Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EURO 2012

+21
Lise
Freya
Edda
Karo
M&M's
dirtyword
Ewa
brulion
Żuri
Lewandowska
antiba
CallMeLady
Ania_
Klaudia
Karolina
turtle
xxl
Kasia
Gigi
Vivien
Ania
25 posters

Strona 2 z 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Klaudia Pią Cze 08, 2012 5:01 pm

Do boju biało - czerwoni !!!!!!!!!!
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 5:55 pm

AAAAAAAAAAA CO ZA PIŁKOSZAŁ W DOMU Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nawet nie wiedziałam, że grecy to tacy je*ani symulanci :[
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 5:59 pm

lol. nic nie było w obu przypadkach. a na pewno nie na żółte. czerwona niezasłużona. szkoda Greków Razz sędzia to taki kalosz, że boż. wiadomo Hiszpan Very Happy nie można dotknąć zawodnika xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Pią Cze 08, 2012 6:30 pm

JAAAK? MOŻNA BYŁO TO TAK POPSUĆ? TEN SZCZĘSNY TO POŻAL SIĘ BOŻE! Srsly, nigdy go nie lubiłam, ale teraz to już go nienawidzę. Srsly. Obronili karnego, ale kiepsko widzę dalszą część meczu.

Grecy to wstrętni symulanci. Chyba uczyli się od Ronaldo. Mam nadzieje, że Zeus im za to dokopie. Albo UE. Whatever.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Go?? Pią Cze 08, 2012 6:46 pm

Boże! Co za emocje Sad
Żałuję, że nie zostałam w Warszawie i nie wbiłam się jakoś do tej strefy kibica Very Happy
Tam jest taki klimat I love you

Ale oczywiście ominęłam 1 połowę, jak nasi grali dobrze! A teraz Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 6:57 pm

Gigi, ja nie wiem jak Ty oglądasz, czerwona była na bank zasłużona. Rzucają się jak jakieś małpy, a z tej murawy to mogli w ogóle nie wstawać. Szczęsny nie zagra w następnym meczu, no zajebiście ;//

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ania_ Pią Cze 08, 2012 7:01 pm

zajebiście... przegrałam z moim tatem Sad ja obstawiałam 2:1 dla Polski a on 1:1 ...nosz ku*wa !
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Pią Cze 08, 2012 7:03 pm

Wygrałam. Szkoda. Obstawiałam 1:1. Ale mogło zostać to 1:0
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 7:13 pm

Kaś xDD pierwsza żółta była niezasłużona. druga to serio 50:50. bo Murawski już leżał Very Happy czesny to lol. wiadomo Arsenal xDD

ten hiszpański sędzia nie umie sędziować. serio Razz

modliłam się o remis i mam remis. kupon cały czas w grze Very Happy teraz come on Russia Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Pią Cze 08, 2012 7:25 pm

Sędzia wyglądał jak Phil z MF.

Kiepsko widzę ten mecz z Rosją. Tytoń może nie wytrzymać tego psychicznie, przecież mieli Szczęsnego. A jemu proponuje 100000000 lat w kamieniołomach, bo to co "wielka gwiazda europejskiego formatu" dziś zaprezentowała to DNO i kilometr mułu. Mam nadzieję, że poprzestawia mu się teraz w głowie.

Jestem bardzo rozczarowana, bo ta pierwsza połowa narobiła mi tyle nadziei. No i ten cieszący się Bronek ^^
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Pią Cze 08, 2012 7:27 pm

Jaka żenada. Załamałam się. Jak można było spieprzyć wygrywając 1 do 0 i mając jednego zawodnika więcej?!
Nienawidzę tych Greków, jakim cudem oni w ogóle dojechali na to Euro? Cała Europa się składa na pomoc dla bankrutów a oni z tej kasy fundują jakieś mistrzostwa dla swojej żenującej symulanckiej reprezentacji... Współczułam im trochę tej czerwonej kartki do czasu aż jeden z idiotów znowu nie rzucił się na boisko z miną zbitego psa, przewrócony chyba przez wiatr. Jeżeli nie należało im się za faule, to należało się z pewnością za to aktorstwo. Że o graniu na czas nie wspomnę...
Porażka. Porażka my, porażka oni, porażka Smuda. A miało być inaczej!

Vivien napisał:No i ten cieszący się Bronek ^^
Myślałam, że umrę ze śmiechu jak go zobaczyłam w tym szaliku:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 7:31 pm

lol. dziewczyny xDD

Grecja jest 15 drużyną w rankingu. Polska daleko daleko. Grecja wygrała euro kilka lat temu. Polska nigdy nie była na Euro. ogarnijcie Very Happy

poza tym to turniej na najwyższym poziomie. dajcie siana. tu nikt nie jest słaby xDD

Chesnego nie winę za bardzo za karny, ale koleś zawsze jest wielki w gębie. a mały kiedy przychodzi co do czego. mógł puścić tego kolesia i trzeba byłoby odrabiać 2:1. więc w sumie 50/50. ale pierwsza bramka Grecji to sto procent jego wina. no i trochę obrońców. generalnie obrona i pomoc dupa. z taką pomocą i obroną nie wyjdziemy z grupy.

i Smuda lol. bez zmian. nie wiem o co mu chodziło Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Pią Cze 08, 2012 7:46 pm

Gigi napisał:lol. dziewczyny xDD

Grecja jest 15 drużyną w rankingu. Polska daleko daleko. Grecja wygrała euro kilka lat temu. Polska nigdy nie była na Euro. ogarnijcie Very Happy

poza tym to turniej na najwyższym poziomie. dajcie siana. tu nikt nie jest słaby xDD

Chesnego nie winę za bardzo za karny, ale koleś zawsze jest wielki w gębie. a mały kiedy przychodzi co do czego. mógł puścić tego kolesia i trzeba byłoby odrabiać 2:1. więc w sumie 50/50. ale pierwsza bramka Grecji to sto procent jego wina. no i trochę obrońców. generalnie obrona i pomoc dupa. z taką pomocą i obroną nie wyjdziemy z grupy.

i Smuda lol. bez zmian. nie wiem o co mu chodziło Very Happy

O ile się nie mylę to Polska była na Euro 4 lata temu. Ale laik jestem, więc kłócić się nie będęSmile

Co mnie obchodzą jakieś rankingi czy statystyki? Jeżeli początek meczu był nasz i mieliśmy inicjatywę praktycznie non stop to chyba oznacza, że możemy z Grecją grać i wygrywać. Więc co stało się później? Naprawdę nie jestem w stanie tego pojąć. To, co się stało po zejściu Szczęsnego mnie nie dziwi specjalnie, ale nie ogarniam co się działo od momentu, w którym Grecy stracili zawodnika do momentu czerwonej kartki dla nas. Przecież to był czas, żeby ich dobić. A nie odwalać jakiś cyrk.

A Grecy to owszem, świetny zespół, ale teatralny.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by CallMeLady Pią Cze 08, 2012 7:57 pm

Lol, Szczesny jeszcze za mlody na taki turniej... Boruc powienien byl byc powolany, przynajmniej jako drugi bramkarz. Oh, well, pewnie upija sie teraz z zalu.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by antiba Pią Cze 08, 2012 8:27 pm

1:1 moja ciocia tez przepowiedziala Razz Oczywiscie rowniez kibicuje Polakom, oprocz tego bardzo lubie Anglie i Holandie ;D
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 8:28 pm

A ja tam lubię Szczęsnego Very Happy Myślałam, że po wejściu Tytonia będzie koniec, ale nie znam się więc xD

Oglądałam mecz z koleżankami i sikałyśmy ze śmiechu z Bronka. 'Bronek nie czuł bulu, tylko radoźć' Very Happy I jeszcze jak podniósł się w zwolnionym tempie, kocham go Very Happy

Ogólnie to wszystkie zakochałyśmy się w Lewandowskim Very Happy Ktoś strzelił bramkę, padają hasła 'ha, pewnie nasz chłopak', patrzymy, i rzeczywiście xD

Na Greków nie mam słów, tragedia. Ale padłam jak jeden chciał odebrać główką, a za nim Błaszczykowski(?) like a boss Very Happy

Dobrze grali, nie mówcie, że nie Razz Ale co ja tam wiem Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 8:30 pm

ahahah Karo xDD nie rozumiem zaskoczenia serio. Grecja to były mistrz Europy. grają może niezbyt miło, ale skutecznie. co z tego że można grać pięknie a przegrywać. co z tego, że PL grała ładnie w pierwszej połowie a w drugiej lol?? dlaczego nie chwalić Grecji za to że wykorzystała szanse. a PL nie.

poza tym wchodzi w grę przygotowanie fizyczne. psychika. zmiany Smudy których nie było Very Happy serio nie wiem skąd to zdziwienie. robisz błędy to przegrywasz. trzymasz fason to wygrywasz. PL to nie Hiszpania. nawet nie Rosja. nawet nie Grecja no sorry Razz nie to doświadczenie jeszcze. trzeba pozbierać się. grać na remis z Rosją i wszystko na jedną kartę z Czechami.

Rasiiiiiiiiiiiiiiiija omg. come on Very Happy 120zł do przodu będzie Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 8:33 pm

Gigi, stąd zaskoczenie, że pierwsza połowa sugerowała coś innego.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Pią Cze 08, 2012 8:43 pm

Generalnie przez cały mecz mieliśmy więcej sytuacji niż Grecja. Ba, Grecja była od nas lepsza jedynie w symulowaniu. Coż się dziwić, w tym kraju narodził się teatr! Ale nie wiem, co się stało z chłopakami w przerwie. Przecież w II połowie powinni im dowalić, a tutaj jakby zapomnieli jak się gra.

Co do Szczęsnego. Nawet jego ojciec powiedział, że jak się próbuje blokować, to trzeba próbować zrobić to czysto, a nie "albo trafi albo dostanę kartkę". Nic mnie to nie obchodzi, że gra w PL, po nim i tej otoczce, którą sobie zrobił, oczekuje więcej.

A z Rosją dostaniemy baty. Są szybsi niż światło, więc naprawdę kiepsko to widzę.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 8:46 pm

ale o co chodzi?? PL mieli szanse. nie wykorzystali ich. mogło być 3:0 ale nie było. lol to piłka. a czerwonej kartki nie powinno jej być imo Razz Greccy dostawali niesłusznie żółte. PL miała szczęście, że nie było karniaka wcześniej. jak jeden z obrońców zatrzymał piłkę ręką.

come on. move on. nie ma co narzekać. PL reprezentacja jest jaka jest. trzeba trzymać kciuki za to żeby nie dostać w dupę od Rosji i żeby Wrocław okazał się szczęśliwy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Pią Cze 08, 2012 8:49 pm

Ktoś chętny na typowanie na Euro? Wiem, że spóźnione, ale możemy oś zorganizować. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Pią Cze 08, 2012 8:54 pm

Grecy dostawali niesłusznie? To jest chyba kpina, sorry. Nie dość, że się rzucają, symulują i plują do sędziego i całego świata o każdą decyzję, która nie jest po ich myśli to jeszcze mają robić to wszystko bezkarnie? Wg mnie jedynym błędem sędziego w stosunku do nich było to, że ani razu nie ukarał ich za symulowanie.
I nie wiem jak obrońca niby zatrzymał piłkę ręką. Leżał powalony na ziemi a piłka dosłownie natoczyła mu się na łokieć! Lepsza sytuacja była jak któryś Grek dotknął piłkę DŁONIĄ a potem się jeszcze wykłócał, że został ukarany. To jest jakaś komedia przecież.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 9:00 pm

też kłóciłabym się o żółtą. bo imo faulu nie było. sędzia był kaloszem. gwizdał tam gdzie nie trzeba. i rozdawał kartki na prawo na lewo. to gra dla facetów a nie teatrzyk. i to Greccy dostali więcej niesłusznych kartek mimo że przewracali się częściej. czego konsekwencją była czerwona.

eee z tego co pamiętam to zatrzymał piłkę dłonią. więc sorry. ale było trzeba nie kłaść się Very Happy

omfg. Czechy strzeliły. nieeee xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 9:17 pm

fsss zaraz zawału dostanę z tymi Ruskimi. omg.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by brulion Pią Cze 08, 2012 9:18 pm

Ja tam się cieszę, bo przynajmniej coś strzeliliśmy i to pierwsi. Pierwsza bramka mistrzostw jest nasza, przynajmniej tyle z tego mamy. I jasne, pierwsza połowa była świetna, druga słabiej, no ale wiadomo, że są zmęczeni, schodzi adrenalina itd. Trochę bidnie, jeśli chodzi o Błaszczykowskiego, bo mało go było widać w tym meczu, właściwie tylko Lewandowski się pokazywał (co mi akurat nie przeszkadzało <3). Szczęsny - imho nie do końca słusznie, ale Szczęsny przynajmniej fajnie się zachował, od razu zszedł z boiska bez żadnych pretensji, a nie tak, jak ten Grek, który powinien dostać Oscara za swoje "ale to nie ja" i rozpaczanie na temat tego, że musi zejść do szatni.
Bardziej przeraża mnie Rosja: Czechy, dlatego, że byłam pewna, że Rosja będzie łatwym przeciwnikiem, poza tym, NIE TRAWIĘ całego narodu rosyjskiego. Masakra.
Co do kartek, to podobno sędziowie dostali prikaz, żeby dawać kartki za pyskowanie sędziemu. Defacto tylko kapitan ma prawo dyskutować z sędzią, więc imho ta kartka były słuszne.
Żuri, ja mogę typować ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 2 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach