Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moda, buty itp. ;)

+28
Vivien
Joanna
Ania_
PrincessBlair
brulion
Cas
lana
Layla
Lewandowska
vajper.
weciak
Kasia
Magda
xAaliyahxx
lalitaaa
Kora
gossip_
M&M's
MotherChucker
jeanne
lookx
Gosiek
Ola
Karolina
Ewa
Żuri
Lise
kiwi92
32 posters

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Sob Sie 27, 2011 10:14 pm

O nie, uroczystości. Poprawiam swój rekord to było co najmniej 10cm, albo i więcej. Wtedy to dopiero patrzyłam na ludzi z góry xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Sob Sie 27, 2011 10:15 pm

Ja tam wolę moje trampki;p na studniówkę też nie pójdę w obcasach i koniec;) a ta dziewczyna w filmiku szła masakra;p
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 10:21 pm

Tak mówimy o tych centymetrach aż poszłam zmierzyć jakiej wysokości mam nowe nabytki Very Happy Wyszło mi,że szpilki mają 6cm.A koturny to z 8cm.
Przeraziłam się tym i zaczynam wątpić czy powinnam chodzić w nich....


Dziewczyna szła mniej więcej jak wielkie "gwiazdki" balu gimnazjalnego w mojej szkole Razz


Ostatnio zmieniony przez GossipGirl dnia Sob Sie 27, 2011 10:21 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : literówka)
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Gosiek Sob Sie 27, 2011 10:25 pm

Ja mam 156 więc w szpilkach wyglądam w miarę normalnie przy moich wysokich koleżankach Laughing

Co do stylu to mimo moich kompleksów, przełamałam się i ostatnio kupiłam sobie pierwszą sukienkę, cóż że pod koniec miesiąca, ale ważne że kupiłam Laughing Zaczynają podobać mi się takie sukienki Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 10:29 pm

Dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę,że nie ma tu samych ludzi co najmniej 170cm Very Happy Ja mam około 160 bo każdy lekarz ze szpitala mówi co innego Razz


O to Gratuluję pierwszej sukienki Smile Jeszcze trochę to pewnie przyjdzie czas na drugą Smile


Ja mimo,że jestem mała i nie ukrywam,że tu i ówdzie mam więcej ciała staram się walczyć ze swoimi kompleksami i ubierać się tak,żeby przede wszystkim samej sobie się podobać Smile A takie sukienki szersze u dołu,a mające coś w rodzaju zwężenia pod biustem są super jak dla mnie Smile

A Gosiek zdradzisz nam jaką masz sukienkę ? Smile

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Gosiek Sob Sie 27, 2011 10:34 pm

Ja po prostu mam grube uda i kaczy kuper jak nie wiem Laughing I spódniczek miałam kilka bo straszni mi się podobają ale chodzić w nich nie chodziłam bo przez moje kompleksy to tylko spodnie i spodnie ale ostatnio jak pisałam, przełamałam się i powoli zaczynam chodzić w nich Very Happy

A co do sukienki to taka zwykła, na lato, ale to już coś jak dla mnie Very Happy Fajna, dłuższa, zwiewna Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 10:37 pm

Oj uda to najgorsze co jest Sad
Ale ja to jestem jakiś dziwoląg Razz Mam grube uda,więcej ciałka na brzuchu ale talie mam bardzo wąską Rolling Eyes Rolling Eyes

Mi się marzy taka dłuższa,zwiewna bo na razie mam tylko trochę za kolano a chciałbym mieć do ziemi Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sob Sie 27, 2011 10:49 pm

GossipGirl napisał:Oj uda to najgorsze co jest Sad
Ale ja to jestem jakiś dziwoląg Razz Mam grube uda,więcej ciałka na brzuchu ale talie mam bardzo wąską Rolling Eyes Rolling Eyes

Mi się marzy taka dłuższa,zwiewna bo na razie mam tylko trochę za kolano a chciałbym mieć do ziemi Very Happy


! Jesteś mój człowiek, mam tak samo, na szczęście mimo sporych ud mam bardzo zgrabne nogi (skromność Very Happy) ale bardzo dużo osób mi to mówi.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 10:53 pm

Hehe Very Happy Ja mam nogi poniżej kolan całkiem mi odpowiadające Razz A skoro szukamy plusów w swojej osobie to ja mam długość stopy taką ,że zawsze znajdę buty na siebie ale to,że są szerokie mi wcale nie przeszkadza Razz No i od niedawna mam super zdrowe włosy Very Happy


Niech żyje skromność !
Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sob Sie 27, 2011 11:30 pm

Ja mam numer buta 36, numer niżej i bym nic dla siebie nie znalazła, jestem na granicy. Very Happy Ale mogę kupować buty i w dziecięcych i w "dorosłych" sklepach. ;d
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 11:32 pm

O to nawet fajnie Very Happy Moja rodzinka większa część ma 35-36 a ja jestem typowa "Tatowa" i jestem od innych wyższa i większa Razz No i moja stopa to 37/38 zależy jaki sklep Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Go?? Nie Sie 28, 2011 2:01 am

Zazdroszczę Wam tego, że możecie chodzić w szpilkach, ja przy swoim wzroście (177 cm ) wyglądałabym dość dziwnie. Poza tym, wybacz mi Lise, ale uważam, że jesteś na takie rzeczy jeszcze za młoda, będziesz miała jeszcze na to czas, a dzieciństwa niestety nie da się cofnąć. Mnie osobiście śmieszy to, jak tak małe dziewczynki, zachowują się jak dorosłe, ja sama jestem jeszcze dzieckiem, chociaż jestem od Ciebie starsza o 6 lat.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by lookx Nie Sie 28, 2011 11:28 am

U mnie na dzielnicy dziewczyny 13 lat, piją, palą, ćpają, a czasem wszystko razem, bo twierdzą, że inaczej to nie mają odpowiedniej fazy. Więc ja jestem przyzwyczajona do tego, że widzę takie "dziewczynki" w szpilkach, udające dorosłe.

Ale, żeby nie zmieniać tematu, to ja sandały wolę na koturnie, ale zimowe buty to an obcasie, ale znowu nie za wysokim. ;D
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by jeanne Nie Sie 28, 2011 11:32 am

Fajnie, że powstał taki wątek Wink

Ja wzrostem też nie grzeszę, mam 162/164 cm wzrostu (w zależności od tego, jak dobrze się wyśpię Very Happy), rozmiar buta 36 Wink Ogólnie moja przyjaciółka zawsze się ze mnie śmieje, że jestem taką miniaturką, chociaż ja siebie w ten sposób nie postrzegam. Mam figurę typowej klepsydry i mimo iż noszę rozmiar 36, to za drobinkę się nie uważam Wink Jedyne co, to mam rzeczywiście malutkie rączki i (proszę się nie śmiać!) uszy Razz A jak dodać do tego jeszcze dosyć delikatną, dziecięcą urodę, to gdybym inaczej się ubierała, pewnie nadal dawano by mi nie więcej niż 18 lat Wink

Co do obcasów, to mimo iż je uwielbiam, na co dzień są niestety strasznie niepraktyczne. Zwłaszcza na nasze warszawskie, 'równe' chodniki Rolling Eyes Ja na ogół w tygodniu ciągle jestem w biegu, dużo jeżdżę metrem i przemieszczam się na nogach (korki, korki i jeszcze raz korki!), dlatego balerinki to u mnie podstawa Smile Na wieczór lub jeśli jadę gdzieś samochodem i wiem, że nie będę musiała dużo chodzić, z przyjemnością zakładam obcasy Smile
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Nie Sie 28, 2011 4:03 pm

A ja mam wszystko duże;p nogi rozmiar 41;p mam 1,70m i długie palce u rąk.
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Nie Sie 28, 2011 4:49 pm

To i ja dodam coś od siebie. Very Happy
Nie jestem chudzielcem, ale mam całkiem długie nogi ;D I to moje wielkie szczęście, bo buty noszę rozmiar 40 (szpilki 39), i dzięki temu wielkość stopy nie rzuca się w oczy Very Happy Very Happy Mam też duże dłonie podobno, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Wink
Marzę o sukience do ziemi, ale to już chyba na następne lato, bo w tym już chyba nie zdążę Wink
Martaa, 177, no nieźle Ci poszło, współczuję bo mi już mój wzrost niezbyt odpowiada.
Ale ogólnie to ostatnio schudłam, więc jestem zadowolona z siebie Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Go?? Nie Sie 28, 2011 8:22 pm

Uwierz mi, że chętnie oddałabym chociaż 3 centymetry:D Ale w sumie przy mojej puszystej figurze, to jest akurat plus;D haha
Poza tym, na całe szczęście moi najbliżsi znajomi, przyjaciele mężczyźni są wysocy, więc nie mam aż tak wielkich kompleksów:D Ale szpilki musiałam wyeliminowaćVery Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 29, 2011 10:25 am

Ja mam tylko 1,65 cm, więc szpilki jak najbardziej wskazane Razz
W sumie są one moją obsesją. Gdy tylko widzę jakąś fajną parę od razu muszę przymierzy ć i od razu kombinuję skąd wziąć kolejną kasę na kolejne buty Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by M&M's Pon Sie 29, 2011 10:49 am

MotherChucker napisał:Ja mam tylko 1,65 cm, więc szpilki jak najbardziej wskazane Razz
W sumie są one moją obsesją. Gdy tylko widzę jakąś fajną parę od razu muszę przymierzy ć i od razu kombinuję skąd wziąć kolejną kasę na kolejne buty Very Happy

Mam dokładnie tak samo Smile
M&M's
M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Gosiek Pon Sie 29, 2011 10:55 am

M&M's napisał:
MotherChucker napisał:Ja mam tylko 1,65 cm, więc szpilki jak najbardziej wskazane Razz
W sumie są one moją obsesją. Gdy tylko widzę jakąś fajną parę od razu muszę przymierzy ć i od razu kombinuję skąd wziąć kolejną kasę na kolejne buty Very Happy

Mam dokładnie tak samo Smile

Witam w klubie, ja to samo Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 29, 2011 10:56 am

Gorzej z umiejętnością chodzenia w takich butach.. No ale staram się, radzę sobie coraz lepiej, haha Razz
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Gosiek Pon Sie 29, 2011 10:59 am

No co do umiejętności chodzenia to ja się może lepiej nie wypowiem Laughing Po płaskich powierzchniach jeszcze ok, ale jak już wyjdę na chodnik to powodzenia xd
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 29, 2011 11:46 am

Mnie najlepiej się chodzi w wysokich obcasach po szkole. Tam jest równy teren Razz
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by M&M's Pon Sie 29, 2011 12:18 pm

O nie Smile Ja raz poszłam do szkoły w szpilkach 8cm. Nie zauważyłam,że podłoga jest śliska i się wywaliłam Razz Cały tyłek mnie bolał - no ale to było dawno
Ale po chodniku, drodze, trawie i kamieniach nie ma sprawy Smile
M&M's
M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by gossip_ Pon Sie 29, 2011 4:29 pm

Ja buty na obcasie (4-5 cm miały) chyba z 2 razy miałam i serdecznie dziękuję chociaż są śliczne i fajnie nogi w nich wyglądają to totalnie nie umiem chodzić . No i niestety pokarali mnie wzrostem 158 cm . I na dodatek mam łydki jak Leighton, z całym szacunkiem do niej, bo i tak ma świetną figurę, nie to co ja, ale strasznie krzywe i takie dziwne przy kostkach .
gossip_
gossip_
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 180

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 2 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach