Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+42
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
antiba
onlytrueloveful
missv
dzika
melanola
brulion
Freya
Jarek Maciejewski
skyscraper
Ella
kam1105
iwwuuska
mario588
Edda
Ania_
truskaweczka
Ania M.
xAaliyahxx
gossip_
zakochana_0
Ewa
jeanne
brolix
dap88
Vivien
beopju
frejabeha
jeannette
Klaudia
Karolina
April
Ola
Żuri
Lewandowska
bulma201
Lise
Gigi
Magda
46 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jaki jest Twój ulubiony odcinek sezonu 2?

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap4%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap7%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap15%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap6%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap6%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap53%Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 53% 
[ 36 ]
 
Wszystkich Głosów : 68
 
 

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Sro Lis 02, 2011 7:35 pm

Lise napisał:Haha, to rzeczywiście fajna scena. No ale nic nie przebije "I love you too"Smile

też uwielbiam tę scenę! Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by kam1105 Pią Lis 04, 2011 12:08 pm

Który to odcinek jak na balu Śnieżynki (chyba) Chuck i Blair znajdują sobie takich samych jak oni partnerów? Wtedy to się uśmiałam:D
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Pią Lis 04, 2011 10:11 pm

tak, to było zabawne Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ella Pią Lis 18, 2011 4:51 pm

Gigi napisał:Mimo legendarnego 2x25 Very Happy To moim ulubionym jest 2x8. Uwielbiam Jenny i Nate'a Smile Poza tym świetny motyw z uwodzeniem Chucka przez Blair i pomocą Dana dawno się tak nie uśmiałam Very Happy Szkoda tylko że smutny koniec Sad Chyba moje ulubione odcinki to te smutne Razz

Również moim ulubionym jest odcinek 8. Blair uwodząca Chucka - bezcenne.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by skyscraper Wto Lis 29, 2011 4:31 pm

2 sezon był według mnie zdecydowanie najlepszy. Podobały mi się wszystkie sceny Chucka i Blair, wątek Jenny był całkiem ciekawy. Teraz mi jej strasznie brakuje, bo jednak dużo wnosiła do serialu. No ale mniejsza. Jako najlepszy odcinek wybrałam ostatni <3 Uwielbiam tę ostatnią scenę. Oglądałam ją setki razy i za każdym razem jestem wzruszona <3
skyscraper
skyscraper
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 34

http://www.montecarlolife.czo.pl

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Jarek Maciejewski Sob Gru 03, 2011 11:32 pm

Ostatni odcinek jest super. Podoba mi się to jak Serena chciała się spotkać z Plotkarą ;d;d
Jarek Maciejewski
Jarek Maciejewski

Liczba postów : 1

http://jarekmaciejewski.cba.pl

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Freya Sob Gru 10, 2011 9:01 pm

Zagłosowałam na ostatni, bo jednak wraz z 7x01 stworzył ramę pewnego cudownego etapu w GG, za którym tęsknię oglądając kolejne odcinki Very Happy
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Sob Gru 10, 2011 9:52 pm

7x01? Very Happy

Dla mnie zdecydowanie 2x05. Uwielbiam te intrygi związane z pokazem mody, Leighton zagrała tam tak dobrze, że kilka razy musiałam się powstrzymywać, żeby nie walnąć pięścią w monitor i powiedzieć Blair, żeby dała sobie spokój Very Happy Lubię też 2x24 ze względu na retrospekcje i ten, w którym Jenny urządziła pokaz mody.

Widzę, że jestem tu w mniejszości, wszyscy lubią te odcinki w których coś się działo ważnego u Chair xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by melanola Sro Sty 04, 2012 1:14 am

6, 13, 24, 25, zdecydowanie. Smile

melanola

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Sro Sty 04, 2012 1:54 pm

gdybym mogła cofnąć głos, zagłosowałabym jednak na 2x01 chyba ;D bardzo lubię finał. Ostatnia scena Chair jest o dziwo GENIALNA, plus Derena, yaaaay!
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 10:56 pm

skyscraper napisał:2 sezon był według mnie zdecydowanie najlepszy. Podobały mi się wszystkie sceny Chucka i Blair, wątek Jenny był całkiem ciekawy. Teraz mi jej strasznie brakuje, bo jednak dużo wnosiła do serialu. No ale mniejsza. Jako najlepszy odcinek wybrałam ostatni <3 Uwielbiam tę ostatnią scenę. Oglądałam ją setki razy i za każdym razem jestem wzruszona <3

Może nie najlepszy ale co do reszty zgadzam się w 100%, fajna scena Jenny z pokazem:)
Ostatni odcinek najlepszy ze względu oczywiście na finałową scenę. Ulubione odcinki: 13, 19, 23, 24 Smile

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 10:59 pm

truskaweczka napisał:Mój typ to 2x24 Smile Podobało mi się w nim wszystko - Serena siedząca w areszcie, Chuck, Blair i Nate przeżywający, że Serena siedzi w areszcie, intrygi Chucka w celu spełnienia marzeń Blair o balu..., zabieranie na owy bal Sereny prosto z aresztu, wspomnienia Lily...(te ich ubranka Laughing ) - takie wszystko dziwne, pokręcone, GGowe^^ I moja ulubiona scena w odcinku to rozmowa Blair i Sereny na schodkach Smile Ehhhh fajne z nich przyjaciółki Smile

Zapomniałam dodać, że absolutnie się z Tobą zgadzam! Ten odcinek był cudowny, bardzo podobały mi się wspomnienia Lily Smile

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by missv Nie Sty 08, 2012 7:14 pm

Mój ukochany sezon! To, co lubię najbardziej, czyli duuużo Lily! Denerwuje mnie, że w większości odcinków jej postać jest traktowana tak...po macoszemu.

missv

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by onlytrueloveful Sob Lut 04, 2012 7:09 pm

Cały sezon bardzo udany w porównaniu do innych, wszystkiego po trochu (zabawy i dramatu) świetna muzyka, ciekawe wątki, duuuużo intryg, Jenny+Nate, wspomnienia Lily z młodości i na koniec oczywiście Chuck wyznający miłość Blair- najlepsza i najbardziej ubóstwiana przeze mnie scena!
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by antiba Nie Mar 25, 2012 9:52 am

2 sezon mial duzo mocnych stron, ale jest troche gorszy niz 1 Razz Serena zaczela skakac z kwiatka na kwiatek, Dan byl wkurzajacy Razz Uwielbiam odcinek 2x08 rady Dana i Blair zarywajaca Chucka Very Happy 2x09 jak Blair opiekowala sie ta mloda corka, jakies pracownicy z Yale, 2x13 pogrzeb Barta i wsparcie Blair, 2x18 za komiczne przedstawienie, 2x21 za przeproszajacego Chucka i przygadanie Jenny. Ogladajac 2 sezon jeszcze raz dostrzeglam, ze Blair to nie taka zla kobieta a raczej zakompleksiona, albo troche snobka Razz nawet czesto miala przejawy dobroci :]
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xRx Pon Cze 11, 2012 3:04 pm

Fajny wątek miał Nate. To chyba jedyny sezon, gdy był fajną postacią.
xRx
xRx

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by anna_julia Pią Sie 17, 2012 12:33 am

Miłość Chair <3 aż się spłakałam na końcówce, szkoda że już nie ma tamtych emocji. Oczywiście to ulubiony odcinek Smile
anna_julia
anna_julia
Chuck & Nate
Chuck & Nate

Liczba postów : 72

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Pią Sie 17, 2012 12:47 am

ostatni odc byl zdecydowanie najciekawszy xD

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola723 Sob Sie 18, 2012 10:56 pm

moj ulubiony sezon!! Smile duzo jenny i nate, moja ulubiona para Smile
Ola723
Ola723
Nenny & Nola
Nenny & Nola

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by monitta Wto Sie 28, 2012 11:41 pm

Przewidywalnie ostatni odcinek. I pamiętna piosenka "Season of Love". Gdyby Plotkara się wtedy skończyła, mielibyśmy niemal idealny wątkowo serial.
monitta
monitta

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Sob Wrz 01, 2012 5:11 pm

Czasem żałuję, że nie zakończyli Gossip Girl na tym sezonie. Trudno wybrać ulubiony odcinek, bo było wiele fajnych, ale chyba 13 przez sentyment do starego Chair. Poza tym bardzo lubię całą końcówkę sezonu, jak dobrze pamiętam od 21 do 25 Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by adent Sro Paź 31, 2012 2:10 pm

Stare dobre GG. W porownaniu z tym co sie dzieje w 6 sezonie, z przyjemnoscia wracam do odcinkow z pierwszych dwoch sezonow Wink

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by fanka2112 Sob Lis 10, 2012 10:24 am

końcówka 25. <3
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Vogue. Sob Lis 10, 2012 11:18 am

Było wiele świetnych odcinków, jak dla mnie zdecydowanie najlepszy to 2x13 (pogrzeb Barta), ale bardzo podobało mi się m.in. 2x8, 2x24 i 2x25.

Ten sezon mniej mi się podobał od 1, ale po jego odświeżeniu zdałam sobie sprawę jak kiedyś uwielbiałam Chair! Naprawdę, dla mnie duża część ich scen w 2 sezonie to po prostu mistrzostwo. Ostatni moment w 2x25 to już wisienka na torcie (bardziej mi się podobało np. jak Chuck mówił Serenie, że kocha Blair i oczywiście jak B. wyznawała miłość C.), ale ich wątek w całości został poprowadzony poprostu świetnie. Wtedy zdecydowanie byli moją ulubioną parą, a Nate mnie irytował pod koniec jak znowu wrócili do wątku B&N XD. Co do Nate'a to bardzo lubiłam w tym sezonie jego przyjaźń z Danem, Date forever I love you . Generalnie był ciekawą postacią. Dana jak zwykle uwielbiałam, ale Derena - hmmm to już nie to co było w 1 sezonie, w sumie cieszyłam się jak się rozstali, bo trochę irytowało mnie to 'o nie, nasi rodzice są razem/mają dziecko, co teraz' - szczegolnie narzekania S, która bardzo mnie wkurzała w tym sezonie i tutaj całkowicie pokochałam B. Poza tym dużym plusem było Nenny CHOCIAŻ (nie wierzę, że to mówię) lubiłam Nate'a z Vanessą. Może przez to, że nie męczyli nas tym związkiem i 82863248329 scen z nimi. Byli ze sobą dość długo, jak się pojawiali na ekranie to nawet lubiłam ich oglądać.
Ah no i jak mogłabym zapomnieć - Lily i Rufus I love you . Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam ich! Byli świetni w tym sezonie.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by fanka2112 Wto Sty 15, 2013 1:02 pm

nie wiem gdzie napisać tego posta wiec dam go tutaj xd.

mam ogromną prosbe. moglaby mi ktoras podać nazwe piosenki i wykowance z pierwszej akcji tego filmiku , gdy Chuck czeka na B z kwiatami a ona wysiada z autobusu z Marcusem



dziekuje slicznie i przepraszam za kłopot

fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 2 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach