Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hart of Dixie

+31
halanna
IAmSherlocked
pagille
najsys
riolcia
April
Ania_
Joanna
Homeland1
Ola
Lise
CallMeLady
shiva89
Shaya2
karolla
Kasia
alkamb
brulion
sund1ay
Karolina
Karo
Gigi
Freya
Vivien
amant
Gosiek
ronnie
Monika
Lewandowska
Domi
lalitaaa
35 posters

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by shiva89 Sro Maj 01, 2013 10:36 am

obejrzalam najnowszy odcinek i: na plus Lemon,Wade i pomoc mieszkancow Smile
Shelby mnie denerwuje:P
a co do Zoe..co oni robia z ta postacia? w tym odcinku calkowicie sie pogrązyla...i zachowanie Georga w stosunku do niej...ale oczywiscie Tansy i George sie rozstali...i teraz zloty chlopiec pobiegnie do Zoe....a ona rano obudzi sie obok Wade-a ...wpadnie Georg a ona oczywiscie bedzie paplac ze to nic nie znaczy bla bla bla..Wadeowi sie zrobi glupio...i tyle z tego bedzie;/...co jej tak nagle strzelilo latac za Georgiem...;/

co do ost.sceny..nie podobala mi sie ...choc jestem fanką Zade..
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by shiva89 Czw Maj 09, 2013 9:27 am

ostatni odcinek był swietny...troche smiechu troche wzruszeń. Wyznanie Wade do Zoe przeeeeeccuudooownee i w ogole ta cala akcja...szkoda tylko,ze Zoe go odtrącila...i musi sie zastanowic..(przez 3 miesiace w NY moze sie wiele zmienic) do tego ten Jonah....
yeee George wyjechal:D ale pewnie wroci;/
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gosiek Czw Maj 09, 2013 9:09 pm

Masakra, jedna wielka masakra...
Przy ostatnim odcinku tak się śmiałam... z głupoty Zoe...
To jest jeden wielki cyrk na kółkach, że tak powiem Laughing
Raz George, potem Wade, a potem jednak George, a teraz jeszcze Jonah... No cyrk Very Happy
Ja tam czekam na cudowne pojawienie się George'a w NY, Wade może być z Lemon i gitara, na nic więcej nie czekam Laughing
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Czw Maj 09, 2013 9:11 pm

Jestem zaskoczona, że padło kocham Cię. Sama już nie wiem co teraz szipuję, tak kręcą w tym serialu teraz, że to jakaś masakra Wink
Podobał mi się w sumie ten finał. Wkurza mnie tylko, że George z tą wariatką wyjechał akurat Razz
Poza tym Lavon, AnnaBeth i Burt Reynolds I love you świetni są Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Vivien Czw Maj 09, 2013 10:57 pm

Też mi się finał podobał. Ja już nie kibicuje nikomu oprócz Lemon i trzymam kciuki, aby odnalazła swoje szczęście. Wade jest u mnie skreślony na zawsze, George'a mi szkoda (po co on wyjechał z tą wariatką? mam nadzieję, że nie będą razem, niby z jakiej racji George ma zbierać resztki po Wadzie? znowu?), Zoe postrzelona jak zwykle.

Ale całościowo odcinek, tak jak poprzedni (oprócz zakończenia), uważam za bardzo udany.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Czw Maj 09, 2013 11:49 pm

lemoniadowe road trip?? serio serio?? dlaczego się tak nade mną znęcają? ugh. nie mogę. i for the love of god Wade otwórz oczy pierdoło ty jedna.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Pią Maj 10, 2013 8:41 pm

Oglądałam dwa ostatnie odcinki za jednym zamachem i mówiąc szczerze jestem załamana Zoe. Ona jest naprawdę straszna... Najpierw zachowuje się jak kompletna świruska, latając to za Wade'm, to za George'm, to za jakimś dziwnym 40-latkiem JAK GŁUPIA, a potem jak wszyscy jej uświadamiają, że jest nienormalna, to zamiast zastanowić się nad sobą to oczywiście wpada na kolejny inteligentny pomysł - seks z Wade'm na pocieszenie. Bardzo spoko. Załamałam ręce w tamtym momencie, serio... Shipowałam Zade, ostatnio nawet Zoerge (?) zaczęło mi się podobać, i tego Jonaha też lubię, więc przez moment stwierdziłam, że jakby była z nim przez jakiś czas to byłoby ok, ale teraz uważam, że ona powinna być sama. Szkoda dla niej jakiegokolwiek faceta, bo ma dziewczyna naprawdę nie po kolei w głowie... Cieszę się, że lato spędzi w Nowym Jorku, to może w kolejnym sezonie wróci odmieniona.

Poza nieszczęsną Zoe wszystko wygląda bardzo dobrze. AB z Lavonem super, Lemonade i Rammer Jammer super, nawet Brick z tą swoją blondyną jest ok. Chciałabym w sumie, żeby w kolejnym sezonie (jeśli będzie) wątki były rozkładane bardziej równomiernie między bohaterów tzn. mniej Zoe, a więcej Lemon czy Lavona.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Joanna Pią Maj 10, 2013 9:05 pm

Ponoć CW zamówiło 3 sezon HoD Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Pią Maj 10, 2013 9:18 pm

Wczoraj zrobiłam sobie maraton z czterema ostatnimi odcinkami HoD, i w zasadzie to Karolina napisała dokładnie moje przemyślenia przed chwilą xD

Zoe - naprawdę mega porażka, nigdy za nią nie przepadałam, ale to co robiła przez te odcinki przechodzi wszelkie pojęcie. Niech ona się ogarnie w tym NY. Też mi szkoda każdego dla niej. AB i Levon o dziwo są świetni. I jeśli będziemy mieć Lemonade, którym trochę zaczynam shipować, to niech zostaną już ze sobą :> George, oby tylko nie był z tą szaloną laską, z którą wyjechał.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Pon Maj 13, 2013 1:27 pm

lulz mówiłam wam, że Zoe to sucz i tyle. powinni ją zabić na końcu xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Joanna Wto Maj 14, 2013 10:06 am

Baby boom trwa

Jaime King czyli serialowa Lemon Breeland jest w ciązy ! Smile

Jaime King and her hubby, director Kyle Newman, have announced they are expecting a child together, her reps confirm to JustJared.com!

This will be the first baby for the 34-year-old Hart of Dixie star and her husband!

PHOTOS: Check out the latest pics of Jaime King

Jaime also just recently celebrated her birthday – happy belated, Jaime!!

Be sure to tune into the Hart of Dixie season two finale on Tuesday (May 7) on the CW.

People was the first to report the happy news.

Congratulations to the happy couple!!!!

artykuł z 3.05.2013
źródło: [You must be registered and logged in to see this link.]
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Nie Cze 23, 2013 7:55 pm

Pooglądałam całe dwa sezony w 4 dni i odbiło się to na mojej psychice. Dzisiaj w nocy śniło mi się, że śpiewałam z duecie z Lily Anne  Very Happy

Serial jest świetny, bardzo podoba mi się klimat Bluebell, sama chętnie zamieszkałabym na jakiś czas w takim miejscu.
Uwielbiam wszystkich bohaterów (no może rzeczywiście wszystkich poza Ruby). Poczytałam Was troszkę i widzę, że nie podoba Wam się Zoe w ostatnich odcinkach, a mi nawet to nie przeszkadzało, tzn mam na myśli, że ona nigdy nie była całkiem normalna więc jakoś mnie to do niej nie zraziło.
Po prostu kocham Toma Longa i Wande, a ich oświadczyny były najfajniejszymi jakie w życiu widziałam :Dlaska, która gra Wande ma świetny głos.
W ostatnim odcinku zabiła mnie scena "ratowania" Burta Reynoldsa :DKsiądz wymiatał Very Happy
Bardzo, bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo  chcę i pragnę aby Zoe wreszcie była z Georgem  bo.... jeśli jeszcze kiedykolwiek ma być Zade i ma być szczęśliwy to Zorge musi się wydarzyć ;D 

Miałam wielkie opory przed zaczęciem oglądania tego serialu ale koleżanka mnie namówiła, oczywiście nie żałuję a wręcz uważam, że tego właśnie mi trzeba było, takiego lekkiego, zabawnego serialu :)Tylko znów nastały czasy serialowej suszy :(Jak ja tego nie cierpię  Mad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by April Sob Sie 10, 2013 8:09 pm

Podobnie jak Ania_, ja także obejrzałam dwa sezony w kilka dni. Żałuję, że wcześniej się za ten serial nie zabrałam, bo naprawdę bardzo mi się spodobał (z wyjątkami oczywiście, o czym zaraz napiszę Very Happy). Fajne w nim jest to, że nie ma jakichś specjalnie wielkich dramatów, tylko dużo komedii. No i muzyka country <3 Very Happy

Przyznam się, że kilka pierwszych odcinków było dla mnie lekką męką, ponieważ nie przepadam szczególnie za Rachel Bilson i jej grą (miny...), a Zoe była nieznośna. W końcu się do aktorki w miarę przyzwyczaiłam, ale niektóre decyzje i zachowania Zoe dalej powodują u mnie drgawki z nerwów xD

Wade Kinsella. OMG. Dawno mi się jakiś serialowy bohater tak nie spodobał. Powiedzieć, że ciacho to za mało Very Happy
Natomiast George jest sympatyczny i w ogóle naprawdę go lubię, ale nie mogę na niego patrzeć, bo mam wrażenie, że go osa użądliła w policzki, dziwnie się uśmiecha... Boję się też, że chcą zrobić endgame Zorge, bo imo są mega nudni razem i niby wciskają nam jakieś tam przeznaczenie, ale wszystko się sprowadza w sumie do tego, że oboje mają podobne doświadczenia jeśli chodzi o wielkie miasta. Jedyne czego chcę, żeby jak najszybciej ich połączyli w serialu i pokazali miłosną scenę, która mam nadzieję, że będzie mega nudna i wtedy Zoe zrozumie, że czas wracać do Wade'a hehe Very Happy No chyba, że Wade będzie z Lemon <3 Very Happy Kocham ich razem. Podoba mi się, że prowadzą razem Rammer Jammer.

Właściwie to, podobnie jak Ania_, uwielbiam wszystkich bohaterów. Fajnie, że nie ma jakichś super czarnych charakterów, którzy wiecznie wszystko psują. Lemon co jakiś czas coś poknuje i ok Smile Lavon wymiata, podobnie Annabeth. Tom i Wanda są uroczy razem. Uwielbiam też Bricka, dobrze że już nie jest taki zły Razz

Wkurza mnie trochę, że szczególnie w drugim sezonie odeszli od 'doktorowania' Zoe. Nie mówię, że co odcinek ma być nowy pacjent i jakiś przypadek z nieba, ale chciałabym tego więcej.
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Pon Sie 12, 2013 6:20 pm

Spoilery z filmwebu:

The Season 3 Premiere of Hart of Dixie will be called "Southern Comfort Zone".

It will also see the introduction of 2 new recurring characters Joel (Male,30's Author) and Lynly (Female, 20's, cousin of Lavon Hayes)
_

Kiedy "Hart of Dixie" powróci, gołąbeczki Lavon i Annabeth (nowo awansowana do stałej obsady Kaitlyn Black) będą "nadal szczęśliwi razem" - zdradziła showrunner Leila Gerstein niedawno - "ale jest pewne napięcie, ponieważ jego wymagająca kuzynka się wprowadziła".



Wspomniane kłopoty, jak się dowiedzieliśmy, będzie powodować debiutantka Antoinette Robertson ("Zero Hour", "A Gifted Man").

Jej postać, Lynly, jest opisana jako "piękna, ale zepsuta i ciemna".

Tymczasem Josh Cooke z "Dextera" będzie powracał w trzecim sezonie "Hart of Dixie" jako nowojorczyk, który czuje się nieswojo po przenosinach do Bluebell.

Czyżby Zoe przywiozła ze soba nowego partnera?

_

Ryan McPartlin z "Chucka" będzie wykorzystywał swój urok na kobietach w Bluebell w nadchodzącym sezonie "Hart of Dixie".
McPartlin zagra bardzo przystojnego Cartera Covingtona, rycerskiego i niezwykle uroczego dżentelmena z południa, który jest najbardziej rozchwytywanym kawalerem na Południu - i wymarzonym mężem każdej południowej panny. Więc kto się w nim zakocha najpierw?

_

Nowa kobieta Breeland pojawi się w Bluebell: babcia Bettie! Babcia Lemon pojawia się w mieście, aby pomóc swojej wnuczce chronić nazwisko Breeland. Będąca filarem pięknej południowej społeczności Bettie jest silna, elegancka i przejmuje kontrolę.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Vivien Pon Sie 12, 2013 10:14 pm

Czekam na babcię Very Happy
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Wto Wrz 10, 2013 4:30 pm

Promo 3x01 Very Happy

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Sro Wrz 11, 2013 6:02 pm



ahahaha George ;D ale wait for it wait for it czyżby Lemoniada fejkowała dating?? kocham xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Nie Wrz 29, 2013 4:33 pm

Spoilery z filmwebu:


Jaime King powiedziala, że trzeci sezon naprawdę wstrząśnie sprawami dla naszych pań jeśli chodzi o miłosne sprawy. "Jestem naprawdę podekscytowana jeśli chodzi o fanów Hart of Dixie, ponieważ mamy wiele nowych wydarzeń dla naszych postaci" - kontynuuje King. "I mamy wiele świetnych nowych gościnnych gwiazd! Robert Buckley i Josh Cooke są naprawdę niesamowitymi aktorami, którzy pojawią się, aby zagrać obiekty westchnień, które trochę namieszają sprawami u Zoe i Lemon". Wygląda jakby coraz więcej przystojniaków przeprowadzało się do Bluebell!

__

Lauren Bittner będzie powracała w trzecim sezonie serialu CW "Doktor Hart".
Aktorka zagra Vivian, krewną ojca Zoe, Harleya Wilkesa, która jest kuzynką doktor Hart.
Bittner wcześniej pojawiała się w "Zaprzysiężonych" i "Paranormal Activity".

__

Trzeci sezon rozpoczyna się pięć miesięcy po finale i pokazuje, że "nikt nie będzie tam, gdzie oczekujemy - zarówno fizycznie jak i emocjonalnie" - ujawnia showrunner Leila Gerstein. Zoe, ze swej strony, miała "cudowne lato" w Nowym Jorku, kiedy George - którego miłosne połączenie z kochaną lekarką "toczyło się swoim biegiem do najbliższej przyszłości" - wykorzystał swój czas, aby "uświadomić sobie, że pozwolił odejść Tansy zbyt szybko i powinien walczyć o nią" - zdradza producent wykonawcza. Następnie widzimy Wade’a, który nadal zajmuje się Rammer Jammer wraz z Lemmon, która cieszy się "tajemniczym sekretnym związkiem z kimś". Co do Annabeth i Lavona: "Kochamy ich!" tryska Gerstein. "Umieszczamy tą relację w centrum uwagi". (Ale spodziewaj się, że kuzynka Lavona stworzy jakieś napięcie między tą dwójką).

BONUS | "Rozszerzamy nasz świat" jeszcze bardziej w trzecim sezonie, zdradza Gerstein. "Spotkamy matkę Bricka [ojca Zoe], rodzinę Harleya Wilkesa i również rodziców Annabeth po raz pierwszy". Choć nie ekscytuj się zbyt mocno: Zoe nie będzie miała żadnego rodzeństwa kręcącego się w mieście. "Harley nie miał innych dzieci" - zapewnia producent wykonawcza; nowe twarze to "tylko kuzyni Zoe".

__

Wygląda na to, że rzeczy stają się poważne między Zoe i jej nowym chłopakiem Joelem, w tej roli Josh Cooke, w trzecim sezonie. Tak poważne, że jego rodzina pojawia się w mieście, aby ją poznać! Fani spotkają Sylvię, słodką, ciepłą i uroczą ciotkę Joela, kiedy pojawia się w Bluebell, aby świętować Chanukę z parą.

__

3x02 SOUTHERN HOSPITALITY --- Trying to be hospitable to Joel (guest star Josh Cooke), who is visiting BlueBell, Lavon (Cress Williams) and AnnaBeth (Kaitlyn Black) invite him and Zoe (Rachel Bilson) over for a quiet dinner, but when Lemon (Jaime King) meets Alabama's most eligible bachelor, Carter Covington (guest star Ryan McPartlin, "Chuck"), she invites herself along with Carter to the soiree. However, when some unexpected guests show up to the party, Lemon's ruse with Wade (Wilson Bethel) risks being exposed. Meanwhile, George (Scott Porter) makes a bad decision involving Lynly (guest star Antoinette Robertson, "Zero Hour"), which could ultimately ruin his friendship with Lavon. Tim Matheson also stars. Elodie Keene directed the episode written by Sheila Lawrence (#302).
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Wto Paź 01, 2013 9:14 am

WYWIADY a raczej wywiadziki Wink















Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Sro Paź 09, 2013 6:48 pm

Obejrzałam nowy odcinek. Ogólnie tęskniłam trochę za tym klimatem, ale odcinek nie porywa.

Zoe taka sama jak zawsze :PTen jej nowy chłopak to koszmar, bardzo nie lubię tego aktora po Dexterze xD Mogli już lepiej zostawić ją z tym kuzynem Lemon, on był przynajmniej niezłą dupą.
W ogóle ten jej powrót jest tak bzdurny, pewnie jeszcze nagle będzie znowu pracowała w przychodni...

Lavon&AB nadal słodcy, ta cała kuzynka denerwująca oczywiście.
Lemon w akcji naprawdę świetna ;)I Lemonade też na plus.

Szkoda, że pchają George'a nadal w jakieś głupie związki.
Już się chyba nie doczekam na to aż będzie z Zoe.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Sro Paź 09, 2013 10:29 pm

A mi się odcinek podobał, nie wymagam za wiele od HoD. Miałam w ogóle na razie nie oglądać, ale zobaczyłam Lemoniadę na fejsie i zmieniłam zdanie xD

Także Lemonade <3 Chłopak Zoe porażka. AB i Lavon naprawdę do siebie pasują Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Czw Paź 10, 2013 10:14 pm

Ja podobnie jak Ola od HoD nie wymagam zbyt wiele dlatego też odcinek podobał mi się.

Prawdziwe życie jest w NY ale jakoś szybko zmieniła zdanie co w rezultacie wyszło dziwnie. I ten jej chłopak, którego potrafiła tak szybko pokochać Shocked

George zajebiście wyglądał kiedy była u niego Lemon. Mógłby tak zawsze wyglądać, jak dla mnie Smile

Wkurzająca ta kuzynka Lavona, a on jak zawsze słodki Smile

Lemoniadka słodka Smile Dwa blondaski urocze Smile Coś mi się wydaje, że to ich udawania naprawdę przerodzi się w coś mniej lub więcej poważnego Smile

Czy pisałam już, że uwielbiam Earl'a ?
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by April Czw Paź 10, 2013 10:36 pm

Jak mnie Zoe wkurza....... no, ale to nie nowość. Sam odcinek był nawet spoko. Denerwuje mnie, że Zoe tak szybko się z powrotem zaaklimatyzowała do miasta i oczywiście znalazła nowego faceta, z którym chce mieszkać... (ja też nie przepadam za tym aktorem po "Dexterze" Very Happy). Resztę olała, a nie sorry meila napisała...

Lemonade ! Lemonade ! Że co, jaki Meatball??!?! Mam nadzieję, że będzie tak jak pisze Ania_. Poudają, poudają i coś tam zaiskrzy, choćby na chwilę hehe Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Czw Paź 10, 2013 11:24 pm

Lemoniada to takie Dair 2.0, że aż boli xD nie zdziwię się, jeżeli Lemoniada coś ten teges. Wade najpierw wybierze Lemon a na końcu i tak będzie Zade. w końcu to serial ludzi od Gossipa ;D

ale są słodcy razem. i to klepanie po głowie ahahaha. zupełnie jak Dan z pacnięciem w ramię ;D do Lemoniady dochodzi jeszcze fajna AB. a resztę przewijam sorry. i ofc Zoe wkurza mnie na maksa.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Czw Paź 10, 2013 11:34 pm

Ja bym Dana do Wade'a nie porównywała stanowczo, to obraźliwe wręcz Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 8 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach