Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hart of Dixie

+31
halanna
IAmSherlocked
pagille
najsys
riolcia
April
Ania_
Joanna
Homeland1
Ola
Lise
CallMeLady
shiva89
Shaya2
karolla
Kasia
alkamb
brulion
sund1ay
Karolina
Karo
Gigi
Freya
Vivien
amant
Gosiek
ronnie
Monika
Lewandowska
Domi
lalitaaa
35 posters

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Czw Paź 10, 2013 11:52 pm

what ;D nie porównuje nikogo. po prostu tak mi się skojarzyło to głaskanie po głowie Lemonki :> poza tym Jaime wygląda zajebiście. ciąża jej służy xD i ostatni odcinek czy tylko mi się wydaję czy Lemon dziwnie patrzy na Wade'a ;D strasznie szybko ten wątek rozwija się.

LOL ofc tumblr ofc ;D

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Sro Paź 16, 2013 9:35 pm

Nie wiem, jakoś drugi odcinek średnio mi się podobał pomimo niskich oczekiwań.

Joel to jakaś chodząca tragedia. Z daleka widać jak gul skacze Zoe jak patrzy na Wade'a i Lemon a ten "oh nie przeszkadza mi to, pomogę Ci dowiedzieć się czy oni naprawdę udają związek" i w tym momencie ja się pytam na ch*uj mu te okulary skoro i tak nic przez nie nie widzi ;D

Lubię AB ale ostatnimi czasy (czyli od 2 odc) irytuje mnie jej głos.

Lavon z tą swoją Kuzynką (25) to śmiech na sali, czy on z jakimś głąbem zamienił się na rozumy?

Lemon i Wade są super.  Lemonade jako para nie widzi mi się ale jako przyjaciele, którzy się o siebie troszczą, wspierają  tak jak  Lemon mimo tego, że nie chciała to powiedziała temu panu "jakiś tam z rodu jakichś tam" że Wade jest jej chłopakiem bo było to ważne dla Wade'a  jest  piękne.

+

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Czw Paź 17, 2013 4:28 pm

Bardziej mi się podobał ten odcinek niż poprzedni, fajnie ogólnie, że wszyscy się znaleźli na raz w jednym miejscu. W sumie szkoda, że większe zamieszanie z tego nie wyszło ;d

Lemonade jest super, jejku tak bardzo szipuję <3

Nie ogarniam Lavona, że tak niańczy tę kuzynkę. Jak usłyszałam, że ona ma 25 lat to mi szczeka opadła.
I jeszcze teraz ona się uweźmie na George'a...

Zoe jak to zwykle bywa denerwująca xD
A ten jej chłopak to przekracza wszelkie granice, co za debil no Very Happy

+ Cricket i jej facet gej, haha.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Pią Paź 18, 2013 12:38 am

Generalnie ten odcinek był chyba poświęcony temu jak beznadziejny jest Joel xD I tak, zdecydowanie jest beznadziejny xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Pią Paź 18, 2013 12:15 pm

Kasia napisał:
+ Cricket i jej facet gej, haha.
o taaak ;D zapomniałam o tym całkowicie. fajny wątek. w ogóle imię Cricket zawsze mnie rozwala xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Pią Paź 25, 2013 11:40 pm

Fajny odcinek 3x03.

Lemon i AB najlepsze. Georga mało ale w porządku. Lynly jest jakaś chora psychicznie czy co?
Zoe nawet była znośna. O dziwo podobały mi się sceny Wade/Joel. Wade fajnie się zachował pomagając i Joelowi i Zoe Smile Jakoś tak to wszystko normalnie wyszło w tym odcinku.



Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by April Sob Paź 26, 2013 1:08 pm

Też mi się ten odcinek podobał. Nawet George i Lynly haha można się było pośmiać Very Happy Zoe i Joel też mnie już tak nie wkurzają.

Lubię halloweenowe odcinki w serialach, więc nie mogę się doczekać następnego Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Sro Lis 06, 2013 10:34 pm

3x04 i 3x05 na plus.

Oh, Joel! Uroczy jest na swój sposób, i niby "wpasował" się ale dalej jakoś nie pasuje :DDobrze, że George i Zoe troszkę sobie wyjaśnili. Rzeczywiście Lynly jakoś mniej już wkurza. Lemon ślicznie wygląda i podoba mi się jej relacja z Lavonem. Wade jest boski, nawet nie musi nic mówić, wystarczy, że robi te swoje miny Very Happy

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Pon Sty 20, 2014 3:58 pm

Wiecie co? ... Straciłam cierpliwość do tego serialu Sad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by riolcia Pon Sty 20, 2014 4:40 pm

Ja chcę stare dobre "HoD" Sad Ale myślę, że ten serial może wrócić na dobrą ścieżkę jedynie wtedy, gdy pozbędą się tej beznadziejnej postaci Joela i powrócą romantyczne i jednocześnie zabawne sceny pomiędzy Zade Very Happy

riolcia

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by najsys Wto Sty 21, 2014 8:01 pm

Niech mi ktoś proszę wytłumaczy, skąd te wszystkie hejty na Joela? czy to tylko dlatego, że jest przeszkodą w ponownym zejściu się Zade'a? bo innego uzasadnienia nie widzę. Joel jest przeuroczy i jego "motanie" się po BlueBell przypomina nieporadną Zoe z 1 sezonu. IMO idealnie by było, gdyby rozstał się z Zoe w przyjaźni, ale został w miasteczku, bo świetnie dopełnia dynamikę między resztą mieszkańców Smile


Ostatnio zmieniony przez najsys dnia Wto Sty 21, 2014 8:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by pagille Wto Sty 21, 2014 8:54 pm

Joel jest przesympatyczny, fakt jest przeszkodą przy zejściu się Zoe&Wade, ale mam nadzieję, że scenarzyści jakoś sprytnie wybrną z tego związku nie usuwając tej postaci. Bo tak jak zauważyła najsys jest świetnym dopełnieniem. Very Happy

pagille

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by najsys Wto Sty 21, 2014 9:00 pm

Jeżeli już mieliby się kogoś z tego sezonu pozbywać to Lylny. No jej nie potrafię znieść :< Nie wnosi nic do serialu, nie ma ciekawych interakcji z resztą bohaterów, no i oczywiście stoi na przeszkodzie mojemu ulubionemu shipowi w Hart of Dixie czyli George/Tansy.

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by IAmSherlocked Sob Sty 25, 2014 1:24 am

Myślałam, że tylko ja lubię Joela. Chociaż uwielbiałam Zoe z Wadem, to fabuła opierająca się na samym Zade byłaby nudna. Jestem też ciekawa kiedy wróci Lemon, słyszałam, że ma jej nie być przez 5 odcinków, ale nie wiem, czy to oficjalna wiadomość. Wie ktoś coś więcej?
IAmSherlocked
IAmSherlocked

Liczba postów : 53

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Sob Sty 25, 2014 11:11 am

Z tego co mi się wydaje to oficjalna, Lemon ma wyjechać do babci. To w związku z ciążą aktorki.

A co do Joela, ja go nie lubię i nie ma to nic wspólnego z Zade, którego nie lubię jeszcze bardziej. Jest po prostu niemożliwie nudnym zapychaczem i kompletnie nie pasuje do Zoe.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ola Sob Sty 25, 2014 7:45 pm

Eee tam, Joel się trochę wyrobił, pamiętam moje hejty na niego z października :> W ogóle HoD ostatnio miło mi się ogląda, bo większość seriali to dno xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Ania_ Sob Sty 25, 2014 11:34 pm

Ja go też nie lubię co nie zmienia tego, że jest dobrym chłopakiem. Po prostu nie pasuje do Zoe (moim zdaniem) a najgorsze i najbardziej wkurzające jest to, że zabiera czas reszcie bohaterów Sad Mam wrażenie, że ostatnio wszystko kręci się wokół niego... ugh...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by halanna Pon Sty 27, 2014 3:07 pm

A ja Joela lubię Smile choć nie bardzo do siebie pasują Smile Ale i tak moja ulubiona postać to Lemon! I szkoda, że zniknie z serialu Sad

halanna

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Maxxxim Czw Lut 06, 2014 3:05 pm

Obejrzałam całe dwa pierwsze sezony. Powiem szczerze, że to chyba tylko i wyłącznie z uwielbienia dla Zoe i Wade'a. Pierwszy sezon jak dla mnie był nieco nudny, za to drugi już znacznie nadrabiał. Chyba nie poruszył mnie jednak ten serial wystarczająco, bo nie czekałam z utęsknieniem na trzeci sezon, a kiedyś nawet widziałam, że się zaczął, ale nie ciągnęło mnie do oglądania. Nie oglądam więc obecnie tego serialu, co nie zmienia faktu, że nadal żywię sympatię do tej serialowej pary, czyli Zoe i Wade'a  Smile Ja nawet nie wiem, oni są razem czy nie?
Maxxxim
Maxxxim

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by kejszza Pią Lut 07, 2014 3:18 pm

aktualnie Zoe i Wade nie są razem ;//. Zoe jest teraz z takim nudziarzem, Joelem (co bardzo utrudnia oglądanie serialu Smile )

kejszza

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by karolla Wto Lut 11, 2014 5:32 pm

Joel mimo wszystko jest spoko i szkoda go trochę bo wiadomo, że prędzej czy później Zoe go rzuci :Plubię go, ale rzeczywiście średnio pasuje do Zoe, nie ma między nimi żadnej chemii! Moim zdaniem powinna być z Georgem, może jeszcze nie teraz ale to powinien być endgame :Pw pierwszym sezonie średnio go lubiłam ale się wyrobił i jest zabawny, lubie go teraz :)Wade'a szkoda dla Zoe, ja tam ciągle liczę na Lemonade! :Dno własnie i gdzie jest Lemon? bardzo brakuje jej w odcinkach! Lavon i AB są fajni ale trochę nudni :Pi co raz więcej Cricket w odcinkach! spiknęłabym ją z kimś ciekawym no bo ten jej mąż to zakamuflowany gej jak nic :Pnp z Georgem chociażby na teraz :Pbyłoby ciekawie Wink
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by iwona300789 Wto Lut 11, 2014 10:18 pm

ja Joela nie lubilam ale teraz sie wyrobil i jest zabawny. Lemoniadki brakuje to czuc ale po ostatnim wydarzeniu jak burmistrz rozstaje sie z AB to mysle ze tak naprawde kocha lemoniadke Very Happy wade mega ciasteczko i chce zeby byl z Zoe...na pewno wprowadza jakies nowe postacie bo tak niegludo bedzie ze kazdy z kazdym juz byl...

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by IAmSherlocked Wto Lut 11, 2014 10:35 pm

Nie wiem czemu, ale od pierwszego sezonu liczyłam na Lemonade. Teraz wątpię, że pójdą jeszcze raz w tym kierunku, po udawanym związku na początku 3 sezonu ten wątek może być już wyczerpany. Nie chciałabym Lemon z Lavonem, od początku nie podobała mi się ta para, poza tym Lemon raczej nie zrobiłaby tego AB.
George i Cricket? To tak złe, że może być dobre Very Happy
IAmSherlocked
IAmSherlocked

Liczba postów : 53

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by iwona300789 Wto Lut 11, 2014 10:40 pm

Lemon z Lavonem moze byc ciekawe ona jest intrygujaca a on najwyrazniej nadal ja kocha i mysle ze cos z tego bedzie ale na samym szarym koncu pewnie jak serial bedzie juz sie konczyc... Moz teraz lemon zaskoczy nas jakims kolejnym przystojaniaczkiem tak jak wtedy xD a moze on powroci bo byl boski Very Happy Tansy i George to jest dopiero nudne znowu to samo...

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by iwona300789 Wto Lut 11, 2014 10:41 pm

Ab zrobila lemon ale nic z tego nie wyszlo i ona jest tego swiadoma a kocha lavona wiec chce zeby byl szczesliwy lemon wtedy tez nie byla zadowolona ze oni sa razem wiec wszystko idzie w tym kierunku ze to oni beda razem jednak

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 9 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach