Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+38
Karo
shiva89
desertrose
Joanna
Lewandowska
Justyna
CallMeLady
sund1ay
Monika
Karolina
xAaliyahxx
frejabeha
AW
brulion
xLaura
ronnie
BoToCoDlaMnie
Nika
alkamb
TheBlairBitchProject
B.
Gosiek
coconutP
Magda
Kasia
noire
nonameface
gossip_
endzioszka
Vinova
Vivien
possibility
s
Numb3r_Fourt33n
Kilmeny
Ewa
Gigi
Lise
42 posters

Strona 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 6:18 pm

brulion napisał:Z tego, co kojarzę, to w finale drugiego sezonu mieli rozwiązać tylko sprawę A., a na morderstwie Ali skupić się w trzecim sezonie.

King za bardzo miesza i gada głupoty :p ktoś powinien być jej rzecznikiem prasowym bo sama się do tego nie nadaje. To jasne, że istnieje Team A., jedyne pytanie, na które mogłaby nie chcieć odpowiedzieć to to, kto w nim jest i czy jest to związek "partnerski" czy z szefem ;p

Mnie teraz zastanawia wątek Caleba/Mony. Ciekawe, czy to była inicjatywa Mony, czy "nad-A".

Chodzi ci o ten pocałunek? Na 100% Mony. Nawet się nie kryła, że była na niego napalona.

Jeśli chodzi o morderstwo Ali, King napisała, że 'zabójstwo Ali będzie addressed'. Nie wiem, jak inaczej można w tym kontekście wytłumaczyć słowo 'addressed' jeśli nie jako 'rozwiązane'.

Edit:
Wszystkie te informacje, o których piszesz powiedziała Janel w wywiadzie, który wcześniej wstawiłam:D

A co do Tylera, z całą moją sympatią do niego, wokalista z niego kiepski.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Wto Mar 20, 2012 6:24 pm

Wiem, ale napisałam je na wypadek, gdyby ktoś nie rozumiał Razz Ja mam bardzo dziwną naturę i lubię ułatwiać ludziom życie nawet jak o to nie proszą Razz
Zgadzam się co do Tylera, niech tylko gra, bo dobrze mu to idzie.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 6:25 pm

Dziewczyny, a czemu nikt nie rozpacza, że nasza UKOCHANA POSTAĆ zginęła?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 6:30 pm

Ej no dobra, żarty żartami, ale wg mnie Emily (Shay, tak?) zaliczyła chyba najlepszą scenę w swojej PLL-owskiej karierze. Serio, uważam, że świetnie to zagrała i w ogóle ostatnia scena była jedną z lepszych z odcinka.

Edit:

I świetna muzyka.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 6:35 pm

Mnie się podobało wiele scen w tym odcinku, ale szkoda że do niczego one nie prowadziły.
Tez myślałam wtedy o grze Shay xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Wto Mar 20, 2012 8:11 pm

Też uważam, że Shay zagrała swoją najlepszą scenę w historii serialu.

A co do odcinka:
Nie czytałam tylu wywiadów z scenarzystami co wy, więc nie byłam tak pewna, że to nie będzie Mona (poza tym ja im nigdy nie wierzę - doświadczenie po LOST).Była moją główną podejrzaną od pewnego czasu i upewniłam się w tym, gdy ostatnio zaczęła pojawiać się częściej. Książek nie czytałam, ale wiem jak tam to zostało rozwiązane i z dwojga złego cieszę się, że zastosowali motyw z Moną niż z bliźniaczkami. Choć dam sobie rękę uciąć, że w większości scen 'A' było facetem, co uważam za wielką niekonsekwencje. Ale może to tylko moje wrażenie.
Czuje się zawiedziona, bo mimo wszystkich racjonalnych przesłanek liczyłam na duże WOW. No ale niestety, lata oglądania seriali kryminalnych robią swoje.

Uważam, że teoria Karoliny o czerwieni i czerni ma ręce i nogi - sama bym na to nie wpadła Smile

Może się narażę, ale mnie Maya irytowała i (może okaże się okrutna) - cieszę się, że zniknęła. Z drugiej strony ta cała Paige też nie podoba mi się, więc radziłabym dla Emily poszukać nowej partii.
Scena Arii i Ezry urocza, ale bez szału tak jak i Toby z Spencer.

Czy rozumiem, że dziewczyny wyjaśniły wszystko policji? Blackmailing i wszystko inne? No i gdzie są rodzice w tym wszystkim?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 8:14 pm

Myślę, że bardziej byś się naraziła gdybyś lubiła laseczki Emily xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Wto Mar 20, 2012 8:23 pm

Kasia napisał:Myślę, że bardziej byś się naraziła gdybyś lubiła laseczki Emily xD
W którymś poście coś mi mignęło, że 'ulubiona para Maya/Emily', ale może nie odczytałam ironii nie wczytując się dokładnie Laughing
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 8:26 pm

Gdziekolwiek to było to na bank ironia Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 8:36 pm

1) Jestem z siebie taka dumna, że wpadłam na to znakomite powiązanie sukienki z kolorami prześladowców. Myślę, że mam jakiś 6. zmysł i powinnam zostać wróżką. Albo filozofem. Albo poetką. Zastanowię się jeszcze.

2) Śmierć Mayi to najwspanialsza część tego odcinka. Najwspanialsza dla mnie. Najwspanialsza dla Kasi. Najwspanialsza dla Shay (która w końcu pokazała swoją lepszą stronę). I przede wszystkim: najwspanialsza dla wszystkich lesbijek z Rosewood. Emily jest znów singielką, yeah!

3) Też brakowało mi w tym wszystkim rodziców. Dziewczyny nawet do nich nie zadzwoniły z komisariatu? W ogóle brakowało mi w tym wszystkim logiki. Nic nie było ze sobą posklejane w tym odcinku. Zamiast wyjaśnić co nieco, wszystko tylko pomieszał.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Wto Mar 20, 2012 8:45 pm

Karolina napisał:1)
2) Śmierć Mayi to najwspanialsza część tego odcinka. Najwspanialsza dla mnie. Najwspanialsza dla Kasi. Najwspanialsza dla Shay (która w końcu pokazała swoją lepszą stronę). I przede wszystkim: najwspanialsza dla wszystkich lesbijek z Rosewood. Emily jest znów singielką, yeah!

Nie ma co się śmiać w zasadzie, toż to bowiem tragedia dla całej społeczności Rosewood. Moja ukochana Maya zginęła, rozpadł się mój ulubiony związek. Nie mogę znieść tego poziomu dramatyzmu w tym odcinku. Co tam A i szalona Mona... moje serce płacze z powodu śmierci tak cudownej postaci. Chyba zapalę znicza, albo coś.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Gigi Wto Mar 20, 2012 8:53 pm

Beauty napisał:Ahahaha Very Happy Dobrze, że mi ten serial przeszedł już dawno temu, bo w innym wypadku bym chyba coś rozwaliła Very Happy Szkoda mi Was trochę teraz xD I te dziewczyny na film webie, które snuły teorie przez 2 lata wypisując w ponad 500 punktach jakieś spostrzeżenia xD
A Karolina pewnie wparuje i nas wszystkich pozabija xD

Gigi to już w ogóle, nie mam pytań. Pewnie jesteś scenarzystką, a jednocześnie miałaś wtyki w tegorocznych Oscarach xD


LOL xD

według moich źródeł ahaha Very Happy Very Happy

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Wto Mar 20, 2012 8:54 pm

Z drugiej strony, ciekawe kto ją sprzątnął? Może Paige? Laughing
Najbardziej mnie śmieszą rodzice Arii, którzy wprowadzili nie wiadomo jaki dozór nad nią, a ona znika na całą noc z domu, idzie sobie na bal, gdzie publicznie obściskuje się z Ezrą, a potem jeszcze jest świadkiem prawie śmierci, a ich brak.

I może się czepiam, ale myślałam, że kryjówka 'A' będzie bardziej przerażająca. A tam tylko kilkaset zdjęć w tym większość Alison, więc mało aktualne Smile
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 9:23 pm

Gigi 'twoje źródło' to po prostu historia z książki, na podstawie której jest serial xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 10:12 pm

W ogóle to a propos tej 'kwatery' A... czy tylko ja miałam wrażenie, że to nawiązanie do Psychozy było wstawione na siłę i w sumie nijak się miało do całości odcinka? Motel, scena pod prysznicem, dziurka w ścianie, ześwirowany recepcjonista, wypchane ptaki i co? I nic. Zupełnie tego nie pociągnęli;/ Po co było w ogóle wprowadzać tego zbzikowanego gościa jeśli na końcu nie wyskoczył w przebraniu własnej matki? To jest kolejna rzecz, która mnie zażenowała.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Gigi Wto Mar 20, 2012 10:27 pm

Kasia napisał:Gigi 'twoje źródło' to po prostu historia z książki, na podstawie której jest serial xD

czyli że miałam rację że was wkręcają z tym że nie będzie tak jak w książce?? co za trolle xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 10:30 pm

Niestety tak ;P Największymi kłamcami okazali się sami twórcy.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Sro Mar 21, 2012 9:04 am

Co do Mai to ja uważam, że to najlepsze co wydarzyło się w odcinku i cała scena na duży duży plus, muzyka, gra Shay, cały klimat naprawdę robił wrażenie i całość sprawiła, że zakręciła mi się łza w oku. Chociaż pewnie teraz będzie wątek Emily i Paige co wcale mnie nie cieszy bo Paige też jest dziwna jakaś Neutral Emily mogłaby się przerzucić na chłopaków tak jak w książce.

Sceny pod prysznicem najbardziej się obawiałam, tym bardziej, że oglądałam w nocy ale jak się okazało nie było czego się bać. Ogólnie zrobili wielkie halo, ten finał to miała być petarda a wyszedł niewypał.

Chociaż się bardzo zawiodłam to i tak będę czekała na kolejny sezon z niecierpliwością bo może jestem naiwna ale wierzę, że jeszcze nas pozytywnie zaskoczą.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sro Mar 21, 2012 9:58 am

Zginie ukochana postac i co okazało sie ta ukochana postacia Maya:)

nie wiem jak dla was ale dla mnie to żadna ukochana postac nie była,a wrecz irytujaca bo sceny z Maya przewijam zawsze bo zaczynam usypiac Razz

Scena pod prysznicem ludzie przeciez w łazience było lustro, mozecie mi powiedziec gdzie niby ukryło sie A/Mona jak Hanna wychodziła?? kucneło czy cos?? przeciez zawsze katem oka spojrzy sie na lustro w łazience i w to nie wierze ze nie zobaczyłaby osoby ubranej na czarno w bluze z kapturem Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Sro Mar 21, 2012 11:40 am

No bo w końcu w tej łazience to telefon 'A' zaczął dzwonić, prawda? Bo właśnie tego nie ogarnęłam.

joanna_x0x0, myślę, że 'A' po prostu wybiegło - drzwi były szeroko otwarte.

Dla mnie 'A' zawsze grał facet - pamiętacie na balu jak Ella podawała mu rękawiczki? Przecież Mona nie ma takich wielkich łapsk xD
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Sro Mar 21, 2012 1:29 pm

Ale przecież Mona to nie jedyne A, ktoś inny mógł to być wtedy, np. Lucas ;D Ale on też nie ma za wielkich łapsk więc może ktoś inny, np. Garrett ;p

edit: [You must be registered and logged in to see this image.]
Strona z pamiętnika Alison założona przez Monę papierkiem po gumie. Może nie odkrywcza, ale Ali to niezłe ziółko Razz

Tłumaczenie:
Poniedziałek, 30 października
(...) zdradza swoją (żonę?). Kocham to! W sensie, dla Arii (beznadziejnie?), ale ja kocham dramaty. Chociaż nie ma opcji, żeby Aria powiedziała swojej mamie. Pan Montgomery przekona ją, żeby siedziała cicho, jestem tego pewna! Ona nie ma odwagi, żeby postawić się (...), DLATEGO WYBRAŁAM (...) wiem, że pan Montgomery (...) tam. Notatka do samej siebie: (...) to. Jest mi coś winien. (...) co mogę dostać. (...) Jest słodki ale... stary. (...) spali (spaliśmy?) ze sobą.

Na drugiej stronie bardzo mało widać i jest niewyraźne pismo, rozczytałam tylko:
Przyznam, że(...) to ta sama osoba.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Sro Mar 21, 2012 4:16 pm

O wow affraid przyznam szczerze, że przez myśl mi nie przeszło żeby analizować strony pamiętnika Ali, nie sądziłam, że możemy znaleźć tam jakąś wskazówkę. Ali to rzeczywiście niezłe ziółko, ojciec Arii też.

Co do Mona jako A. Jak Marlene może mówić, że Mona to A skoro wiemy, że A prześladowało już Ali a Mona niby chciała się zemścić na dziewczynach za to, że zabrały jej Hannę co miało miejsce już po zaginięciu Ali. Ta kobieta naprawdę powinna się zastanowić co mówi.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Sro Mar 21, 2012 4:37 pm

To wszystko się kupy nie trzyma. Z jednej strony Spencer mówi do Mony: 'To nie ty zobaczyłaś Ali w tym sklepie, to ona obserwowała ciebie' a Mona nie zaprzecza, a z drugiej strony Mona twierdzi, że zaczęła zabawę w A dopiero po tym, jak dziewczyny 'ukradły' jej Hannę...

Wg mnie Mona to tylko szeregowy żołnierz A, a prawdziwe A wciąż pozostaje w ukryciu. Tylko w takim przypadku to wszystko miałoby jakiś sens. Przecież słowa 'Team A', tajemniczy rozmówca w czerwonym płaszczu czy Czarny Łabędź nie zostały wprowadzone ot tak. To MUSI coś znaczyć.

Jestem zdenerwowana na twórców bo 1) spieprzyli ten finał i to mocno a 2) okłamali nas w wielu sprawach i wciąż kręcą. Ale mimo wszystko czekam na 3. sezon i na pewno będę go oglądała. Mało tego - jestem pewna, że będzie równie interesujący co poprzednie. Może to jest właśnie plus tego serialu: jest rewelacyjny dopóty, dopóki sami snujemy domysły i tworzymy w głowach misterne intrygi, co przynosi wiele emocji. Tylko odkrycie prawdy okazało się rozczarowaniem...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Sro Mar 21, 2012 5:07 pm

Karolina napisał:To wszystko się kupy nie trzyma. Z jednej strony Spencer mówi do Mony: 'To nie ty zobaczyłaś Ali w tym sklepie, to ona obserwowała ciebie' a Mona nie zaprzecza, a z drugiej strony Mona twierdzi, że zaczęła zabawę w A dopiero po tym, jak dziewczyny 'ukradły' jej Hannę...

Wg mnie Mona to tylko szeregowy żołnierz A, a prawdziwe A wciąż pozostaje w ukryciu. Tylko w takim przypadku to wszystko miałoby jakiś sens. Przecież słowa 'Team A', tajemniczy rozmówca w czerwonym płaszczu czy Czarny Łabędź nie zostały wprowadzone ot tak. To MUSI coś znaczyć.

Jestem zdenerwowana na twórców bo 1) spieprzyli ten finał i to mocno a 2) okłamali nas w wielu sprawach i wciąż kręcą. Ale mimo wszystko czekam na 3. sezon i na pewno będę go oglądała. Mało tego - jestem pewna, że będzie równie interesujący co poprzednie. Może to jest właśnie plus tego serialu: jest rewelacyjny dopóty, dopóki sami snujemy domysły i tworzymy w głowach misterne intrygi, co przynosi wiele emocji. Tylko odkrycie prawdy okazało się rozczarowaniem...

Ja mam dokładnie takie same odczucia. Niby jestem zła za finał ale oglądałam odcinek już chyba ze 4 razy i za każdym razem podoba mi się coraz bardziej bo za każdym razem dostrzegam jakiś inny szczegół na który wcześniej nie zwróciłam uwagi. Poza tym po skończeniu odcinka byłam tak wściekła, że myślałam, że koniec mojej przygody z tym serialem a jednak od tamtego momentu cały czas myślę nad tym o co w tym wszystkim chodzi, kto jest czarnym łabędziem, kim była postać w czerwonym płaszczu, czy Melissa jest w to zamieszana itd. Do tego kiedy nie wejdę na jakieś forum pojawiają się nowe spostrzeżenia i wskazówki, tysiące teorii, godzinami można dyskutować nad tym co się wydarzyło do tej pory i nad tym co będzie dalej. I to sprawia, że pomimo wpadki z finałem kocham ten serial i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon. Po protu będę z dystansem podchodziła do informacji od samych twórców Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Sro Mar 21, 2012 6:20 pm

brulion napisał:
edit: [You must be registered and logged in to see this image.]
Strona z pamiętnika Alison założona przez Monę papierkiem po gumie. Może nie odkrywcza, ale Ali to niezłe ziółko Razz

Tłumaczenie:
Poniedziałek, 30 października
(...) zdradza swoją (żonę?). Kocham to! W sensie, dla Arii (beznadziejnie?), ale ja kocham dramaty. Chociaż nie ma opcji, żeby Aria powiedziała swojej mamie. Pan Montgomery przekona ją, żeby siedziała cicho, jestem tego pewna! Ona nie ma odwagi, żeby postawić się (...), DLATEGO WYBRAŁAM (...) wiem, że pan Montgomery (...) tam. Notatka do samej siebie: (...) to. Jest mi coś winien. (...) co mogę dostać. (...) Jest słodki ale... stary. (...) spali (spaliśmy?) ze sobą.

Na drugiej stronie bardzo mało widać i jest niewyraźne pismo, rozczytałam tylko:
Przyznam, że(...) to ta sama osoba.

Kto spał z kim? Byron z Alison? To byłby hit, a Byron, którego i tak podejrzewam, że ma coś na sumieniu, mógłby dołączyć do potencjalnych morderców Allie.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 21 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach