Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas honoru

+18
adamk86
VienneK
delenateam
natsen
Karola_96
asiullas
holly10
Żuri
Kasia
Vivien
jeanne
ronnie
shiva89
Edda
Lewandowska
Karolina
brulion
Ania
22 posters

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Nie Wrz 02, 2012 7:30 pm

Jakieś przecieki skądś czy będzie drugi odcinek w necie już dzisiaj? Smile Facebook milczy niestety.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Nie Wrz 02, 2012 11:50 pm

Pozwolę sobie post pod postem Wink
Obejrzałam drugi odcinek Smile
Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sro Wrz 05, 2012 8:04 pm

Po pierwsze to jest SKANDAL, żeby przez pół odcinka nie było ani jednej sceny z Jankiem! Jestem OBURZONA! Very Happy Ale oczywiście ich sceny najlepsze, chociaż wkurza mnie trochę ten Bolek z tą jego bezgraniczną ufnością do Sowietów ;D Ale party hard z Ruskami zawsze spoko ;D
Reszta - faktycznie jakaś niemrawa. Wandzia i jej aktorstwo - słodkie do porzygania, rozbawił mnie jedynie Bobek jako Gustaw grający Gustawa Very Happy Dylematy Bronka i cała ucieczka przed UB też takie sobie, nie do końca rozkminiam, czego chce Karol, ale to się może wyklaruje. Michał ostry zawodnik w tym odcinku + stęskniłam się za kumplem Karola Very Happy Władek/Ruda - wtf, oni w ogóle są ze sobą jeszcze? Wątek z kapusiem też przewidywalny, no i bez sensu trochę, załatwili to w jeden odcinek to równie dobrze mogliby tego wcale nie wprowadzać, taki zapychacz akcji Razz Końcówka co prawda dobra, Wieczorkowski dobrze zagrał, ale i tak jakieś takie bez sensu dla mnie.
Kategorycznie żądam Leny i dzieciaka!!!

- Moje nawet dobre, a twoje?
- Piją.
- Jak wszyscy Ruscy.

PADŁAM ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Edda Nie Paź 07, 2012 5:37 pm

I jak sie podobają następne odcinki?
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Nie Paź 07, 2012 6:02 pm

No fajne, fajne, najfajniejszy Janek xD W końcu coś ruszyło w temacie Władek/Ruda no i wyczuwam ostre drama na froncie Michał/Celina. A Lenki nie skomentuję, bo niezła telenowela się robi ;o
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Nie Paź 07, 2012 8:29 pm

No to teraz się rozpiszę Wink
Watek z Celiną i Michałem jak dla mnie nudny do bólu, jak tylko ich widzę to już mi mina rzednie;) Za Celiną nigdy nie przepadałam, a Michał chyba sam nie wie czego chce. W sumie nie wiem do czego niby dążą w tym wątku, niezbyt udany, że tak ujmę, już bym wolała aby się związała może z którymś z chłopaków, którym ma pokazywać odbudowę stolicy, a Michał sobie by znalazł kogoś lepszego.
Wreszcie Wanda z matką się spotkały - ten wątek w ogóle ma plus, podoba mi się, że Wanda występuje w teatrze, że stara się wrócić do normalnego życia. Helena pracuje dla nie "swoich", ale trudno - ciężkie czasy i jakoś zarabiać na chleb trzeba. Ciekawie wprowadzili postać ojca Wandy, może im jakoś pomóc swoją drogą z biegiem czasu, Wanda też by pewnie na tym zyskała, czasy ciężkie.
Bronek - jego wątek nudny, zresztą też cały wątek z tym gościem, którego uratowali co może rozmawiać tylko z kilkoma osobami (chyba zaspoilerowałam przed dzisiejszym odcinkiem) - też mało dla mnie interesujący.
Interesują mnie za to losy Władka i Michała, szczególnie w kontekście tego co teraz robią, kontekście poszukiwań matki (no niedużych, ale zawsze tam jakichś). Wątek Rudej i Władka się rozkręca, mam nadzieję, że ona nigdzie nie wyjedzie i będą razem. I też na plus to, że chciałaby zacząć żyć normalnie, wrócić z lasu, te pomalowane paznokcie chociażby - ładny symbol jakby.Smile
Nie podoba mi się żona Otto - Otto z Marią powinien być i już Wink Mam nadzieję, że szybko wrócą do Warszawy w końcu.
No i Lena z Jankiem - też ciekawe wątki, chociaż sama nie wiem w którą stronę pójdzie fakt, że Lena mieszka z Wasilewskim (chyba znowu zaspoilerowałam - trudno;) odcinek już leci w tv właśnie) - jaki ma w tym cel aby wypuszczać Janka i go śledzić, jakby chciał aby nigdy się nie odnaleźli to mógł go nie wypuszczać itd., a jednak to zrobił. Szukam logiki w tym i nie mogę znaleźć, mam nadzieję, że kolejne odcinki więcej wytłumaczą.
O to tak chyba z grubsza Wink
A i jeszcze w ogóle wszelkie polityczne wątki mało mnie w tej serii interesują - te poszukiwania, przesłuchania, kombinowanie Ryszkowskiego do tego itd.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Nie Paź 07, 2012 9:14 pm

Jak dla mnie to Wasilewski wypuścił Janka, żeby go doprowadził do innych skoczków, a może bał się, że gdyby Janek siedział w więzieniu, które jest miejscem pracy Wasilewskiego, byłoby większe ryzyko, że Lena by się o tym dowiedziała. Bardziej zastanawia mnie to, dlaczego Siwy tak kategorycznie wzbrania się przed przyznaniem, że Lenka zakopywała z nimi to archiwum (jak dla mnie oczywiste jest, że ona była wtedy z nimi, ale on z jakiegoś powodu próbuje to ukryć).
Spoiler:
A Bocian według mnie jest jakiś podejrzany... wątpię, żeby naprawdę miał jakiś rozkaz od Okulickiego, to nie jest serial historical fiction żeby mogli sobie wymyślać takie rzeczy.
Shipujecie Wanda/Gustaw? xD

e: zapomniałam o czymś, co mnie wkurzyło xD Bodajże w 3 odcinku Janek mówi, że jest rocznik 1920. W ostatnim odcinku mówi temu swojemu profesorowi, że był na I roku architektury... a w poprzednich sezonach wielokrotnie było wspominane, że skończył tę architekturę, nawet na stronie serialu było tak napisane. Nic się nie zgadza, w październiku '39 miał się żenić z Leną, i co, miałby wtedy 19 lat? Wtedy już nie brano tak młodo ślubu. Fajnie piszą ten scenariusz Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Nie Paź 07, 2012 10:43 pm

brulion napisał:Jak dla mnie to Wasilewski wypuścił Janka, żeby go doprowadził do innych skoczków, a może bał się, że gdyby Janek siedział w więzieniu, które jest miejscem pracy Wasilewskiego, byłoby większe ryzyko, że Lena by się o tym dowiedziała.
Tylko, że równie dobrze mogą się "od tak" zobaczyć na mieście. W sensie Lena z Jankiem. Wątpię aby Lena wiedziała cokolwiek o tym kogo trzymają w więzieniu.
Bardziej zastanawia mnie to, dlaczego Siwy tak kategorycznie wzbrania się przed przyznaniem, że Lenka zakopywała z nimi to archiwum (jak dla mnie oczywiste jest, że ona była wtedy z nimi, ale on z jakiegoś powodu próbuje to ukryć).
Spoiler:
Spoiler:
A Bocian według mnie jest jakiś podejrzany... wątpię, żeby naprawdę miał jakiś rozkaz od Okulickiego, to nie jest serial historical fiction żeby mogli sobie wymyślać takie rzeczy.
Dla mnie też. Poza tym jakoś nie mam zaufania do byłego wykładowcy Janka, sama nie wiem czemu, ale coś mi się w tej scenie z odebranym telefonem nie podobało. Może akurat Janka wciągnie do pracy w takim pozytywnym sensie, i oby, ale jednak.. hm.

Bodajże w 3 odcinku Janek mówi, że jest rocznik 1920. W ostatnim odcinku mówi temu swojemu profesorowi, że był na I roku architektury... a w poprzednich sezonach wielokrotnie było wspominane, że skończył tę architekturę, nawet na stronie serialu było tak napisane. Nic się nie zgadza, w październiku '39 miał się żenić z Leną, i co, miałby wtedy 19 lat? Wtedy już nie brano tak młodo ślubu. Fajnie piszą ten scenariusz Very Happy
O, a ja zawsze myślałam, że on tej architektury nie skończył. Przypomina mi się scena związana z tym, że miał zająć się podrabianiem dokumentów (wtedy u zegarmistrza, na pewno pamiętasz) to właśnie jako student, a nie absolwent. Chyba, że źle pamiętam.
A co do wieku, to wydaje mi się, że wtedy 19 lat to nie było aż tak bardzo wcześnie. Dajmy na to Wanda - kojarzy mi się, że mówiła w Pawiaku, że jest rocznik 1918, czyli w roku wybuchu wojny miała 21 lat, a już była rozwiedziona? No właśnie, także różnie bywa Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Edda Pon Paź 08, 2012 4:57 pm

Ja uwielbiam Michała i Celinę, nawet teraz, w tym sezonie.
Według mnie mogliby więcej pokazać odbudowy Warszawy i porozmawiać o powstaniu, bo to mnie interesuje.
Bardzo mi się podobało, gdy Michał chciał wziąć Celinę na lody a z ujęć to jeszcze jak Janek był we więzieniu i Wasilewski patrzy przez Judasza, a Pawlicki tak spokojnie obrócił głowę... ach... to było coś,.
I nie chcę Marii z Ottonem, ble, ble, ble... dla mnie ona mogła być tylko z Czesławem. ogólnie cała ta rodzinka mi się podobała, a więź Władka z Michałem to mój pierwszy i główny ship:)
A Lena mnie zabiła, że mieszka u Wasilewskiego.... faceplam.
Ale spotkanie jej i Wandy wzruszające... ja zawsze wzruszam się na scenach powrotów i powitańSmile Mocna scena była jeszcze, we wcześniejszym odcinku, gdy Helena szuka Wandy na tych kartkach i podchodzi starszy człowiek i mówi, że znalazł syna, Helena się cieszy, a on kończy, że leży pod kościołem...
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pią Paź 12, 2012 9:57 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dla zainteresowanych: macie tutaj całkiem obszerny wywiad z Antkiem z wrześniowego Metropolis. O Czasie Honoru co prawda nie mówi, ale opowiada wiele innych ciekawych rzeczy np. o swoim debiucie, rolach filmowych, rodzinie i również swojej dziewczynie Crying or Very sad I co mnie zainteresowało - mówi m.in. że nigdy nie spotykał się z aktorką a z jego słów jasno wynika, że obecnie ma dziewczynę, więc co to było z tą Wiedłochą w parku? Skok w bok? Suspect
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pią Paź 12, 2012 11:51 am

No ale z Więdłochą w parku to było już parę miesięcy temu, może dziewczynę ma od niedawna Very Happy Tak czy inaczej, wiem, że się powtarzam, ale on jest cudowny. Interesuje się tymi sami rzeczami, co ja Very Happy Słyszałam dużo opinii na jego temat, że gwiazdorzy, ale po tym wywiadzie widać, że to skromny i normalny facet bez wybujałego mniemania o sobie.
Róbcie zrzuty tego posta, bo za 5 lat będę się tego wypierać, jak już się hajtniemy, haha xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by jeanne Pią Paź 12, 2012 12:58 pm

Jak to możliwe, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek Cool
Czas honoru to jeden z moich ulubionych seriali, chociaż zdecydowanie bardziej podobały mi się sezony 1-2, ale nie mogłabym przegapić ostatniego więc wiernie oglądam Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pią Paź 12, 2012 1:38 pm

brulion napisał:No ale z Więdłochą w parku to było już parę miesięcy temu, może dziewczynę ma od niedawna Very Happy
Dziewczynę ma od dłuższego czasu skoro opowiadał o jej reakcji na Big Love, no i do tego ta wypowiedź, że 'NIGDY nie spotykał się z aktorką'. No ale mniejsza o to, nie ma co drążyć.



Wiecie, że jest jednak szansa na kolejny sezon? Nie czytałam waszych ostatnich wypowiedzi bo wciąż nie widziałam ostatniego odcinka i boję się spoilerów, więc nie wiem czy już o tym rozmawiałyście;)

[You must be registered and logged in to see this link.]

[...]– Chcemy również kontynuować "Czas honoru", choć początkowo myśleliśmy,
że obecny sezon będzie ostatnim – dodaje Kapuściński. Akcja "Czasu
honoru" zaczęła się po wybuchu II wojny światowej. Emitowana teraz w
Dwójce piąta edycja opowiada o pierwszych latach powojennych. – W
kolejnej serii chcielibyśmy doprowadzić akcję do 1956 roku – mówi
Kapuściński.
Nie wiem co myśleć o tej informacji... Walczy we mnie miłość do tego serialu i jego bohaterów ze zdrowym rozsądkiem, który mówi mi, że lepiej byłoby to już zakończyć. 4 sezon odstawał trochę od 3 pierwszych, a i obecna seria do tej pory średnio mnie porywa. No i szczerze mówiąc nie wiem czy odpowiadałby mi tak duży przeskok czasowy i zamiana młodych, zapalonych do walki partyzantów w prawie czterdziestoletnich tatusiów, 'zaliczających' kolejne przesłuchania w trochę zmienionej scenerii.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pią Paź 12, 2012 1:47 pm

Karolina napisał:
brulion napisał:No ale z Więdłochą w parku to było już parę miesięcy temu, może dziewczynę ma od niedawna Very Happy
Dziewczynę ma od dłuższego czasu skoro opowiadał o jej reakcji na Big Love, no i do tego ta wypowiedź, że 'NIGDY nie spotykał się z aktorką'. No ale mniejsza o to, nie ma co drążyć.



Wiecie, że jest jednak szansa na kolejny sezon? Nie czytałam waszych ostatnich wypowiedzi bo wciąż nie widziałam ostatniego odcinka i boję się spoilerów, więc nie wiem czy już o tym rozmawiałyście;)

[You must be registered and logged in to see this link.]

[...]– Chcemy również kontynuować "Czas honoru", choć początkowo myśleliśmy,
że obecny sezon będzie ostatnim – dodaje Kapuściński. Akcja "Czasu
honoru" zaczęła się po wybuchu II wojny światowej. Emitowana teraz w
Dwójce piąta edycja opowiada o pierwszych latach powojennych. – W
kolejnej serii chcielibyśmy doprowadzić akcję do 1956 roku – mówi
Kapuściński.
Nie wiem co myśleć o tej informacji... Walczy we mnie miłość do tego serialu i jego bohaterów ze zdrowym rozsądkiem, który mówi mi, że lepiej byłoby to już zakończyć. 4 sezon odstawał trochę od 3 pierwszych, a i obecna seria do tej pory średnio mnie porywa. No i szczerze mówiąc nie wiem czy odpowiadałby mi tak duży przeskok czasowy i zamiana młodych, zapalonych do walki partyzantów w prawie czterdziestoletnich tatusiów, 'zaliczających' kolejne przesłuchania w trochę zmienionej scenerii.

On generalnie wygląda mi na osobę, która nie roztrząsa swoich prywatnych spraw w prasie, więc pewnie po prostu pomija temat. A w sumie, całowanie się w parku to nie spotykanie się z aktorką ;D

Dla mnie bez sensu jest to ciągnąć, to serial typowo wojenny i dla mnie już obsadzenie akcji w rzeczywistości powojennej było dość sporym błędem, robimy serial o walce polsko-niemieckiej (głównie) to nie wrzucajmy tam nagle wątku polityczno-ideowego. Ciekawe, jak mają zamiar to kontynuować, skoro Kwieciński sam powiedział, że w ostatniej scenie 5 sezonu główni bohaterowie wyjadą z Polski. Jeśli zostawią ich w Warszawie i zrobią kolejny paroletni przeskok, to stracę dla nich resztki szacunku. Poza tym, wydaje mi się, że aktorzy też są już zmęczeni tym serialem, dla mnie to i tak fenomen, że np. Wieczorkowski po latach grania w tasiemcu dalej pojawia się w serialach, a Czas Honoru to chyba jego najdłuższa produkcja od czasu Klanu Very Happy Pawlicki też mówił kiedyś, że już go to męczy, że jako aktor chciałby spróbować czegoś innego.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Pon Paź 15, 2012 3:19 pm

A jeśli chodzi o plotki dotyczące powstania 6 sezonu, to... Kudłacz powiedział, że coś jest na rzeczy. Chętnie weźmie w tym udział, jeśli będzie dotyczyć Powstania. Dowiedziałam się też od niego, że aktualna seria ma najwyższą oglądalność ze wszystkich Smile

Wpis z fejsbukowego fanklubu Antka. Dziewczyna, która to napisała ma z nim kontakt, więc te słowa są raczej zgodne z prawdą Smile Nie rozumiem tylko skąd ten Pawlicki wytrzasnął nagle Powstanie w 6. sezonie, skoro twórcy już dawno mówili, że kasy na realizację zdjęć powstaniowych nie ma a jeśli 6. seria w ogóle powstanie, to będzie dotyczyła dalszych losów powojennych aż do 56 roku...
No i trochę mnie zaskoczyła ta wysoka oglądalność, bo ten sezon jest póki co najsłabszy, no i też nie bardzo rozumiem jakim cudem serial na tym etapie (5., prawdopodobnie ostatni sezon) może zyskać nowych fanów.
No ale nic, czekam na rozwój wypadków;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Wto Paź 16, 2012 7:54 pm

Fajny 5x08 ale mało Janka Sad CELINA ROCKS normalnie, ta laska mnie rozbraja xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Wto Paź 16, 2012 8:54 pm

Nie podoba mi się, że tak długo musimy czekać aż cała 4 chłopaków się spotka. Poza tym za mało Władka! i za mało Leny. Strasznie wolno to wszystko się toczy, a nie chciałabym aby spotkanie Marii z synami, całej 4 głównych bohaterów, Janka z Leną wydarzyło się w ostatnim odcinku... za dużo już tego czekania. Poza tym baaardzo mnie dziwi, że chłopaki z Warszawy nie szukają Janka, nie wierzę, że nie mają jakichś sposobów, dojść, wspólnych znajomych itd. aby w końcu się spotkali. Co dziwne też, że plakaty spektaklu z Wandą w obsadzie są na mieście - naprawdę Janek by nie zauważył? Lena zauważyła, mama Wandy też, a on akurat nie?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Ania Pon Paź 22, 2012 12:41 am

Jestem po 61. odcinku. I całkiem ciekawy.
Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Edda Pon Paź 22, 2012 6:39 pm

Oglądałam dwa odcinki z rzędu: "Kanał" i "Major Zwonariew", więc może mi się wszystko mieszać.
Spoiler:
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Sro Paź 24, 2012 9:04 pm

Spoiler:

Kurna, zostały jeszcze 4 odcinki, kiedy oni mają zamiar wszystko poskładać do kupy?!
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Czw Paź 25, 2012 5:38 pm

Spieszę donieść, że Karolina Gorczyca potwierdziła w wywiadzie, że trwają prace nad scenariuszem do kolejnego sezonu Czasu Honoru.

A teraz uciekam czym prędzej bo jestem dwa odcinki do tyłu i nie chcę sobie spoilerowaćWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Karolina Sob Paź 27, 2012 2:20 pm

Nadrobiłam w końcu. Ostatnie 3 odcinki wreszcie bardzo dobre. Akcja się rozkręca i to mi się podoba.

Spoiler:

Podsumowując, ostatnie odcinki zdecydowanie duuuużo lepsze niż początek sezonu. Mam nadzieję, że utrzymają ten poziom do końca. I że wreszcie zakończą serię w jakiś normalny sposób a nie pourywają bezsensownie wątki tak jak zwykle...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Pon Paź 29, 2012 7:47 pm

O matko 10. odc mózg rozje*any Very Happy Poza wątkiem Markiewiczowie vs. evil Zygi normalnie geniusz xD Władek/Ruda awwww <3 Michał fajny. Mało Bronka i Wandy, dużo Janka, super odcinek Very Happy A sceny na motorze...
[You must be registered and logged in to see this image.]
A gra Pawlickiego miażdży, tak swoją drogą. Niech on już zbierze rodzinę do kupy bo chcę go zobaczyć z dzieckiem na ręku <3
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Edda Pon Paź 29, 2012 7:54 pm

Dla mnie ten odcinek nie był tak fajny i smutny, jak tamten, ale przejdzie. tutaj czuję klimat tamtych lat, a o 4. sezonie nie mogę tego powiedzieć.
Uwielbiam tego Michała - po prostu cudo! Chcę, żeby był z Celiną i nie ma mowy o kimkolwiek innym. ( tak w ogóle to zerwał się, gdy Bocian mówił o niej<3)
Wątek Wasilewskiego mnie denerwuje, nie wiem dlaczego. Ale scena, gdy Janek celuje w Lenę była... aż miałam dreszcze:) Ogólnie Władek coś mi się dzisiaj nie podobał. Czy naprawdę myślał, że Michał może w to uwierzyć?
Czekam na następny odcinek... szkoda, że zostało ich tylko 3... czy tam 4:P
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by brulion Wto Paź 30, 2012 9:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sad Sad Sad
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czas honoru - Page 5 Empty Re: Czas honoru

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach