Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

+37
adent
openyoureyes
Vogue.
gaspar
Joanna
abrzezinska
April
Kasia
Limka
jeanne
mmoneya
kam1105
Justyna
CallMeLady
Blake
Ella
Vivien
shiva89
fanka2112
Layla
brulion
Blairena
Ola
turtle
monitta
PearlS
Ola723
Karolina
Karo
Ewa
Gigi
Lise
ronnie
fusiatko44
joanna1205
Żuri
Magda
41 posters

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Sob Gru 15, 2012 7:18 pm

Ania napisał:Chuck jest ateistą, więc taki ślub i tak by nie wchodził w grę, chyba, że jednostronny (czy jak to się tam nazywa).

Chuck jest ateista? wybaczcie ale pierwszy raz cos takiego slysze wiec jestem troszke zaskoczona.. Smile mogłybyście podesłać jakiś urywek w którym jest to napisane albo powiedziane? Smile dziekuje
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Ania Sob Gru 15, 2012 7:34 pm

Powiedział w którymś z odcinków tego sezonu o tym Smile nie wiem niestety dokładnie kiedy.
Dlaczego jesteś zaskoczona? Raczej nie żyje "po bożemu" Wink

Edit: Znalazłam ten fragment:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Żuri Sob Gru 15, 2012 7:41 pm

April napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Jezu penn, co za fatalna gra, jakby z łóżka wstał ledwo żywy Very Happy
Clair napisał:

wiedziałam no wiedziałam, że wezmą ślub, żeby Blair nie zeznawała przeciwko Chuckowi. jezu epickość tej miłości mnie przeraża xDD poza tym every trembling bone in my tired and scared body wants to marry you WTF Very Happy it's twisted, but it's very you OH WELL xD Why not? One way or another we both achieved our goals aka zabicie Barta Very Happy
Nie mam pojęcia o czym gadali, Ed wygląda genialnie w tej koszuli *_* Scena zaręczyn jest fajna, Ed wyjątkowo fajnie zagrał, ale Lei fatalnie. Very Happy Wie, że on się zaraz oświadczy, a tu wielki szok. xD "Dawaj, oświadcz mi się... O BOŻE BOŻE ZGADZAM SIĘ" Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Magda Sob Gru 15, 2012 9:18 pm

Clair napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

wiedziałam no wiedziałam, że wezmą ślub, żeby Blair nie zeznawała przeciwko Chuckowi. jezu epickość tej miłości mnie przeraża xDD poza tym every trembling bone in my tired and scared body wants to marry you WTF Very Happy it's twisted, but it's very you OH WELL xD Why not? One way or another we both achieved our goals aka zabicie Barta Very Happy

Widzę nawiązanie do trzeciego sezonu, he. Dialogi znowu na wysokim poziomie Wink Myślę, że gdy Chuck będzie wołał swojego syna, ten malec przybiegnie i powie you rang, my Lord? Smile

Chociaż już nie jestem fanką Blair od jakiegoś czasu, to nie powiem, troszkę boli mnie ten jej widok i to jak nisko upadła.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Wikusia Nie Gru 16, 2012 2:29 pm

Ma ktoś już cały odcinek ? bo wycinków nie chce mi się oglądać, a te zaręczyny to jakby na siłę i teraz nawet nie wiem, czy Chuck tego chciał ..
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Gru 16, 2012 2:58 pm

Wikusia nikt nie ma całego odcinka. jutro będzie w nocy czasu polskiego.

lololol Magda od razu skojarzyło mi się z

[You must be registered and logged in to see this image.]

xDD

every trembling bone in my tired and scared body wants to marry you. to po prostu mnie rozwala. czy ona nie powinna być spokojna, szczęśliwa, pewna siebie, bo jest zakochana. boże.

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Wikusia Nie Gru 16, 2012 3:05 pm

A może mi ktoś przetłumaczyć to : [You must be registered and logged in to see this link.] wdzięczna będę. ; X
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Gru 16, 2012 3:19 pm

eee tak na szybko to

J: miałem na myśli inne tortury. małżeństwo. żona nie będzie zmuszona do zeznawania przeciwko mężowi.
C: nie w ten sposób Blair.
B: dlaczego nie? jesteśmy zakochani i w pewien sposób osiągnęliśmy swoje cele (sorry ale LOL). każda drżąca kość w moim zlęknionym i zmęczonym ciele chce za ciebie wyjść (sorry ale LMAO).
J: to nienormalne, ale bardzo w waszym stylu (OH WELL xD).
B: Jack ma rację. Chuck i Blair trzymający się za ręce, chodzący do kina, mówiłeś, że nigdy nie chciałeś nas nudnych razem. na pewno teraz nie jesteśmy tacy (NOPE not at all xD).
C: byłem głupim dzieciakiem kiedy to mówiłem. życie z tobą nie może być nudne. Blair Cornelio Waldorf wyjdziesz za mnie??
B: nie xD oczywiście, że tak ty mój misiu Razz buzi buzi :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Wikusia Nie Gru 16, 2012 3:25 pm

Dzięki, bo nie mogłam kilku słów usłyszeć i nie wiedziałam o co do końca chodziło. Wychodzi na to, że ON nie chciał z nią ślubu .. pojebane. Naciągany ten ostatnio odcinek, powinien wyglądać inaczej Laughing

ZARĘCZYNY Z PRZYMUSU : X
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Gru 16, 2012 3:28 pm

no generalnie gdyby nie zrzucili Barta to raczej nie byłoby jeszcze ślubu xD troszkę Blair wychodzi na żałosną i zdesperowaną idiotkę w tym momencie, ale cóż począć Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Wikusia Nie Gru 16, 2012 11:29 pm

Niby tak, Blair zagrała masakrycznie - wiedziała, że Chuck się jej oświadczy i udawała głupa XD ahh tak aktorka.

Mam 1 jeszcze pytanie, wie ktoś ile ostatni odc ma trwać ? Napisane było, że 2h , ale mi się wydaje, że odc 6x9 to jedna z 2 części, wie ktoś ?
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Gru 16, 2012 11:50 pm

pierwsza godzina to będą wypowiedzi aktorów powrót do przeszłości etc. a druga odcinek.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 10 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach