;)

Władek z Rudą są ok, choć muszę przyznać, że od Rudej odrzuca mnie trochę to, że jest grana przez Gorczycę, której wybitnie nie lubię. Tak czy inaczej uważam, że scena ich wspólnego przesłuchania jest jedną z najlepszych w całym serialu. Wieczorkowski naprawdę perfekcyjnie to zagrał.

No i Michałek;) Kochałam go z Celiną i jak pojawiła się Osmańska to cały czas mnie denerwowała tym, że rozbiła związek Guzika z Celiną. Zresztą sam Michał też mnie denerwował, że tak łatwo zapomniał o Celince. Ale kurczę, koniec ich historii był tak GENIALNY, że teraz bardzo bardzo bardzo kocham ich jako parę.

Jestem ciekawa jak zostanie rozegrana sprawa z tym ostatnim sezonem. Sporo wątków zostało w finale urwanych w połowie, a przeskok czasowy uniemożliwi ich rozwiązanie w normalny sposób, więc bardzo liczę na jakieś retrospekcje albo przynajmniej na to, że dowiemy się o końcu tych wątków z rozmów bohaterów czy coś.

A jeśli chodzi o Boczarską i jej podwójną rolę:
z tego co czytałam, to scenarzyści nie planowali, żeby Osmańska była powiązana jakoś z postacią więźniarki Pawiaka, więc na pewno nie było to celowe. Ale Boczarska została wybrana do tej roli więc samo tak wyszło. Jako, że jej postać miała 10 tysięcy różnych osobowości to można logicznie wytłumaczyć jej występ w obu rolach tym, że było to tak naprawdę jedna osoba pod dwoma nazwiskami;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 5:37 pm

brulion napisał:Z poczty była Hania i zresztą ona była koleżanką Celiny i ich poznała ze sobą xD
Pamiętam Smile W ogóle Hania pojawi się jeszcze?
Co do Celiny to nie mogę rozgryźć - ona tego Krzysztofa kocha w końcu czy nie? Co z nim się będzie działo? Wezmą ślub?

oni mają niesamowitą chemię. Zresztą, Pawlicki ma chemię z każdą laską, z którą gdziekolwiek gra xD
Oj to prawda, mają chemię, a Pawlicki dobry aktor swoją drogą. Nie wiem czy widziałaś film "Jutro pójdziemy do kina" - podobne klimaty, też Pawlicki i też Wesołowski. Polecam, myślę, że się nie rozczarujesz Smile

W czwartym sezonie mają fajny wątek, serce mi się krajało jak ich oglądałam razem. Kocham to, że Władek zawsze się nią opiekuje, dba, żeby nic jej się nie stało itp. I te jego podrywy na początku ;D
Cieszę się, że w czwartym sezonie będą mieli fajny wątek. Poza tym bardzo lubię Władka i uważam, że szkoda, że akurat jego było najmniej w pierwszym sezonie (mam takie wrażenie) - sporo czasu pokazywali go w więzieniu.

Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Sie 04, 2012 5:44 pm

Chyba każdy widział Jutro idziemy do kinaSmile Ostatnia scena jest mistrzowska. Widziałyście co jest napisane na kinie, pod którym ginie ta dziewczyna?
A widziałyście Drzazgi z nim może?

Wracając do CzH:D
Tak, to dziecko Janka.
Romek ucieknie z getta i będzie walczył u boku chłopaków.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 5:55 pm

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi Smile
Nie pamiętam co jest napisane niestety. Co? Smile
Filmu "Drzazgi" nie widziałam, warto?


Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Sob Sie 04, 2012 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 5:55 pm

Ania napisał:
brulion napisał:Z poczty była Hania i zresztą ona była koleżanką Celiny i ich poznała ze sobą xD
Pamiętam Smile W ogóle Hania pojawi się jeszcze?
Co do Celiny to nie mogę rozgryźć - ona tego Krzysztofa kocha w końcu czy nie? Co z nim się będzie działo? Wezmą ślub?

oni mają niesamowitą chemię. Zresztą, Pawlicki ma chemię z każdą laską, z którą gdziekolwiek gra xD
Oj to prawda, mają chemię, a Pawlicki dobry aktor swoją drogą. Nie wiem czy widziałaś film "Jutro pójdziemy do kina" - podobne klimaty, też Pawlicki i też Wesołowski. Polecam, myślę, że się nie rozczarujesz Smile

W czwartym sezonie mają fajny wątek, serce mi się krajało jak ich oglądałam razem. Kocham to, że Władek zawsze się nią opiekuje, dba, żeby nic jej się nie stało itp. I te jego podrywy na początku ;D
Cieszę się, że w czwartym sezonie będą mieli fajny wątek. Poza tym bardzo lubię Władka i uważam, że szkoda, że akurat jego było najmniej w pierwszym sezonie (mam takie wrażenie) - sporo czasu pokazywali go w więzieniu.

Spoiler:

Hani chyba już nie będzie, nie przypominam sobie ;D Po finale 3 sezonu jest przeskok do wiosny 1944 także dużo wątków się urywa bez sensu. A Krzysztof... no, nie będę ci psuć oglądania ;D Ale kocha go chyba.
Widziałam "Jutro idziemy do kina", mój pierwszy film z Pawlickim ;D Świetny jest, i Damięcki też o dziwo niczego sobie, ale nie oglądam go już, bo zawsze na nim ryczę xD Ania, napis to tytuł filmu "Świat jest piękny" ;((((((

"Drzazgi" też są super, no i kręcone na Śląsku xD Na ulicy, po której przez trzy lata dzień w dzień chodziłam ;D Pluję sobie w brodę, że Pawlicki był tak blisko a ja o tym nie wiedziałam Razz Tylko też smutny koniec. Ale polecam, Pawlicki nieźle wygląda i w ogóle dobry film.

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez brulion dnia Sob Sie 04, 2012 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Sie 04, 2012 5:57 pm

Ania napisał:Dzięki za odpowiedzi Smile
Nie zauważyłam co jest napisane niestety. Co? Smile
Filmu "Drzazgi" nie widziałam, warto?

Napis brzmi 'Życie jest piękne'. Za każdym razem mnie to rusza;)

A Drzazgi warto zdecydowanie. Naprawdę fajny film. I Pawlicki w zupełnie innej roli.Smile

EDIT.
Racja, zapomniałam! Romek uciekł z obozu, nie bezpośrednio z getta.
A Klara była naprawdę niezła;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 6:00 pm

Swoją drogą szkoda, że nie pokażą Powstania Warszawskiego, ale z tego co czytałam to z powodu kosztów. Ciekawa jestem tego piątego sezonu.

A "Drzazgi" spróbuje nadrobić na dniach Smile
A coś z klimatów podobnych do "Czasu honoru" możecie też polecić? Smile Nie tak mocne jak Lista Schidlera, ale z tą "mocnością" i brutalnością max tak jak w Czasie honoru, chociaż i tutaj parę scen (tortur) tylko słuchałam, a nie patrzałam...
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 6:10 pm

Ja się trochę cieszę, że nie ma powstania, bo jak nie mają na to za dużo kasy to lepiej, żeby w ogóle nie robili, zresztą, nie mam pojęcia, gdzie by mieli to kręcić. W sezonu na sezon kurczą im się miejsca "nietknięte", a żeby sfilmować powstanie to jednak trzeba by było nawet trochę poniszczyć, a na budowanie tego w jakiejś hali nie mają kasy. Zresztą, znając panią Wencel, pewnie dostaliby beznadziejne wątki ratowania swoich ukochanych, a moim zdaniem, gdyby mieli już pokazywać powstanie, to musieliby uśmiercić połowę obsady, bo absolutnie nie ma opcji, żeby oni wszyscy przeżyli.

Podobno "Pianista" jest dobry, ale nie oglądałam. Jeśli nie musi być IIWŚ, tylko generalnie film wojenny, to fajne jest "Wzgórze nadziei" z Judem Law i Nicole Kidman, to jest o wojnie secesyjnej, ale też są tortury i mocne sceny. A, i jeszcze bardzo fajny jest "Wróg u bram", o bitwie pod Stalingradem, czyli też IIWŚ :> Z seriali dobra jest ponoć "Kompania braci", no i "Czterej pancerni", hahaha Very Happy "Zakazane piosenki" też są o wojnie ale to zupełnie inny klimat. Od biedy "Katyń", ale to chyba wszyscy widzieli, zresztą moim zdaniem słaby film, ale występuje w nim Pawlicki więc powiedzmy, że dostaje plusa xD

Apropo Pawlickiego, widziałyście Big love? :/
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Sie 04, 2012 6:15 pm

Ania napisał:Swoją drogą szkoda, że nie pokażą Powstania Warszawskiego, ale z tego co czytałam to z powodu kosztów. Ciekawa jestem tego piątego sezonu.

A "Drzazgi" spróbuje nadrobić na dniach Smile
A coś z klimatów podobnych do "Czasu honoru" możecie też polecić? Smile Nie tak mocne jak Lista Schidlera, ale z tą "mocnością" i brutalnością max tak jak w Czasie honoru, chociaż i tutaj parę scen (tortur) tylko słuchałam, a nie patrzałam...

Klimaty podobne do CzH czyli tematyka wojenna tak? No to coś, co wszyscy znają: Życie jest piękne, Chłopiec w pasiastej pidżamie, jeżeli to możliwe, że jeszcze nie widziałaśWink Albo Kanał, choć przyznam szczerze, że ja niewiele widziałam w tych scenach z kanałowych, które stanowią jakieś 80% całego filmu:) Pianista? Generał Nil? Dzieci Ireny Sendlerowej? Większość z nich jest raczej brutalna ale w sumie ciężko znaleźć nie-brutalne filmy o tematyce wojennej. Bękarty wojny - trochę inne spojrzenie na temat, ale bardzo lubię ten film. No i hollywoodzki klasyk - Pearl HarborSmile Albo Wróg u bram z moich ukochanym Jude'm i piękną Rachel Weisz. Pewnie większość tego już widziałaś, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy...
A! Jest też taki francuski film Les Milles, bardzo mi się podobał, ale nie wiem czy gdzieś go dostaniesz.
No i rewelacyjny Popiół i diament - choć to wiadomo, powojenny już. Ale jednak klimatem troszkę podobny.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Sie 04, 2012 6:17 pm

brulion napisał:
Apropo Pawlickiego, widziałyście Big love? :/

Czekałam na ten film bardzo bardzo bardzooo długo, ale potem poczytałam recenzje, które są albo bardzo pozytywne albo bardzo negatywne (w większości jednak to drugie) i ostatecznie wyszło na to, że trochę boję się brać za niego, żeby się mocno nie rozczarować. Sądząc po ':/' też nie byłaś zachwycona, co?Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 6:21 pm

Ja też bardzo na niego czekałam, bo trailer zapowiadał się świetnie, ale hm, słabiutki. Pawlicki wygląda świetnie, gra trochę słabiej, ale to chyba wina scenariusza, bo dialogi są beznadziejne, na końcu ma dobrą mocną scenę. Powiem tak: nie uważam czasu poświęconego na obejrzenie filmu za zmarnowany, ale wątpię, że obejrzę go drugi raz. Zobaczyć można, bo całkowicie beznadziejny nie jest, ale nie spodziewaj się rewelacji. Ja go przemęczyłam właściwie tylko ze względu na Pawlickiego ;D Teraz zbieram się do oglądania Z odzysku, ale podobno mocny film, więc czekam na odpowiedni moment, żeby go obejrzeć xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Sie 04, 2012 6:23 pm

No to może kiedyś się skuszę. Niestety, końcówkę już znam. Ktoś mi to zaspoilerował, nie wiem już nawet kto. Tak czy inaczej poświęcę się dla nagiego Antka;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 6:25 pm

Karolina napisał:No to może kiedyś się skuszę. Niestety, końcówkę już znam. Ktoś mi to zaspoilerował, nie wiem już nawet kto. Tak czy inaczej poświęcę się dla nagiego Antka;D

No, dla tego to akurat warto I love you I love you I love you
A to, jak się film skończy wiadomo od pierwszej sceny ;D Cóż, Białowąs xD Jak ją widzę, to zastanawiam się, czy chcę robić tego magistra z kulturoznawstwa xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 6:27 pm

Dzięki za wszystkie polecenia filmów Smile

A propos Czasu honoru jeszcze to nie uważacie, że wstawki między scenami z dawnych czasów są za głośne? Ja mam wrażenie, że są głośniejsze niż sceny.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sob Sie 04, 2012 6:30 pm

Są, to prawda, może podgłośnili je, żeby było lepiej słychać ;D Dziwiło mnie to zawsze, bo myślałam, że w starych filmach z dźwiękiem było raczej kiepsko, nie mówiąc o tym, że przecież bardzo długo nagrywano na tzw. "setce" (chyba tak to się nazywa, mogłam się pomylić ;>), czyli najpierw obraz, a potem aktorzy podkładali głos tak, jakby dubbingowali. Dlatego polskie filmy z lat 60., 70., chyba nawet jeszcze 80. czasami nie zgrywają obrazu z dźwiękiem ;D Więc nie do końca ogarniam, jak w latach 40. nagrano równocześnie to i to. Poza tym, te wstawki się zrobiły strasznie nudne xD Już na pamieć je znałam potem, zwłaszcza, jak oglądałam po parę odcinków dziennie.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 6:34 pm

No właśnie ja też oglądam parę odcinków dziennie i już mnie nudzą i są za głośne, dobrze chociaż, że krótkie Wink Aktualnie nie mogę się doczekać kiedy kapną się, że kim jest Tadeusz.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Sob Sie 04, 2012 7:53 pm

Pozwolę sobie post pod postem Wink
Co do tych filmów jeszcze to odnośnie tej brutalności - mnie chodzi przede wszystkim o filmy, które skupiają się nie tyle na ukazywaniu tych czasów od "wojennej" strony (przesłuchań, tortur, egzekucji, wywózek, obozów; co do strzelanin i akcji to akurat mogą być, oby bez pokazywania dokładnie trupów itp. - akurat w Czasie honoru jak dla mnie są fajnie nagrane), tylko chodzi mi przede wszystkim o relacje od tej uczuciowej strony - właśnie te wątki najbardziej lubię w Czasie honoru. I właśnie dlatego bardzo mi się podobał film "Jutro pójdziemy do kina". Różne relacje między ludzkie, to np. jak właśnie widać to chociażby w serialu ludzie rzadziej i później przechodzili na "ty", jak potrafili się zakochiwać mówiąc "pan", "pani".
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Nie Sie 05, 2012 1:56 pm

No to na pewno Wróg u bram, tam jest wątek miłosny bardzo fajny, ale też sporo strzelaniny, jest też okropna scena, w której Joseph Fiennes leży w fontannie pełnej trupów, bleeee. Zakazane piosenki to specyficzny film, ale chyba też raczej uczuciowy, niż wojenny xD W Czterech pancernych chyba też jest trochę romansów, chociaż tego akurat pewna nie jestem, bo nigdy nie widziałam nawet całego odcinka, tylko jakieś urywki.

Aha, przypomniało mi się coś apropo matki Bronka: wiadomo, że miała jakieś problemy psychiczne i dlatego pan Woyciechowski od niej odszedł. I dlatego Bronuś go tak nie lubi ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Go?? Nie Sie 05, 2012 2:02 pm

Ania napisał:Pozwolę sobie post pod postem Wink
Co do tych filmów jeszcze to odnośnie tej brutalności - mnie chodzi przede wszystkim o filmy, które skupiają się nie tyle na ukazywaniu tych czasów od "wojennej" strony (przesłuchań, tortur, egzekucji, wywózek, obozów; co do strzelanin i akcji to akurat mogą być, oby bez pokazywania dokładnie trupów itp. - akurat w Czasie honoru jak dla mnie są fajnie nagrane), tylko chodzi mi przede wszystkim o relacje od tej uczuciowej strony - właśnie te wątki najbardziej lubię w Czasie honoru. I właśnie dlatego bardzo mi się podobał film "Jutro pójdziemy do kina". Różne relacje między ludzkie, to np. jak właśnie widać to chociażby w serialu ludzie rzadziej i później przechodzili na "ty", jak potrafili się zakochiwać mówiąc "pan", "pani".

Aniu, w takim razie koniecznie obejrzyj Wróg u bram i Pear Harbor. Jestem pewna, że Ci się spodobają, cudowne filmy.
Ja poza tym uwielbiam Życie jest piękne, ale wątek miłosny nie jest aż tak rozwinięty jak w tych 2 wcześniejszych filmach.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Nie Sie 05, 2012 3:06 pm

Dzięki Dziewczyny! Smile
Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Nie Sie 05, 2012 3:41 pm

Spoiler:
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach