Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+42
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
antiba
onlytrueloveful
missv
dzika
melanola
brulion
Freya
Jarek Maciejewski
skyscraper
Ella
kam1105
iwwuuska
mario588
Edda
Ania_
truskaweczka
Ania M.
xAaliyahxx
gossip_
zakochana_0
Ewa
jeanne
brolix
dap88
Vivien
beopju
frejabeha
jeannette
Klaudia
Karolina
April
Ola
Żuri
Lewandowska
bulma201
Lise
Gigi
Magda
46 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jaki jest Twój ulubiony odcinek sezonu 2?

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap15%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap6%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap6%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap53%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 53% 
[ 36 ]
 
Wszystkich Głosów : 68
 
 

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola Sro Sie 10, 2011 7:09 pm

not enough, uwielbiam kiedy on to mówi Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dap88 Czw Sie 11, 2011 3:00 pm

2x01 za Białe Przyjęcie - 'three words, eight letters' oraz za Serenę i Dana na plaży. Aha i Nate z księżną Very Happy

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brolix Nie Sie 14, 2011 4:22 pm

Ciezko jest tu cos wybrac bo bylo naprawde wiele fajnych momentow (szczerze, to dla mnie 2 sezon byl ciekawszy niz 1). Gdyby chodzilo o scene to napewno bylaby to "because i love her". A odcinek to chyba jednak 25.

brolix

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Nie Sie 14, 2011 4:35 pm

O Brother, Where Bart Thou <3

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Nie Sie 14, 2011 11:18 pm

Someonelikeyou napisał:Seder Anything bez wahania. Zabawny, monetami wzruszający, ciekawe wątki, no i mała Jenny wygarniająca Chuckowi - bezcenne! Wink Później mamy przynajmniej przez chwilę Chucka o zdrowych zmysłach Very Happy No i Runaway na końcu = wygrana Wink

Uwielbiam ten odcinek Smile

Dużym sentymentem darzę też 25 głównie za świetne podsumowanie Plotkary, jej etykietki i utarcie nosa Serenie, która chciała ją zdemaskować. Świetna scena w barze, gdzie są wszyscy (Chuck za oknem..). I oczywiście końcówka i Chuck wreszcie mówiący te trzy słowa. Chyba jedyna scena końcowa, po której nawet sama Plotkara nie miała już nic do powiedzenia Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 9:58 am

Kurde, Serena mnie wkurzałą w 25 odcinku... Na prawdę, chciałam ją wytargać za te kłaki.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ewa Pią Sie 19, 2011 12:24 pm

Bez namysłu 2x25 Very Happy
Lubię też inne odcinki ale 25 przebija na głowę Very Happy Szukanie Plotkary, normalna Jenny,która kieruje się sercem i rozumem a nie tym co ludzie powiedzą no i wreszcie Chuck Bass,który jest wyznaje miłość dla Blair Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by zakochana_0 Pon Sie 22, 2011 1:38 pm

2x25 bez porównania najlepszy..ten sms od plotkary na rozdaniu był bezbłędny i głupota Sereny..ahh....to było niezapomniane..Smile
zakochana_0
zakochana_0
Chair & Nate
Chair & Nate

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Pon Sie 22, 2011 1:53 pm

głupota Sereny.... xD Uwielbiam to, jak wszyscy na tym forum ją lubią. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 10:10 am

bo to jest mądre forum:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Pią Sie 26, 2011 5:33 pm

zakochana_0 napisał:2x25 bez porównania najlepszy..ten sms od plotkary na rozdaniu był bezbłędny i głupota Sereny..ahh....to było niezapomniane..Smile

Laughing

Mnie się jeszcze za każdym razem podoba ta mina zdezorientowania u Sereny, jak zrobi coś źle, albo sprawy potoczą się inaczej, niż się tego spodziewała i jest tym tak strasznie zaskoczona, że coś może się dziać nie tak, jak ona to sobie wymyśliła. Myślę, że wiecie, o którą chodzi Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Pią Sie 26, 2011 5:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] ? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Pią Sie 26, 2011 5:40 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this image.] ? Wink

Si Very Happy

Jeszcze jest taka mniej ekstremalna mina z mniej otwartą buzią Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 7:47 pm

Ja ją wtedy uwielbiam:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Pią Sie 26, 2011 7:58 pm

Lise napisał:Ja ją wtedy uwielbiam:P

Ja tym bardziej, bo moja przyjaciółka, która jak już kiedyś pisałam, robi dokładnie taką samą minę więc za każdym razem jak ją widzę, to chce mi się śmiać Laughing
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola Pią Sie 26, 2011 8:31 pm

No Serena chodzi przez większość czasu z takim wyrazem twarzy, więc można się napatrzeć Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by gossip_ Pią Sie 26, 2011 10:23 pm

A ja pójdę za większością .
2.25 ♥
gossip_
gossip_
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 180

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Sob Sie 27, 2011 8:27 am

Najlepszy odcinek tej serii to na razie The Goodbye Gossip Girl;)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xAaliyahxx Pią Wrz 23, 2011 3:07 pm

Ja uwielbiam pierwszy odcinek, bo w ogóle wolę starego Chucka i Blair jak ze sobą jeszcze "pogrywali" fajnie się to oglądało Smile Teraz jest inaczej wg mnie Ed nie przykłada się już tak do tej roli i gada półszeptem non stop
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania M. Sob Wrz 24, 2011 10:38 pm

Ostatni wiadomo dlaczego Very Happy ale uwielbiam też każdy w którym widać jak na dłoni co Chuck czuje do Blair Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by truskaweczka Pią Wrz 30, 2011 3:26 pm

Mój typ to 2x24 Smile Podobało mi się w nim wszystko - Serena siedząca w areszcie, Chuck, Blair i Nate przeżywający, że Serena siedzi w areszcie, intrygi Chucka w celu spełnienia marzeń Blair o balu..., zabieranie na owy bal Sereny prosto z aresztu, wspomnienia Lily...(te ich ubranka Laughing ) - takie wszystko dziwne, pokręcone, GGowe^^ I moja ulubiona scena w odcinku to rozmowa Blair i Sereny na schodkach Smile Ehhhh fajne z nich przyjaciółki Smile

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania_ Pią Wrz 30, 2011 3:50 pm

ja nie chcę się wyróżniać z tłumu i napisze 2x25 Razz
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Edda Pon Paź 17, 2011 3:32 pm

Wybrałam odcinek 25, gdyż jego klimat, atmosfera, ogólny nastrój...marzenie. Odczuwało się, że jest to czegoś koniec i zarazem początek. Gdy Blair wyznała miłość Ciokowi, myślałam że to koniec. A tu takie zaskoczenie na ostatnie 3 minuty odcinka. Do tego każdy odjechał w swoja stronę. Serena, która chciała poznać Plotkarę i cała paczka jej pomagała. Uwielbiam ten odcinek. Lubię jeszcze 24, bo ma świetną, inna atmosferę i te retrospekcje Very Happy
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by mario588 Wto Paź 18, 2011 3:30 pm

25.

mario588

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by iwwuuska Sob Paź 22, 2011 9:33 am

wygrywa odcinek 25, w moim sercu również. Jeden z najlepszych w całym serialu.
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach