Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hart of Dixie

+31
halanna
IAmSherlocked
pagille
najsys
riolcia
April
Ania_
Joanna
Homeland1
Ola
Lise
CallMeLady
shiva89
Shaya2
karolla
Kasia
alkamb
brulion
sund1ay
Karolina
Karo
Gigi
Freya
Vivien
amant
Gosiek
ronnie
Monika
Lewandowska
Domi
lalitaaa
35 posters

Strona 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Pią Lis 02, 2012 7:01 pm

George to taka dupa...matkooo:D najlepszy moment odcinka to kiedy wylądował w wodzie Very Happy
A Wade był uroczy ze swoim egzekwowaniem zasad ;p
Tylko szkoda, że on jest na każde zawołanie Zoe, a ona tak stawia sprawę. Że to niby nic ważnego? Ech...
Cieszy mnie jednak fakt, że między L/L wciąż coś iskrzy, tylko szkoda Annabeth, bo uwielbiam tę dziewczynę, a razem z Lemon tworzą niezły team. I popsują to wszystko dla kolejnego trójkąta, szkoda.
No i George w wydaniu Casanovy był mega irytujący, więc podoba mi się, że pojawiła się Presley, jest zadziorna, może coś z tego wyniknie Smile
Ale generalnie odcinek według mnie słabszy od poprzednich.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Lise Pią Lis 02, 2012 7:43 pm

wreszcie ogarnęłam wszystkie odcinki... kocham ten serial:D i oczywiście shipuje Zade... george mnie wkurza. taki wielki teraz zakochany w zoe, a ona na każde jego zawołanie. szkoda mi Wade'a, no ale sam mówi że to nic poważnego.
mam nadzieję, że ta nowa dziewczyna zmieni georga, bo chyba nie wytrzymam jak dalej taki będzie
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Sob Lis 03, 2012 12:51 pm

Nadrabiałam wczoraj i w sumie to mam mieszane uczucia. Sceny Zade są urocze, Wade jest uroczy i nawet objawy pantoflarstwa mu służą. Tylko ciągle odnoszę smutne wrażenie, że George+Zoe (Zorge? Very Happy) są kreowani na endgame. Niby jakieś tam przeszkody, niby inne związki a i tak nie ma odcinka, żebym nie musiała patrzeć na ich kretyńskie mizdrzenie się do siebie... W ogóle Zoe coraz częściej mnie irytuje z tą swoją niepohamowaną potrzebą robienia maślanych oczu do G.

Podoba mi się motyw z kampanią i liczę na powrót LL. W ogóle Lemon po rozstaniu jest jeszcze fajniejsza niż przedtem i lubię ją teraz dużo bardziej niż Zoe.

W sumie to jak o tym myślę to Wade mógłby być z Annabeth, Lemon z
Lavonem a Zorge niech wypieprza do Nowego Jorku oglądać w ten swój
mega-pretensjonalny sposób filmy Allena.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Sob Lis 03, 2012 2:37 pm

George + Zoe to chyba Zeorge Smile

Ja w ogóle nie wiem o co właściwie Zoe chodzi i czemu nie może z Georgem być, wymyśla na siłę. Skoro się tak kochają to droga wolna przecież...
Oni może i będą razem, ale nie chce mi się wierzyć, że to jest endgame.

Zoe ma sój wykreowany świat, do którego wiele rzeczy i osób nie pasuje(m.in. Wade),a George to ten idealny pan prawnik, przystojny, grzeczny i poukładany i oceniając z boku to on lepiej pasuje do Zoe.
Wade z kolei nie potrafi się przyznać do swoich uczuć, boi się stałych związków, zobowiązań, złamanego serca itd. i wszystko przekręca w żart, żeby tylko broń Boże nikt nie pomyślał, że się zakochał.
Ale liczę na to, że prędzej czy później zdobędą się na odwagę i wyznają swoje uczucia Smile ale do tego chyba jeszcze długa droga...
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Czw Lis 15, 2012 11:43 pm

lol cockblock Lamona przez Ruby xD szkoda mi Lemon, ale to znaczy tylko jedno LEMONADE raz raz :> Wade i Zoe to nudy ostatnio. ile odcinków można to samo. Lemon moja mistrzyni. podawać Lemoniadę szybko Very Happy

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by shiva89 Pią Lis 16, 2012 8:35 am

tak, mnie tez zrobilo sie zal Lemon..no,ale jak sie tak guzdrała:P ta Ruby jest paskudna i wydaje mi sie,ze nadal cos knuje...
ei czemu nic sie nie dzieje miedzy Zoe a Wadem..myslalam ze beda pchac ich do powaznijszego zwiazku a nie tylko sex,sex,sex...
ale sie usmialam na scenie jak George sie drze jak Wade ciagnie przyczepe...mial taka mine ze Smile
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by CallMeLady Sob Gru 08, 2012 3:08 pm

ktos jeszcze oglada? nadrobilam kilka odcinkow i mialam nadziej, ze Zoe jakos zmadrzeje ;/ tak mi sie szkoda zrobilo Wada Sad Zoe zachowala sie jak niezla bitch.

za to George w koncu wyluzowal i ten pocalunek na oczach Zoe Very Happy duzy plus dla niego. nie za ten pocalunek, ale za to, ze zrobil jakis postep.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Sob Gru 08, 2012 3:41 pm

Ja też ostatnio nadrabiałam 4 odcinki i jestem załamana Zoe... Nie wiem czy ona jest tak głupia, żeby nie widzieć, że Wade traktuje ten związek poważnie a ona go rani, czy po prostu jest na tyle wyrachowana, że ma gdzieś jego uczucia. Tak czy inaczej ogromny minus dla niej, bo zachowuje się skandalicznie.

Nie podoba mi się związek Lavona z Ruby, Lavon ma być z Lemon! Mam nadzieję, że związek LR jednak nie przetrwa po wyjeździe Ruby do Dallas i wszystko się ułoży po mojej myśli:)

George nadal mnie irytuje swoim sposobem bycia, ale zdecydowanie zaliczył zmianę na plus jeśli chodzi o stosunek do Zoe. W końcu się facet otrząsnął i nie robi z siebie bohatera jakiegoś taniego melodramatu.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Sob Gru 08, 2012 4:04 pm

Ja oglądam na bieżąco Wink

Te odcinki to istna sinusoida, raz super, raz beznadziejnie. Ostatni imo był kiepski.
Ruby mnie taak denerwuje, matkoo, ile jeszcze będzie trzeba ją znosić :/
Levon przygotował piękną, romantyczną randkę, super Smile Uwielbiam go <3 chociaż ostatnimi czasy zachowywał się trochę głupkowato, Ruby ma na niego zły wpływ Very Happy
Lemon mi szkoda, czekam aż się wreszcie zejdzie z Levonem Smile Dwa odcinku temu mieli piękną scenę kiedy Lemon przyszła z tym ciastem. Randka też mogła być udana, gdyby nie tak niezręczna atmosfera jaka panowała Smile
George się zdecydowanie wyrobił. Nareszcie pojawił się ktoś kto go rozkręcił Smile Tansy jest genialna Very Happy a ich randka na dachu świetna. Mam nadzieję, że pociągną ten wątek:)
Zade się trochę rozpada, a nawet nie trochę. Nie wiem co z tego będzie, ale mnie denerwuje już nawet Wade. Zoe oczywiście zachowuje się irracjonalnie w stosunku do niego, fakt że przyszła na randkę z książką mnie rozwalił, traktuje go jak debila, no ale Wade też jakoś nie stara się nadzwyczajnie. Pomysł na randkę kiepski, ostatnio nieudane ciastka, no cóż, najlepiej to im się w łóżku układa. Sama nie wiem czy coś z tego będzie. Chociaż wciąż im kibicuję Wink i czekam na lepsze czasy Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Sro Gru 12, 2012 2:03 pm

Sorry, że tak post pod postem, ale obejrzałam świąteczny odcinek i muszę wyrazić swoją radość Very Happy

Po ostatnim średnim, przyszedł czas na świetny odcinek Smile


Spoiler:
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gosiek Pon Gru 17, 2012 1:29 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Laughing Laughing

Jak to Marta powiedziała "to właśnie tym się zajmował jak go nie było w blueball" Laughing

Umarłam ze śmiechu jak zobaczyłam go w tym filmie przed chwilą Laughing
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Lewandowska Pon Gru 17, 2012 3:53 pm

To Dżordżu?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Go?? Pon Gru 17, 2012 4:00 pm

Lewandowska napisał:To Dżordżu?

Tak Laughing


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Monika Pon Gru 17, 2012 8:35 pm

Jakiś czas temu Rachel Bilson pięknie odpowiedziała krytykom, którzy twierdzili, że nie jest wiarygodna w roli lekarki. Jeśli jeszcze nikt nie wstawiał to proszę Smile
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by shiva89 Wto Gru 18, 2012 10:23 am

hahah zajebiste;d
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Czw Gru 20, 2012 4:27 pm

boże QB1 i Wade myjący Toyotę rozwalili mnie i leżę. ale aktorką to ona wybitną nie jest umówmy się xD

ostatnio obejrzałam odcinek o świętach i niech ktoś mi wyjaśni, bo nie ogarniam. Zade pasuje do siebie w końcu czy nie?? Very Happy bo mówią nam, że nie, aby powiedzieć, że tak, ale w sumie to nie, bo i tak kończą w łóżku tak jak wtedy kiedy do siebie nie pasowali, chociaż teraz niby pasują xD wyczuwam Stephanie Sabotage xD

i Lemon moje serce Sad
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Sro Gru 26, 2012 12:24 am

zaczęłam oglądać, jestem na 7 odcinku Very Happy (Marta i Gosia mi nakazały obejrzeć 3 seriale, no to muszę xD), całkiem przyjemny, od chyba 5 odcinka naprawdę się wciągnęłam Very Happy uwielbiam relację Zoe i Wade'a, ale aktorka grająca Zoe mnie wybitnie irytuje, na szczęście zaczynam się przyzwyczajać Very Happy George bez wyrazu, Lemon jest ciekawą postacią, ale ten jej akcent mi trochę przeszkadza ;p a reszta też do polubienia Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Go?? Sob Sty 05, 2013 5:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja chce już nowy odcinek!!!! Sad


+ ciesze się Ola, że się nas tak słuchasz, dobrze wiedzieć Laughing :***

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Pią Sty 18, 2013 4:40 pm

podsumowując najnowszy odcinek:
Zoe i Wade są genialni razem Very Happy Very Happy Very Happy Ostatnia scena, jacy oni są kochani obydwoje Very Happy
Wyczuwam też, że mimo tego co się działo między Lemon i Levonem, może coś z tego być, więc jest nadzieja Very Happy
Odcinek bardzo przyjemny Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gosiek Pią Sty 18, 2013 5:57 pm

Właśnie obejrzałam odcinek i scena końcowa Zoe i Wade'a po prostu słodka, aww <3 Oni są cudowni! Very Happy

Co to Lemon i Lavone... Żal mi jej ale no do cholery! Kiedy ona w końcu powie mu o swoich uczuciach, już mnie to powoli zaczyna denerwować...

A odcinek ogólnie ciekawy, lubię takie odcinki, gdy wszyscy są razem w jakieś święta czy jakieś inne uroczystości miasteczka, przyjemny, lekki odcinek Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Pią Sty 18, 2013 6:06 pm

Odcinek był świetny:) Zade jest kochane Smile Najbardziej mi się podobał początek, tacy szczęśliwi <3 Później Wade, który próbował wkurzyć Zoe mnie rozbrajał Very Happy i te buty od Louboutinego Very Happy
Podoba mi się też duet George + Brick Very Happy genialni są razem:D
Lemon natomiast denerwuje mnie ostatnio. Mogłaby wreszcie wydusić to z siebie i powiedzieć co czuje. Ale chyba jeszcze sobie poczekamy.
Ogólnie było bardzo pozytywnie Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Pią Sty 18, 2013 6:50 pm

Aaa, ja wiedziałam od początku, że Lemon nie powie co czuje. Muszą to wykombinować tak, żeby Levon usłyszał to z 3 ręki, wtedy pobiegnie do Lemon i będzie happy end Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Homeland1 Pią Sty 18, 2013 11:10 pm

Musze się wziąć z powrotem do oglądaniu, zatrzymałem się gdzieś na 3 odcinku 2 sezonu i coś mi nie chciało wchodzić dalej. Spróbuje jeszcze raz ;D

Ale muszę Wam powiedzieć, tak na uszko, że Lemon chyba jest najbardziej wkurzającą postacią ever. Zaraz po Dan'ie z OTH ;D
Homeland1
Homeland1

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Pią Sty 18, 2013 11:21 pm

Dana nie przebije nikt, nigdy. Jak ja nienawidziłam faceta od pierwszej sceny z jego udziałem xd

A z kolei Lemon uwielbiam. Na początku za nią może nie przepadałam, ale chyba był to wpływ Dżordża xD Dużo zyskała na rozstaniu, ale to chyba dlatego, że shipuję ją z Lavonem Very Happy Ogólnie bardzo pozytywna postać, z niezłym charakterem, ale miło się ogląda jej przemianę, bo widzę wielką różnicę między obecną a starą Lemon Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gosiek Pią Sty 18, 2013 11:37 pm

Dan nie ma wgl. porównania Very Happy Nienawidzę gościa Mad

A co do Lemon to cały 1 sezon mnie strasznie denerwowała... I to tak jak napisała Ola, chyba dlatego, że był to wpływ George'a Very Happy Bo teraz po rozstaniu, w 2 sezonie - moja sympatia do Lemon wzrosła, to jest zupełnie inna kobieta niż wcześniej Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 5 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach