Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x12 Father and the Bride

+34
Freya
Lise
TheBlairBitchProject
sund1ay
Karolina
Karo
tuppence
Lewandowska
dzastulaa_
s
turtle
hearther
April
Joanna
Karolina287
Kasia
CallMeLady
karolla
Gigi
xAaliyahxx
Żuri
Layla
frejabeha
fusiatko44
gaspar
antiba
lily333
iwwuuska
mmoneya
Ella
Ania
brulion
Ewa
Magda
38 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_lcap5%5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_lcap25%5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_lcap58%5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_rcap 58% 
[ 32 ]
5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_lcap5%5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_lcap5%5x12 Father and the Bride - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 55
 
 

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Layla Wto Sty 24, 2012 6:13 pm

frejabeha napisał:
LillyRose napisał:Jednym z absurdów tego odcinka był dla mnie fakt, że Beatrice ma w telefonie numer faceta, z którym sypia pod hasłem "ojciec jakistam" Smile

Dla mnie bardziej absurdalne by było gdyby miała jego numer w telefonie zapisany np. "sweetheart <3 <3 <3 ", ktoś dzwoni pod ten numer (w Plotkarze telefony często wpadają w niepowołane ręce), a tu się odzywa ksiądz.

Nie wymagam zadnego sweetheart, zadowoliłoby mnie po prostu imię i nazwisko Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by frejabeha Wto Sty 24, 2012 6:15 pm

LillyRose napisał:
frejabeha napisał:
LillyRose napisał:Jednym z absurdów tego odcinka był dla mnie fakt, że Beatrice ma w telefonie numer faceta, z którym sypia pod hasłem "ojciec jakistam" Smile

Dla mnie bardziej absurdalne by było gdyby miała jego numer w telefonie zapisany np. "sweetheart <3 <3 <3 ", ktoś dzwoni pod ten numer (w Plotkarze telefony często wpadają w niepowołane ręce), a tu się odzywa ksiądz.

Nie wymagam zadnego sweetheart, zadowoliłoby mnie po prostu imię i nazwisko Smile

On chyba nie ma imienia hahha przynajmniej jeszcze w GG go nie słyszałam Wink.

Niecierpliwie potrzebuje recenzji Gigi Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Layla Wto Sty 24, 2012 6:18 pm

Może ja jestem dziwna, ale po tym odcinku Beatrice jakoś przestała mnie tak wkurzać. Z chęcią zobaczyłabym ją jeszcze w GG, ale juz po zakończeniu tego wątku z Louisem Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Gigi Wto Sty 24, 2012 6:26 pm

ahahaha pijana Blair mnie rozwaliła na łopatki Very Happy Very Happy co za spoko dziewczyna a nie wariatka xD poza tym Drunk Serena & Drunk Blair jedyny prawdziwy ship!!! Very Happy Very Happy no i Date <3 Razz Razz


najlepszy moment

[You must be registered and logged in to see this image.]

ahahah nie mogę z nich po prostu słodziaki :* :*

i Rufus wymiata oczywiście team Humphrey może muszę zastanowić się nad tym Razz Razz

Tripp Chuck ksiądz cyborg jak to określiła Żuri lol xD na minus. Najpierw na minus, ale potem na plus Beatrice. ładnie wyglądała.

aa i Serena co za bitch xD i niech włosy uczesze błaaagam Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by karolla Wto Sty 24, 2012 8:27 pm

a mi się odcinek podobał, zwłaszcza w porównaniu do pozostałych odcinków 5 sezonu, wypada całkiem nieźle, Serena i Nate - w końcu, po długim czasie zainteresował mnie ich wątek, jeden z największych plusów odcinka (nie licząc hahaha Rufusa oczywiście Laughing ) ogólnie trochę spiskowania i intryg się zaczyna więc mi się podoba - w końcu to GG Wink ksiądz - masakryczny ogólnie jego wątek w stylu mody na sukces, musze też obejrzec odcinek jeszcze raz bo prawie nie zrozumiałam tego co padre mówił, zastanawia mnie też fakt skąd beatrice znała te wszystkie sekrety Blair? no i też podobało mi się co powiedział Chuck, że nauczył się od Blair że nie rezygnuje się z prawdziwej miłości (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie) i tak jak większość spodziewałam się zobaczyć trochę więcej z wieczoru panieńskiego - to tak w skrócie co do wrażeń po odcinku
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by CallMeLady Wto Sty 24, 2012 9:29 pm

odcinek sredni, ale przynajmniej lepszy niz poprzedni Razz najsmieszniejsze jest to jak spadly moje oczekiwania wobec gg. ehhh
najwiekszy minus tego odcinka: ksiadz!!! matko jak jakis cyber-zolnierz wyglada okropienstwo. i ten francuski akcent. tak dobrze mowia po angielsku, a akcent normalnie nie do zrozumienia. wiekszosc francuzow ma mocny akcent, ale bez przesady lol jak oni sie nawzajem rozumieja lol juz

na plus Blair na wieczorze panienskim. w koncu poluzowala i ta strona Blair tez mi sie podoba. powinna czesciej pic shoty Twisted Evil

Coraz bardziej szkoda mi Sereny. Nie wiem co ona sobie wyobraza, ze zdziala z Danem Razz on ma ja gleboko gdzies, zle ja traktuje, czesto zbywa. rozumiem, ze jest zakochany w Blair, ale bez przesady. przypominam, ze Blair jest BF Sereny i zwiazek Dana z Blair bylby dla niej nie malym ciosem. tymbardziej, ze to nie jest jakis byly facet, ale byly/nadal go kocham chlopak.

Aha, czy ktos by mi mogl powiedziec jak Dan znalazl sie przed tym klubem gdzie aresztowali Blair? przechodzil poprostu?

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Kasia Wto Sty 24, 2012 10:18 pm

Z tego co zobaczyłam we fragmencie to szukał Sereny Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by CallMeLady Wto Sty 24, 2012 10:30 pm

Kasia napisał:Z tego co zobaczyłam we fragmencie to szukał Sereny Wink

mi to raczej wyglada na to, ze Blair ma 2 stalkerow lol!
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Kasia Wto Sty 24, 2012 11:03 pm



Szuka Sereny.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by CallMeLady Wto Sty 24, 2012 11:22 pm

Dzieki, jakos mi to umknelo. Nie zmienia to faktu, ze mogl z nia porozmawiac nastepnego dnia. to byl wieczor panienski, facetom wstep wzbroniony i juz pig

Zreszta oni maja jakos dziwny zwyczaj prowadzenia powaznych rozmow na imprezach. tak samo jak nate w tamtym tygodniu zaprosil kierowce na NYE party. Seryjnie? nie mogl z nim sie umowic w jakims bardziej dogodnym miejscu lol!
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Ella Sro Sty 25, 2012 9:25 am

Jeszcze dziwniejsze było to że policja umożyła postępowanie w sprawie wypadku Blair i Chucka a kierowca zeznał że hamulce nie zadziałały, więc wniosek jest oczywisty, że ktoś przy nich majstrował.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Karolina287 Sro Sty 25, 2012 12:31 pm

Jeżeli chodzi o te tajemnice Blair to wydaje mi sie ,że Beatrice dowiedziała się o nich od tego księdza u którego Blair się spowiadała.
Ogólnie określiłabym odcinek jako ,,może być''.
Karolina287
Karolina287
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Gigi Sro Sty 25, 2012 6:31 pm

podobno na drugiej stronie przysięgi jest napisane

love of my life

o matko Dan <3 dawajcie mi to Dair szybko!! xD

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by brulion Sro Sty 25, 2012 8:47 pm

omg, skąd ludzie takie info mają xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Joanna Czw Sty 26, 2012 11:13 am

jak dla mnie 12 odcinek znajduje sie gdzieś pomiędzy może być a dobry.. lepszy od poprzedniego, no sorry ale oczekiwania po e11 były mega a odcinek był totalną klapa...;/ wracając do 12 odcinka to:
+ śmiech Rufusa;)
+ pijana Blair;)
+ Dan spławiający Serene Wink
- za wieczór panieński bez głównej druhny jaką jest S?? ;/
- ktoś mi może wytłumaczyć czemu Beatrice zerwała umowę z ksiedzem/ kochankiem?? ;//
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by April Czw Sty 26, 2012 11:47 am

Dałam "może być", bo znalazło się kilka rzeczy, które mi się mimo wszystko spodobały Very Happy ale niektóre... szkoda gadać Very Happy

W przeciwieństwie do większości chyba, nawet polubiłam Beatrice, podobały mi się jej sceny z Blair.

Blair zawiera pakt z Bogiem, Chuck z diabłem... litości ;d w końcu w następnym odcinku zawrze pakt z prawdziwym demonem xDDD
[You must be registered and logged in to see this image.]
(haha nie mogę z tego)

Czy tylko mnie męczy oglądanie Chucka? Już nie chodzi o to czy go lubię czy nie, ale jego sposób mówienia, chodzenia... trochę zdziadział.

Wieczór panieński był ok, ale spodziewałam się, że będzie dłużej trwał.. pijana Blair jest świetna Very Happy ach te minki Dana i Blair (gif, który Gigi wrzuciła) <333

Jak dla mnie jednym wielkim minusem jest poprowadzenie wątku z Trippem. Jakoś mi to za szybko mignęło, czemu oni zawsze muszą te intrygi tak szybko kończyć... I ta Trójca Przenajświętsza nad Trippem....
Serena... wolałam jak uganiała się za co drugim bohaterem GG niż to, że ma się znowu uganiać za Danem -.-

Plus do pośmiania się:
[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Żuri Czw Sty 26, 2012 12:36 pm

Hahahahah
April napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]
KARRRAMBA! Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.] Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Żuri dnia Czw Sty 26, 2012 12:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by hearther Czw Sty 26, 2012 12:38 pm

Jak wyżej, też "może być". Nie podoba mi się wątek z księdzem, już chyba nie mają czego wymyślać ;/ Beatrice też nie przypadła mi do gustu, mimo że w drugiej połowie odcinka przestała knuć. Serena i Dan też na minus, nie lubię ich razem. Za to wieczór panieński był fajny, pijana Blair jest urocza. I plus za Nate'a- na niego zawsze miło popatrzeć Very Happy
hearther
hearther

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by turtle Czw Sty 26, 2012 12:53 pm

Jak to mówią... po dużej ilości alkoholu często ludzie mówią co im leży na sercu. Przypadek Blair chyba to potwierdza SmileSmile)) Pięknie powiedziane... czasami są ludzie, których kochamy, ale najlepszym wyjściem jest trzymanie się od nich z daleka... Takie jest właśnie Chair.

Beatrice też mi się podobała... Nawróciła się na dobrą drogę, a Chuck kompletnie zszedł z dobrej drogi.. Nie wiem co on robi... Jeżeli myśli, że takie zachowanie pomoże mu odzyskać Blair, to chyba grubo myli się w tym momencie. Ja na jego miejscu poczekałabym i dała sobie na wstrzymanie. Ile można niszczyć kogoś... Chuck bardzo, bardzo duży minus.

Serena też na minus. Wiem skąd to się bierze, oczywiście nie dość, że jest zazdrosna o Blair, to miłość do Dana powraca... ale bez przesady. Takim zachowaniem nic dobrego nie zdziała. Dan jest wolny, zna ją dobrze i jest jej przyjacielem, w jakim celu ta szarada...

Bardzo szkoda mi Trippa. Ten wątek nie klei się według mnie. Chyba tylko ten aktor zawitał, żeby zrzucić na niego całą winę i Nate mógł zabawić się w detektywa...

I przysięgi. Myślę, że to będzie moment zwrotny w tym sezonie. Czy to nie jest dziwne, że Dan jest przedstawiany jako przeciwieństwo Chucka i zarazem pokazywany jest w cieniu Louisa? Chuck dobija targu z księdzem, a Louis jest wszędzie tylko nie z Blair. To bardzo dziwne... Słowa Blair o tym, że Louis ją rozumie są kluczowe. To chyba teraz najciekawszy wątek i nie mogę doczekać się czy Blair złoży układankę w całość Smile)Smile))
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Joanna Czw Sty 26, 2012 12:55 pm

[quote="April"]
W przeciwieństwie do większości chyba, nawet polubiłam Beatrice, podobały mi się jej sceny z Blair.

Jak dla mnie jednym wielkim minusem jest poprowadzenie wątku z Trippem. Jakoś mi to za szybko mignęło, czemu oni zawsze muszą te intrygi tak szybko kończyć... I ta Trójca Przenajświętsza nad Trippem....


Ja też byłam przynajmniej w tej mniejszości, której postać Beatrice sie podobała Smile Może dlatego ze knuła intryge jak nie dopuścić do ślubu B i L Wink nie podoba mi sie zerwanie paktu z ksiedzem;/

hahahaha "trójca przenajświetsza" ;D ja bym ich lepiej nie nazwala;)
Tripp biedny facet, ktorego dziadziuś "odłożył na półke". w tej scenie tylko łez Trippa mi brakowało ;D tak jak ktos juz zauwazył wczesniej wygladal jakby mial sie rozpłakac
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by CallMeLady Czw Sty 26, 2012 1:42 pm

haha no wlasnie, serena nawet na wieczor panienski nie przyszla, bo miala 'wazniejsze' sprawy do zalatwienia lol
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by s Czw Sty 26, 2012 6:36 pm

Jedno pytanie : czy was także rozbawił Chuck podtrzymyjący starszego pana?
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Layla Czw Sty 26, 2012 6:38 pm

Po jego sesjach jogi i ratowaniu kaczki, to juz dla mnie było prawie niezauważalne Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by brulion Czw Sty 26, 2012 6:42 pm

joanna_x0x0 napisał:- ktoś mi może wytłumaczyć czemu Beatrice zerwała umowę z ksiedzem/ kochankiem?? ;//

Bo ona "już tak dłużej nie może", "nie chce ranić ludzi" a ksiądz nigdy nie odejdzie z Kościoła, żeby z nią być Razz generalnie potrójne combo xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by turtle Czw Sty 26, 2012 8:59 pm

reds2 napisał:Jedno pytanie : czy was także rozbawił Chuck podtrzymyjący starszego pana?

To mnie rozbawiło, bo ten dziadek nie potrzebował pomocy... Śmiesznie to było zrobione, dziadek idzie, a Chuck nagle go łapie po pachę... :pp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x12 Father and the Bride - Page 2 Empty Re: 5x12 Father and the Bride

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach