Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas honoru

+18
adamk86
VienneK
delenateam
natsen
Karola_96
asiullas
holly10
Żuri
Kasia
Vivien
jeanne
ronnie
shiva89
Edda
Lewandowska
Karolina
brulion
Ania
22 posters

Strona 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 7:41 pm

Obawiam się, że jednak zginęły... Ale kto wie, może scenarzyści zaskoczą nas w kolejnym sezonie?
Co do gubernatora to już nic a nic nie pamiętam jak to się skończyło z nim:)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pon Sie 06, 2012 7:48 pm

Wow, Ania, strasznie szybko ci poszło!
Karolina, w ostatnim odcinku, jak chłopaki robili akcję przejęcia złota Fischera na jakimś moście, to Romek rzucił się za Fischerem i zamiast go zastrzelić, to wrzucił go do wody i myślał, że go utopił, a Fischer o dziwo przeżył Very Happy Myślę, że raczej już nie nawiążą do niego, chyba tylko Rainer z Niemców zostanie, a Fischera nie mogli zabić, bo to postać historyczna i dopiero w 1947 został skazany na śmierć.
Ja liczę na to, że chociaż Klara nie zginęła. Wywieźli je wiosną/wczesnym latem 1944, nie było powiedziane, dokąd (chyba?). Jeżeli do jakiegoś obozu, to już pół roku później zaczęły się likwidacje i wyzwolenia obozów. Skoro Romkowi udało się uciec z Auschwitz, co było nie lada wyczynem, to co to dla scenarzystów ocalić jedną Klarcię ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 7:56 pm

Pamiętam już akcję z Fisherem, dzięki;)
Co do Klary - nie mam pojęcia gdzie je wywieźli. Może rzeczywiście do obozu. Gorzej jak na Pawiak np., wtedy ich los jest raczej przesądzony. Akcja 5. sezonu ma miejsce nie zaraz po wojnie, nie? Jeśli tak to wtedy Klara byłaby już po wszystkich tych obozach przejściowych (zakładając, że w ogóle dożyła wyzwolenia) i mogłaby się pojawić w Warszawie.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pon Sie 06, 2012 8:01 pm

E, wątpię, że wywieźliby je na Pawiak, tam wiecznie brakowało miejsca i raczej wsadzali tam za inne rzeczy, zresztą na Pawiaku siedziała wtedy Lena nie? Także wątpię, że nie miałyby wspólnej sceny. Ja bym obstawiała albo obóz, albo od razu rozstrzelanie. I nie wiem, czemu, ale coś mi mówi, że ich już nie zobaczymy :/
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Lewandowska Pon Sie 06, 2012 8:08 pm

Warto obejrzeć ten serial? Aktorstwo jest chociaż na średnim poziomie? Bo w polskich serialach o to ciężko Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Pon Sie 06, 2012 8:16 pm

Od paru dni oglądałam od rana to i szybko poszło Razz Teraz pozostaje czekać na nowy sezon Smile
Co byście chciały aby się wydarzyło? Ja tradycyjnie: Janek aby był z Leną i ich dzieckiem, Ruda z Władkiem, Michał aby sobie kogoś fajnego znalazł, aby przeżyła Klara i była z Romkiem, aby Bronek zaadoptował Bogusława i w sumie obojętne mi czy był z Wandą czy nie - niby taka miłość, tyle przeszli, ale nadal mi są obojętni.

Lewandowska, pewnie, że warto. Aktorstwo według mnie świetne, serio. Miłość, akcje, relacje międzyludzkie, wojenna rzeczywistość, poza tym wątki tak rozpisane, że po skończeniu odcinka od razu chce się włączyć kolejny. Ale też trzeba pamiętać, że to jednak serial w czasach wojny, więc poza miłością i wzruszającymi chwilami wiele łez i mocnych scen.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pon Sie 06, 2012 8:49 pm

Bjuti oglądaj, dawno nie było tak dobrego polskiego serialu. Wizualnie też jest na co popatrzeć Wink

Co do V sezonu, to ja tradycyjnie Janek/Lena, Ruda/Władek, Michał/Celina, Romek/Klara xD. Co do Bronka i Wandy, to ja bym odstrzeliła Bronka, bo mnie irytuje trochę Very Happy A zamiast niego Wanda mogłaby być z cudownie ocalałym Antkiem (no co, już raz przeżył postrzał xD). Ale jako, że to się nie stanie, to niech się opiekują Bogusiem i żyją długo i szczęśliwie.
Moim zdaniem fajne zakończenie byłoby, gdyby cała czwórka + Ruda zginęła, wiem, że to byłoby strasznie smutne, ale myślę, że to byłoby dobre zakończenie. Ale to się nie zdarzy, bo już twórcy mówili, że nigdy nie zabiją żadnego chłopaka z głównej czwórki, bo to jest bohater zbiorowy bardzo ważny dla widza *-*

btw., spoilery chcecie? :>
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 8:50 pm

Ja za bardzo kocham ten serial, żeby być obiektywną, więc nie będę się wypowiadała na temat tego, czy warto. Dla mnie cholernie warto, ale nie każdemu podoba się to samo.

A jeśli chodzi o 5 sezon: chciałabym, żeby oprócz wątków romansowo-rodzinno-miłosnych pojawiły się jakieś ciekawe wątki stricte historyczne. No i ogólnie, żeby udało im się przyzwoicie wszystko odtworzyć. Nie chciałabym, żeby rozwiązywali wszystko aż tak gładko. Uwielbiam całą czwórkę głównych bohaterów ale prawda jest taka, że jeśli nie uśmiercą chociaż jednego z nich to wyda mi się to trochę zbyt odrealnione;) No i chciałabym, żeby wyjaśnili wątki, które zawisły w powietrzu po finale, a nie totalnie je zignorowali tylko dlatego, że zdecydowali się na przeskok czasowy. Chętnie dowiedziałabym się też, co chłopaki robili w czasie powstania. No i mam nadzieję, że w miarę możliwości zobaczymy wszystkie postaci ze stałej obsady i kilku ciekawszych guestów jak np. Otto.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pon Sie 06, 2012 8:54 pm

Karolina napisał:Ja za bardzo kocham ten serial, żeby być obiektywną, więc nie będę się wypowiadała na temat tego, czy warto. Dla mnie cholernie warto, ale nie każdemu podoba się to samo.

A jeśli chodzi o 5 sezon: chciałabym, żeby oprócz wątków romansowo-rodzinno-miłosnych pojawiły się jakieś ciekawe wątki stricte historyczne. No i ogólnie, żeby udało im się przyzwoicie wszystko odtworzyć. Nie chciałabym, żeby rozwiązywali wszystko aż tak gładko. Uwielbiam całą czwórkę głównych bohaterów ale prawda jest taka, że jeśli nie uśmiercą chociaż jednego z nich to wyda mi się to trochę zbyt odrealnione;) No i chciałabym, żeby wyjaśnili wątki, które zawisły w powietrzu po finale, a nie totalnie je zignorowali tylko dlatego, że zdecydowali się na przeskok czasowy. Chętnie dowiedziałabym się też, co chłopaki robili w czasie powstania. No i mam nadzieję, że w miarę możliwości zobaczymy wszystkie postaci ze stałej obsady i kilku ciekawszych guestów jak np. Otto.

No jak to, co robili, WALCZYLI xD Wszyscy ramię w ramię. Karabin w karabin. Butelka benzyny w butelkę benzyny xD I stosowali swoją zaje*istą metodę walki: wystrzelać pojedynczych Niemców, a potem walnąć granatem dla pewności xD
Z guestów ma być:
* Cielecka jako jakaś komunistka zasadzająca się na chłopaków, która ma uknuć "makiawelistyczną intrygę"
* Jan Frycz jako tatuś Wandy, również komunista xD Swoją drogą, Wanda skłonności do rozwodów ma po mamusi.
* Czarek Łukasiewicz jako Bolek, kolega Janka z obozu jenieckiego, który razem z nim się bohatersko przedziera do Warszawy i pomaga mu znaleźć Lenę.
I jeszcze jakiś chłopek jako komunista-współpracownik Cieleckiej.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Pon Sie 06, 2012 8:56 pm

Ja chcę bardzo spoilery! w każdej ilości! Very Happy
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Lewandowska Pon Sie 06, 2012 8:59 pm

Dzięki, to wpisuję na listęSmile A wiadomo ile ma być sezonów? Albo przynajmniej czy 5 nie będzie ostatnim?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 9:01 pm

brulion napisał:
Karolina napisał:Ja za bardzo kocham ten serial, żeby być obiektywną, więc nie będę się wypowiadała na temat tego, czy warto. Dla mnie cholernie warto, ale nie każdemu podoba się to samo.

A jeśli chodzi o 5 sezon: chciałabym, żeby oprócz wątków romansowo-rodzinno-miłosnych pojawiły się jakieś ciekawe wątki stricte historyczne. No i ogólnie, żeby udało im się przyzwoicie wszystko odtworzyć. Nie chciałabym, żeby rozwiązywali wszystko aż tak gładko. Uwielbiam całą czwórkę głównych bohaterów ale prawda jest taka, że jeśli nie uśmiercą chociaż jednego z nich to wyda mi się to trochę zbyt odrealnione;) No i chciałabym, żeby wyjaśnili wątki, które zawisły w powietrzu po finale, a nie totalnie je zignorowali tylko dlatego, że zdecydowali się na przeskok czasowy. Chętnie dowiedziałabym się też, co chłopaki robili w czasie powstania. No i mam nadzieję, że w miarę możliwości zobaczymy wszystkie postaci ze stałej obsady i kilku ciekawszych guestów jak np. Otto.

No jak to, co robili, WALCZYLI xD Wszyscy ramię w ramię. Karabin w karabin. Butelka benzyny w butelkę benzyny xD I stosowali swoją zaje*istą metodę walki: wystrzelać pojedynczych Niemców, a potem walnąć granatem dla pewności xD
Z guestów ma być:
* Cielecka jako jakaś komunistka zasadzająca się na chłopaków, która ma uknuć "makiawelistyczną intrygę"
* Jan Frycz jako tatuś Wandy, również komunista xD Swoją drogą, Wanda skłonności do rozwodów ma po mamusi.
* Czarek Łukasiewicz jako Bolek, kolega Janka z obozu jenieckiego, który razem z nim się bohatersko przedziera do Warszawy i pomaga mu znaleźć Lenę.
I jeszcze jakiś chłopek jako komunista-współpracownik Cieleckiej.

Miałam na myśli starych guestów;) Cielecka to dobra aktorka ale jej nie lubię, bo wydaje się niezłą sukąVery Happy Frycz jest mi obojętny, choć rola może być ciekawa. A mówiąc o Bolku nie miałaś czasem na myśli Czarka ŁUKASZEWICZA? Bo Łukasiewicza to chyba nie kojarzę żadnego...


Lewandowska napisał:Dzięki, to wpisuję na listęSmile A wiadomo ile ma być sezonów? Albo przynajmniej czy 5 nie będzie ostatnim?

5. jest ostatni.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pon Sie 06, 2012 9:16 pm

Oke, zatem spoilery ;D Poza tym, co napisałam wyżej, to:

Spoiler:

Jak będę miała coś więcej, to dam znać Very Happy

Cholera, nie jestem pewna nazwiska. Taki miły, rudy koleś, ale chyba raczej mało znany Very Happy Ja go znam z Cudownego lata, w którym grał z Pawlickim zresztą xD

Spoiler:
Nie mogę z tego zdjęcia Very Happy Jaki dżolero hahaha xd
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Pon Sie 06, 2012 9:28 pm

Dzięki za spoilery Smile
Podobnie jak Karolina - nie lubię Cieleckiej, nie przepadam za Fryczem, także jakoś już teraz mam nadzieję, że nie będzie ich zbyt wiele.
Karol Ryszkowski, o nieeeee, jak ja nie lubię tej postaci Sad
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 9:49 pm

Też nie lubię Karola. Spoilery są obiecujące. Aktor z Cudownego lata to właśnie ŁukaSZewicz;) A Antek jest zarośnięty do roli, ale akurat nie tej w Czasie Honoru;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Wto Sie 07, 2012 11:01 am

Karolina napisał:Też nie lubię Karola. Spoilery są obiecujące. Aktor z Cudownego lata to właśnie ŁukaSZewicz;) A Antek jest zarośnięty do roli, ale akurat nie tej w Czasie Honoru;)

Okej, to przepraszam za błąd ;D Widziałaś Cudowne lato? Sympatyczny film całkiem, chociaż Antkowi jakoś słabo wyszło granie amanta xD Do jakiej innej roli Antek się zapuścił?
Jasne, Karol jest chamem i konfidentem, ale i tak go lubię xD Może dlatego, że pochodzi z Czeladzi xD TO znaczy aktor, nie Karol.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Wto Sie 07, 2012 12:34 pm

Nie oglądałam, trzymam się od tego filmu z daleka:) Film z takim plakatem:
[You must be registered and logged in to see this image.]
nie zapowiada niczego dobrego... 'Mister ciacho'? Seriously?

Antek zapuścił się do roli w filmie 'Papusza' i tenże film akurat na pewno obejrzę, zwłaszcza, że to Krauze.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Wto Sie 07, 2012 12:37 pm

No plakat jest zabójczy to fakt, ale sam film całkiem fajny, trochę czarna komedia. Pawlicki tam tańczy Very Happy A na Papuszę to ja też czekam.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Wto Sie 07, 2012 8:02 pm

A jeszcze co do tych śmierci co brulion pytałaś, to przypomniało mi się jak Sajkowcy weszli do nowego mieszkania (tego co Tadeusz pomógł załatwić) i okazało się, że jeszcze przed chwilą ktoś tam mieszkał. Straszne to dla mnie było, masakra, np. jak Lena podeszła do garnka i stwierdziła, że zupa jest jeszcze ciepła. I potem jak się dowiedzieli, że tych ludzi rozstrzelano (dobrze pamiętam?)
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Wto Sie 07, 2012 8:03 pm

Tak było. To też był niezły szok...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sro Sie 08, 2012 10:07 pm

Mnie też to uderzyło, dzięki za przypomnienie.


Matko z ojcem. Antek, ożeń się ze mną NATYCHMIAST.
Antek Pawlicki napisał:No kasa, kasa. Kasa, ale Komasa, hehe.

Przepraszam, nie wiem, czemu link nie działa xD Ale to relacja z planu 5-ego sezonu.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Nie Sie 19, 2012 3:00 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

30 sekund a ja jestem bliska omdlenia z tej radochy:D GENIALNY zwiastun. Umieram. Nie doczekam do tego września, zginę w męczarniach oczekiwania:(
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Nie Sie 19, 2012 4:26 pm

dhgksdhdsjhhfkjsdhfdslkfjd
umieram.

Tylko mam nadzieję, że Janek się szybko ogoli, bo jednak bardziej mi się podoba bez tej brody Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Nie Sie 19, 2012 4:33 pm

Zwiastun świetny póki nie pokazała się Cielecka Neutral Nic nie poradzę, że nie lubię Neutral
Zresztą co do niej poczytajcie komentarze: [You must be registered and logged in to see this link.] Widać nie tylko ja za nią nie przepadam
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Nie Sie 19, 2012 4:45 pm

Ja nie wiem, co wy macie do Cieleckiej, bardzo fajna jest Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 3 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach