Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hart of Dixie

+31
halanna
IAmSherlocked
pagille
najsys
riolcia
April
Ania_
Joanna
Homeland1
Ola
Lise
CallMeLady
shiva89
Shaya2
karolla
Kasia
alkamb
brulion
sund1ay
Karolina
Karo
Gigi
Freya
Vivien
amant
Gosiek
ronnie
Monika
Lewandowska
Domi
lalitaaa
35 posters

Strona 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Nie Sie 05, 2012 11:01 pm

No to dzięki:( Nie tak miało być!
Obejrzę to jutro pewnie i będę czekała na drugi sezon...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Vivien Pon Sie 06, 2012 8:20 am

Higiena to podstawa, taka jest moja opinia po finale. No i jeszcze, że Zoe to sucz.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Lewandowska Pon Sie 06, 2012 9:27 am

Zoe ma przepraszać Wade'a na kolanach. Ale będę ich shipowała i tak i tak Sad

Karolina napisał:Lemonade jak najbardziej, ale jako przyjaciele:D Sceny z pijaną Lemon były mistrzowskie. A Zoe póki co wydaje się bardzo fajna. Choć denerwuje mnie tym, że ślini się do George'a i nie zauważa Wade'a... Póki co to Lemon bywała niezłą suką, choć na ogół ją lubię. I MagnolięWink I AnnaBeth. W ogóle to jest chyba jedyny dotąd serial, w którym lubię wszystkie postacie bez wyjątku:D No, może poza tą ześwirowaną laską Wade'a, która podpaliła trawnik byłemu. Była paskudna i nienormalna. Ale to epizod więc się nie liczy. Poza tym wszyscy są genialni♥️

Ja też kocham wszystkich, z wyjątkiem Magnolii (chociaż ją da się znieść, nie jest zła) i Georga, którego nie znoszę po prostu.
A Tansy nie jest taka zła:)
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 10:53 am

Tansy jest świetna, uwielbiam ją! Nie mówiłam o niej tylko o tej drugiej blondynie. Specjalnie uściśliłam, że to ta, która podpaliła trawnik byłemu:D

Ja George'a bardzo chciałabym nie lubić ale jednak lubię. Nie jest zbyt piękny, ale to wciąż porządny człowiek. Denerwuje mnie, że jest przeszkodą na drodze do szczęścia Zade'a ale jest za dobry, żeby go nie lubić no!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Lewandowska Pon Sie 06, 2012 11:03 am

To nie była Tansy? Byłam przekonana, że tak Laughing Dawno już oglądałam te odcinki, nie za bardzo pamiętam.

Mnie George denerwuje tym, że jest wiecznie złotym chłopcem. I boli mnie to, że
Spoiler:
No i widać, że Lemon była z nim nieszczęśliwa, stąd romans z Lavonem Sad Wiem, że to nie wina Georga, ale i tak.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 10:37 pm

No i skończyłam:D Spodziewałam się, że będzie gorzej. W sumie to Zoe nie zachowała się totalnie jak suka, to George ją pocałował a ona zareagowała szokiem więc sama nie wiem co o tym teraz myśleć... Trzeba czekać na drugi sezon, żeby się przekonać co z tym zrobi.

Czegoś innego spodziewałam się po seksie Wade'a i Zoe. Raczej czegoś w stylu 'kocham cię bla bla bla' ---> seks, a nie 'właściwie to nie żywię do ciebie głębszych uczuć ale chciałbym się z tobą przespać' ---> seks:D

No i wreszcie przeszła mi sympatia do George'a. Ten facet to kretyn. Idiota w każdym calu... Najpierw szykuje ślub, potem go odwołuje i nie zwlekając ani chwili zaraz biegnie do Zoe gotowy na nowy związek. Bez komentarza;/

Idę czytać co tam pisałyście;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by sund1ay Pon Sie 06, 2012 11:07 pm

Właśnie, ja też po finale byłam bardziej zła na George'a niż Zoe. Przychodzi, zero skruchy po zmarnowaniu Lemon kilku lat, zniszczeniu jej marzeń, zwarty i gotowy drugi ślub planować, całuje Zoe, a potem ten cwaniacki uśmieszek. Brawo George, niezłe wyczucie czasu.
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 11:23 pm

Ja tylko czekałam aż Wade wyjdzie i to wszystko zobaczy. Aż dziwię się, że scenarzyści nie zdecydowali się na tak oczywisty i przewidywalny krok:) Teraz jestem najbardziej ciekawa tego, co Zoe na to. Jak w drugim sezonie ruszy prosto do George'a to zwątpię i zacznę shippować Wade'a z Tansy:D Mogłabym shippować Lemonade ale za bardzo lubię Lavona, żeby mu odbierać Lemon. George bardzo mi zawadza w całym zestawieniu! Gdyby nie on byłoby idealnie: Zoe+Wade i Lemon+Lavon.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Freya Pon Sie 06, 2012 11:29 pm

Jak można nie shippować Zade xD oczyma duszy widzę nawracającą się Zoe, nie wolno łamać Wade'owi serca.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 11:40 pm

A ja niestety oczyma duszy mojej widzę Zoe robiącą maślane oczy do George'a i olewającą Wade'a dokładnie tak, jak robiła to cały sezon:( Ale jeżeli będzie inaczej to będę wniebowzięta;)

_________________________
Dlaczego jesteś mężczyzną Freya?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 07, 2012 8:36 am

Freya napisał:Jak można nie shippować Zade xD oczyma duszy widzę nawracającą się Zoe, nie wolno łamać Wade'owi serca.

Otóż to. Jednak to tylko moje marzenia. Znając życie Zoe będzie biegała za Georgem. No ale, żeby mieć endgame trzeba ranić faceta i shiperów, więc na końcu będzie Zade.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Freya Wto Sie 07, 2012 1:40 pm

Lewandowska napisał:
Freya napisał:Jak można nie shippować Zade xD oczyma duszy widzę nawracającą się Zoe, nie wolno łamać Wade'owi serca.

Otóż to. Jednak to tylko moje marzenia. Znając życie Zoe będzie biegała za Georgem. No ale, żeby mieć endgame trzeba ranić faceta i shiperów, więc na końcu będzie Zade.

Ja właśnie przez to jej gonienie za Złotym przez cały sezon wierzę w Zade. Bo przecież kiedyś coś jej się MUSI odmienić, a nie dawaliby takiego cudnego Wade'a na drugą opcję, jeśli to nie nim miałaby się kiedyś poważnie zainteresować Zoe. Ja to widzę tak, że George jest jej namiastką NY, a ona coraz bardziej wtapiała się w tym sezonie w BlueBell, które jest reprezentowane przez Kinsellę. I gdy w końcu Zoe uświadomi sobie, że jemu naprawdę zależy, zwróci swoje uczucia w jego stronę i trochę za nim pogoni, jak on za nią do tej pory.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Freya Wto Sie 07, 2012 1:41 pm

Karolina napisał:A ja niestety oczyma duszy mojej widzę Zoe robiącą maślane oczy do George'a i olewającą Wade'a dokładnie tak, jak robiła to cały sezon:( Ale jeżeli będzie inaczej to będę wniebowzięta;)

_________________________
Dlaczego jesteś mężczyzną Freya?

Już dawno jestem. Nie chciałam różowego znaczka bo nie pasuje mi do gifa/sygny Razz Moje poczucie estetyki góruje nad płciową przynależnością Razz
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Wto Sie 07, 2012 1:43 pm

Szukam właśnie zdjęć Zoe do pojedynków i znalazłam to:

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahaha:D długie włosy zdecydowanie nie sprzyjały temu aktorowi, którego nazwiska jeszcze nie znam;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by brulion Wto Sie 07, 2012 2:02 pm

To zdjęcie z The OC także nie ma na nim Zoe, tylko Summer xd A ten aktor chyba nie był nikim ważnym, ale fakt, wygląda okropnie Very Happy

Obejrzałam kiedyś połowę pilota Hart of Dixie i zwątpiłam, warto oglądać dalej?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 07, 2012 2:02 pm

Freya, dokładnie.

Hahaha. Nie wiedziałam, że grali razem w The OC. A Rachel się wyrobiła, ładniejsza jest teraz:)

Bru, helooooł.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ale nawet poza tym warto, jak najbardziej:)

Co to jest?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Lewandowska dnia Wto Sie 07, 2012 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Freya Wto Sie 07, 2012 2:02 pm

Karolina napisał:Szukam właśnie zdjęć Zoe do pojedynków i znalazłam to:

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahaha:D długie włosy zdecydowanie nie sprzyjały temu aktorowi, którego nazwiska jeszcze nie znam;)

xD Wilson Bethel Wink



[You must be registered and logged in to see this image.]
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Karolina Wto Sie 07, 2012 2:16 pm

brulion napisał:To zdjęcie z The OC także nie ma na nim Zoe, tylko Summer xd A ten aktor chyba nie był nikim ważnym, ale fakt, wygląda okropnie Very Happy

Obejrzałam kiedyś połowę pilota Hart of Dixie i zwątpiłam, warto oglądać dalej?

No przecież wiem, ze to The OC a nie Hart of Dixie. Ten aktor obok to serialowy Wade dlatego to wstawiłam, jako ciekawostkęWink

Freya napisał:
Karolina napisał:Szukam właśnie zdjęć Zoe do pojedynków i znalazłam to:

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahaha:D długie włosy zdecydowanie nie sprzyjały temu aktorowi, którego nazwiska jeszcze nie znam;)

xD Wilson Bethel Wink

Wiem, sprawdziłam już sama;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by brulion Wto Sie 07, 2012 2:46 pm

Ej, powaga, to jest Wade? ;oooo

No właśnie Wade jest fajny, ale nie wiem, czy dla jednego ciacha opłaca się oglądać cały serial xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Freya Wto Sie 07, 2012 3:04 pm

Zależy, co kto lubi Wink choć nie radziłabym rezygnować po pierwszym odcinku.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Gigi Sro Sie 08, 2012 11:09 pm

imo wade/zoe i geo to tak leci danem albo natem i blair/chuck, że rzygam. dziewczyna wyraźnie chce Georga a to ta sama stacja co chair Very Happy powroty rozstania głupoty ble. poza tym tak oglądałam ten pierwszy sezon i czekałam aż zacznie jej przechodzić ten George a tu w finale taki lol i wszystko na odwrót. mając fajnego chłopaka migdali się z innym. sucz i tyle szczególnie, że kręciła Wadem jak chciała. nie wiem co będzie, bo moje preferencje shippów zmieniają sie dość często, ale numer uno to zdecydowanie LEmonade Very Happy

poza tym denerwuje mnie maniera tej aktorki jakby miała kamienną twarz i zero emocji. brwiami rusza raz na 15 odcinków Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by alkamb Pią Sie 10, 2012 9:38 pm

Obejrzałam w 5 dni na maksymalnym speedzie dlatego ze zobaczyłam sceny seksu WZ na tumblrze ale nie miałam pojęcia kiedy będą a nie mogłam sie doczekać... Very Happy Już zaraziłam tym przyjaciółkę.
Team Wade zdecydowanie. George jest irytujący i denerwuje mnie gdy pojawia sie nie wiadomo skąd wpadając na Zoe xD Oprócz tego jego zachowanie jest żenujące, ślub - ślub - ślub - Zoe - Zoe - Zoe - ślub - Zoe i tak w kółko. Jestem bardzo ciekawa jak rozwiążą sytuacje w 2 sezonie. Czy zaczną od miejsca w którym skończyli czy przeskoczą jakiś czas. Zobaczymy, mogli by dać jakąś zapowiedz Razz
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by alkamb Pią Sie 10, 2012 9:40 pm

Freya napisał:
Karolina napisał:A ja niestety oczyma duszy mojej widzę Zoe robiącą maślane oczy do George'a i olewającą Wade'a dokładnie tak, jak robiła to cały sezon:( Ale jeżeli będzie inaczej to będę wniebowzięta;)

_________________________
Dlaczego jesteś mężczyzną Freya?

Już dawno jestem. Nie chciałam różowego znaczka bo nie pasuje mi do gifa/sygny Razz Moje poczucie estetyki góruje nad płciową przynależnością Razz

xDDD

Też mnie to ciekawiło Razz
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Go?? Nie Sie 19, 2012 11:33 am

Zaczęłam oglądać wczoraj w nocy i już połowę ogarnęłam Smile
Świetny serial, bardzo mi się spodobał, chociaż na początku nie podchodziłam do tego, aż tak entuzjastycznie xD
Wade, Lemon i Lavon to zdecydowanie moja 3 ulubionych postaci I love you
Zoe lubię, ale boli mnie to, że tak leci na tego złotego chłopca, który według mnie jest naprawdę przeciętny. Nudnawy bardzo, chociaż nie mogę powiedzieć, że go nie lubię. Podobało mi się trio Wade-Lemon-George w 8 odcinku Wink
Oczywiście shippuję Zade i Levon (czy tam Lamon xD )
Wade jest tak uroczy, że nie da się go nie kochać, a scena z ojcem jeszcze bardziej mnie do niego przekonała.
Poza tym podoba mi się to miasteczko, bardzo przyjemnie ogląda się ten serial Wink Na razie tyle.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Kasia Wto Sie 21, 2012 3:39 pm

Obejrzany Very Happy Moje ulubione postacie to Lavon (awansuje do czołówki ulubionych bohaterów ogólnie I love you), kocham jego mówienie w 3 osobie, Burta Reynoldsa xD, to jak się uśmiecha i w ogóle, najlepszy facet w tym serialu Very Happy Później Wade - tego nie trzeba wyjaśniać, Moon River na dachu Sad

Poza tym Zoe jest okej, chociaż trochę suka z niej, George bez Lemon też jest spoko. A z postaci drugoplanowych to Tom Long xD Rose, Magnolia, Annabeth i Shelly, czyli prawie wszyscy.

Chciałabym więcej brata Wade'a Very Happy

Serial ogólnie jest wciągnął mnie jakoś nieziemsko, ale jest przyjemny i ma mega zabawne momenty Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Hart of Dixie - Page 3 Empty Re: Hart of Dixie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach