Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hart of Dixie

+31
halanna
IAmSherlocked
pagille
najsys
riolcia
April
Ania_
Joanna
Homeland1
Ola
Lise
CallMeLady
shiva89
Shaya2
karolla
Kasia
alkamb
brulion
sund1ay
Karolina
Karo
Gigi
Freya
Vivien
amant
Gosiek
ronnie
Monika
Lewandowska
Domi
lalitaaa
35 posters

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Pią Sty 18, 2013 11:55 pm

Homeland1 napisał:Musze się wziąć z powrotem do oglądaniu, zatrzymałem się gdzieś na 3 odcinku 2 sezonu i coś mi nie chciało wchodzić dalej. Spróbuje jeszcze raz ;D

Ale muszę Wam powiedzieć, tak na uszko, że Lemon chyba jest najbardziej wkurzającą postacią ever. Zaraz po Dan'ie z OTH ;D


Ja nienawidziłam Lemon cały pierwsze sezon, a w drugim oglądam ją z przyjemnością, także może na Ciebie też zadziała Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Vivien Sob Sty 19, 2013 9:30 am

Ja Lemon pokochałam po tym odcinku, gdy z Wade'm i George'm mściła się na jakimś chłopaku z liceum. Od tamtej pory jest moją ulubioną bohaterką i zdecydowanie wolę ją niż Zoe.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by karolla Sob Sty 19, 2013 11:22 am

Ja też wolę Lemon od Zoe która ostatnio niestety irytuje i nie podoba mi się tutaj gra Rachel, która za bardzo stara się być zabawna... W ostatnim odcinku już trochę przeginała Razz
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Sob Sty 19, 2013 11:30 am

Ja wolę Zoe od Lemon mimo wszystko, chociaż obydwie bywają wkurzające, ale sposób bycia Lemon i jej podejście do świata jest bardzo dalekie od mojego, więc trudno mi zrozumieć tę postać.
Aczkolwiek w drugim sezonie jest dużo lepsza niż wcześniej i nawet można ją polubić Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Vivien Sob Sty 19, 2013 12:10 pm

Jestem po najnowszym odcinku, czyli 2x11 i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał.

Nie tylko wątek Zade, ale i Lemon, która próbowała podejść Lavona, a i tak jej nie wyszło. Trochę słabo, że nie zdobyła się na powiedzenie prawdy, ale myślę, że przyjdzie na to stosowniejszy moment.

A Brick i George skradli chyba cały odcinek.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Go?? Nie Sty 20, 2013 7:21 pm

Ola napisał:Aaa, ja wiedziałam od początku, że Lemon nie powie co czuje. Muszą to wykombinować tak, żeby Levon usłyszał to z 3 ręki, wtedy pobiegnie do Lemon i będzie happy end Very Happy

Dokładnie Very Happy
Też myślę, że tak będzie, że Annabeth się wygada przed nim czy coś ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Go?? Pon Sty 21, 2013 3:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

I love you


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Sro Sty 23, 2013 4:21 pm

Odcinek taki sobie, trochę się wynudziłam.

Spoiler:


Plotki, ploteczki. Niektórych pewnie ucieszą, dla mnie to głupota, jeżeli faktycznie się sprawdzi.
Spoiler:
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Sro Sty 23, 2013 4:28 pm

Ten spoiler na pewno ucieszy jedyną osobę, która shipuje wszystko czego się nie da shipować czyli Gigi xD

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Sro Sty 23, 2013 5:19 pm

fuck yeaaaaaah!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

ostatnio nie oglądałam kilku odcinków, ale wrócę oj wrócę Very Happy

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Vivien Sro Sty 23, 2013 5:24 pm

Czytając ten spoiler od razu pomyślałam o Gigi ;*
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Sro Sty 23, 2013 5:27 pm

kocham :* teraz tylko Bamon w TVD i ten rok będzie naprawdę udany xD

Ashley R.: I'm loving how adorable zoe and wade are on hart of dixie but I hate seeing lemon so sad! when will she and lavon reunite!? please say soon!

Spoiler:

< tańczy >
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Pon Sty 28, 2013 8:01 pm

odcinek faktycznie nudny, denerwuje mnie wmawianie mi, że powinnam shipować George'a z Zoe, bo są tacy nowojorscy, i nie pasują do Bluebell ;]
mam nadzieję, że Lemon i Wade to fake, oby nic takiego się nie wydarzyło xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Homeland1 Pon Sty 28, 2013 10:12 pm

Nadrobiłem odcinki i powiem Wam że mieliście racje co do Lemon. Jest o wiele lepsza teraz Very Happy Teraz za to zaczyna mnie Zoe denerwować.. Cholera Razz
Homeland1
Homeland1

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Sro Sty 30, 2013 9:56 pm

dajcie mi headsupy w którym odcinku Lemonade ten teges. dzięki :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by karolla Sro Sty 30, 2013 10:36 pm

ja tam też jestem za Lemon&Wade Wink Zade jest spoko ale nie porywa, a po ostatnim odcinku wydaję mi się że będzie coś pomiędzy Lavonem i Annabeth, więc niech Zoe będzie z Georgem skoro tak do siebie pasują, a Lemon i Wade - droga wolna! Razz
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Sro Sty 30, 2013 11:00 pm

ja zawsze miałam wrażenie, że George i Zoe to endgame. ale w sumie po Zadzie i wszystkim wydaję mi się, że na koniec Zoe będzie sama. i dobrze, bo to sucz xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by shiva89 Czw Sty 31, 2013 12:27 pm

wszystko ostatnio robią pod to aby Zoe byla z Georgem:( ja cxhce Zade..choc nie powiem ostatnio sa jacyc nudnawi;p ale czy tylko mi sie po ost.odcinku wydawalo ze Wade mogl zarazic sie ta grypa od tej jego byles piosenkarki czy kogos tam,co zostal u niej na noc..i dlatego nie chcial Zoe sie przyznac ze jest chory??
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karo Czw Sty 31, 2013 1:48 pm

Zoe jest w porządku i widać, że jej zależy na Wadzie i bardzo się stara. Z kolei Wade zgrywa pana samowystarczalnego i udaje, że wszystko mu zwisa. Ale ostatecznie widać, że też mu zależy tylko ma jakiś problem z wyrażaniem uczuć i boi się zaangażować.
Nie wydaje mi się, żeby na koniec było Zeorge czy jak im tam leci, czy oni w ogóle mają jakiś fanów?
Poza tym George jest świetny kiedy nie ma przy nim Zoe i vice versa.
Lemon jest okropna. O ile na początku sezonu zaczynałam ją lubić o tyle teraz znowu mnie wkurza. Nie dość, że zachowuje się głupkowato, jakby miała naście lat, to jeszcze wszystkim zagląda do sypialni, a sama ma jeden wielki burdel w życiu.
Przestałam kibicować jej i Levonowi, on zasługuje na fajną babką, a Annabeth jest idealna dla niego Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Pią Mar 01, 2013 12:36 pm

omg to prawda, że Wade zdradził Zoe??? brawo Stephanie Sabotage :/ another ship bites the dust Razz chociaż ja już miałam dość tej pary od dawna to wyrazy współczucia fanom :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Sob Mar 02, 2013 1:39 am

Jestem na maksa do tyłu, jeszcze 2 odcinki mam do nadrobienia, ale muszę napisać, że uwielbiam po prostu Lavona i AnnaBeth. W ogóle ona chyba jest teraz moją ulubioną kobiecą postacią Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by karolla Sob Mar 02, 2013 7:49 pm

Spoiler:
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Sob Mar 02, 2013 9:42 pm

No to na bieżąco.

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Go?? Sob Mar 02, 2013 11:27 pm

No bez kitu, George jest moją ulubioną postacią chyba teraz Laughing
Jak śpiewał Jolene do psa <3 Albo jak przedstawiał Lavonowi projekt tego filmiku promującego BlueBell Laughing No i z doktorem ma zajebiste sceny ;D
Co do reszty, też uwielbiam przyjaźń Lemon i AB, ale nie shippuję Lavona z tą drugą, bo dla mnie Lemon i Lavon to jedyna słuszna opcja ;D Poza tym, nie kupuję dzielenia się facetem między przyjaciółkami.
A jeśli chodzi o ost odcinek to bardzo było mi szkoda Zoe, bo nie zasłużyła sobie na coś takiego. Oczywiście, też nie była idealnym partnerem, ale widać że się stara. Wade'a mi oczywiście po części też było szkoda, ale w tym sensie, że dopiero po tym co zrobił, dotarło do niego, jak wielką krzywdę wyrządził osobie którą kocha. No ale zrobił to i teraz nie widzę ich drogi powrotu do siebie w tym momencie, teraz to Wade musi się wziąć w garść, bo karta skrzywdzonego przez życie chłopca na mnie nie podziała. Tak jak powiedział George, że on też musiał ciężko zapracować na sukces, nie wszystko mu podali na tacy, tak teraz i on musi zrobić zrobić. Ja w ogóle od dłuższego czasu mam przeczucie, że niedługo zginie ojciec Wade'a, który ma dla niego te zakopane pieniądze, dzięki którym on będzie mógł rozkręcić biznes. Myślę, że dzięki takiemu wstrząsowi się ogarnie i zmieni podejście do kilku spraw. Wtedy ma szansę odzyskać Zoe Smile
I z takim mniej istotnych spraw to Wanda i Tom są tak kochani razem I love you I polubiłam juz tego kuzyna Lemon, mam nadzieję, że trochę pobędzie w serialu Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Sob Mar 02, 2013 11:34 pm

Właśnie, bardzo mi się spodobało to co George powiedział Wade'owi. Wkurzają mnie tacy ludzie, którzy myślą, że coś innym z nieba spada. George sobie na swój sukces/szczęście zapracował i to, że komuś innemu nie wychodzi nie jest jego winą. Więc zamiast zachowywać się jak ostatni baran Wade powinien wziąć z niego przykład.
Ja na początku chciałam Lemon/Lavon ale teraz zupełnie tego nie widzę i czuję, że Lavon naprawdę ruszył na przód. Już w świątecznym odcinku chciałam, żeby coś było między nim i A.B. Lemon powinna dostać jakiś inny obiekt zainteresowania, kogoś kto w końcu będzie kochał i chciał tylko ją. Aż jestem zaskoczona że tak się tym przejmuję Very Happy
A ten kuzyn to niezła dupeczka w sumie jest Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 6 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach