Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

+37
adent
openyoureyes
Vogue.
gaspar
Joanna
abrzezinska
April
Kasia
Limka
jeanne
mmoneya
kam1105
Justyna
CallMeLady
Blake
Ella
Vivien
shiva89
fanka2112
Layla
brulion
Blairena
Ola
turtle
monitta
PearlS
Ola723
Karolina
Karo
Ewa
Gigi
Lise
ronnie
fusiatko44
joanna1205
Żuri
Magda
41 posters

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Wto Gru 11, 2012 5:36 pm

ahahah to promo

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Żuri Wto Gru 11, 2012 7:03 pm

Ej, właśnie, przecież oni mają jeszcze plotkarę ujawnić. xD

"Chuck Bass wanted..."

Podejrzany wymieniony z imienia i nazwiska, a do tego ze zdrobnieniem imienia? Tak wygląda dziennikarstwo śledcze w USA?Very Happy

Duży ten bagażnik.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Ewa Wto Gru 11, 2012 7:16 pm

Bo limo była duża Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Magda Sro Gru 12, 2012 12:35 am

openyoureyes napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Moim zdaniem to promo jest beznadziejne, nawet nie wprowadza nastroju, że to już koniec. Chair zmarnowany potencjał na zaręczyny, na ślub, na wszystko. Czekałam na ten ślub tyle czasu, a tu coś takiego. Jak źle Blair wygląda w tej scenie zaręczynowej. Ciekawa jedynie jestem tego, co Dan odkryje.

Widzę dramat w pełni Wink Z guilty pleasure zrobiło się pang of guilt, że poświęciłam temu serialowi tyle czasu, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Żuri Sro Gru 12, 2012 1:38 am

Ja tego nie rozumiem, czy scenarzyści sobie jaja z nas robią? Kto ich zatrudni gdziekolwiek po takim gniocie...

rychło w czas, pamiętają o Ericu Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]
prawy dolny róg
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Czw Gru 13, 2012 11:56 am



boże boże jak ta aktorka kaleczy wszystko xD Chace przy niej to mistrz swojego fachu Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by April Czw Gru 13, 2012 11:01 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Czw Gru 13, 2012 11:04 pm

lol widzę, że Serenka ciągle w stanie no nie wiem nie wiem może tak może nie od kilku sezonów xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Ola Czw Gru 13, 2012 11:19 pm

Niech się okaże, że Plotkara to family business Humphreyów Very Happy

A co do promo, chyba chcieli zrobić z tego odcinka film sensacyjny. xD Będzie ubaw we wtorek jak będę oglądać Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Limka Pią Gru 14, 2012 5:39 am

Ola napisał:Niech się okaże, że Plotkara to family business Humphreyów Very Happy

To by było dobre. Very Happy
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Pią Gru 14, 2012 1:33 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]

??? xD koleś nie wygląda jak Penn, ale wygląda jak Dan Razz pewnie kręcą film czy coś
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Pią Gru 14, 2012 4:30 pm

lololol xD Ed wygląda zupełnie inaczej.

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by April Pią Gru 14, 2012 4:36 pm

Niedługo cały odcinek wstawią.. Razz

[You must be registered and logged in to see this link.]

i.............. Georgina + Jack xD

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Ewa Pią Gru 14, 2012 5:59 pm

Będzie jak ze ślubem "eee znam to"
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Pią Gru 14, 2012 11:53 pm



wiedziałam no wiedziałam, że wezmą ślub, żeby Blair nie zeznawała przeciwko Chuckowi. jezu epickość tej miłości mnie przeraża xDD poza tym every trembling bone in my tired and scared body wants to marry you WTF Very Happy it's twisted, but it's very you OH WELL xD Why not? One way or another we both achieved our goals aka zabicie Barta Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by mmoneya Sob Gru 15, 2012 9:38 am

a dlaczego jack ich wspiera toz tobylo jego brat Very Happy
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Vogue. Sob Gru 15, 2012 11:09 am

Fajna scena Dereny, za to tragiczne zaręczyny. Boże, oni nawet nie potrafią zrobić porządnego finałowego odcinka. Ciekawa jestem ile scen jeszcze wstawią Very Happy.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Limka Sob Gru 15, 2012 11:57 am

Ja też sobie te zaręczyny inaczej wyobrażałam, ale nie ma źle. Ważne, że w ogóle są. Wink
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Sob Gru 15, 2012 12:24 pm

zawsze miałam nadzieje ze slub Chair bedzie podobny albo lepszy od slubu Blair z Louisem.. czyli piękna suknia i Blair w długich rozpuszczonych włosach.. Chuck w czarnym garniaku albo w podobnym jaki mial na slubie Blair.. slub w kosciele a uroczystosc w jakimś 'pałacu' albo hotelu Chucka czy cos xddd...... jestem troche rozczarowana no ale..

wgl bedzie 'Henry Bass' w ostatnim odc? :/ któraś moze wie?

fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Vivien Sob Gru 15, 2012 1:23 pm

Chuck jakoś dobrze wygląda w tej scenie zaręczyn. Czego nie można powiedzieć o Blair, która jest taka: "proszę, oświadcz mi się, no weź, już, proszę, zrób to".
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by turtle Sob Gru 15, 2012 2:26 pm

Już jestem przyzwyczajona do absurdalnych scen i dialogów Chair, ale to jest już chyba szczyt.. ten cały pomysł na ten związek. Osiągnęli swoje cele?? Przecież oni patrzyli na śmierć Barta i nawet nie nic zrobili... Jack im doradza? I później podaje obrączki? To jest moim zdaniem najobrzydliwsze. Przypominają wszystkie najgorsze momenty Chair, a nie te najlepsze... Nie mówię już o tym, że biorą ślub, żeby nie zeznawać przeciwko sobie... Blair to kompletna tragedia. Co się z nią stało...
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by joanna1205 Sob Gru 15, 2012 3:35 pm

Ej czepiacie się już chyba dla zasady. Akurat zaręczyny i ewentualny ślub jest tu jak najbardziej na miejscu. Przecież to nie są obcy dla siebie ludzie - planowali wspólną przyszłość, a że okoliczności (których pojawienie się było absurdalne, fakt) sprawiają, że trzeba się pośpieszyć - no cóż, życie to nie jest bajka. Czasem tak już jest. Sorry, ale nie wzięcie ślubu i zeznawanie przeciwko sobie tylko dlatego, że to jest poprawne moralnie to bzdura. Na ich miejscu podjęłaby taką samą decyzję.
A że oświadczyny i ślub nie będzie full romantic? Mnie to akurat nie boli. Znam pary, u których wszystko było pięknie, oświadczyny na wieży Eiffla, ślub z przepychem i rozwód po roku Smile. I znam też takie, gdzie był tylko USC, impreza dla najbliższych i są świetnymi, szczęśliwymi małżeństwami. Zresztą, Blair swój wielki ślub już miała, i jak się to skończył - wiadomo.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Ania Sob Gru 15, 2012 3:48 pm

Grunt, że będzie ich endgame, ze ślubem czy bez, bez znaczenia (mogliby nawet nie, ślub bardziej z innych przyczyn wyniknął), najważniejsze, że Chuck i Blair będą razem Smile

fanka2112 napisał:zawsze miałam nadzieje ze slub Chair bedzie podobny albo lepszy od slubu Blair z Louisem.. czyli piękna suknia i Blair w długich rozpuszczonych włosach.. Chuck w czarnym garniaku albo w podobnym jaki mial na slubie Blair.. slub w kosciele
Chuck jest ateistą, więc taki ślub i tak by nie wchodził w grę, chyba, że jednostronny (czy jak to się tam nazywa).

turtle napisał:Przecież oni patrzyli na śmierć Barta i nawet nie nic zrobili...
Nie do wyobrażenia jest jak może się czuć osoba, która dowiaduje się, że ktoś bliski chciał ją zabić. Więc nie ma co tutaj myśleć racjonalnie pt. "on zaraz spadnie, więc go ratujmy", tutaj wchodzą emocje to raz, a dwa, że nie wiadomo czy po prostu nie pociągnął by Chucka albo za chwile by chcał go wyrzucić przez barierkę. Co do Blair to była w wielkim szoku, przecież Bart chciał zabić jej faceta.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by joanna1205 Sob Gru 15, 2012 3:55 pm

Ania napisał:

fanka2112 napisał:zawsze miałam nadzieje ze slub Chair bedzie podobny albo lepszy od slubu Blair z Louisem.. czyli piękna suknia i Blair w długich rozpuszczonych włosach.. Chuck w czarnym garniaku albo w podobnym jaki mial na slubie Blair.. slub w kosciele
Chuck jest ateistą, więc taki ślub i tak by nie wchodził w grę, chyba, że jednostronny (czy jak to się tam nazywa).

Większym problemem niż ateizm Chucka jest fakt, że Blair jest rozwódką. Kościół katolicki rozwodów nie uznaje.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by openyoureyes Sob Gru 15, 2012 4:13 pm

Ja jako fanka Chair mam dość już tych dramatów. Chair zawsze było zabawne i fajne do oglądania. Mieli też dużo wzruszających scen. A w tym sezonie zrobili ze mnie prawie ich hejterkę. Nie tego się spodziewałam i nie chcę takiego endgame z litości, żeby tylko było. Nie chciałam białej karety i Blair księżniczki, ale ten sezon to już przesada. I zgadzam się z tymi osobami, które są zaskoczone obecnością Jacka. Przecież Serena może im doradzić, Nate, nawet Cyrus, Lily czy Eleanor? Ale nie Jack. Nie mogę na niego patrzeć.

Zresztą to nie koniec problemów Chair, bo jak pamiętam policja przerwie ślub. Nie wiem kto wymyślił, żeby brać ślub w centrum parku, kiedy policja cię ściga. Nie czuję tych zaręczyn, nie czuję tego ślubu i w ogóle Chair. Żeby Chuck w sezonie 3 zaczekał na Blair trochę dłużej. Ech. Wpakować śmierć Barta, oskarżenia, zaręczyny, ślub, dzieciaka i przyszłość w jeden odcinek. Głupota.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 9 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach